|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:33:54   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

a se moram zagovarjati zakaj malicam tam kjer malicam?


Sploh ne, ker me niti najmanj ne zanima. Ampak si sama rekla, da te tam, kjer malicaš, moti dim.

Ah, dajva kar nehat na teje točki, ker se mi ne da, prav?


meni je prav.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:36:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Predlagajte, da nehajo izdelovat cigarete, pa alkohol,.....pa bomo vsi zdravi in dolgo živeli.


Zdaj pa tak..user posted image
Če bi bli kadilci res frajeri, bi se vsi skupaj združli v en sindikat vsaj za en mesec. Naj ne kupijo v slo niti ene same škatle čikov, pa da vidimo kako se bo poznalo tisti mesec pri gospodarstvu...za tiste, ki pa tega ne bi zmogli pa naj skočijo čez mejo po 3 šteke in majo mir. Vsaj za en mesec, blo bi pa seveda fajn, če bi jim ratalo recimo za vsaj 3..pa da vidimo, kako se bojo zakoni še spreminjali..

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:40:47   
MH0
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Predlagajte, da nehajo izdelovat cigarete, pa alkohol,.....pa bomo vsi zdravi in dolgo živeli.


Zdaj pa tak..user posted image
Če bi bli kadilci res frajeri, bi se vsi skupaj združli v en sindikat vsaj za en mesec. Naj ne kupijo v slo niti ene same škatle čikov, pa da vidimo kako se bo poznalo tisti mesec pri gospodarstvu...za tiste, ki pa tega ne bi zmogli pa naj skočijo čez mejo po 3 šteke in majo mir. Vsaj za en mesec, blo bi pa seveda fajn, če bi jim ratalo recimo za vsaj 3..pa da vidimo, kako se bojo zakoni še spreminjali..


Ne ga sračkat. To je kratkoročno. Ma, se ponavljam...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:42:49   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*
...meni je prav...

A ni to ena reklama? Za čevlje al kaj že...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:45:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*
...meni je prav...

A ni to ena reklama? Za čevlje al kaj že...


Mislim, da za Alpinouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:46:16   
nejcko
Res najboljše, da počasi nehate, ker itak ne bomo nikamor prišli. Mi je pa tale debata polepšala dan, sem se prav nasmejala ob nekaterih bistroumnostih.

Jaz bi za konec odprla le še en problem, ki se ga vsi izogibate, predvsem nekadilci, pa boste imeli lepo priložnost rešiti par ljudi pred socialnim propadom. Upam, da se boste takrat izkazale in pridno hodile na kavice in sokce s svojimi otroki.

Na Irskem so po uvedbi zakona o popolni prepovedi kajenja zaprli čez 600 lokalov oz. pubov, ker je promet upadel. Če v vsakem lokalu delata le dve osebi, je torej na cesti ostalo 1200 ljudi, in če imajo ti ljudje še družine, kolikim se je torej socialna varnost zmanjšala?

Koliko je v Slo takih lokalnih kafičev a la 2x2 kvadratna metra, v katere zahajajo lokalni pijančki in lokal patrioti, ki praviloma vsi kadijo? Ti ljudje pridejo v lokal velikokrat na klepet, gledati tv, igrat pikado ali kakšen poker, zraven pa seveda kadijo. A vsak spije najmanj eno kavo in enega kratkega (vi boste le eno kavo) ali en pir (ve boste zraven kozarec vode iz pipe, mogoče deci jabolčnega za otroka). Teh lokal patriotov je recimo 10, vas bo pa koliko žeuser posted image .
Ti lokal patrioti pridejo na pijačo vsak dan, ve pa kolikokratuser posted image
V naši bližini je v radiusu 1 km 10 lokalov, večina jih je prav takih lokalnih kafičev, v katere mamice z otroki niti poleti na vrt ne pridejo posedet, ker so premalo in ... ampak važno, da se zdaj v njih ne bo več kadilo, a ne? Boli vas patak, če bo človek zato ostal brez dela, pa mlada študentka brez dodatnih evrčkov. Saj jih itak ne poznate, ker itak nikoli tja ne zaidete.

