|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 19:32:46   
Anonimen
user posted image Meni se zdi tako vprašanje tipa....koruzništvo ali poroka v stilu....kadilci vs nekadilci. user posted image
Kadilci, ki bi itaq radi nehali kaditi, ampak ne morejo, ker se ne odločijo in nekadilci, ki smo bolj papežki od papeža. user posted image
Takšna vprašanja po mojem mnenju niso primerna za normalno debato na takšnem forumu, kot je ta.user posted image

Torej moj komentar: kakor kteremu paše....briga me za to, kako imajo drugi poštiman, glavn da jst uživam v posteljici, kot sem si jo sama postlala. user posted image  

Ampak roko na srce....zakaj se nekateri odločijo, da se ne bodo poročili, ker se najde kar nekaj ugodnosti, če dva ne žvita (uradno) na istem naslovu. user posted image
Vsak se zase odloči sam. Pa boh žegnaj, bio (koruzni) ali pa škropljeni zakon.user posted image

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 19:58:13   
Anonimen
vsaj tako ne bi zakomlecerali in se kar naprej kregal kdo po kaj dal oz. plačal! tako so se skregal da sva z možem hotela fse skupaj skenslat.... no pa veš še zdaj poslušam od tasta kaj je dal pa sva poročena skoraj tri letauser posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
24.1.2007 20:32:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 23:00:03   
iva01
No bom zdej malo bolj resno odgovorila.
Nisva poročena, živiva na istem naslovu, on je podpisal očetovstvo od najinega sina, jaz mu kuham, on kosi vrt,.....enostavno ne vidim potrebe, nevem mogoč se bova kdaj poročila, nevem kaj bi to spremenilo v naši družini, pa da nebi slučajn zdej kera napisala da se bi pol vsi enak pisal, ker to pa zame ni razlog da se greš z nekom poročit.
eni pač majo željo se poročit in to naredijo, eni te želje nimamo in tega ne naredimo!!! Simpl ko pasulj, ane?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zakaj ne poroka?!
24.1.2007 23:35:19   
kofetek2010
mi2 sva se poročila po skoraj 10 letih koruzništva user posted image  

in kaj je razlika?
* ni mi potrebno razmišljat kako mojega moškega poimenovat - rečem moj mož in problem je rešen user posted image  
* na raznih uradih lahko karkoli za moža uredim user posted image  
* fajn se sliši, ko reče "moja žena" user posted image  
* na zvoncu je samo en priimek user posted image  
* pa mogoče še kaj, a mi ob tej uri ne pade na pamet user posted image  

In zakaj ne poroka?
kaj pa vem... mi2 nisva razmišljala o poroki... a takrat, ko sva, sva vzela koledar, pogledala katera sobota pade na lep datum in se šla poročit user posted image  


A je res samo list papirja? user posted image
Mogoče.  Zakaj se ga potem vsi tako hudičevo branijo? user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zakaj ne poroka?!
25.1.2007 4:25:43   
Ciril
janauser posted image user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zakaj ne poroka?!
25.1.2007 12:16:07   
Eviii
res huda tema za na forum. vseeno sem se odločila, da jo bom pustila gor. če bo pa prišlo do kakih hudih zamer, jo bom pa zaklenila.

strinjam se z vsem, kar so napisale strpnice. vsak naj se sam odloči, ali bo poročen ali bo koruznik. sama sem bila celo mladostništvo prepričana, da se bom nekega dne poročila in srečno živela do konca svojih dni s svojim možem (to izhaja iz raznih pravljic in filmov, ki so itak vsi s srečnim koncem). in nisem bila vzgojena v nobeni veri, saj sem ateistka.
svoja huda leta (obdobje na faksu) sem se prepričala, da je zakon samo en kos papirja in da je popolnoma brez veze. tako sem spremenila svoje mnenje in se odločila, da se jaz ne bom nikoli poročila.
pred tremi leti in pol sem spoznala svojega sedanjega partnerja. ker ni slovenske krvi (prihaja iz švedske), sva se po dveh letih odločila poročiti, saj imava tako manj problemov z birokracijo. čisto banalen razlog. ko me je mož naslednje jutro po poroki vprašal, kako se počutim, sem mu odvrnila: "poročeno". kaj sem mu s tem hotela povedat? da ni nobene razlike s prejšnjim življenjem... samo na papirju sem sedaj gospa in rinko nosim.

kar sem hotela povedati, je to: vsakdo je lahko za ali proti zakonu. in svoje mnenje lahko tokom življenja tudi spreminja. zaradi tega ga ne smemo obsojati. jaz živim v stilu "živi in pusti živeti".

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Ciril)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zakaj ne poroka?!
25.1.2007 12:24:34   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Eviii

vseeno sem se odločila, da jo bom pustila gor.



Zakaj pa bi jo sploh zaklenila? Veš koliko hujših tem je, kot tale, tle se sploh nič ne kregamouser posted image .

