|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ime za fantka
17.1.2007 10:17:13   
Adriana1
Nobeden mi ni všeč user posted image . Najbolje pa se sliši Nik!user posted image

(odgovor članu patricija*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ime za fantka
17.1.2007 13:05:59   
yaris
Meni osebno je všeč ime TAI. Pa poznam dve mamice, ki so dale tako ime svojim user posted image

(odgovor članu patricija*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ime za fantka
17.1.2007 13:21:06   
dskubin
izmed teh 4ih mi je vredu ime edino Nik. Zadnje čase je tudi Tai-jev vedno več, za ostali dve še nisem slišala. Sicer pa vsak po svoje. Mi izbiramo ime, ki je nama z možem všeč, ne glede na to, kaj pravijio ostali. Pri nas bo definitivno slovansko ime (in ne neko skropucalo), gledamo pa tudi na to, da jih ni ravno miljon (vendar če bi nam bilo eno ime res res res všeč in bi se zanj že odločila, bi me eno figo brigalo, če bi izbrali pri sosedovih isto, zaradi tega ga jaz že ne bi zamenjala. Da ti bojo prjatli zbirali ime, kdo je še to vidu, sej je vendar vajin otrok.) Ker pa bom rodila v prvi četrtini leta, to ne pomeni, da ne bodo za nama dali istega imena več otrokom, na to pa tudi ne moreš vplivat. Mora biti pa najprej vama všeč, sej se bojo drugi tudi navadli.

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ime za fantka
17.1.2007 16:24:25   
daria78
Nobeno!
Mogoče Nik, pa še to mi ni všeč, da je ime skrajšano. (kot npr. Mark)

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ime za fantka
18.1.2007 8:23:07   
zima07
Všeč mi je, če je ime razmeroma redko, vseeno pa si želim, da bi ga ljudje razumeli, ko ga prvič izgovoriš, ne pa da te vsak še 3krat vpraša: "Kako?" -To mora bit za otroka res stresnouser posted image ...

Sicer pa..imena na 3 črke mi gredo pa že res počasi na živce-totalno preveč jih je...user posted image

..Moje mnenje, pač....


(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ime za fantka
18.1.2007 11:40:14   
teira
men tud ni nobeno od naštetih všeč, vseeno pa punce, vsak si izbere kar mu paše. Ne bodimo žleht user posted image .

lp

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ime za fantka
18.1.2007 13:51:33   
Anonimen
Ne želim biti žaljiva, vendar pa se mi marsikdaj zdi, da ima še pes lepše ime kakor otrok.
Saj je lepo, da dajo starši tako ime, ki jim je všeč. Pa vendar: bo to ime čez 10, 15 let tudi otroku tako imenitno???

(odgovor članu Adriana1)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ime za fantka
18.1.2007 13:57:45   
karin412
Hčerka od moje prijateljice je LIN. Torej je to žensko ime?

Jaz bi tudi izbrala NIK.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ime za fantka
18.1.2007 13:58:37   
renan
verjetno mu bo imenitno, ker bodo taka imena v vecini. otroci, katerim smo starsi izbrali klasicna imena, bodo verjetno v manjsini.

lp, renan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ime za fantka
18.1.2007 14:01:47   
Mina1
Ne želim biti žaljiva, vendar pa se mi marsikdaj zdi, da ima še pes lepše ime kakor otrok.
Saj je lepo, da dajo starši tako ime, ki jim je všeč. Pa vendar: bo to ime čez 10, 15 let tudi otroku tako imenitno???


Uh, si žaljiva seveda, sploh tisto glede psov.

In zakaj se ti s tem obremenjuješ? A nismo rekli, kakor komu paše in tako... seveda pa si povedala samo svoje mnenje, kajne...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ime za fantka
18.1.2007 14:09:06   
Hope2
pardon, napačen forumuser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 18.1.2007 14:10:30 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ime za fantka
18.1.2007 14:28:14   
Maleal
Nobeno,izbiraš vsekakor sama,ne rabiš naših mnenj,ne?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ime za fantka
19.1.2007 19:01:20   
zima07
Patricija, katero ime si izbrala?

LP vsem!

(odgovor članu patricija*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ime za fantka
20.1.2007 7:38:34   
mes66
Meni je tudi od vseh najbolje Nik!
Jaz imam doma fantaka z imenom Žiga,zdaj ta drugi bo pa Lovro,če bo fantek,če bo pa punčka bo pa Neja!

_____________________________

Klavdija

(odgovor članu zima07)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ime za fantka
20.1.2007 21:14:44   
štorkljica
Meni nobeno od teh imen ni všeč, pa brez zamere. Nik pa še najmanj, je pa definitivno prepogosto, leta 2006 so pridobili družinskega člana katerih jaz poznam vsaj 5 parov, za 9 pa sem tudi slišala da majo Nik-a. Definitinvno prepogosto!

