|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ste pristašice dojenja?
30.1.2007 22:26:36   
frrrr
žiža, vsa čast user posted image

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ste pristašice dojenja?
30.1.2007 22:48:23   
Anonimen

žiža user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naredila si vse, kar si lahko. Si mama za vikat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil raho -- 30.1.2007 22:49:04 >

(odgovor članu frrrr)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ste pristašice dojenja?
30.1.2007 23:00:55   
Anonimen
Joj, žiža, me začne bolet, samo da berem...user posted image

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 8:01:46   
Magi*
okol tega hujšanja se pa čisto strinjam. vsaj mene ni pobralo od dojenja (op. nisem shujšala). sicer nisem "kipnila", mi je pa ostala kaka kilca več, kar niti ni hudo, ker sem bila prej trlica, zdaj sem pa ravno prav.

sem pristašica dojenja, dojila 20. mesecev. meni je steklo dokaj gladko (OK, so bili tudi zapleti, zamašeni mlečni vodi...) in jaz sem zares uživala v tem. kako pa neka druga mamica dela, mi je pa popolnoma vseeno. konec koncev sem tudi jaz ob flaški gor zrasla, ker je mama morala po 3. mesecih nazaj delat in ji je zmanjkalo mleka.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 8:40:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

okol tega hujšanja se pa čisto strinjam. vsaj mene ni pobralo od dojenja (op. nisem shujšala). sicer nisem "kipnila", mi je pa ostala kaka kilca več, kar niti ni hudo, ker sem bila prej trlica, zdaj sem pa ravno prav.



jaz tudi imam še 6 kg viška (no, ne viška, se mi zdi, da je sedaj ravno prav). Sicer sem res shujšala 27 kg (v nosečnosti sem se zredila 33 kg), ampak ne bi pa mogla trditi, da je to izključno zaradi dojenja. Največ sem shujšala, ko smo pripravljali v službi različne prijave na javne razpise - roki te bašjo, ponavadi spiješ samo en jogurt, pa še to pri računalniku...

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 9:43:45   
BAMBINA_
No, mislim, da je Mič najlepše povedala. Verjetno je ni matere, ki si ne bi želela svojega user posted image dojiti. Ampak s tem forsiranjem dojenja so že nekateri prav tečni, da če katera ne more dojiti, dobi zelene pike zaradi slabe vesti. Če ne more, pač ne more. Razlog ni važen. Obsojanje je pa še najmanj, kar si taka mati zasluži.

Jao, raho... na koncu bom še izvedela, da se prijavljate na iste razpise kot mi....user posted image  


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 9:45:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Jao, raho... na koncu bom še izvedela, da se prijavljate na iste razpise kot mi....user posted image  




Potem bi bilo bolj pametno, da delam enega večjega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 10:19:49   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Jao, raho... na koncu bom še izvedela, da se prijavljate na iste razpise kot mi....user posted image  




Potem bi bilo bolj pametno, da delam enega večjega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


No, potem gotovo ne delava na istih razpisih, ker na našem področju trenutno ni nobenega omembe vrednega razpisa. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 10:21:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Jao, raho... na koncu bom še izvedela, da se prijavljate na iste razpise kot mi....user posted image  




Potem bi bilo bolj pametno, da delam enega večjega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


No, potem gotovo ne delava na istih razpisih, ker na našem področju trenutno ni nobenega omembe vrednega razpisa. user posted image user posted image user posted image



saj ga jaz tudi trenutno ne delam... še ni bilo nič pametnegauser posted image  zunaj letos...

v katerem sektorju delaš? Bova nakoncu ugotovile, da sva iz istegauser posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 10:27:20   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Jao, raho... na koncu bom še izvedela, da se prijavljate na iste razpise kot mi....user posted image  




Potem bi bilo bolj pametno, da delam enega večjega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


No, potem gotovo ne delava na istih razpisih, ker na našem področju trenutno ni nobenega omembe vrednega razpisa. user posted image user posted image user posted image



saj ga jaz tudi trenutno ne delam... še ni bilo nič pametnegauser posted image  zunaj letos...

v katerem sektorju delaš? Bova nakoncu ugotovile, da sva iz istegauser posted image



user posted image user posted image
Se ti kaj svetlika? user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 10:28:33   
Seven*
Lubice, temo smetita. user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 10:33:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Lubice, temo smetita. user posted image user posted image user posted image user posted image  


Sam še to, pol pa se skinevauser posted image user posted image user posted image user posted image

bambina, jaz sem sicer blond...
Kultura?
Izobraževanje?

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 10:38:54   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Seven

Lubice, temo smetita. user posted image user posted image user posted image user posted image  


Seven, saj nisva hoteli..user posted image
Hm, raho najbrž nisva na istem področju, sicer bi zaradi zgornjih slikic morala ugotoviti.... Hihiuser posted image user posted image



< Sporočilo je popravil BAMBINA_ -- 31.1.2007 10:45:12 >

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 19:28:40   
Anonimen
Ampak s tem forsiranjem dojenja so že nekateri prav tečni, da če katera ne more dojiti, dobi zelene pike zaradi slabe vesti.


