|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   3D ultrazvok - se splača?
24.1.2007 12:15:49   
Mesečnica
Prejšnji teden sem imela morfologijo, pa sem svojega user posted image žal bolj malo oz. zelo na hitro videla - ni bilo časa, da bi mi ga G kaj več pokazala. Moj dragi je imel več sreče, ker se je lahko tako namestil, da je tekom pregleda ves čas gledal na monitor. Zdaj me pa malo matra, da bi šla na samoplačniški 3D UZ v Dravlje (menda stane 80 EUR), da se otročka malo bolj nagledam user posted image . Kakšne so vaše izkušnje? Se splača ali ne? Z odločitvijo se že malo mudi, saj sem nekje konec 23. tedna, dr. Pušenjak pa pravi (to sem prebrala na njegovem forumu), da se na 3D UZ otroka najbolje vidi nekje od 18. do 24. oz. 25. tedna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
24.1.2007 12:28:20   
Anonimen
ojla,lepo pozdravljena.bi ti rekla tako,da sem bla priprvem otroku prepozna,se je že z glavico dol obrnil,zdaj pri drugem, PDP imama3.4,pa sem šla pravi čas v 22 tednu in mi ni žal.Lepo se vidi obrazek,o spolu ni dvomauser posted image ,še enuser posted image ,vidijopa se tudi druge nepravilnosti oz.pravilnosti.če boš šla mislim da ti ne bo žal.Mi smo dobili 32 slik,ki jih potem lahko razviješ kot fotogarfije in spraviš v album.user posted image veliko sreče i čimlažji porod pa pa

(odgovor članu Mesečnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
24.1.2007 14:08:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
24.1.2007 14:21:04   
malecka_mateja
oj!
jaz sem ful dolgo odlašala pa sem se pol odločila v komaj 28 t pa je tudi bila že z glavico dol obrnjena amapk mi ni bilo žal ker smo zvedeli spol pa ful lepe slikice 30 mi jih je naredo!nekaj jih lahko pogledaš v mojem albumu pa boš videla kak je lepo!
res nebo ti žal!upam da je vredu zdravnik in se mu ne mudi!
meni je moj sicer na ptuju delal uz eno uro pa res se je trudil za slikice ker jih je bilo res težko naret ker je bila že precej nizko v medenici ampak mu je uspelo!
IN MI NI ŽAL NITI MALO!!!!!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
24.1.2007 16:29:07   
Mehičanka
Meni pa je še danes hudo te slikice gledat...

Se mi zdi tako, kot da smo ji vdrli v njeno zasebnost. Na vseh slikicah drži rokico na obrazek in si ga skriva...Pa tudi tako suhcana je, da se ji vidijo vsa rebra.

Meni je bilo žal da sem šla na 3D. Naslednjič ne bom šla...


(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
25.1.2007 13:00:40   
Mesečnica
Hvala za vaše izkušnje user posted image . Malo še razmišljam, a bom verjetno res šla ... Tudi jaz se sicer počutim kot kakšen vojeur, ko opazujem otroka na UZ, a se mi hkrati zdi, da me dejstvo, da ga vidim, še bolj poveže z njim ...

(odgovor članu Mehičanka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
25.1.2007 17:08:19   
Mateja82
Šla sva v 26 tednu h eni ginekologinji v velenje in se je vse skupaj res lepo videlo, pa tudi  za spol sva končno lahko izvedela. gnekologinja je zelo prijazna dobila sam tud nekaj slikic in pregled posnet na CD. Za naju je bilo to krasno doživetje,videti to malo bitje kaj počne, kako izgleda. Pri naslednjem user posted image bomo ravno tako šli na ta pregled.  

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
25.1.2007 18:47:52   
Strawberrie Cherrie
ja, se splača.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
17.7.2007 19:02:04   
akakak
Vtisi iz 3D ultrazvoka:
- LJ - ZD Dravlje - ulica bratov babnik 10 -
- cena 80 EUR
- naročena 18:45 - v sprejemni 19:05 - na postelji 19:10 - konec pregleda 19:25
- osebje prijazno, ambulanta lepa
- po pregledu razočarana, pričakovala več. Večina pregleda (meritve glave, trebuha, ledvici, želodec, mali možgani, stegna, hrbtenico) poteka v 2D načinu (kot na vsakem rednem ultrazvoku). Vmes sem ter tja preklaplja aparat na 3D način delovanja (bolje se vidi usta, spolovilo) in shranjuje podatke 
- na koncu dobiš CD z nekajsekundnimi posnetki otrokove glave

Mnenje: predvidevam, da bodo s časom vsi ginekologi imeli novejše UZ naprave, posledično bo nosečnica 3D pogled doživela že na rednih pregledih. Sedaj pa pač malo privatniki služijo.
Meniva tudi, da ne bi ničesar zamudila, če ne bi opravila tega izrednega pregleda.

Povzetek: Ne bi se ponovno odločila za 3D pregled.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
17.7.2007 19:57:41   
bodoča
Jaz sem mislila, da bom šla na 3D UZ. Potem pa je bila G na enem od navadnih UZ tako prijazna, da je kar sama od sebe preklopila na 3D. In kaj sem videla? Popolnoma nič, ker imam malo oz. premalo plodovnice, da bi se na 3D kaj videlo. Poskusila sva še enkrat z enim drugim G, ki je nadomeščal mojo redno in se zopet ni nič videlo in spet je bil odgovor, da za 3D mora bit veliko plodovnice, jaz je pa nimam.

Tako, da bi mi bilo zelo žal, če bi šla na ta pregled in bi morala plačat (zame kar veliko vsoto denarja) in ne bi nič videla.