Dejte malo pogledat pred svoj nos!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:51:20   
MH0
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Res najboljše, da počasi nehate, ker itak ne bomo nikamor prišli. Mi je pa tale debata polepšala dan, sem se prav nasmejala ob nekaterih bistroumnostih.

Jaz bi za konec odprla le še en problem, ki se ga vsi izogibate, predvsem nekadilci, pa boste imeli lepo priložnost rešiti par ljudi pred socialnim propadom. Upam, da se boste takrat izkazale in pridno hodile na kavice in sokce s svojimi otroki.

Na Irskem so po uvedbi zakona o popolni prepovedi kajenja zaprli čez 600 lokalov oz. pubov, ker je promet upadel. Če v vsakem lokalu delata le dve osebi, je torej na cesti ostalo 1200 ljudi, in če imajo ti ljudje še družine, kolikim se je torej socialna varnost zmanjšala?

Koliko je v Slo takih lokalnih kafičev a la 2x2 kvadratna metra, v katere zahajajo lokalni pijančki in lokal patrioti, ki praviloma vsi kadijo? Ti ljudje pridejo v lokal velikokrat na klepet, gledati tv, igrat pikado ali kakšen poker, zraven pa seveda kadijo. A vsak spije najmanj eno kavo in enega kratkega (vi boste le eno kavo) ali en pir (ve boste zraven kozarec vode iz pipe, mogoče deci jabolčnega za otroka). Teh lokal patriotov je recimo 10, vas bo pa koliko žeuser posted image .
Ti lokal patrioti pridejo na pijačo vsak dan, ve pa kolikokratuser posted image
V naši bližini je v radiusu 1 km 10 lokalov, večina jih je prav takih lokalnih kafičev, v katere mamice z otroki niti poleti na vrt ne pridejo posedet, ker so premalo in ... ampak važno, da se zdaj v njih ne bo več kadilo, a ne? Boli vas patak, če bo človek zato ostal brez dela, pa mlada študentka brez dodatnih evrčkov. Saj jih itak ne poznate, ker itak nikoli tja ne zaidete.

Dejte malo pogledat pred svoj nos!!!


Torej smo bedaki, ker ne prodajamo orožja kot to počnejo npr. američani? A veš koliko delovnih mest bi to bilo? Me ne zanima. Smo tudi norci, ker smo ukinili obvezno služenje vojaškega roka in s tem povečali brezposelnost? Po tvoje smo. Kdo zdaj ne vidi dalje od svojega nosu? Kdo ne zna biti objektiven? user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:57:22   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Jaz bi za konec odprla le še en problem, ki se ga vsi izogibate, predvsem nekadilci, pa boste imeli lepo priložnost rešiti par ljudi pred socialnim propadom.
Koliko je v Slo takih lokalnih kafičev a la 2x2 kvadratna metra, v katere zahajajo lokalni pijančki in lokal patrioti, ki praviloma vsi kadijo? Ti ljudje pridejo v lokal velikokrat na klepet, gledati tv, igrat pikado ali kakšen poker, zraven pa seveda kadijo. A vsak spije najmanj eno kavo in enega kratkega (vi boste le eno kavo) ali en pir (ve boste zraven kozarec vode iz pipe, mogoče deci jabolčnega za otroka). Teh lokal patriotov je recimo 10, vas bo pa koliko žeuser posted image .
Ti lokal patrioti pridejo na pijačo vsak dan, ve pa kolikokratuser posted image
V naši bližini je v radiusu 1 km 10 lokalov, večina jih je prav takih lokalnih kafičev, v katere mamice z otroki niti poleti na vrt ne pridejo posedet, ker so premalo in ... ampak važno, da se zdaj v njih ne bo več kadilo, a ne? Boli vas patak, če bo človek zato ostal brez dela, pa mlada študentka brez dodatnih evrčkov. Saj jih itak ne poznate, ker itak nikoli tja ne zaidete.

