|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  523 524 [525] 526 527   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
22.9.2007 15:02:54   
lumpa6
lp punce  kako smo danes kajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13101
   RE: Septembrke
22.9.2007 15:08:05   
ašun
Taček čestitke user posted image

NaILa srečno v P.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 13102
   RE: Septembrke
22.9.2007 15:27:26   
sandra85
SE VIDI, DA JE OSTALO ŠE MALO user posted image IN NAS JE DOSTI MAMIC-KER MALO ČVEKAMO...NIMAMO TOLKO ČASA KOT PREJ KO SMO BILE user posted image IN RES NISMO IMELE KEJ ZA POČET KOT BIT 24/DAN NA RR

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 13103
   RE: Septembrke
22.9.2007 15:28:29   
sandra85
NANA27 kako kej spančka tvoja Maja?user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13104
   RE: Septembrke
22.9.2007 15:30:19   
*tajda*
Čestitke vsem novim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
Je bil pravi baby boom,toliko jih je rodilo.Mislim da bo naslednji 26.9 ko je luna.Upam da se vse septemberke do takrat rešimouser posted image  in končno vidimo svoje user posted image .eprav jaz mislim da bom kar oktoberka,zdaj sem se že sprijaznila da ne bom imela male devičke ampak tehtnicouser posted image  Pa jesenček bo moj maliuser posted image
 
Vsem mamicam še enkrat čestitke pa čimveč cartanja z vašimiuser posted image

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 13105
   RE: Septembrke
22.9.2007 15:33:05   
nana 27
Taček, čestitke!!! Vam komaj sledim. Miha je zbolel pa je gužva user posted image  Sandra, Maja kar v redu spi. Včasih jo kaj zvija, ampak drugače pa je OK. Ko se zbudi, se dojiva, previjeva, malo je v ležalniku in nato še malo priklopa pri meni, zaspi, poderem kupčka, dam v posteljico. Če ne zaspi, ji dam dudo in jo malo s pleničko založim, da ven ne pade in prižgem glasbo na  vrtiljaku.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13106
   RE: Septembrke
22.9.2007 15:35:35   
*tajda*
user posted image Meni že en teden otrdeva trebuh pa tako me boli kot menstruacijski krči,ampak nič v rednih intervaih.Boli mogoče kakšno uro v presledkih potem pa spet neha za cel danuser posted image
A se je vam tudi to dogajalo pred rokom? včeraj sem se prav ustrašila tako me je bolelo,sem mislila da bova mogla že it,potem pa  se je umirilo in o bolečini ne duha ne sluhauser posted image  Me kar malo heca tale najinuser posted image  na ctg-ju pa ravna črta.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 13107
   RE: Septembrke
22.9.2007 16:07:51   
*ribica*
*tajda* meni se to dogaja že skoraj dva tedno. Ponoči skoraj ni za zdržat ampak se vedno umiri. Meni se sicer nekaj pokazalo na ctg-ju ampak nič resnega. Včasih imam občutk, da mi bo ven padla, tako me boli med nogami. Tako da  moram obvezno iti sedet. Drugače pa mi trebuh otrdeva večkrat v rednih intervalih na 10 min, kaj ko se bolečina ne stopnjuje in čez čas poneha. Prav zopren je postal ta občutek otrdevanja. Upam da bo kmalu konec.

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 13108
   RE: Septembrke
22.9.2007 16:08:38   
dorotea
o kolko nvih mamic! čestitke in lepo cartanje!!!user posted image user posted image user posted image Končno ste dočakale tud duskamb, cuma, srček, nora, taja339 in tanja lina...ste bile že kar nestrpne, kajne? Seveda pa vsem enako želim lepe prve dneve in noči pa veliko cartanja! Tudi tianne vidim, da ni...je že na poti v rim? Srečno na pregledu  NaILa!