Vem, da ti s tem nisem kaj pomagala, samo morala sem napisati še mojo izkušnjo. Tebi pa želim, da če se boš odločila za 3D UZ, naj se ti ful dobro vidi.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu akakak)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
17.7.2007 22:57:26   
Sisy
pa še moje izkunje (enkrat sem jih že napisala zato samo kopiram):


jaz sem imela 3D pri dr.Reševi. Same pohvale z moje strani,pregled je trajal dobre pol ure,še enkrat mi je naredila komplet morfologijo, 25 slikic,10 filmčkov, našo pupo smo opazovali s vseh možnih zornih kotov user posted image  pa še tko luštn je pozirala user posted image  Vprašala sem jo kar mi je padlo na pamet in na vsa vprašanja mi je z veseljem odgovorila.

Same pohvale, vredno tistih eurčkov....user posted image



_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
30.7.2007 8:46:30   
nussy
Živjo!

Kje je potem najbolje iti okrog Ljubljane nekje? Samo ne k dr. Strahovi.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
30.7.2007 9:00:23   
Maxica
Jaz sem bila v Postojni, lani junija, cena je bila 12000 sit. Meni je bilo res všeč, se mi zdi, da se res splača, saj se tako lepo vse vidi, pa še za domov dobiš cd in lahko svojega user posted image  gledaš, kadar želiš. Priporočam, res lepa izkušnja.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu nussy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
30.7.2007 9:08:01   
marty5
Jaz sem bila pred slabima 2ema letoma pri obeh - pri dr. Likarju v PO in dr. Reševi v LJ.

Oba sta si vzela čas, vse pokazala in vse razložila, vseeno pa je bilo v PO nepozabno in bi šla še 100×. Pa še bostveno ceneje je.

Najbolje pa se vidi okrog 25. tedna, saj mora biti tako dovolj plodovnice kot pa tudi otrok mora biti dovolj velik, a ne prevelik.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
30.7.2007 12:46:11   
Anonimen
joooj pa to je že miljonkrat obdelana tema!!!! Kaj ko bi se mal navadili uporabljat iskalnik!

(odgovor članu Mesečnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
31.7.2007 10:53:28   
Klarita
Meni se je definitivno splačalo. Imam tudi zelo lepe 3D slikice, ki bodo v trajen spomin.

Pri drugem otroku, če seveda bo, bi šla zopet. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
1.8.2007 10:13:11   
ajtak
Midva sva bila v ponedeljek v Domzalah in ce bi se se enkrat odlocala bi sla spet, pa ceprav se ni najlepse videlo, ker se je nas user posted image  neprestano skrival in to z obema rokicama...

Vseeno smo ogromno videli v 2D obliki in Strahova je res krasna, ker ti vse razlozi in stokrat vprasa ce te se kaj zanima...
Pa tok je mela slabo vest, ker nisva dobila lepih 3D slikc... Je bla prav simpaticna, k se je sekirala user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
1.8.2007 11:33:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ajtak)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
28.9.2007 9:38:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nussy

Živjo!

Kje je potem najbolje iti okrog Ljubljane nekje? Samo ne k dr. Strahovi.


zakaj pa ne?

(odgovor članu nussy)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
28.9.2007 11:03:41   
dašabina
Živjo, včeraj sem bila pri dr. Strahovi in sem zelo zadovoljna, se mi je zelo posvetila, videla veliko, ker je bil dojenček pravilno obrnjen, na kar sicer ob naročanju nisem bila opozorjena in bi bila lahko potem razočarana. Tako da sem vesela da sem šla, tudi v potrditev tega da se pravilno razvija in da sem videla kakšen je tam notri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
26.2.2008 21:38:46   
Srčekgirll
Ja jst tud se strinjam da se splača it na UZ 3D. Tam sm videla svojega user posted image user posted image , izvedela katerega spola bouser posted image , njegove poteze, zdaj vem da je zlo podoben očkuuser posted image . Jst sm šla v PO in sm plačala 60€. Dobila sm CD na katerem sta 2 filmčka in ful slikc.user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
27.2.2008 7:19:08   
bastian111
Jaz grem danes na ptuj .Upam ,da sse bo vse lepo videlo in ,da bo G. prijazno odgovarjal na najine vprašanja!4.d uz + snemanje stane 30 eur.Sama sem vprašala in so mi potrdili. Ko pridem zvečer domov Vam definitivno javim.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
27.2.2008 8:50:11   
Tinky
Kater dr. opravlja 3d v Postojni, samo dr. Likar? Koliko časa traja pregled?

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
27.2.2008 16:19:28   
Brolgi
Samo za informacijo.
3D ultrazvok pri dr. Pusenjaku stane 100 €.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 3D ultrazvok - se splača?
27.2.2008 16:46:29   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

Kater dr. opravlja 3d v Postojni, samo dr. Likar? Koliko časa traja pregled?


Js sm bla v Postojni na 3D pri dr. Merlu. Naredil je skupaj z morfologijo in imam doma DVD z 20 minutnim posnetim pregledomuser posted image . Vse se je videlo, vse je razložil, celo vidi se, kaj je kazal z miškinim kurzorjem in kdaj je sprintal slikice. Postojna sicer 3D priporoča od 25. do 30. tedna, js sm bla v 23. tednu, pa je kljub temu lep posnetek.

Definitivno se bom tudi naslednjič odločla za to, ker je ful lep spomnin za starše, verjetno pa tudi za otroka, ko je dovolj velik da dojema kaj gleda.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?