|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: amniocinteza-pomoč
30.1.2007 15:56:00   
lana38
Držim pesti, majrim, da bo tvoj user posted image  zdrav in bo z njim vse OK.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: amniocinteza-pomoč
30.1.2007 18:10:30   
majrim
lana hvala,ta hujše se šele začenja zgledauser posted image ...tebi pa čimveč pozitivne energije in naj ti sreča stoji ob straniuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: amniocinteza-pomoč
30.1.2007 19:11:18   
Luckabucka
Tudi jaz ti želim vse dobro in da ti hitro mine čakanje na izvid.

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: amniocinteza-pomoč
30.1.2007 20:18:20   
majrim
lucka hvala...saj bo hitro minilo,če bom tu...ni straha...ure tukaj kar bežijouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Luckabucka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: amniocinteza-pomoč
30.1.2007 22:29:47   
Luskan
majrim, zdaj sem vse poste prebrala. Močno, močno držim pesti, da bi bilo s tabo in user posted image  vse OK, zaslužiš si! Dobro prestani AC in potem ti naj čas do izvidov čim hitreje mine. Srečno, mislim nate!

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: amniocinteza-pomoč
31.1.2007 8:29:56   
lana38
majrim!
Jaz sem se po vseh mukah pobrala iz krize samo ob pomoči punc z RR. Res so super in so mi ves čas stale ob strani. Tako, da kar ostani tukaj z nami. Res je, da sem tudi doma imela veliko podporo, ampak tudi vsi doma so trpeli z mano in jih nisem mogla kar naprej obremenjevati s svojimi mislimi. Tukaj pa sem lahko povedala vse kar mi je padlo na pamet. Res mi je bilo potem dosti lažje.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: amniocinteza-pomoč
31.1.2007 11:16:42   
majrim
lana..ne boš verjela,ampak ,ko sem začenjala s postopkom umetnega oplojevanja me je bilo kar malo strah vsega...saj veš,punce v službi so po svoje doživljale to...pa sem prišla sem in je vse minilo kot bi mignil...brez nobenih bolečin,vedno z optimizmom in nasmehom na ustih...je pač tako,da moraš sprejeti življenje tako kot je,se borit do konca in naprej...najhuje je bilo,ker je malo pred tem še oče zbolel za krvnim rakom,pa si lahko misliš,kako je blo...zdej pa sva eden drugemu v oporo in si dvigujeva moralo...in ravno zato verjammem,da bo vse ok..ker mora bit..

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: amniocinteza-pomoč
31.1.2007 11:20:07   
majrim
IZVIRNO SPOROČILO: Luskan

majrim, zdaj sem vse poste prebrala. Močno, močno držim pesti, da bi bilo s tabo in user posted image  vse OK, zaslužiš si! Dobro prestani AC in potem ti naj čas do izvidov čim hitreje mine. Srečno, mislim nate!
majrim, zdaj sem vse poste prebrala. Močno, močno držim pesti, da bi bilo s tabo in vse OK, zaslužiš si! Dobro prestani AC in potem ti naj čas do izvidov čim hitreje mine. Srečno, mislim nate!



luskan...hvala iz srca...samo da gre to mimo ,pa bo treba se lotit barvanja štokov od vrat...pa šivanja obrobe za pojstelco...pa še in še...se bom že zaposlila,da mi ne bo dolgcajt...pa vi ste tu,a ne??...to je prvo,pol pa vse drugouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: amniocinteza-pomoč
31.1.2007 11:46:58   
lana38
user posted image majrim, samo bodi tako pozitivna še naprej, pa bo vse OK. Tudi jaz mislim, da mora biti vse še dobro. Je pa res, da ko ima hudič mlade, jih ima na vseh področjih. Kar raspase se povsod in gre nekaj časa vse narobe, ampak potem posije spet sonček in je vse lepše. A si se že naročila na AC? Ali pa ti bodo to povedali v LJ, ko prideš tja na razgovor? Kdo te je pa klical iz LJ? Morda dr. Rudolf? To je zelo prijazen zdrvanik in res vse lepo razloži. Mene je on sam poklical in tudi na posvetu sem bila potem pri njem.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: amniocinteza-pomoč
31.1.2007 14:10:45   
majrim
lana38...ne vem,kdo me je poklical iz lj,vem le,da so klicali iz genetske...naročena sem jutri na posvet in takoj nato na AC,tako,da bom naredila vse v enem dnevu,ker res nimam volje se vozit gor in dol,pa čeprav je lj blizuuser posted image ...tako,da upam,da bom tam do 14 ure že doma...rekla mi je le,da bom mogla kako uro počivat,da ne bi bilo kaj narobe...je bila pa full prijazna ženskauser posted image ...upam,da bo tudi jutri tako..če ne prej,se beremo jutri kaj popoldan in javim,kako je šlouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: amniocinteza-pomoč
31.1.2007 16:02:06   
lana38
majrim, jaz sem morala po AC tam odležati 3 ure. Potem smo dobili kosilo, pa še sestra Nataša nam je dala nasvete, kako naj se doma obnašamo(počitek in to). Je pa fajn, da so ti organizirali vse na isti dan, da ne rabiš hodit dvakrat. Upam, da bo še vse dobro.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: amniocinteza-pomoč
1.2.2007 11:21:52   
smotka lonib
Majrim!
Tudi jaz držim pesti, da bo vse OKuser posted image user posted image user posted image user posted image  in ti to tudi želim.

