|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko porabite za hrano?
25.1.2007 17:49:39   
ms3
midva  sva si kar določila, da porabva 80 000 sit, cca 350 evrov na mesec za vse sprotne strške (hrana, kozmetika, plenice - za enega otroka, čistila ipd.).

kupujeva po načelu manj je več t.j. bolj kvalitetno in manjšo količinoiva, pa še redimo se manj. pa skenslala sva vsakodnevne nakupe na 1x tedensko. nama se obnese.

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko porabite za hrano?
27.1.2007 0:14:52   
Anonimen
Okrog 100.000 SIT, bi rekla (okvirno).

Kozmetika, čistila, plenice, cigareti - to no vključeno v ta znesek.

(odgovor članu ms3)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko porabite za hrano?
29.1.2007 10:39:38   
madela
Pri nas je pet članov,a najmlajši potrebuje samo pleničke ,ker še papcka pri meni,pa porabimo okrog 200tisoč sit,koliko je to v evrih pa se mi ne ljubi preračunavat. Je pa res,da kupujemo zdravo in skoraj dietno hrano,ker imam sinčka ,ki ima fuull alergij in pa še srčni bolnik je in je treba fuul pazit kaj poje. Kakšno svinjsko meso,za njega ki je bolan niti podrazno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko porabite za hrano?
9.2.2007 15:15:46   
romy
Saj ni čudno da tolk daste če pa v Mercarorju kupujete user posted image

Ne, samo meni se resssssssss zdi ful drag!!

Mi2 + otrok porabimo na mesec okrog 50.000 sit ( z plenicami, čistili, kozmetiko,...) OK:pa plenic že ful manj porabimo user posted image

Ne vprašte pa me koliko damo na mesec za cigarete za dva strastna kadilca user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko porabite za hrano?
10.2.2007 17:35:21   
mlavla
midva sva zaenkrat še dvauser posted image  + user posted image in porabiva za hrano(tudi pasjo), kozmetiko in čistila okrog 50.-60.000sit oz. okrog 250 evrov.
Imava pa veliko srečo, da veliko hrane lahko dobiva od moje mami (zelenjava), ki jo pridela doma.

lp
mlavla

ps: kupujem pa večinoma v hoferju, sparu in evrospinu...

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko porabite za hrano?
10.2.2007 19:11:33   
TaRe*
absolutno preveč.Ne pridemo skoz z 500 evri .Res je ,da je med to všteta tudi kakšna mini cunjica,vendar nič kaj posebnega.Potem pa imamo še stroške zdaj pozimi take,da se je za zjokat..saj imamo samo kurjave 130-150 evrov..kje pa je še vse ostalo.Res se včasih sprašujem,kako preživijotisti,ki imajo po 100 jurjev plače,al pa še to ne (al pa jo ne dobijo)

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko porabite za hrano?
20.2.2007 11:02:57   
KODA
Približno 150.000 na mesec,s tem,da smo 4.Absolutno preveč.
Pa še to.Kadar pošljem mojega v večjo nabavo,me kar srce zaboli.user posted image
Polovica stvari nato leti v smeti,ker pri njemu oči kupujejo.
Nato pa še cigarete,pa kozmetika,čistila.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko porabite za hrano?
20.2.2007 12:25:28   
lenika
Pojma nimam. Pomoje okoli 500 evrov. Smo pa trije.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko porabite za hrano?
22.2.2007 22:54:11   
HuAnita
Gledam na to, da jem čim bolj zdravo in tisto, kar mi paše. Hrane ne mečem v smeti in ne kupujem raznih ekzotičnih in oh in sploh jedi. V trgovini redko gledam na ceno.

Dokler sem zdrava in dokler si meni ljubo hrano lahko privoščim, mi denar ni pomemben. Raje dam vase kot nase.


IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Tudi pri nas je tkao nekako. vem pa tudi, koliko v denarju - precej, ker imam nenehno prazen račun...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko porabite za hrano?
6.3.2007 11:17:58   
Anonimen
Midva imava organizirano tako da imava na razpolago mesečno vsoto 550 evrov . Smo tričlanska družina. Potem vse nakupe kozmetike, hrane, za otroka, položnice ..., beleživa. V kolikor preseževa vsoto pregledava kje sma porabila več. Na tak način imava finance res dobro pod kontrolo in lahko še kar nekaj privarčujeva.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko porabite za hrano?
7.3.2007 23:22:17   
mayflower
500 eurov. Smo tričlanska družina. Mož je diabetik-sploh ne bom komentirala, kako je s hrano za diabetike - drago in malo izbire. Da o zdravi prehrani sploh ne zgubljam besed - ribe, meso...  Drugače malo preverjam cene in kupujem tam, kjer se mi zdi ceneje (npr, sadni sladkor kupujem v Italiji). V teh 500 eurov pa je všteta hrana, vsa čistila, plenice, kozmetika, včasih tudi kako oblačilo, posoda in pripomočki za vrt.

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?