|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 13:01:11   
pina-1
lana tovji odgovori me vedno postavijo na realna tla. nič slabega ne mislim s tem , ne me narobe razumet. ampak v fazi študiranja BT vedno kaj novega zvem. In ker tako močno upam da so v mojih ciklusih O prisotne, slepim sama sebe s to temperaturo, ker ta hudič pri meni non stop varira. malo je dvignjena pa se spusti, pa se spet dvigne. Tisti moj graf ni nobeni stvari podobenuser posted image user posted image . Če pa opazujem sluz je pa vse po šolsko, idealno.... Me že skoraj lovi, da bi vse skupaj nehala pisat in merit.....

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 13:27:07   
lana38
Pa daj te vrednosti BT gor, da bova skupaj pogledali, kaj to pomeni. Več glav, več ve...user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 13:31:39   
pina-1
bom zgruntala kako ti to prilimat.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 13:33:06   
pina-1
lana38 upam da boš kej vidla

http://www.fertilityfriend.com/ttc/

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 13:49:34   
lana38
pina-1, veš kaj se zgodi. Ne boš verjela, ampak kaže mi moj graf. Ker tudi sama vnašam na FF, me avtomatično vrže na moj graf, ko grem gor. Najprej sem mislila, kako je sploh možno, da imaš enake vrednosti, saj pri meni ta ciklus ni nič realno, ko sem imela to virozo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 13:51:30   
pina-1
verjetno zato ker si gor avtomatsko prijavljena. bom probala graf skopirat v word pa ti pošljem na zs  če bo šlo

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 13:55:14   
pina-1
ne greuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 14:13:42   
*marjetica*
jst si tud ne znam naštimat user posted image

_____________________________

"Ne sanjaj življenja, temveč živi svoje sanje."

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 15:54:10   
mimikimi
Štiri dni nazaj sem si začela merit BT in sicer 6 dan ciklusa oz. prvi dan po končani menst. Temperatura je bla prvi dan 37, drugi dan 36,8, tretji dan 36,6 in danes 36,8 stopinj. Zanima me a je normalno, da so na začetku ciklusa tako visoke temperature? A katera tudi tako visoke temp.user posted image

(odgovor članu *marjetica*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 16:18:42   
lana38
Za začetek ciklusa je to res visoko. Kakšna pa je po O? Morda je pa takrat več kot 37,3. Potem bi to bilo OK.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 19:53:47   
mimikimi
ne vem kakšne je po O ker si merim prvic. A bi lahko vplivalo na BT, da je v sobi ful toplo, ker zjutr ko se zbudim mi je ful vroče pa še ful sem pokritauser posted image . merim si okrog 9, sem pa probala včeri še popoldne zmerit pa je bla temp. 36,4.
Ce sluz pomeni, da si imel O stoprocentno?user posted image ker to pa mam vsak mesec in potem, glede na sluz približno vem kdaj mam plodne dni. Vsaj zdi se mi.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 21:08:17   
stunfek
NIč ni narobe, če je v sobi toplo, če je toplo vedno, ko si meriš. Jaz imam tudi normalno temperaturo višjo kot večina. Med 36.6 in 36.8, po O pa je 37 ali več. To je res tako zelo različno pri vsaki. Merodajno je tisto, kar ugotovimo same, saj svoja telesa najbolj poznamo same.
Vašno, da so pogoji ob merjenju približno enaki vsakokrat, pa naj bo to ura merjenja, sobna temperatura ipd. Če je kaj ekstra drugače si sicer izmeriš vendar to "drugačnost" zabeležiš in upoštevaš, če seka ven.

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: ovulacijski termometer
1.2.2007 21:12:23   
stunfek
Jaz namreš tudi uporabljam FF in moram reči, da so ful dobri tutorials...a ste šle skozi vse lessons? Jaz sem kar eno na dan dobila na mail, si prebrala, odgovorila na vsak kviz ob koncu...in imam občutek, da mi je vse jasno...hehehe. A ste ve to resno vzele ali FF "izobaževanja" zignorirale?