jaz pa moram malo pojokat...naša pikica je super pridna...sam njenmu tati se meša...sploh ne razume, da rabimo mir!Že cel teden imam ljudi po hiši in on jih kar vabi in vabi.Sem mu že 100 krat rekla, da razsaja trebušna gripa, pa da smo utrujene...pa mi drug dan spet kdo pride...saj ni samo on kriv...ljudje kar sami pridejo...smo pred vrati...danes so nenapovedano prišli štajerci...pravkar sva se spet skregala, ker jutri pride njegova familija dol...do tu vse lepo in prav, sam kaj ko jih je vseh skupaj 7, če pridejo še fantje in punce pa 9! To naredijo tak šunder, da me je že kar strah...saj ni treba , da je tišina v hiši, ma včasih je tak kažin, da še jaz nervozna ratam, kaj šele ta mala. In prav bomo tud to zdržali, bom spekla štrudelj in potem...je začel sanjat, da bo jim kosilo skuhal????!!!Halo!!! Najprej kuhat, se z njimi ukvarjat, pol sladica in kafe in še spravljat...saj vem da bo vse on, ma se mi zdi vseeno preveč!Pol bojo najmanj tri ure tukaj in ti moraš bit vesel in ustrežljiv, tudi če te vsi šivi bolijo in bi najraje šel spat, pa vsi te v sise gledajo...pol bo pa še ta malo s tira vrglo, pa ne bo spala...pa da sploh ne omenim, če mi kdo kako bolezen prnese. Joj, tok sem žalostna!!! Da me ne razume...in sedaj je ves užaljen, da kako govorim od njegovih, ki vse naredijo za naju itd. Kaj mu res ni jasno, da nimam nič proti njim, samo da je prezgodaj za tak karaval okoli nas.In kolikor poznam njegovo mamo tudi ne bi hotli bit v napoto in hodit na kosilo, sam moj mož pa res ne vem kod ima glavo, da take strelja. No, tko da odkar sva doma se samo še okrog teh reči kregava...moji mami sva rekla naj ne hodi, da se moramo mi trije sami ujet, sedaj pa imam vsak dan koga tu...sploh ni časa en ritem dobit. Mi gre kar na jok se o tem prepirat in sem tko žalostna , da me ne razume bolj...jaz že lahko zgledam fajn in da mi nič ne fali, sam psihično pa rabim mir in njega in cartanje in družinsko okolje, ne pa bit skoz urejena in nasmejana za druge.user posted image
Joj sem naložila!Ne mi zamerit, ma sem čisto iz sebe.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13109
   RE: Septembrke
22.9.2007 16:17:15   
sandra85
tajda to je normalno-se pripravlja in proti koncu zna že vse bolet, špikat,...

dorotea te razumem...kaj nej ti rečem-moški pač...oni mislijo da je to kr tak enostavno-rodiš in je že vse rešeno, ne razumejo pa da smo psihično utrujene in da rabimo mir...js sem tudi bila jezna, če se je kdo prištulil na obisk, ko smo bili KONČNO vsi trije sami skupaj!!!user posted image
in ko je kdo klical,če lahko pride in sem rekla, da bi bili radi malo sami, ker je moj dragi doma...pa so bili užaljeni user posted image

eh...ko se oš počutila preveč utrujeno, pejdi z tamalo v sobo in lepo z njo zaspančkaj! te morejo razumet,če pa te ne bojo razumeli, pa se sploh ne sekiraj!
en user posted image zate


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 13110
   RE: Septembrke
22.9.2007 16:22:40   
sandra85
ribica kaj pa tvoj user posted image čaka? user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13111
   RE: Septembrke
22.9.2007 16:28:06   
sandra85
kaj je tianna kej rekla da kam gre???

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13112
   RE: Septembrke
22.9.2007 16:44:25   
Rožica*
Dorotea prav imaš vstrajaj pri svojem!!!
Sem se prišla razvedrit na RR, pa se spet jočem ko sem to prebrala.
KOt bi opisovala mene v zadnjem mesecu, zdaj pa imam dovolj ne morem več!!!!
Cel dan se že jočem, ne morem slišati ko se user posted image  joče.... Glavobol pa tak da ne moreš opisat....
Pa vsak dan ful hous. Pa sem pretrpela zavoljo družinskega mira, da se ne bi kdo počutil odrinjene in tisti očitki, moji to nesmejo... tvoji pa lahko. Kot da te nebi razumeli. Pa kaj ko tast rine v nejga le, ko spi in je lepo pri miru, vedno ga vzdraži da potem joče.... 
Men se je utrgalo.user posted image user posted image
Potem pa ti še rečejo kaj se cmeriš...., kao kako so vsi osatali bogi, ko majo tud obveznosti pa službo,... Jaz pa cel dan doma samo zase in user posted image . In med vrsticami lahko razberem smo očitke, da pa še tega ne zmorem.
Najraje bi se odselila, kilometre stran od vseh, da jih nebi videla nekaj časa.user posted image user posted image user posted image user posted image

Povrh vsega pa mi je še mleko usahnilo in user posted image  joka nonstop, da se mi srce trga in ga ne morem pustiti, da bi jokal.
Še bolj pa se sekiram, ker ga ne morem nahranit.
Zdaj sem mu dala flašo in upam da se je najedel in da bo malo mir.