Dejte malo pogledat pred svoj nos!!!


Nejcko? Si to ti user posted image  

Pa saj se več ne ve kdo je do koga žaljiv.... user posted image
Ti si tudi meni polepšala dan s svojo 'bistroumnostjo' ...  user posted image

_________________________________________________________
Kdor želi si lahko ogleda stran http://www.uata.org.ar/CMCT/documents/PAHOprofits_over_people.pdf
_________________________________________________________

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 13:59:19   
Magi*
samo kratek odgovor. je ni na svetu win-win situacjie. enako se dogaja pri posodabljanju proizvodnje: zapirajo stare, ki so bolj onesnaževale okolje, uvajajo nove, čistejše tehnologije, ampak seveda pri tem izgubi ogromno ljudi delo. OK, ali pa, kar je še bolj grozno, preselijo umazano proizvodnjo v dežele tretjega sveta. tu izgubi N ljudi delo, tam zaposlijo nekvalificirano del. silo praktično zastonj, poizvodnja pa še kar naprej uničuje naš planet. pa smo spet na začetku. nič nismo naredili.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:01:35   
Kuba
Magi user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:03:12   
nejcko
Ti.
Jaz vidim mnogo dlje od svojega nosa, zato kot kadilka nisem proti zakonu, sem pa za STARO DOBRO PAMET in ZMERNOST. Lokali, kjer se streže hrana, naj bodo nekadilski oz. naj imajo urejene t.i. kadilnice, slaščičarne so itak že nekadilske, ostali lokali pa naj se opredelijo ali bodo kadilski ali ne.

Kar se pa  naborništva tiče - zdaj imamo poklicno vojsko, torej so se del. mesta ohranila, a ne? In za razliko od tebe, v naborništvu nisem videla nič slabega - marsikomu je pomagalo, da je sestopil z oblakov na realna tla.

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:09:14   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba

Dejte malo pogledat pred svoj nos!!!


Nejcko? Si to ti user posted image  

Ti si tudi meni polepšala dan s svojo 'bistroumnostjo' ...  user posted image

_________________________________________________________
Kdor želi si lahko ogleda stran http://www.uata.org.ar/CMCT/documents/PAHOprofits_over_people.pdf
_________________________________________________________


Ja, Kuba, jaz - a je kaj narobeuser posted image

Ker izhajam iz družine oštirjev, se prekleto dobro zavedam, kdo je prinašal največ denarja v gostilniško blagajno. Pa berite med vrsticami, zaboga. Govorim o kafičih, v katere "kultivirani" ljudje praviloma ne hodimo, kajne, bodo pa njihovi lastniki mnogo bolj finančno nastradali.

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:11:32   
MH0
...Ker izhajam iz družine oštirjev, se prekleto dobro zavedam, kdo je prinašal največ denarja v gostilniško blagajno. Pa berite med vrsticami, zaboga. Govorim o kafičih, v katere "kultivirani" ljudje praviloma ne hodimo, kajne, bodo pa njihovi lastniki mnogo bolj finančno nastradali.
Ej saj dealer-ji tudi dobro služijo. Ne rabimo brati med vrsticami, vsega tega se zavedamo.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:13:53   
MH0
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Ti.
Jaz vidim mnogo dlje od svojega nosa, zato kot kadilka nisem proti zakonu, sem pa za STARO DOBRO PAMET in ZMERNOST. Lokali, kjer se streže hrana, naj bodo nekadilski oz. naj imajo urejene t.i. kadilnice, slaščičarne so itak že nekadilske, ostali lokali pa naj se opredelijo ali bodo kadilski ali ne.
Načeloma ok, dokler to ne ogroža ali omejuje nekadilcev.

Kar se pa  naborništva tiče - zdaj imamo poklicno vojsko, torej so se del. mesta ohranila, a ne?
Dvomim ampak to je že druga zgodba.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:22:45   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
...boste imeli lepo priložnost rešiti par ljudi pred socialnim propadom.