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: ovulacijski termometer
2.2.2007 8:18:38   
lana38
Zelo dobre so te lekcije od FF. Niso za ignorirat, samo jaz jih ravno nisem več rabila. Sem pred 10 leti že študirala BT. Zdaj v drugo ali tretje pa tako že od avgusta 2004 delam na tem, tako da bom skoraj doktorirala iz teme "kako zanositi in donosti zdravega user posted image ". Če izvzamem svojo  nesrečno user posted image , bo skoraj že 3 leta, odkar delava user posted image . Grozno dolga doba.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: ovulacijski termometer
2.2.2007 8:42:59   
stunfek
Se strinjam, da je grozno dolga doba. Najbolj grozno se mi zdi, da tudi "doktorat" pravzaprav ne pomaga k večji uspešnosti...lahko narediš VSE popolnoma prav, pa gre na licu mesta, kjer se zadeve dogajajo nekaj narobe in zopet pride tečka. Ampak na tisto noter pač nimamo takega vpliva! Ja, lahko bi rekle, da imamo vpliv na zdravje ampak na sam proces oploditve pa pač ne :). Sploh si ne morem predstavljati, da se bom morala truditi še tri leta. Mislim, da bom prej vrgla puško v koruzo in se sprijaznila s situacijo. Ta emocionalni suffer, ki ga moramo vsakič znova skoz dajati bi mi bil enostavno too much.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: ovulacijski termometer
2.2.2007 8:53:42   
pina-1
stunfek, ne smeš tako razmišljat. sploh pa če je tovja želja po user posted image  velika. Boš videla, kako smo pripravljene narditi čisto vse samo da pridemo do željenega rezultata. Najtežje v vsem tem je pa dopovedati sami sebi, da se ne smemo sekirat in obremenjevat. Se spomnem kako je bilo pri meni ko smo delali na naši Mii. Po enoletnem jemanju 4 hormonskih tablet na dan, (ki niso obrodile sadov), po LPSC, ki bi morala zadevo urediti vsaj za tri mesece ( pa je ni) sem že skoraj obupala. Sva z možem popoldne prišla domov in sem mu rekla, da jaz se ne grem več, da če nama pač ni usojeno imeti otroka bova pač sama. In rezultat tistega  popoldanskega slončkanja  na tepihu v dnevni sobi je najina Mia.
Tako da ne obpuaj, ker tudi ti boš dočakala svoj dan. Jaz verjamem in vem da bo tako!!!!!

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: ovulacijski termometer
2.2.2007 9:15:19   
stunfek
Pina-1, saj jaz tudi že imam 4 letnega sončka. Delamo na drugem. In obupala bi predvsem, ker imam v glavi eno starost po kateri sem si rekla ne želim več zanositi iz osebnih prepričanj pač in ta starost se zelo hitro približuje :) To sem hotela povedat. Mogoče sem bila čisto nejasna.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: ovulacijski termometer
2.2.2007 9:19:56   
pina-1
eh stunfek sej veš, da se zarečenega kruha največ pojeuser posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu stunfek)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: ovulacijski termometer
5.2.2007 11:39:11   
pina-1
končno je moj graf na FF določil dan D. In sedaj je BBT povišana "že" 7 dni. Se mi je pa v koledarču označil 17.02. Kaj to  pomeni da takrat šele delam test če tečke prej ne bo?!



_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: ovulacijski termometer
5.2.2007 12:58:51   
lana38
Kakšna oznaka pa je za 17.2.? če je takole majhen rdeč krogec, to označuje dan za user posted image .
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: ovulacijski termometer
5.2.2007 13:02:35   
afnica mala
Midva poskušava od julija, vmes en ss, pa vsak mesec upam znova. Tako, da sem ta mesec začela s ov. testi, zadnji dan ms 26.1., teste si delam na 2 dni- pa so negativni.
Zanima pa me sledeče. Zadnje 4 dni si merim T. Prej si še nikoli nisem. Niha mi od 36.1-36.4. Ne vem pa kako vpliva na merjenje to, da grem npr. ob 5h na wc, pol pa še 1 urco dremam, potem si pa pomerim, preden vstanem. A lahko to kaj vpliva? Mogoče katera ve?
Skrbi me, ker nimam ta mesec nič sluzi. Prav zdaj bi morala imeti povečano. Imam ciklus od 23-25dni. Ta mesec sem imela ms 3 dni potem pa izcedke še 5 dni.
Uglavnem, zdaj stavim na merjenej T. Mož mi govori naj se ne sekiram, pa saj bo, pa da nam je lepo, ampak jaz sem enostavno čist preobremenjenas tem. Po pravici, mislim skoraj ves čas na to kdaj bom zagledala user posted image .