Se opravičujem zdaj pa jaz "težim" z svojimi problemi.




(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 13113
   RE: Septembrke
22.9.2007 16:49:36   
sandra85
rožicauser posted image
tudi tebi pošiljam en
user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 13114
   RE: Septembrke
22.9.2007 17:07:41   
aljab
Dorotea in Rožica res se mi smilita. Bolj morata jamrat!!!!!!!!!! Tud ko vama nič ne fali  morata lubiju jamrat, da bo vsaj približno poskrbel za vaju!! Obiski bi pa res morali razumet in vprašat predvsem mamico, če je ok, da pridejo. Tako da ne smeta imet slabe vesti zarad tega, kar postavita se zase. Če so užaljeni je pa to res njihov problem, če tolk ne razumejo mlade mamice!

Jaz imam sicer zelo uvidevne sorodnike in prijatelje, tko da naju res vsi pustijo na miru ( za enkrat) Me je pa kar strah, ko se bo začelo, ker moraš res vedno vsaj nekaj imet za jest, pa spravljeno... in če se vsi zvrstijo jih imaš lahko res vsak dan po hiši.  Moški pa tega seveda ne razumejo... oni ne izpadejo slaba gospodinja, če je vse narobe
Ampak pri meni je tud tisto... k tvojim greva (vozit se 2 uri na Primorsko), tud k mojim morava...

Moj možek je pa zame fantastično skrbel prvi teden, ampak potem sem postala preveč mobilna in preveč dobro se počutim, tko da je razvajanje v smislu pospravljanja kar ukinil. Sploh nisem vedela, da zna tako pospravit kuhinjo do sedaj..... No in večino očetovskega dopusta je igral neko butasto igrico. Pa saj ni imel drugega za počet, ampak men gre pa vseeno v nos, da je postal očka in še vedno igra igrico cel dan.......

Punce ne se dat! JAMRAJTE!!!!!!!

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 13115
   RE: Septembrke
22.9.2007 17:58:10   
zvezda71
Dorotea, Rožica user posted image res ni fer od vseh da mislijo najprej nase, da bodo vidli dojenčka pol pa šele na mamaico in dojenčka.Kot da SMO DRUŽINKA LAST. Nič se opravičevat ker jamrata zato pa smo tu da si nudimo podporo, hvalabogu, da imamo komu povedat.
Jaz tudi sedim pri računalniku z Nacetom v naročju gleda me kot 7 čudo pa saj zanj verjetno res sem ko mu ni fino zajoče in potem se od nekod pojavi nosilka zize ga priklopi in potem je vse ok.user posted image
Naš tudi spi pri nama in se sploh ne sekiram, spimo od 12h do 5h se podojimo in nadaljujemo do 8h upam, da bo trajalo čimdlje.
Koliko so bili stari, ko ste šle prvič ven in za koliko časa?

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 13116
   RE: Septembrke
22.9.2007 17:59:57   
dorotea
Joj Rožica, se že vidim tud sebe, kako se mi bo utrgalo in jaz jokam že sedaj, ker hočem to preprečit...ti moški so res trdi včasih.user posted image Upam, da nama bo uspelo jim dopovedat, da ni vse tko enostavno, rodiš pa je. Jst sem se zaklenla danes v sobo s ta malo in šla spat, pa je bil moj čisto zgrožen, kako otročja sem...jaz pa sem rabila samo Miiiir!

Aljab, res fajn da so tko solidarni tvoji sorodniki in prijatelji...in res je grozno tisto...tvoji lahko moji pa ne itd. Saj moj možek je sicer full priden, vse dela, kuha, spravlja, le tega ne razume, da rabimo mir in njegovo oporo tudi psihično, ne sam fizično. Ufa! Pol pa reče, da sem razvajena in da ne vem kaj imam! Raje bi vidla, da ne prime za nobeno reč in da imamo bombo v hiši, pa sam pašto jemo, pa da sva sama, se crtava in pogovarjava, kot pa da je vse spravljeno pa očitke poslušam in žlahto cel dan po hiši imam in se pol sam kregava. Upam, da če mu stoprvič razložim, da bo razumel.