Meni je dojenje tako naravna stvar kot pravi žiža-kot roditi po 40 tednih nosečnosti. Žiža, hvala za definicijo user posted image


.....ampak, pri silnem pametovanju, ki ga je zmoglo celokupno zdravstevno osebje, se ti res lahko vse skupaj hitro zameri.

Ampak tale šola s tem pametovanjem je bila vsaj meni dobra.

Misli s svojo glavo, delaj po svojem občutku in uživaj v svojem otroku, pa če ves svet dvomi, da je to, kar delaš, prav.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 19:46:09   
pika74
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Ne želim nobene kreg teme kot je to na temi DOjenje. Me pa zanima, katere ste pristašce dojenja, da vidim, koliko somišljenikov imam. Odgovarjajte samo z da ali z ne - no, lahko napišete tudi vzrok.



DA, sam najprej moram še zanosit, donosit in rodit user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ste pristašice dojenja?
31.1.2007 20:50:54   
Samoyedka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič


Misli s svojo glavo, delaj po svojem občutku in uživaj v svojem otroku, pa če ves svet dvomi, da je to, kar delaš, prav.


Mič, hvala user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ste pristašice dojenja?
1.2.2007 7:00:33   
lolipop
 Pred porodom pa sploh nisem o tem razmišljala. Ko se je rodil, so ga dal zraven in je vlekel. In še vleče. Pravi mali sisač.user posted image

+ vedno in povsod s sabo, sveže, toplo, ni steriliziranja, pravijo, da je naravni antibiotik, prvič v življenju imaš joške kot Pamela Anderson, shujšaš preden poješ škatlo keksov, in seveda tisti prekrasni občutek povezanosti
-  na začetku teče ven in rabiš blazinice, ponoči te zbuja in si čisto neprespan, hoče joško tudi, ko ni pravi kraj in čas in mu jo seveda daš, ker drugače "znori"

Na kratko: sem. Mi je pa glupo, da izvajajo pristiske na tiste, ki ne morejo dojiti. Tiste, ki pa nočejo, ker si bodo pokvarile joškice, pa povem samo eno: GRAVITACIJA in dr. Planinšek. user posted image

< Sporočilo je popravil lolipop -- 1.2.2007 7:01:15 >


_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion




(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ste pristašice dojenja?
1.2.2007 11:05:02   
melitkica
Ja in še enkrat ja iz moje strani, komu pač gre in si želi. Jaz sem si močno želela, pa tudi namučila sem se zadosti...in še traja...

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ste pristašice dojenja?
1.2.2007 20:30:56   
ŠpelaP
JA, sem pristaš dojenja.
Pikeca sem dojila 18 mesecev. Pa še bi ga, če se mi ne bi po njegovem ugrizu gnojno vnela bradavica, ki se mi je ob vseh mazilih in zdravilih zacelila šele po prenehanju dojenja. Upam, da bom tudi v drugo lahko dojila.
Vem pa tudi, da ni fajn tistim, ki si želijo dojiti, pa iz različnih razlogov ne morejo. Moja sestra se je tri mesece trudila, vendar mala ni hotela vleči, zato ji je morala dodajati, po treh mesecih pa ji je mleko usahnilo.

Se mi pa zdi totalno brezveze komantiranje ali obsojanje, zakaj kdo doji in zakaj ne. Ena doji in je to čisto njena odločitev, druga pa ne doji in je to zopet čisto njena odločitev ali pa, žal, tudi in predvsem odločitev matere narave.
Tiste, ki smo dojile ali še dojite, nismo nič bolj dobre in nič bolj slabe mame kot tiste, ki ne dojijo oz. niso dojile in obratno.
VSE SMO "SAMO" MAME, ki bi za svoje otroke naredile in jim nudile vse najboljše!


(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ste pristašice dojenja?
3.2.2007 20:04:31   
eva10
user posted image Torej- sem za dojenje, ker je to naravna stvar, ki spada zraven, se pa pri drugem dojenčku niti približno ne mislim toliko obremenjevati in komu razlagati, zakaj dojim ali pač ne. user posted image


(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ste pristašice dojenja?
4.2.2007 13:14:04   
Zasanjana
Ja, sem.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ste pristašice dojenja?
4.2.2007 20:17:15   
mtina
Sem ZA dojenje. user posted image  user posted image
Jaz sicer sem le 14 dni .... user posted image  zdravstveni razlogi ...

Kar se pa tiče hujšanja - kot sem povedala praktično nisem dojila, pa imam  5kg manj kot pred zanositvijo (zredila sem se pa za 17kg).

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu Zasanjana)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ste pristašice dojenja?
6.2.2007 17:42:09   
lidijat
Sem za dojenje, nisem pa proti ostalim dodatkom, če drugače ne gre.
V prvo sem dojila 11 mesecev fanta sisača, v drugo se matramo s pupiko lenobico (ampak res matramo) 5 teden. Je punca res lena, mami bi pa tko rada dojila, pa moramo tudi po flaški poseči, ker premalo na kilaži dobivamo.



_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ste pristašice dojenja?
11.2.2007 19:09:24   
happy mam
Da!user posted image

_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu lstand)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ste pristašice dojenja?
14.2.2007 21:26:47   
Miška76
Absolutno zagovarjam dojenje user posted image , vendar samo do enega leta.

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?