Lep pozdrav!

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: amniocinteza-pomoč
1.2.2007 11:59:16   
Anonimen
Majrim, vedi, da smo vse punce tu gor z mislimi pri tebi in držimo pesti, da bo vse v redu! Sporoči nam kako je bilo.

                      S R E Č N O!!!

(odgovor članu majrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: amniocinteza-pomoč
1.2.2007 19:16:14   
majrim
punce evo me...že ob 14 nazaj iz lj..malo utrujena,prespala popoldan...zdej pa čakanje...moram pa povedat,da ni bilo tako hudo,čeprav me je zjutraj kar grabila panika ko sem vstopla v porodnišnico..sam poseg je hitro opravljen...hvala bogu ,da je osebje fullllllllllllll prijazno...najbolj pa sestra Nataša,ki je res zakon...zdej pa tisto dolgo čakanje,ampak mislim,da bom veliko bolj mirna kot pred odhodom v lj...

p.s.
vsaj nekaj dobrega pa je bilo...izvedla sem spol našega sončka...user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: amniocinteza-pomoč
2.2.2007 8:21:10   
lana38
majrim, dobro, da je AC za tabo. Zdaj samo še pričakuj izvide. Želim, da bodo pokazali, da imaš zdravaga user posted image . Kaj pa je, če ni skrivnost?
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: amniocinteza-pomoč
2.2.2007 8:59:41   
majrim
itak,da ni skrivnost...punčka bo!!!!!!!!!!!!!!!...me je kar malo presenetilo,ker sva bila oba prepričana v suina,amapk itak,da je vseeno kaj je,glavno,da bo vse ok....se pa moj dragi že sekira,kako se bo igral z Nežouser posted image ...

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: amniocinteza-pomoč
2.2.2007 9:04:21   
lana38
Bosta pa enkrat drugič še sina uštimala, a ne...user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: amniocinteza-pomoč
2.2.2007 9:05:50   
Marogica
Bravo za punčko. Ti pa reči svojemu, da si mora škornje obut, ko....user posted image  Tako imamo mi dva sinauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: amniocinteza-pomoč
2.2.2007 14:02:41   
majrim
no ja...bomo videli...vse je možno...če bo šl po naravni poti bo ok,če ne,pa dvomim,da bi šla še enkrat v ta postopek...pa ne,da je bilo hudo,le vožnja v lj me je utrujala...zdaj bom verjetno bolj odštevala dneve do izvidovuser posted image ...ampak še dobro,da imam doma dosti dela,tako,da mi bodo misli uhajale drugamuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: amniocinteza-pomoč
2.2.2007 19:38:49   
Anonimen
živjo,
super, da je poseg že za tabo,
držim pesti, da bodo izvidi dobri,

a sem prav prebrala, Neža bo?,
mi imamo tudi Nežo, odločno dveletnico.

user posted image

(odgovor članu majrim)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: amniocinteza-pomoč
3.2.2007 11:50:09   
majrim
ja Neža bo...mislim,da bo tudi naša odločnauser posted image ...če bo po mami...pa že zdaj je tako živa ko poperuser posted image ...
na izvide pa bo treba kar čakat...user posted image ...ampak,bo šlo tudi to mimouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: amniocinteza-pomoč
3.2.2007 12:03:31   
rija
Uh, a veš da bi bila moja tudi Nežauser posted image user posted image user posted image  samo so mi na NS povedali, da ma lulčka.....

Super, da je poseg za tabouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: amniocinteza-pomoč
3.2.2007 16:35:06   
majrim
saj sam poseg ni tako hud,kot misel na tisto čakanje...je bilo pa fajn vsaj to,da mi je dr.Cerar povedal za spol,pa še nasmejala sem se do solz,tako,da je bilo vse v minuti konecuser posted image ..osebje gor v lj je res prijaznouser posted image ...pa še eno fajn punco sem mela v sobi,da aje čas minil kot bi mignil...kaj pa je blo rija namesto Neže??

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: amniocinteza-pomoč
3.2.2007 16:39:08   
rija
Til user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: amniocinteza-pomoč
3.2.2007 19:22:06   
katipi
Majrim, iskreno ti želim, da bi bila tvoja punčka zdrava, in da bi preostanek nosečnosti preživela brez skrbi. user posted image  Tudi mene čaka podoben postopek v februarju, horionska biopsija, nosim pa dvojčka , zato je še toliko večja tveganost. Zelo sem zaskrbljena, vendar to moram opraviti. user posted image  Oglasi se še kaj v času, ko čakaš na izvide.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?