A je zdravstveno stanje manj vredno od socialnega? user posted image  just a question...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:24:25   
MH0
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
...boste imeli lepo priložnost rešiti par ljudi pred socialnim propadom.

A je zdravstveno stanje manj vredno od socialnega? user posted image  just a question...

Pssssst, daj tiho bodi. Saj tudi medicinske sestre bo treba odpustiti, ker bo manj bolnikov. user posted image

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:26:42   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: MH0

...Ker izhajam iz družine oštirjev, se prekleto dobro zavedam, kdo je prinašal največ denarja v gostilniško blagajno. Pa berite med vrsticami, zaboga. Govorim o kafičih, v katere "kultivirani" ljudje praviloma ne hodimo, kajne, bodo pa njihovi lastniki mnogo bolj finančno nastradali.
Ej saj dealer-ji tudi dobro služijo. Ne rabimo brati med vrsticami, vsega tega se zavedamo.


Ja, pa lepotni kirurgi tudi, pa fitnes centri, pa svetovalci za zdravo prehrano ... bog se vas usmili.

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:26:59   
Kuba
ups.... MHO... ja na to pa nisem pomislila, sori! user posted image

< Sporočilo je popravil Kuba -- 12.1.2007 14:28:13 >

(odgovor članu MH0)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:34:29   
MH0
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: MH0

...Ker izhajam iz družine oštirjev, se prekleto dobro zavedam, kdo je prinašal največ denarja v gostilniško blagajno. Pa berite med vrsticami, zaboga. Govorim o kafičih, v katere "kultivirani" ljudje praviloma ne hodimo, kajne, bodo pa njihovi lastniki mnogo bolj finančno nastradali.
Ej saj dealer-ji tudi dobro služijo. Ne rabimo brati med vrsticami, vsega tega se zavedamo.
Ja, pa lepotni kirurgi tudi, pa fitnes centri, pa svetovalci za zdravo prehrano ... bog se vas usmili.

In kateri od teh so oz. bi naj bili z zakonom prepovedani? Z nobenim nimam namreč kaj preveč opravka in še najbolj me moti bog. user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:45:25   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Govorim o kafičih, v katere "kultivirani" ljudje praviloma ne hodimo, kajne, bodo pa njihovi lastniki mnogo bolj finančno nastradali.

Kako se že tem kafičem reče... mislim tistim v katere ne hodijo 'kultivirani' ljudje user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:55:36   
teri
Pa dejte se ustavit no.Kaj ne vidite da se še samo vi 3-je kregate.A je vredno?user posted image Vsak ima svoje stališče in konec.Odprite raje kako drugo-svežo temo!!!!

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 14:59:31   
Kuba
user posted image  OK, v glavnem (kot pričakovano) nismo prišli do skupne točke, dobro vsak je povedal svoje mnenje kot se spodobi, vsake toliko so leteli nizki udarci, pravi ring!user posted image   Sem se počutla kot pri Slaku (Trenja?) user posted image  Meni se tudi več ne da... ajde naprej, v nove teme user posted image  

(odgovor članu teri)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 19:12:09   
MH0
Ah je že konec? Pa še do politike in volilne moči kadilcev sploh prišli nismo. user posted image

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 19:27:34   
Anonimen
Kot vedno je tema o ne/kadilcih prepričevanje prepričanih...

(odgovor članu MH0)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Nesramni kadilci...
12.1.2007 19:30:28   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba

user posted image  OK, v glavnem (kot pričakovano) nismo prišli do skupne točke, dobro vsak je povedal svoje mnenje kot se spodobi, vsake toliko so leteli nizki udarci, pravi ring!user posted image   Sem se počutla kot pri Slaku (Trenja?) user posted image  Meni se tudi več ne da... ajde naprej, v nove teme user posted image  


TO bi lahko že na prvi strani ugotovila..user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?