Aja, drugače se pa strinjam z napisanim.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zakaj ne poroka?!
25.1.2007 14:16:22   
Anonimen
Jaz pa mislim, da si se (moderatorka) modro odločila, da zakleneš temo ob prvem prelivanju žgočih besed.user posted image
Kaj hitro lahko forum, ki je po mojem mnenju zelooo kvaliteten, ravno zaradi tega, ker si ljudje ne vsiljujejo svojega mnenja in na njem ne kraljujejo agresivni zagovorniki svojih stališč, nekvaliteten in se ga prime slab sloves foruma kjer se je luštno it malo pozabavat, če hočeš koga spravit  ob živce. Ta starejšim uporabnikom pa je zanimivo to, da vidijo kako dolgo bodo morali nekoga maltretirati, da se na forumu ne bo več pojavljal.

Primer propadlega foruma, na katerega nikdar več ne zahajam ravno zaradi prevelikega števila takih, nemoderiranih tem, je mojpes. Upam, da jim gre kaj bolje. user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: zakaj ne poroka?!
25.1.2007 17:40:50   
ms3


A je res samo list papirja? user posted image
Mogoče.  Zakaj se ga potem vsi tako hudičevo branijo? user posted image user posted image user posted image



[/quote]


user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image


ok, pač vsak po svoje.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: zakaj ne poroka?!
25.1.2007 18:01:37   
MarijaPo
Jaz sem se porocila. Ze ko sem bila majhna puncka sem si vedno zelela bit nevesta - v beli kicasti obleki. In ceprav sem zrasla, sem si se vedno zelela bit princeska za en dan. In tocno to sem bila. Meni je bila cela izkusnja (pomerjanje oblek, plesne vaje, fotografiranje v studiu, frizure, iskanje lokacije,...) noro dobra in ze zato se je splacalo.
Kar pa se samega instituta poroke tice, pa tudi jaz ne razumem zakaj bi se kdo hotel porocit.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: zakaj ne poroka?!
25.1.2007 18:20:19   
janjja
No pa da še jaz povem svoje mnenje, trenutno sem v predporočnih pripravah in vse skupaj naju bo stalo 1.500.000 ali 6.000 evrov in mislim da je tu keč. user posted image Poroka stane ogromno in težko si jo je marsikomu privoščit, je pa res da so vse predpriprave zelo lepe in ti za vedno ostane v spominu.user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: zakaj ne poroka?!
25.1.2007 18:28:30   
iva01
Nisem poročena, pa ne zato da bi se bala tega papirja, če sma za skup bova skupaj ostala v vsakem primeru, če pa nisva pa tud če bi bila poročene nebi ostala skup.
Kot sem že prej napisala: enostavno nimam želje po poroki;ok za moje pojme sva poročena v vseh pojmih, sam ni mi pač do tega obreda, mi ne pomeni nič, zdej trenutno, sej mogoč bom kdaj spremenila mnenje. Nevem kaj je tukaj nerazumljivega, kot da bi se jaz čudila: zakaj poroka?
Vsak ma svoje želje, in vizije kako naj bi partnerstvo izgledalo in kaj naj bi zajemalo.

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: zakaj ne poroka?!
26.1.2007 8:31:32   
Anonimen
Janjja: želim ti čim lažjo in čim manj stresno pripravo na poroko. Za tiste $$ pa se ne sekirat, midva sva dobila več nazaj, kolikor sva vložila. Res pa je, da sem sama izdelala vabila in zahvale (malo se trudim s kaligrafijo), rože mi je teta, ki je cvetličarka malo ceneje zrihtala, oblikovala pa kar sama, frizuro mi je teta frizerka naredla (btw 4 ure sta 2 delali na meni), obleko pa sem kupila za 30000. Veliiiko se da prišparat, samo ne šparaj na fotografu in glasbi.
Pa srečno!

(odgovor članu iva01)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: zakaj ne poroka?!
26.1.2007 14:19:12   
Kuba
IZVIRNO SPOROČILO: ms3
a mi malo pomagate.
namreč res ne razumem tistih, ki živijo skupaj, imajo službo, imajo otroke ... skratka urejeno življenje pa se ne poročijo. zaka ne?!
čisto tako iz lastne radovednosti me zanima.  

Jaz sem tudi poročena in se počutim dosti bolje zdaj kakor prej. Ne sprašujem pa se zakaj se ostali ne odločijo drugače kakor jaz, sej to je njihov problem. Če jim je ok na koruzi zakaj bi se poročili? user posted image  Tako si lahko mislijo tudi oni - če ji je ok da je poročena zakaj se nebi? user posted image

(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: zakaj ne poroka?!
26.1.2007 14:42:46   
sazi
Sem poročena. S tem, zakaj se koruzniki ne poročijo, se ne ubadam - kakor komu paše.
Sama si nisem želela velike poroke - ne samo to, oba sva si želala majhno, skoraj neopazno, ker bi se nama v glavnih vlogah na veliko poroki zmešalo.
Da se poročiti za malo denarja. - tudi za zelo malo in to ne bi smel biti problem.
Kar se pa tega tiče, da se nekdo počuti veliko bolje, ker je poročen - pa ostanem brez besed. Midva se počutiva enako kot prej, le da ga predstavljam kot moža in ne fanta, pa priimek sem spremenila (pa bi lahko obdržala svojega ali oba, pa mi ni fora).

