|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   National Geographic
1.2.2007 10:52:07   
Anonimen
Pozdravljene punce!

Včeraj sem na National Geographic-u zasledila reklamo za eno oddajo. Mislim, da je naslov Multiples in the Womb in predstavlja razvoj dvojčkov, trojčkov, četverčkov... v maternici. Če vas oddaja mogoče zanima, je na sporedu 11.2. Ure žal nisem zasledila. Če katera izve še kakšno dodatno informacijo, lahko napiše, ker bi jo jaz rada gledala, čeprav nosim "samo" enega user posted image Če pa izvem za uro, vam tudi sporočim.

LP in mirno nosečnost,

Jasna user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: National Geographic
1.2.2007 12:09:56   
guppy
Če se ne motim, je pričetek ob 22h.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: National Geographic
1.2.2007 13:04:11   
Afnica
Ta oddaja je bila na sporedu že v januarju. Ampak ker doma nimamo tega programa...čakam, da se ilegalno pojavi na emule. user posted image  
In the womb..., kjer ni poudarek na večplodni nosečnosti, sem si že ogledala. Seveda ilegalno potegnjeno iz neta. Je zelo zanimivo za videt.


_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: National Geographic
1.2.2007 18:53:01   
siskamiska
Oddaja je ob 21 uri.

lp

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: National Geographic
7.2.2007 23:27:24   
guppy
Uf, seveda. Ko sem gledala spored na spletni strani Nationala se nisem spomnila, da imajo za eno uro "naprej" spored.

Res je, In the womb: dvojčki, trojčki je ob 21h, ob 23h je oddaja In the Womb: Živali, ob 1.00 zjutraj pa "navadni" In the Womb.

Upam, da bomo kaj finega izvedele user posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: National Geographic
11.2.2007 15:03:15   
Anonimen
Punce - ne pozabit na oddajo. Jaz sem si prav opomnik naredila v telefonu. Piflar... user posted image  user posted image Nisem pa vedela, da so kasneje tudi te oddaje. Guppy hvala za informacijo. Ker ne spim do 2-3h zjutraj, mislim, da bom kr gledala. user posted image

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: National Geographic
11.2.2007 23:07:59   
Ancy
Ful dobra oddaja user posted image Najbolj mi je blo smešno, ko so se tko brcal jo...... sej jim more bit tesno notr, pol pa bum kr naenkrat čelna u glavo.... jao user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: National Geographic
12.2.2007 16:23:07   
katipi
Tudi jaz sem gledala in bila sem navdušena, kaj vse danes lahko vidimo. Moj user posted image  je bil ob gledanju čisto bled in zelen, ponoči je imel pa nočne more zaradi carskega reza, ki so ga prikazali. Ah, moški...user posted image

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: National Geographic
13.2.2007 7:52:33   
mravljica3
Moj je bil tudi čisto fertig, kot, da bo šel on pod nož. Če bi moški morali rodit bi verjetno človeška rasa izumrla!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?