|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj menite o imenu IZAK
12.1.2007 17:00:13   
Putka
Meni je kar nekaj židovskih (ali svetopisemskih, a ni to isto) imen všeč (Rebeka, David, Hana, v angleški verziji tudi Isaac, Aaron ne ravno preveč), pa smo se na koncu odločili za slovansko ime. Hčerka je tako Vesna, pa ta drugi bo tudi naše gore ime. Pa ne Triglav.
Putka

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj menite o imenu IZAK
12.1.2007 17:39:48   
daria78
Ja zdej ste mi pa res pomagale user posted image  user posted image  user posted image !!! Očitno je to ime, ki ti JE ali ti NI. Nekaj vmes ni. Še vedno pa ne vem kakšen status ima to ime v tujini. Npr. v Nemčiji? Angliji? ZDA? Španiji?...

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj menite o imenu IZAK
12.1.2007 18:38:35   
vidja
Meni je pri imenu važno, da ni 'marsovsko', da ima lep izvorni pomen, pa da ne poznam kake 'neprijetne' osebe s takim imenom, zato mi je to ime krasno!

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj menite o imenu IZAK
13.1.2007 13:06:24   
suzy007
Lepo ime.

(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj menite o imenu IZAK
17.1.2007 20:57:06   
zaspancica
Ej man je IZAKuser posted image user posted image user posted image  tut fuull dobro ime pa se redko za povrh!

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj menite o imenu IZAK
17.1.2007 21:24:49   
al1*
Meni je všeč!

_____________________________

lp


(odgovor članu zaspancica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kaj menite o imenu IZAK
18.1.2007 16:56:07   
Adriana1
Klicali ga bodo Izi user posted image user posted image !Saj ne meni je IZAK kar lepo ime!

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kaj menite o imenu IZAK
18.1.2007 21:31:05   
daria78
Hvala, hvala..... res sem hotela malo mnenj o tem kako vidite to ime ostali, glede na to, da jih je tako malo v Slo. Sedaj vidim, da ni panike in se folk ne bi držal za glavo, ko bo predstavlila novega člana. No ja...nekateri se bodo...itak.
Odločitev še ni dokončna, ampak....  user posted image

(odgovor članu Adriana1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kaj menite o imenu IZAK
19.1.2007 18:19:38   
Maggie
Meni je to tudi ful lepo ime... Ampak: ko sem mojemu omenla to ime, je rekel: "A si nora? To je židovsko ime. V Izraelu jih je polno."

Jst prej še pomislila nisem na to. Pa ne me narobe razumet - jst nimam nobenih predsodkov v tej smeri, 1/2 Slovencev verjetno niti ne gleda tako na to ime, ampak če pomisliš, da bi šel moj otrok kdaj na zahod in bil zaradi tega kakorkoli šikaniran... ...sem potem hitro opustila misel na to ime.

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kaj menite o imenu IZAK
19.1.2007 19:27:08   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: Maggie

ampak če pomisliš, da bi šel moj otrok kdaj na zahod in bil zaradi tega kakorkoli šikaniran... ...sem potem hitro opustila misel na to ime.



Čudovito ime! Mi smo ga tudi imeli v ožjem izboru, potem pa se je okolica odzvala nekako tako kot je Maggie napisala.
Če bi pobral od očija bi bil še črn in kosmat in potem bi na carini verjetno res imel več problemov.
Pa samo zaradi imena.
A ni to žalostno.user posted image

(odgovor članu Maggie)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kaj menite o imenu IZAK
19.1.2007 19:50:12   
mmijau
Lepo ime, kaj bo, ko bo , če bo, ma ne se že zdaj sekirat.

_____________________________

ŽIVLJENJE JE LEPO, ČE GA ŽIVIŠ,.....

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kaj menite o imenu IZAK
19.1.2007 21:50:20   
štorkljica
Daria meni je to ime blazno všeč, ko sem bla zdaj noseča z mojim nisva znala kaj čakava ali punčko ali fantka in pri fantkih je bilo na prvem mestu ime Izak. Meni je to ime všeč že od nekdaj, ker smo imeli v osnovni šoli enega Izaka in sem bila že takrat izredno navdušena nad tem imenom.
Če ti je to ime res izredno všeč, ne vidim razloga da sinčku nebi dala to ime, ker moj naslednji otrok če bo seveda sinko bo ziher Izak.
Všeč mi je pa bila tudi izbira Izak s še enim imenom in sice Izak Gal.
Vredno premisleka!

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kaj menite o imenu IZAK
22.1.2007 16:08:29   
valči
Zelo mi je všeč,poznam enega maleka,ki mu je ime Izak.Sicer ga sama ne bi dala sinu,ampak mi je zelo všeč.
Prav tako mi je izredno vščeč ime Antonio,res všeč,pa ga ne bi upala dat,ker bi verjetno postal Tončekuser posted image

Res je trba premislit o izbiri imen.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kaj menite o imenu IZAK
23.1.2007 10:13:06   
ily
Še moje mnenje, ko sem ravno videla tole temo.

Najin prvi izbor za fanta je tudi Izak, če seveda bo fant. In tudi edini user posted image  ...

Kar se pa tiče tega, ali je komu to ime všeč ali ne, je pa moja teorija (in praksa!!!) naslednja: me sploh ne briga, kaj si kdo misli glede tega, kakšno ime bom jaz dala svojemu otroku!!!! In dala mu bova takšnega, ki bo nama všeč. In ko Bubi odraste, bo všeč tudi njemu, ker mu bova midva ˝povedala˝, da ima ful lepo ime in ga bo znal nositi.
Moja starejša Pika ima ime, ki je po statistiki ˝pod pet ljudi˝ v Sloveniji, če ni celo edina. Njeno ime je grškega izvora in se pogosto pojavlja v Grčiji, Bolgariji in Romuniji, pa tudi v nekaterih delih Makedonije in Srbije. Zdaj bo stara štiri leta, pa ga ˝nosi tako lepo˝, da se mi kar srce stopi, ko koga popravi, ko naredi iz njenega imena slovensko varianto oz. okrajšavo. In to je to!! Meni je samo to važno!

Tisto, kaj bodo pa otroci v vrtcu ˝sklanfali˝ za rimo na kakšno ime, ti pa povem, da bodo na čisto vsako iem kaj našli. Tudi na ˝najlepše, najenostavnejše, naj....-karkoli˝.
Zato, izberi kar je tebi všeč!!!! MOJE mnenje!

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kaj menite o imenu IZAK
23.1.2007 10:44:25   
Boni3
Ful lepo ime,sem lani poleti spoznala enega najstnika s tem imenom in ga ni nihče zafrkaval,ali pa klical z vzdevkom. Če ti je všeč,naj te ne brigajo drugi!

(odgovor članu ily)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kaj menite o imenu IZAK
29.1.2007 15:38:51   
viv_
Meni je Izak zelo lepo ime!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kaj menite o imenu IZAK
30.1.2007 9:52:49   
ur+sa
meni je pa všeč ime ...user posted image zakaj pa ne, pa še vsak ta tret nima tacga imenauser posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?