(odgovor članu aljab)
Neposredna povezava do sporočila: 13117
   RE: Septembrke
22.9.2007 18:02:43   
dorotea
Zvezda, mi smo šli ven takoj ko je blo lepo vreme...po enem tednu na balkončka za 15 minut, čez ene 2 dni pa ven z vozičkom...danes ima 14 dni pa smo bli zunaj že 1 uro in 15 minut...sam pol sem bla jaz mal utrujena. Če je lepo vreme, ni ovir zakaj ne bi šla vsaj na 15 minuten sprehod.

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 13118
   RE: Septembrke
22.9.2007 18:17:40   
zvezda71
Saj zato, ful lepo vreme mi3 pa notri, sem se odločila jutri bo star 9 dni in gremo za začetek za 15min na sonček na balkon. Itak bo v košari od vozička zadekan tako da mislim, da mu škodit ne more,pol pa vsak dan za ene 10 min več. Itak pa še hodit ne mrem kaj dolgo ker me še šivi bolijo, some za kakih cca. 6cm prerezali.

(odgovor članu dorotea)
Neposredna povezava do sporočila: 13119
   RE: Septembrke
22.9.2007 18:38:05   
dorotea
ja, ja le pejte mal ven...kolkor ti zmoreš...ker se mi zdi da drug teden ne bo več tako lepo vreme. user posted image svež zrak ne more škodit. Uživajte!

(odgovor članu zvezda71)
Neposredna povezava do sporočila: 13120
   RE: Septembrke
22.9.2007 18:48:44   
Anonimen
Pozdravček souser posted image  in mamice!
Kako ste? Kaj je novega? Veliko, vidim. Vse vas nekaj špika, boli... user posted image user posted image user posted image  Bravo! Nekaj se je končno premaknilo. Samo pri meni ne. user posted image  Sem prav žalostna, ker res komaj čakam, da se kaj začne dogajati. Pa ni nič, razen občasnega špikanja tam doli... Pa neka taka čudna bolečina, kot da bi me bolela sramna kost. user posted image  V glavnem, res sem že neučakana.

Taček, iskrene čestitke ob rojstvu Staša! user posted image user posted image user posted image

Sevenka in NaILa, po moje sta vidve že v Rimu. user posted image user posted image user posted image  Bravo, sem vesela za vaju. Želim vama lahek porod, predvsem pa zdravega user posted image . Čakamo novičke iz Rima. Upam, da ni bil lažni alarm. user posted image  user posted image  user posted image

user posted image  Aja, user posted image  in bivšeuser posted image , dejte mi povedat, če je to normalno, da ponoči hodim samo 1x na WC. Vse opisujete, da ste ponoči na WC-eju najmanj 5x... Jaz pa 1x. Res, da spim zelo trdno, ampak... user posted image

(odgovor članu zvezda71)
  Neposredna povezava do sporočila: 13121
   RE: Septembrke
22.9.2007 18:50:21   
Anonimen
Dorotea, user posted image . Upam, da se bodo obiski čimprej ustavili. Jaz se tudi bojim, da bom imela polno stanovanje ljudi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13122
   RE: Septembrke
22.9.2007 19:01:50   
LINA31
tianna...vse kaže, da bova kmalu sami ostali in čakali, da se kaj začne dogajati in da gremo v Rim.
Tudi jaz sem tista, ki hodi na WC samoe nkrat ponoči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13123
   RE: Septembrke
22.9.2007 19:02:38   
nadja00
tianna jaz sem hodila do pred 2 tedni tudi po 5-krat lulat. Sedaj pa spim kot top user posted image Sem se tudi jaz že spraševala ali je vse ok. Glede na to, da se je dete 2 dni nazaj spustilo v porodni kanala, bi verjetno morala še več lulat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13124
   RE: Septembrke
22.9.2007 19:03:46   
nadja00
O vidim, da nas je več takih. Punce to bo sigurno zatišje pred "nevihto" user posted image

(odgovor članu nadja00)
Neposredna povezava do sporočila: 13125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  523 524 [525] 526 527   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  523 524 [525] 526 527   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?