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: ovulacijski termometer
5.2.2007 14:11:03   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: lana38

Kakšna oznaka pa je za 17.2.? če je takole majhen rdeč krogec, to označuje dan za user posted image .
LP


ne ni rdečega krogca, ampak je kot nek kvadratek oz. črtica. nimam pojma. bo pa takrat 19.dan po O. Upam, da bom zdržala do takrat brez da bi delala test.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: ovulacijski termometer
6.2.2007 8:55:55   
upica
Mimikimi
Jaz tudi imam prve tri dni po user posted image  višjo temperaturo, nato mi začne padati in mi šele 13-14 dan še bolj pade, nato ostane na tistem nivoju (lahko tudi 4-8 dni), dokler ne začne rasti, dviguje se 3-4 dni (včasih tudi vmes malo pade) in nato ostane dvignjena 8-10 dni, nato pade za en dan in naslednji dan dobim user posted image  in višjo temperaturo, ki ostane vsaj prvi dan visoka kot v drugem delu ciklusa. Mislim, da je to vse normalno. Sicer pa imam jaz bolj podaljšane cikluse in dokaj neenakomerne tako, da je vsak mesec drugače.
Pina-1, za graf poskusi iti na tisto stran, ko se ti graf pokaže, v orodni vrstici pa prekopiraj kompletni internetni naslov, ki je izpisan. Zdaj ne vem točno ampak mislim, da sem v tem programu morala nastaviti to stran kot HomePage, da je lahko graf bil dosegljiv za ostale, samo ne me prijet za besedo. Tisti rdeči kvadratek na koncu grafa pa pomeni predviden nastop menstruacije.
Pupa b
Če bi vnesla svoje podatke v graf in nato potegnila vodoravno črto po celem grafu tako, da bi našla najvišjo točko BT v prvem delu ciklusa (pred ovulacijo) in to bi bila višina te črte. Če ti temperatura pade precej pod to linijo (meni za 0,3 °C), veš, da se bližaš ovulaciji. Ko se temperatura dvigne nad ta nivo je ponavadi O in v drugem delu ciklusa je dvignjena nad to črto. V fertilityfriend.com se ti ta črta, mislim, da avtomatično izriše.

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: ovulacijski termometer
6.2.2007 10:05:31   
pupa_b
Zdravo, upica:-)

Sem te že pogrešala, dolgo te ni bilo med nami!

Veš, jaz tega grafa na FF ne uporabljam, se mi zdi mogoče malo prekomplicirano. Sem si skopirala iz knjige Naravno in zanesljivo in si tam noter delam krivuljo. Danes je 7. dan ciklusa, pa je moja krivulja tako cik-cakasta.user posted image  Sicer ne vem prav, kako to poteka, ker si BT merim šele prvič (torej šele sedem dni). Mogoče mi bo lažje, ko bo nekaj ciklusov za mano, ko bom imela pregled nad več krivuljami. Je pa res, da si ne merim vsak dan ob istem času zjutraj, vedno pa, še preden vstanem iz postelje. Ne vstanem vedno ob isti uri oz. se ne zbudim vedno isto ...

Verjetno je bil odgovor namenjen kateri drugi, amapk vseeno hvala user posted image

lp

(odgovor članu upica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: ovulacijski termometer
6.2.2007 11:11:46   
pina-1
upica
sem probala tako prenest graf, ampak če si ti prijavljena na FF takoj ko odpreš stran ne pokaže mojega ampak tvoj graf. Sem ugotovila da kvadratek pomeni dan testiranja, če user posted image  prej ne pride. Bo pa to na 41. dan ciklusa. Zgleda da so moji ciklusi malo daljši. Sem pa vseeno zadovoljna, ker sem ugotovila da do O sploh pride, tako da tudi če ne rata bom vsaj vedela da možnosti so.

pupa_b
ko bi ti videla moj graf. je cikcakast da je veselje in sem bila že pov panična da to pelje do tega da O sploh ni. Pa je vseeno bila in sedaj je BBT povišana. Boš videla da bo graf pokazal prav.
Meni se FF sploh ne zdi tako zakomplicrana, predvsem zato ki ti lepo pokaže kdaj naj bi O nastopila. Jaz sem imela dva padca BBT pa je bila O šele pri drugem padcu, tako da je kar fajn tisti programček.Pa punce tukaj obvladajo in so mi kar dosti pomagale, predvsem lana38user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?