|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
19.3.2008 21:27:54   
spetina
Nas fantek pa sicer lepo zaspi in tudi pri stavljanju se nic ne upira, le potem se pojavi to godenje in kar ne mine ves cas ko je notri. Sicer je res, da bo kmalu drzal glavico in bomo lahko preiskusili kak drug polozaj, a za zaspat pa je leze, oz. v tem 'cradle' poziciji se najbolje. 

_____________________________

Danes je moj dan!

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
19.3.2008 22:00:29   
jasna
Spetina, sicer nimam izkušenj z godenjem v slingu. Moja 5 mesečnica se še vedno lahko nosi v položaju zibke. Mogoče vam pa res ne ustreza položaj, ko je detece bolj zvito v lunco. V album sem dala slikico, kako lahko nosiš v bolj iztegnjenem položaju, tako da so nogice ven in glavica bolj položno. Na fotki je naša princeska stara 3m. Poizkusi.
LP

(odgovor članu spetina)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
19.3.2008 22:27:42   
jasna
Še nekaj sem se spomnila. Ko si naštimaš sling, malo zategni sredino repa. Tako bo "vreča" postala bolj plitka in mali ne bo tako globoko v slingu. Upam, da ti kaj od tega pomaga.
LP

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
20.3.2008 10:46:04   
spetina
Jasna, hvala za nazorno fotko! Sem ze danes zjuraj poskusila, a ocitno se nisem najbolj spretna. Mali je lezal nekje globoko notri z glavico, nogice pa so bingljale ven. Sicer pa ti posljem ZS, ker...ne bos verjela, se poznava.
LP


_____________________________

Danes je moj dan!

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
21.3.2008 21:29:41   
Antigona
IZVIRNO SPOROČILO: bina28

Ma, jaz si tega "traku" ne bi kupila original, ampak bi kupila samo blago. ne bom dajala 100 dolarjev tako kot za sling, potem pa se ni hotel noter nositi. Torej kakšno blago kupiti? Ne spoztnam se na materiale, mora bit jersey ali bombaž??


Lej trak si lahko sposodiš v Mojem škratku, če ti je všeč je izposojnina všteta v ceno traka... Ne vem sicer kater trak izposoja (meni ga je pokazala in dala za probat ****) in sicer Sleepy wrap. Ta je precej elastičen in bombažen, poleg tega ni tako drag. Trenutno je cena samo 38 eur, menda do konca meseca...
Trak je dolg cca 5,5 m in tudi blago ni tako poceni... Tako da je za razmislit...

Takole pa je zgledal Luka ko sem prvič probala ga notr dat...

user posted image

user posted image

user posted image



_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu bina30)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
22.3.2008 10:42:33   
skuštrana
Antigona, nogice morajo bit bolj razširjene, takole kot je on notri ni v redu. Ne za njega, ne za tebe. Te bo križ bolel.user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
22.3.2008 10:46:11   
skuštrana
Bina28, kaj pa mei tai? Ti všeč? Glej http://www.pixiekid.com/shop/index.php?main_page=page&id=32&chapter=0

Če ze zanima se mi javi na ZS, cena je 55e.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
24.3.2008 11:44:44   
Anonimen
Ojla!

Jst pa prodam Hotsling (Pouch), ker se naša mala noče nosit v njem, škoda! Če je katera zainteresirana, naj me kontaktira na ZS.

Lp,
Nana22

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
31.3.2008 12:00:56   
barika
Kaj pa če poskusite z lažjo varianto - babasling???
jaz ga kar dosti uporabljam, pa ni teh trakov in obročev

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
10.4.2008 19:45:46   
suzanamai
Skuštrana meni je všeč Mei Taiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.4.2008 10:17:48   
mehurčica
No, da dodam končno tudi moje mnenje o slingu in mei tai-u.

