|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
2.2.2007 22:08:36   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Jaz vem za dva fantka, sicer nista v sorodu, imeni:
- An
- En
user posted image

Zgleda da je enim ful pomembno, da je čim krajše.


Ja, če bo šlo tako naprej, bodo otroci kamlu nosili "imena" B, S, M,...user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
2.2.2007 22:08:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu petruska)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
2.2.2007 22:11:17   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI

Taina je res nenavadno ime, vendar se mi sploh ne sliši tako slabo, če ga večkrat ponovim in si pri tem predstavljam eno malo simpatično pupo, ki bi mi bila enako všeč tudi z imenom Marija, Jožica, Štefka, Megi ali Esmeralda.

(Samo da bi bila punčka!!!!) user posted image


Verjamem, da bi ti bilo čisto vseeno, kakšno ime bi imelauser posted image . Ajde, ata BAGI, škornje dol, ko boš punčko delal...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
2.2.2007 22:15:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
2.2.2007 22:44:50   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: BAGI


Kaj ti misliš, da se mi s škornji tuširamo? user posted image


user posted image user posted image  Jaaaaaaaaaa, gumijastimi....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
3.2.2007 10:28:54   
BAMBINA_
 
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Ful kriza; a misliš, da bo moj Jakob imel karakter? Jakobovski karakter al kako?


user posted image

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
3.2.2007 12:40:21   
Strawberrie Cherrie
Sicer stokrat predelana tema - meni niso všeč 'takšna' imena, sem bolj za pristna slovenska, če pa je komu drugemu všeč dodajanje in odstranjevanje črk, zakaj pa ne.
Še sreča, da smo si različni kako pust bi bil svet, da bi bili vsi enaki ker potem bi bili vsi fantki Ožbeji, pa vse punce Mance.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
3.2.2007 14:51:38   
Sash
Sama nimam nič proti čudnim imenom drugih otrok. Pač pravica vsakega starša je, da da svojemu otroku tako ime kot je njemu všeč. Sicer pa sem bila tudi sama v taki situaciji,ker okolici ni bilo ime mojega sina najbolj všeč, ampak se zaradi tega nisem sikirala saj je meni najlepše, zato sem mu ga tudi dala.
Vsak naj da otroku tako ime kot je njemu najljubše. To je pač moje mnenje.


_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
3.2.2007 20:43:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sash

Sama nimam nič proti čudnim imenom drugih otrok. Pač pravica vsakega starša je, da da svojemu otroku tako ime kot je njemu všeč.


Se podpišem pod tole. Sama pa svojim otrokom ne bom dala ne preveč moderna (ala Al, En, Tiana,...), niti ne preveč staromodna (Jožko, Marija, Franci,...), mojemu pa še imena na tri črke niso všeč (Mia, Tia, Gal, Bor,..). Zato pa bomo imeli Jureta.user posted image

Lp, jjasna

(odgovor članu Sash)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
3.2.2007 20:53:15   
AKŠ
Moje mnenje: TAINA - meni osebno lepo ime, pa mi še zdaleč ne deluje kr neki skup zmetan....

naj mamice izbirajo imena kakršna pač želijo....mene recimo edino to zmoti, da se dajejo imena v "pomanjševalnicah"- recimo TIMI. Ali nebi bilo bolje slišati TIM. Pa tudi ko bi bil enkrat star okoli 60 let, bo njegovim letim pasalo TIM, medtem ko TIMI se mi pa nekako ne poda k 60 let staremu stričku.....

no ja...spet sem zašla....user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
4.2.2007 17:06:27   
Anonimen
nuala
Ful kriza; a misliš, da bo moj Jakob imel karakter? Jakobovski karakter al kako?


user posted image

Ja, vpliva na karakter, vpliva, samo prepozno sem to prebrala, da bi izbrala kakšno karakterno ime...

Ja, in lepota imena ni v kombinaciji črk, ampak v ljubezni, s katero mama in oče to ime izgovarjata.


(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
5.2.2007 10:02:19   
BAMBINA_

Ko so v času Jožic, Marij, Frančišk, Lojzik, Tončkov... pričeli dajati imena, kot so Mateja, Petra, Aleš ipd. so se mogoče nekatere tudi spraševale kakšni bodo ti otroci, z imeni brez karakterja user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
11.2.2007 12:48:35   
mišk
Meni pa niso všeč kitajska imena, ki se zadnje čase pojavlajo pri nas. Recimo Liu, Thai, .... Kaj vse si ne zmislimo, da bi bli nekaj posebnega.
Pa mislim da y, x, q in w ne spadajo v našo deželo, ker to niso naše črke, čist poamerikanit se pa tud ne smemo!
V Sloveniji ni težko bit nekaj posebnega, zato bodmo rajši nekaj posebnega na svetovni ravni in ohranimo slovenska imena!! Ni nujno da starinska, sploh ne, ampak pustmo te y pri miru.
No, sam moje skromno mnenje.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
12.2.2007 7:53:10   
bomaja
Meni pa Taina ni všeč.

In so mi prav smešni starši, ko jih vprašam, zakaj so dali svojemu otroku tuje,oz. po domišljiji skupaj spacano ime - imajo vsi enak odgovor: ... ja kaj pa veš, kje bo čez 10, 20 let .... v tujini ....

Mislim ...user posted image

Ali smo mi en zakompleksan narod, da si mislimo, da bo naš otrok srečen samo, če bo šel v tujino, imel neslovensko ime in bo že zaradi tega (ne pa zaradi dejanj, razuma v glavi ...!!!!) nekaj več ... user posted image  ...

No, drugače pa je moje mnenje takšno, da se ljudje z nekim razlogom rodimo v čas in prostor v katerega se rodimo ... in naši malčki se rojevajo slovenskim staršem na sončni strani Alp.

