|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pomagajte jaz sem obupala!
7.1.2007 19:27:49   
fusia
Tjaša user posted image user posted image

Klara pa tudi ni slabo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: pomagajte jaz sem obupala!
11.1.2007 9:55:27   
malecka_mateja
no odločitev še ni padla!
zaj pa me zanima če ve katera kaj pomeni ime KLARA za tjašo sem našla za klara pa ne najdem???
help
hvala

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: pomagajte jaz sem obupala!
11.1.2007 11:44:48   
Anonimen
http://sl.wikipedia.org/wiki/Jasna

JASNA, KLARA
Jasna je neposreden slovenski prevod latinskega imena Klara. V številnih pisnih različicah ga poznajo v vseh evropskih narodih in seveda v obeh Amerikah. Klara pomeni ''svetla'', ''sijajna'' in seveda ''jasna''.


Lp, jjasna

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: pomagajte jaz sem obupala!
13.1.2007 13:09:29   
suzy007
Meni je všeč Klara. Tako sem tudi jaz hotela dati ime hčerki, pa se (žal) moj mož ni strinjal.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: pomagajte jaz sem obupala!
13.1.2007 17:33:00   
Anonimen
TIA user posted image

(odgovor članu suzy007)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: pomagajte jaz sem obupala!
13.1.2007 21:01:49   
MAMBA
Od teh mi je najbolj vsec Klara,najmanj pa Tia.

_____________________________

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Tjaša, Klara, Tia
13.1.2007 21:32:13   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Jacqueline

Tjaša mi ni všeč!!!
Tia je lepo, ampak prepogosto in tudi odraslega človeka si s tem imenom ne predstavljam!!!
Klara pa mi je ful všeč!!!

              user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Tjaša, Klara, Tia
13.1.2007 22:44:42   
mlavla
meni je še najbloj všeč Tjaša potem pa Klara.

lp
mlavla

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Tjaša, Klara, Tia
14.1.2007 9:19:46   
malecka_mateja
no punce sedaj če vam povem kaj je moj mož spet izumil joj to je že re kriza!
sedaj se je trdno odločil da klara ne ker mu pač ni všeč!user posted image user posted image
in potem ker vozi špedicijo v francijo je na bencinski videl prodajalko z imenom ŽANET in sedaj je zelo navdušen nad imenom žanetuser posted image sej je lepo ime ampak sem mu rekla da če bo vsaki tedn nekaj novega ven spravo to ni dobro!ko bo enkrat imela ime je to dokončno in na to mi reče da ve in da mu je žanet res všeč in tudi tjaša je lepo!
in sedaj??????spet temauser posted image
jaz sem se že predala in sem rekla da je sedaj le še njegova odločitev ker nimam več žživcev!tako da bomo videli!
in kaj ve pravite na to???user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Tjaša, Klara, Tia
14.1.2007 21:26:15   
fusia
ojoj, žanet pa meni ni...

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Tjaša, Klara, Tia
14.1.2007 21:46:05   
zima07
Potemtakem pa Ž A N A user posted image  user posted image user posted image user posted image ...Meni je full všeč...(Žanet mi je preveč tuje..)

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Tjaša, Klara, Tia
14.1.2007 21:57:22   
Erdbeere
Veš kaj, konec koncev boš vseeno ti tista katera bo matičarki povedala, kako bo ime hčerkici, pa če mož reče ne vem kaj da bo. Po vsej verjuetnosti ga takrat ne bo na obisku, tako da je odločitev tvoja. Jaz sem še vedno za KLaro user posted image user posted image

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Tjaša, Klara, Tia
15.1.2007 10:20:21   
Nea
Enake težave kot sva jih imela midva pri 2. punčki. Sva se strinjala da bo Mia, in je moj mož dva tedna pred prihodom user posted image na interenetu najdel da je Mia okrajšava od imena Maria, kar mu sploh ni bilo všeč in je Mia naenkrat odpadlo. user posted image Se pravi da sva ostala brez imena.
Edina dodatna imena katera sta obema bila všeč sta bila Lea in Lara. Samo katero izbrati. SVa šla v porodno sobo in še vedno bila brez odločitve. Pol pa je mož predlagal: če se bo rodila danes, naj bo Lara, če pa jutri naj bo Lea.
Tako si je Lara sama izbrala ime.

In moram povedat da ji ful paše: je vesela in breskrbna.

Nea

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Tjaša, Klara, Tia
17.1.2007 10:07:07   
duhica
Poznam deklico z imenom ŽANET, ki jo vsi kličejo ŽANA, ker jim je potem tudi lažje sklanjat in tudi punčka sama reče da je ŽANA, ko jo vprašaš kako ji je ime. Prav tako poznam deklico, ki ji je ime Zoey in jo vsi kličejo Zoja, tako da...

Po drugi strani pa bodi srečne, da ima tvoj vsaj ideje, moj nima nobene, tisto kar mu pa jaz predlgam pa mu ni všeč. Saj bo!

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?