Sling uporabljam že  par mesecev in sem zelo zadovoljna. Ko sem ga dobila, se najprej res nisem niti zraven spravila, da bi se naučila naštimat, ker nisem v bližini imela nikogar, ki bi mi pokazal. Potem sem pa naštudirala filmčke na youtube, ene 5x nesla hčerko in potem komaj videla, kako fajn je. Lahko ga imaš ves čas pripravljenega - skozi kroge napeljanega. Ko grem po starejšega v vrtec, jo imam v pol minutke v slingu in se odpravima. Sem si ga pa enkrat na hitrco dala gor in si blaga nisem dobro narazen dala na hrbtni strani in me je potem konkretno bolela ključnica. Tako da to je treba res pazit.

Mi pa Eni ravnokar spi v slingu.user posted image Ji pa najbolj paše položaj tummy to tummy.

Mei tai ( http://www.altermama.com/ ) :
sem dobila ta teden in sem še skoraj bolj navdušena. Preden sem ga dobila, sem naštudirala nošnjo spet preko youtube-a. Nekaj linkov je na zgoraj omenjeni spletni strani. Je res enostavno za naštimat, Eni notri UŽIVA 100/huser posted image , nosili sva se tudi že po več kot 1 uro skupaj, včeraj sem jedla pizzo, ona je pa lepo spančkala tesno ob meni. Ob nošnji me nič ni bolelo, mi je pa fajn, če jo imam kar visoko. Tudi na hrbtu sem jo že probala nosit. Tako majhnega je sicer malo težje dat notri sam, ampak je šlo. Sčasoma pa jo bom verjetno tudi v mei tai-u imela v pol minutke naštimano. Sedaj rabim kakšni 2 minutki.user posted image




< Sporočilo je popravil mehurčica -- 11.4.2008 10:18:46 >


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
11.4.2008 16:41:25   
Kasija
Se moram še jaz vključit v debato, ker sem tudi oboževalka slinga.

Imam sling z obroči iz  http://www.altermama.com par mesecev /dete staro 6 mesecev/ in mei tai par dni. Oboje mi je zelo všeč. Sling mi je na začetku vzbujal strahospoštovanja, ampak odkar sem se ga navadila, ga imam vedno s sabo. Če se joka v vozičku ga nosim, ko je imel krče, ko sesam, ko grem po trgovini z ozkimi prehodi, ko si sušim lase na bazenu... naštiman je v minuti in moj mali ga obožuje, praktično edini zanesljiv način da se prekine njegov jok. jaz ga pa rada nosim. najdaljši podvig je bil 5 ur z vmesnim postankom na pizzi in ni bil problem nosit ga. Nobenih bolečin hrbta, razen občutka, da so moje mišice malo povadile user posted image

Meitai še sprobavam. Zaenkrat se mi zdi, da je boljši za nosit na daljše sprehode, ker vsaj moj je radoveden in hoče videti na vse strani user posted image . Je pa sling z obroči hitreje naštiman in manjši po velikosti, zato ga lažje povsod vlečem s sabo.

Pa gledajo me itak povsod, ampak večinoma z nasmeški.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
12.4.2008 0:33:51   
skuštrana
Še naš mei tai
Arsen - 6m
user posted image
Liza - 3leta
user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
12.4.2008 10:58:50   
Anonimen
Ta mei tai mi je prav user posted image , pa tudi cena je ok; samo kaj pa, če ne bo želel biti v njem. user posted image  To se ne da nikjer provat a? Niti na Hrvaškem??

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
12.4.2008 11:07:31   
skuštrana
Tianna, imaš ZS user posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
12.4.2008 11:15:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Tianna, imaš ZS user posted image




Ti tudi. user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
16.4.2008 8:43:00   
ursussy
Pozdravljene!

Vabim vas na brezplačno delavnico, kjer boste lahko ob pomoči s svojim otročkom preizkusile slinge z obroči, Hotslinge (pouche), trakove, Mei Tai in Patapum. Tudi, če doma že imate kakšno nosilko, pa je ne znate uporabljati ali se ne znajdete najbolje, pridite. Dobile boste lahko veliko informacij o nošenju otrok in pregled "med vsemi temi culami". Tudi očetje vabljeni!

Kdaj: torek, 22. aprila od 16.00 do 17.30 ure
Kje: na OŠ Polje, Polje 358, Ljubljana Polje (zemljevid bo v kratkem tu)

Lepo prosim za okvirne najave na moj mail.