In prav tako je moje mnenje, da ime zaznamuje otroka in da ni to kar tako nekaj, kar lahko spremeni, ko se mu zahoče...

Pa ne vem zakaj se ne bi še ta stomiljontič pogovarjali o tem, če nam paše ...user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
12.2.2007 8:15:09   
Miss Piggy
Naj vsak da ime, ki mu je vsec. Se vsakega cudnega imena do zdaj smo se navadili.
Men je edino mal mim, ko sta znanca dala hceri ime Emma- kaj je narobe z Ema?

(odgovor članu bomaja)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
12.2.2007 10:54:37   
renan
Predlagam slovensko varianto imena taina: skrivnost...user posted image user posted image user posted image

lp, renan

(odgovor članu Miss Piggy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
17.2.2007 14:51:42   
frutka_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
17.2.2007 22:31:50   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: petruska

user posted image user posted image Kaj si mislite o imenih otrok, ki jih zadnje čase vse pogosteje mame dajejo svojim otrokom. Zadnjič mi je kolegica rekla, da je hčerkici ime Taina, pa me je skoraj na rit vrglo. Kakšen pa bo otrok s takim imenom, brez karakterja, kar neki Kaj vi mislite o tem. Rada bi tudi slišala od vas, če poznate kakšnega otroka s kakšnim čudnim imenom.user posted image


In zakaj bi bil otrok s takšnim imeno brez karakterja???

Ja poznam ogromno otrok, ki imajo lepa imena, čeprav niso pogosta.


(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
18.2.2007 10:17:58   
Anonimen
AKŠ kaj pa imaš zdej ti proti TIMIJU?user posted image Zakaj pa bi se morala dret sedaj ko ima tri leta za njim TIM TIM!!!Namesto TIMIuser posted image user posted image Sploh ne razumem,no.
A sedaj bomo pa morali upoštevat to,da bo enkrat star 60 letuser posted image
Jaoj v kašne malenkosti se spotikate!!!!Pa to ni res.Ko bo star bo pač Timothy,če bo hotel.Moja teta jih ima že 70 pa je še vedno Jožica namesto Joža.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
21.2.2007 11:48:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
21.2.2007 16:46:51   
žužu
uf, kolk sem šele jaz čudna in brezkarakterna. mojim otrokom je namreč ime: chris, asha in dian.
madonca, sej sem čist prtegnjena, anedeuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
21.2.2007 17:51:48   
zanika
Ljudje imamo različen okus in hvalabogu, da je tako - sicer bi bil dolgčas na tem svetu. user posted image   V vsakem primeru pa obstaja možnost, da si človek spremeni ime ali priimek, če mu ta, ki ga ima ni všeč.

Vsi starši izberejo otroku edinstveno ime, tako kot se zavedajo tega, da je njihov otrok edinstven. Meni osebno sta zelo zanimivi imeni Ulrika in Kiara. Obe imeni sem pred leti zasledila v službi. Sama pa bi najbrž dala otroku drugačno ime (najbrž Laura, Klara, Katja, Jakob...). Uf... koliko lepih imen. Res bi morala imeti vsaj 4 otroke. user posted image  

Sicer pa človeka sprejmem z imenom, ki ga nosi. Tudi ne maram pomanjševalnic in izpeljank. Moje pravo ime ima kar nekaj izpeljank, vendar želim, da me kličejo tako, kot je zapisano v rojstnem listu. Ljudje me najprej čudno gledajo, nato pa se navadijo in me kličejo s celim imenom (sicer se ne odzovem user posted image ).

Pa še nekaj: vsako ime je lepo - odvisno je le, kdo ga "nosi". Prijateljica ima sina Janeza in mislim, da mu nobeno drugo ime nebi tako dobro pristajalo.

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
21.2.2007 23:06:45   
AKŠ
Joj Neva...nič nimam proti Timiju.....dala sem samo primerjavo, in to je bilo prvo ime, ki mi je padlo na pamet....

Normalno da ko je otrok majhen da ga kličeš Timi.....tud jaz svojo kličem z pomanjševalnico....

to je samo moje mnenje....če pa je tebi to všeč pa hvala bogu...vsaka ima svoje mišljenje in vsaka ga lahko izrazi...moje je takšno...tvoje pa drugačno....še najmanj pa sem te želela ušaliti - iz posta pa seveda smatram da sem te...zato oprosti, ker verjemi mi da ni bilo namenjeno....dala sem zgolj primerjavo....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
22.2.2007 10:05:11   
Anonimen
user posted image user posted image AKŠ nisi me ušalilauser posted image niti užalila.Samo na žulj si mi stopilauser posted image Jaz svoje branim kotuser posted image Timi je moje sonce,moje življenje.Naša žabica že ve,če ga pokličemo z celim imenom,da smo hudi,da jo je ušpičil.In ko jih bo imel 20 bo še vedno Timi,namesto Timothy.Tudi mojega sina,ki nosi ime Luka,še vedno pa čeprav ima 24 let pokličem Lukec,ko se raznežimuser posted image user posted image
Kako bodo pa Timija pri 60 letih klicali pa ne bom doživela na žalost.

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Čudna imena dojenčkov!?
22.2.2007 20:39:03   
AKŠ
ja neva vem da svoje braniš - tako kot jaz svoje....take smo pač mame....

jaz sem imela v mislih to, kako je ime napisano na rojstnem listu - torej uradno ime in ne kako ga kličemo....

torej če sem prav prebrala je vašemu ime - uradno - Timothy in ne Timi. Timi je samo ljubkovalno - in to je velika razlika.....vsaj meni...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?