(odgovor članu mes66)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ime za fantka
20.1.2007 22:51:12   
Anonimen
Mina1, ta imena, katera je navedla P@tricij@ so nenavadna (jaz osebno za LIN in ZAL celo prvič slišim). Se strinjaš? In to, da je marsikateri kužek lepše ime kakor otrok je moje osebno mnenje. S tem pa ne želim nikogar žalit. V premislek pa nekaj iz knjige Najlepša imena:

"Nenavadno ime se lahko staršem zdi frajersko, otroka pa bo zaznamovalo. Med vrstniki je lahko tarča posmeha." user posted image

"Ni nujno, da vam bo otrok hvaležen za vpadljivo ime, saj so takšni otroci pogosto tarče neslanih šal vrstnikov. To so dobro vedeli tisti, ki so nekoč nenavadna imena prav okrutno dajali nezakonskim otrokom." user posted image

(odgovor članu Adriana1)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: ime za fantka
21.1.2007 12:47:29   
Anonimen
Če malo pomislim, se bo čez par let zdelo tisto ime čudno, ki je zdaj "normalno". Saj je vsako drugo ime že tuje ali izpeljanka nekega tujega imena. NI več imen iz "naših" časov. Tako pač je. Iz generacije v generacijo se imena spreminjajo in tega ne bomo mogli spremeniti. Vrata v Evropo in svet se odpirajo in kaj pa veš, mogoče bodo pa ravno Tai in Lini čez 20 let moderni.

JAz sem bila zadnjič v H&M, pa je ena mamica cca. 7 let starega fantka klicala čez celo trgovino Števek user posted image . Da me ne bo kdo narobe razumel. Ime mi je lepo (tudi mojemu očetu je tako ime), vendar sorry, ne sodi v njihovo generacijo. Števek sodi v generacijo naših staršev. In tako tudi mislim, da kakšne Mojce ali Marijane ali Nade ne bodo lepo pasale  v generacijo naših otrok, v poplavo kratkih in tujih imen. Mogoče bodo pa spet njihovi otroci začeli dajati svojim otrokom imena Števeki in Frančeki, pa bodo takrat spet moderna. Vsako obdobje zahteva nekaj.

Take "pasje" izjave pa so totalno mimo in žaljive za vsakega bodočega starša. zato bi bilo fajn, če bi nekatere pazile na svoja skropucala. Mi imamo pa kravo Belko in Minko, pa konja Ferdinanda, pa opico Mico, pa miško Mašo, pa kozo Jožo ...user posted image  aja, pa sosedovemu zmaju je ime Nik, mojemu psu pa Mik, po mik Jaggerju. A da se piše Mick, hu kers?

Tai mi je najbolj všeč med tvojimi imeni.

(odgovor članu Adriana1)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ime za fantka
21.1.2007 13:37:02   
Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: Irmy


Se čist strinjam. Pa kaj vam je ljudje božji, a se res morate ven metat s tem, da ima vaš otrok skupek črk za ime? Še vedno pravim 100 ljudi, 100 čudi, ampak to me pa res zanima kako pridete na ideje za taka imena?


user posted image  Se podpišem pod tole.

user posted image user posted image user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: janca

Za svojegauser posted image  boš pa ja zbrala ime, ki je tebi in očku všeč. Nevem zakaj sploh sprašuješ za mnenje druge. No zej pa maš, razen Nik, ni noben nobenmu všeč. Men tut ne.



Pa ni vse v tem, da je mamici in očku všeč. Malo odgovornosti je pa že treba imeti pri izbiri. Na koncu bo tvoj otrok tisti, ki bo nosil to ime in tudi vse posledice.





_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ime za fantka
21.1.2007 13:41:02   
Rok_LM

IZVIRNO SPOROČILO: al bina


Ne, raje petkrat Tomaž kot enkra ZAL ali LIN user posted image

¸
user posted image user posted image user posted image

A je res tako hudo, če si rojen v eni mali Sloveniji in ne v Ameriki, Franciji, Angliji ali kje drugje. Saj ne pravim, da mora biti ravno Jože, ampak a ni še vsaj sto lepih imen.

Konec koncev je bil pa tudi Jože Plečnik zelo uspešen in poznan, pa je bil "samo" Jože.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Za uporabnice Mirene
terida

Koliko časa vam je po vstavitvi mazala Mirena?

Nič. (59%)

Manj kot en mesec. (13%)

Več kot en mesec in manj kot tri mesece. (7%)

Več kot tri mesece. (22%)


Število vseh glasov: 46

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!