|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
1.3.2011 11:14:14   
Arabella1
še ena nesrečnica po abraziji (v 11em tednu prenehal biti srček) user posted image
krvavela sem več samo v bolnišnici, doma pa par dni zelo zelo malo user posted image  danes 5 dan po abraziji je mogoče le še kakšna kapljica...... je pa počutje nikakvo... brez energije in volje

(odgovor članu pajkica2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
1.3.2011 13:26:44   
lananai
par dni, max 1 teden

(odgovor članu Arabella1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
5.3.2011 21:49:01   
Anonimen
Živjo
Jaz sem pa 9 dan po abraziji... pa me nekaj skrbi...
Vse pišete, da ste krvavele nekaj dni... Jaz sem krvavela 3 dni, potem vedno manj, sedaj imam pa že 3 dni rjav izcedek. Saj ga ni veliko, ampak mi ni všeč, da ni kri, ampak je rjavo...user posted image

Saj grem v ponedeljek k svoji ginekologinji, ampak me zanima, če se je tudi kateri drugi pojavljal rjav izcedek in kaj je bilo to... Enak izcedek sem imela, ko se mi je sprožil spontani splav (1 dan pred abrazijo, v 12. tednu), takrat so tudi ugotovili, da je plodek že nekaj časa mrtev in zato je bil izcedek rjav...

Vsakega odgovora in mnenja bom vesela. Hvala!

(odgovor članu lananai)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
5.3.2011 23:46:40   
Anonimen
Jaz sem imela abrazijo v sredo, v sredo in četrtek bolj malo krvavela, včeraj in danes pa bolj močno, ampak vrjetno zato, ker nimam časa počivati, že 2 dni sem skoz na nogah! Meni so rekli da krvavitev lahko traja tja do 10 dni, včasih še kak dan več(in ne sme biti bolj močna kot M), da ponavadi je pa veliko manj kot M , če pa traja dalj časa naj grem do G(ali ob bolečinah, vročini...)! 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
7.3.2011 15:48:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo
Jaz sem pa 9 dan po abraziji... pa me nekaj skrbi...
Vse pišete, da ste krvavele nekaj dni... Jaz sem krvavela 3 dni, potem vedno manj, sedaj imam pa že 3 dni rjav izcedek. Saj ga ni veliko, ampak mi ni všeč, da ni kri, ampak je rjavo...user posted image

Saj grem v ponedeljek k svoji ginekologinji, ampak me zanima, če se je tudi kateri drugi pojavljal rjav izcedek in kaj je bilo to... Enak izcedek sem imela, ko se mi je sprožil spontani splav (1 dan pred abrazijo, v 12. tednu), takrat so tudi ugotovili, da je plodek že nekaj časa mrtev in zato je bil izcedek rjav...

Vsakega odgovora in mnenja bom vesela. Hvala!


NO, PA POROČAM, ČE BO ŠE KAKŠNA IMELA PODOBEN PROBLEM (se opravičujem za črke)

Danes sem bila pri ginekologinji zaradi zgoraj opisanega rjavega izcedka in je vse ok.
Razložila mi je, da je to normalno pri celjenju (saj te pri abraziji kar precej poškodujejo -spraskajo), da pa se nekaterim ženskam sploh ne pojavi ta rjavi izcedek, drugim pa kar obilno. V enem tednu bi moral prenehati. Dokler ni bolečin, krčev, vročine in kepic tkiva ni nič narobe. Vsaj ena dobra novica.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
9.3.2011 13:17:09   
romare
še ena se vam pridružuje,po abraziji v 11t sem krvavela 2 dni,imela pa sem jo v petek 4.3.
lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
22.4.2011 21:14:23   
evelin11
začela sem krvavet prvi dan v 8 tednu, abrazija prvi dan v 9 tednu. neboleče, malo izcedka še en teden potem, bolečina v srčku pa še traja.... nisem si predstavljala, da je lahko tako hudo. ni bilo srčka.... :(

(odgovor članu romare)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
8.12.2011 9:24:00   
MioBambino
Endometrijska aspiracija- krvavitev po posegu(7 tednov nosečnosti)- 4 dni+1 dan rjav izcedek.

(odgovor članu monika22)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
16.1.2012 15:05:03   
julij82
OJ
jaz sem 9 dan po abraziji pa še kar krvavim, ni veliko krvi, je pa za mali vložek. zanimivo, ko sem dva dni nazaj opazila da ne krvavim več, sem mislila da je to to, samo se je včeraj zvečer pojavila kri. Je pa od rjave barve izcedek, do sveže rdeče barve. Vidna je sploh kadar grem na Wc (na papirju), so tudi mali koščki strdkov... čudno mi je to. Zakrvavela v 11t, pikici prehehal biti srček v koncu 7t oz začetku 8t. včeraj me je pa tudi malo špikalo v jajčniku...upam da bo nehalo krvaveti. Sem pa še doma....


< Sporočilo je popravil julij82 -- 16.1.2012 15:09:16 >

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
16.4.2012 9:29:31   
Anonimen
Jaz imam pa en problem... Krvavela sem prvi dan, ko sem imela abrazijo, potem pa nič več...pač - malo rjavega izcedka in to je bilo to. Par dni so se mi pojavljali tudi krči kot pri m, ki pa so hitro izginili. Danes, en teden po abraziji pa se mi je spet ulila sveža kri! A je to normalno???? Kaj je lahko narobe????

(odgovor članu julij82)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
16.4.2012 9:38:13   
jesensko listje
Oj!

Jaz sem imela abrazijo že trikrat. Enkrat po spontanem splavu, drugič in tretjič pa po porodih. Rjav izcedek ni problematičen, tudi rahla krvavitev v prvem tednu ne. Če pa je krvi več in je sveža pa je bolje, da greš in preverijo, če so še kakšni ostanki notri, ki to povzročajo.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
16.6.2012 19:20:29   
lana83
Pozdravljene!

tudi za mano je abrazija v 8 tednu, prazna gv user posted image Krvavela sem samo v bolnici, samo rjav izdeke, skoraj neviden v izjemno majhnih količina, razen danes sem opazila na wc papirju rdec izcedek. ali je možno ker sem do danes počivala? Danes sem šla v trgovino in na kavo, prin esla eno vrečko v hišo in to je to. Malo me boli, rahlo ščiple. je to od napora???

(odgovor članu jesensko listje)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
3.10.2012 13:55:46   
Anonimen
Po abraziji (8 teden, srček nehal bit) sem imela le rahle rjave izcedke, cca 5dni. Sedaj čakam na 1 user posted image po SS.

Lp, user posted image

(odgovor članu lana83)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
3.10.2012 13:56:43   
Anonimen
Po abraziji (8 teden, srček nehal bit) sem imela le rahle rjave izcedke, cca 5dni. Sedaj čakam na 1 user posted image po SS.

Lp, user posted image

(odgovor članu lana83)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
3.10.2012 15:59:43   
Anonimen
Po abraziji v 14. tednu (8. tednu blo še vse ok, na nuhalni v 12. tednu ni bilo zarodka, ss se ni sprožu) krvavela dobre 3-4 dni, po 1user posted image (2meseca po posegu) zanosila in donosila!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?