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: zakaj ne poroka?!
1.2.2007 13:37:21   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: ms3

a mi malo pomagate. namreč res ne razumem tistih, ki živijo skupaj, imajo službo, imajo otroke ... skratka urejeno življenje pa se ne poročijo. zaka ne?!
čisto tako iz lastne radovednosti me zanima.  


(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: zakaj ne poroka?!
1.2.2007 13:45:10   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: ms3

a mi malo pomagate.
namreč res ne razumem tistih, ki živijo skupaj, imajo službo, imajo otroke ... skratka urejeno življenje pa se ne poročijo. zaka ne?!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  IN ČESA ZDAJ TI NE RAZUMEŠ???????
Imam službo, imam otroka, imava stanovanje, avto, vse....in zakaj bi se mogla še poročit da bi bila srečna - po tvojem strokovnem mnenju!!!

Za 1,5 miljona gremo mi trije rajš na Kubo za 2 tedna, pa si bomo bolj zapomnli to kot poroko!!!!!!






(odgovor članu ms3)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: zakaj ne poroka?!
1.2.2007 13:51:34   
Pajaca
romy.... user posted image  user posted image  user posted image

Mi tud raj na Kubo kot da bi za poroko dal.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: zakaj ne poroka?!
4.2.2007 16:33:06   
LaraCroft
dobr si tole napisal user posted image

_____________________________

Lara Croft

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: zakaj ne poroka?!
10.2.2007 18:33:11   
TaRe*
IZVIRNO SPOROČILO: bambina

Zato, ker mi poroka ne pomeni nič. Imam doma pač večnega ljubimca in ne moža.



Ta je pa dobra...moram dons koj mojga napadet kot pohotna ljubimkauser posted image user posted image user posted image user posted image

Men se tud zdi trapasto govorit,da je bit poročen tolk bolš,kot pa na koruzi.Meni se zdi,da si pripadava od prvega trenutka dalje ,sploh pa od prvega user posted image  dalje.Kot je že ena dobr napisala,bi se poročila samo zato,da bi se vsi 4je isto pisali,konec koncev se pa dan danes tudi to lahko uredi tudi drugače,pa ne vem,če ne celo ceneje.user posted image

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: zakaj ne poroka?!
10.2.2007 22:05:15   
eya
Midva sva skupaj že 10 let, pa niti ne razmišljava o poroki. V bistvu nobenemu to nekaj posebnega ne pomeni, srečna sva tudi brez in močno dvomim, da bi bila po "DA" 1000000000x bolj srečnauser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: zakaj ne poroka?!
11.2.2007 12:05:41   
sarazan
Če vama poroka pomeni le štempelj ali kos papirja, potem je res čist brez zveze, da se poročita.

Če vama poroka pomeni kaj več (pa verjetno vsakemu nekaj drugega), potem se poročita.

Sama sem poročena in jaz se po poroki ne počutim prav nič drugače, kot pred poroko.
Če bi pričakovala, da bo po poroki kaj drugače, bi bilo samo drugače na slabši način in se ne bi hotela poročiti.
No, lažem, drugače se pišem user posted image .

Pa še to... Če dva nista zrela za spoštljiv partnerski odnos, ljubezen in otroke, da tvorijo srečno družino, jim ne bo pomagalo ne koruzništvo ne poroka, da bi ostali skupaj.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: zakaj ne poroka?!
11.2.2007 15:34:23   
lojzika
Jaz sem si vedno želela poročiti. Moj koruznik pa ne moji sorodniki so seveda pričakovali da se bova poročila in da bo na tej poroki ziher ogromno gostov, seveda si poroke finančno ne bi mogla privoščiti in sem v zajebanciji rekla staršem če bi mi jo plačali, no od takrat naprej nobeden več ne sili da se morem poročit.

Sem pa tudi rekla da noseča se ne bi ravno poročila, saj cel večer ne bi mogla pit, no sedaj pa zopet ne morem imeti bele obleke ker imam otroka in tako kompliciram stvari user posted image user posted image


(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: zakaj ne poroka?!
12.2.2007 12:59:10   
mišk
Zelo zanimivo, da je dosti koruznikov zelo negativno nastrojenih proti poročenim parom! Ne razumem, prej bi si mislila obratno.
Slovenci smo v samem vrhu glede koruzništva.
Res je mal čudno, da imaš pri 40 letih fanta,user posted image . Fant po 30 za mene ne obstaja, lahko je le moški.
Nisem poročena, sem pa prepričana da se bom. Po izkušnjah kolegov sodeč, se ti poroka finančno že na poročni dan  povrne, čeprav normalno da se ne poročiš zaradi daril.
Najbolj me moti, če nisi poročen dva al pa trije priimki pr bajt!

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?