Upam, da se vidimo v čim večjem številu!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
23.4.2008 15:54:51   
Naja31
Punce,

za mojega novorojenčka bi rada kupila eno od "nosilk", ki jo bom lahko uporabljala od rojstva naprej. Torej kenguru ne pride v poštev.
Sem gledala po netu pa  sem se izgubila v množici različnih vrst. Prosim, svetujte mi katero naj kupim.

Mi je prav žal, da se nisem mogla včeraj udeležiti te delavnice.

Hvala.

lp, naja

(odgovor članu ursussy)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
23.4.2008 22:13:03   
mala pikica
Meni so ti slingi in podobne stvari vedno bolj všeč. Me pa zanima, če je recimo kenguru položaj v redu za otroka, predvsem za nogice, ki so nekako 'zvite'. 

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
28.4.2008 21:29:52   
mehurčica
Mala pikica, misliš v slingu? Jaz Eni včasih tako nesem v slingu in je enkrat celo v takšnem položaju zaspala. Tako da je očitno nič ne moti, če ima nogice pokrčene "po turško". Je pa zelo podoben položaj zibka. Jaz je nikoli nisem znala dati v položaj zibke in mi je zadnjič ena pokazala in se mi zdi še boljše. Ima noge malo bolj zravnane in kljub temu lahko ven gleda, ko se nosi. Če pa zaspi, ji samo za glavo bolj gor potegnem blago in je naslonjena. 

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
30.4.2008 9:44:49   
Anonimen
Preko www.altermama.com sem kupila MEI-TAI in sem zeloooo zadovoljna! user posted image   In mišek tudi. Malo se še mučim z ovijanjem, ma bomo že. Praksa. user posted image  Je pa full lep, material je super. Priporočam. user posted image

< Sporočilo je popravil tianna -- 30.4.2008 9:45:01 >

(odgovor članu mehurčica )
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
4.5.2008 16:08:24   
marsovka2
mene tudi zanima, katera od teh zadev se lahko uporablja že za novorojenčka in ali lahko nosiš tudi otročka, ki ima nezrele (torej zapovedano strogo široko povijanje) kolke???

hvala in lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
4.5.2008 20:32:29   
Eva*
Zdravo punce!
Sem prebrala vaše poste, pa še zmeraj ne vem točno za kaj bi se odločila. Moja pikapoka je stara 8 mesecev bi papotrebova nekaj za nosit okoli, pa da ni preveč zakompliciran, pa da je stabilno. Všeč so mi slingi, pa nevem a je boljši tisti z obroči ali tisti brez? Ali je  glede na starost jvseeno boljši meitai? Ali je meitai dober tudi za novorojenčke?

Lep pozdrav, pa hvala za pomoč


< Sporočilo je popravil Eva* -- 4.5.2008 20:47:08 >


_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu marsovka2)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
5.5.2008 12:31:09   
mehurčica
Mei tai je od 5-6m naprej. Ko že glavico zelo dobro obvlada. Moj mnenje: za 8m dojenčka bi ti jaz svetovala mei tai. Trak je malo težje gor naštimat, sploh če ni nič elastičen. Za elastičnega pa sem slišala, da nekaterim pozneje ni fajn, ko je otrok že malo težji. Pa videla sem zadnjič spet eno, ki je imela otroka narobe not - da mu nogice visijo dol, namesto da bi "sedel". To je treba res pazit. No, pri mei taiu itak ne gre drugače, v slingu pa tudi ne, ker bi drugače otrok kar dol padel.
Pa da ne bom samo šimfala trak: meni je pri traku všeč to, da imaš otroka zelo tesno ob telesu. Ko zaspi, mu samo na eni strani potegneš preko glave in ima fiksno - pri elastičnem mislim. Neelastičnega nisem probala.

Od rojstva naprej so trakovi in slingi.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Eva*)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Slingi, storklje, trakovi, kengurujcki, i...
5.5.2008 13:46:57   
Eva*
Mehurčica hvala za info.user posted image

Sem se odločila, da bomo najprej sprobali mei tei, pa ga bomo kar sami naredili. Ga je že katera?



_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?