|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakaj ne poroka?!
12.2.2007 15:35:23   
romy
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Res je mal čudno, da imaš pri 40 letih fanta, . Fant po 30 za mene ne obstaja, lahko je le moški.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: zakaj ne poroka?!
14.2.2007 21:52:01   
Anonimen
Mi2 sva se poročila po 7 letih in letos imava ŽE 10. obletnico poroke. Torej sva skupaj 17 let. Kaj je razlika med koruzniki in poročenimi?
Koruznica lahko reče, da se je tip odselil, jaz bom pa (če bo že kdaj sveta prišlo do tega) morala reči, da se ločujemuser posted image . Zakaj sem se poročila?
a) Ker dolgo ni bilo nobene dobre fešteuser posted image user posted image user posted image user posted image
b) Ker lahko polovico obveznosti prenesem na drugega
c) Ker sem na poročnih slikah tako mlada, da RES dobro izgledam
č) ker sem hotela vedeti, kako se počutijo tiste plastične neveste na tortah (midva sva iz inata imela Popaja in Olivo)
d) Ker sem v obleki izgledala kot vzhajan beljak
e) Ker si je moj bivši sposodil A8, da me je lahko voziluser posted image
f) Ker sem poročni šopek tako vrgla, da ga ni ujela nobenauser posted image
g) Ker se do danes ne bi zmenila, kako se bo pisal najin otrok
h) Ker je sedaj lahko vsega kar naredim narobe kriv moj možuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ja pa še zato, ker je moj fotr (zapriseženi komunist) čistil kapelico, kjer sva se poročila, 1. maja, ker so jo renovirali.
In zato, ker je moj gospod soprog z mano cerkveno poročen, jaz pa z njim ne. Sem župnika pirpeljala na rob živčnega zlomauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 14.2.2007 21:53:16 >

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: zakaj ne poroka?!
22.2.2007 19:12:56   
happy mam
Moj odgovor pa je: ZAKAJ SPREMINJATI NEKAJ, KAR JE ŽE ITAK DOBRO.


user posted image


_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: zakaj ne poroka?!
27.2.2007 16:00:35   
Shorty_
Poročiti sem se vedno želela in ko sem zanosila sva si z mojim to še bolj želela in sva se hotla poročit sm na hitro ker nisva imela denarja za poroko ki sva si jo v resnici želela potem nama je pa tast plačal celo poroko ki je bila enkratnauser posted image

(odgovor članu happy mam)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: zakaj ne poroka?!
28.2.2007 13:42:32   
Saša27
Naj še jaz povem kar mislim. Ne me narobe razumeti, nisem ne na strani neporočenih in ne poročenih. Res je to stvar individualne odločitve. Jaz sem poročena, z možem nimava otrok (še), osebno pa mi pomeni ogromno, da sem se poročila, oz. da sva se poročila. Ne znam povedati zakaj, tukaj ni pomemben tisti pečat, al pa prstan,.. mogoče način razmišljanja, ne vem. Drugače pa, če si koruznik, pač ni treba kupovati moke za kruhuser posted image .

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?