|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:08:10   
baguSka
no.. se kle poroka.. pa si zmagala


a na kej namigujes zahi?user posted image  a nisi reku da nebi nikol prevaru svoje punce?user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:09:50   
baguSka
a dej.. pa tok si ga zelim.. sam ne tok mejcnga.. mal me je pa ze skup


user posted image user posted image user posted image user posted image  a deeeeej crknla bom od smeha user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:12:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Baguuuuskaaaaaaaaa, a slucajno cesa ne vemo?


ej tud jst sm glihkar zvedla user posted image user posted image user posted image


se dobr da mamo tjazija in zahija...drgac bi revca se dolg casa zivela v nevednosti, a neuser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:17:40   
baguSka
se dobr da mamo tjazija in zahija...drgac bi revca se dolg casa zivela v nevednosti, a ne


ja tocno... testi itak niso 100%-ni... ko bi se mi trebuh zacel kazat bi itak bla prej misljenja da sem se zredila, tko pa ze pred izostankom menzesa VEM, da sem noseca... user posted image user posted image user posted image

tjazy in zahi vidva sta najboljsa user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:18:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

... sam ne tok mejcnga.. mal me je pa ze skup user posted image


jao, kdaj mi uzge...ja logicnooo...zato mas pa tak avatar kukr ga mas...

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:21:56   
baguSka
jao, kdaj mi uzge...ja logicnooo...zato mas pa tak avatar kukr ga mas...


a deeeej..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:35:11   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

no.. se kle poroka.. pa si zmagala


a na kej namigujes zahi?user posted image  a nisi reku da nebi nikol prevaru svoje punce?user posted image


zate vse user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:36:05   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi

... sam ne tok mejcnga.. mal me je pa ze skup user posted image


jao, kdaj mi uzge...ja logicnooo...zato mas pa tak avatar kukr ga mas...


jaaaa.. za tacga medvedka mora skup sesit.. pa bo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:36:44   
baguSka
zate vse


no evo vids da tud ti nisi moz beseda... in potem naj se kdo rece, da se un pregovor o kruhu ne vela... ja itak user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:38:07   
Anonimen
Kso se bo porocu tuki? user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:38:56   
baguSka
jaaaa.. za tacga medvedka mora skup sesit..


a zdej si pa ze sam seb medvedek pravs!?user posted image user posted image user posted image  al ti tvoja draga tko rece??

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:39:59   
baguSka
Kso se bo porocu tuki?


Ce se ne motm se mi je zahi neki ponuju... Nism pa cist ziher, ker je enkrat pred 100 leti neki omenju, da on nebi nikol prevaru svoje punce...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:41:25   
baguSka
Kso se bo porocu tuki?


Drugac pa nebi glih o porocni temi... Ker baje poroka glih ni tko najboljsa ne!? Al pa... mogoce. Torej ja. Hm...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:47:48   
Anonimen
Aha.. Ti pa Zahi se bosta porocila..?!

Ja... sej ne bo prevaru svoje punce.. ce se poroci s tabo a ne?! user posted image user posted image  A ti bi se kej druzga mogoc?

Poroka.,. hmmm.. kaj pa vem.. Vcas sva fuul pisala.. kako ni dobr bit porocen.. ampak od tega je ze kr neki cajta..  Marskej se je med tem zgodil.. user posted image
Sej mogoc ni tko bad.. user posted image   Kaj pravs? user posted image

< Sporočilo je popravil Tjazy -- 20.2.2007 12:49:41 >

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:52:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kso se bo porocu tuki?


Ce se ne motm se mi je zahi neki ponuju... Nism pa cist ziher, ker je enkrat pred 100 leti neki omenju, da on nebi nikol prevaru svoje punce...user posted image


drage dame.. od kdaj je pa poroka varanje? user posted image

poroka je isto kot da kupis polovico stanovanja od fotra.. podpises pogodbo.. in si solastnik user posted image

tukaj res ni varanja.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:52:17   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


sem čist nova tle,no..
pa sem učerej zasledila ime tjazy, me je prevzelo kar je napisal in kako je napisal,
poiskala vse teme,kjer se je oglasil in ga "preštudirala" .. user posted image

in mi je res superca.. user posted image



jz te pa zdle posnemam.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:53:19   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

Aha.. Ti pa Zahi se bosta porocila..?!

Ja... sej ne bo prevaru svoje punce.. ce se poroci s tabo a ne?! user posted image user posted image  A ti bi se kej druzga mogoc?

Poroka.,. hmmm.. kaj pa vem.. Vcas sva fuul pisala.. kako ni dobr bit porocen.. ampak od tega je ze kr neki cajta..  Marskej se je med tem zgodil.. user posted image
Sej mogoc ni tko bad.. user posted image   Kaj pravs? user posted image


ja no.. ce je nuja.. pa tut to user posted image

mogoce pa res ni tok bad.. sam ne smes o tem brat na tem forumu.. ker vsi sam neke zalostne violine igrajo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: tjazy...
20.2.2007 12:58:41   
baguSka
Aha.. Ti pa Zahi se bosta porocila..?!

Ja... sej ne bo prevaru svoje punce.. ce se poroci s tabo a ne?! A ti bi se kej druzga mogoc?


Ja ne vem se... On prav da bi se.user posted image  No sej u bistvu mas res he he.. Pol bo varu mene s svojo punco!user posted image  Sej to je pa dovoljen..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: tjazy...
20.2.2007 13:00:17   
baguSka
Poroka.,. hmmm.. kaj pa vem.. Vcas sva fuul pisala.. kako ni dobr bit porocen.. ampak od tega je ze kr neki cajta.. Marskej se je med tem zgodil..
Sej mogoc ni tko bad.. Kaj pravs?


Ja vcasih je blo vcasih... Dons je pa dons... Res se je marskej spremenil. Kdo bi si mislu, da si bova celo midva premisnla... Oz zacela razmisljat tud mal drugac...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: tjazy...
20.2.2007 13:01:05   
Anonimen
Pavza za kosilo user posted image user posted image  Dober tek vam želim.user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: tjazy...
20.2.2007 13:03:05   
baguSka
drage dame.. od kdaj je pa poroka varanje?

poroka je isto kot da kupis polovico stanovanja od fotra.. podpises pogodbo.. in si solastnik

tukaj res ni varanja..


ne to ne... poroka res ni varanje... vprasanje kaj bova midva potem v 'porocnem statusu' pocela...user posted image user posted image user posted image

ampak zakaj bi se pa ti potem porocu z mano user posted image  a tok bi bil dober, da bi mi kr podaril polovico svojga premozenja?? uuuuaauuuu mal je takih user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: tjazy...
20.2.2007 13:04:13   
baguSka
poroka je isto kot da kupis polovico stanovanja od fotra.. podpises pogodbo.. in si solastnik


aja edin se tole mi ni jasno: a potem ce se hoces porocit, moras odkupit svojega partnerja, da si potem solastnik????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: tjazy...
20.2.2007 13:09:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Poroka.,. hmmm.. kaj pa vem.. Vcas sva fuul pisala.. kako ni dobr bit porocen.. ampak od tega je ze kr neki cajta.. Marskej se je med tem zgodil..
Sej mogoc ni tko bad.. Kaj pravs?


Ja vcasih je blo vcasih... Dons je pa dons... Res se je marskej spremenil. Kdo bi si mislu, da si bova celo midva premisnla... Oz zacela razmisljat tud mal drugac...user posted image


To je pa res blo skor utopicno mislt.. da bi si midva glede poroke premisnla.. user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: tjazy...
20.2.2007 13:11:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Pol bo varu mene s svojo punco!user posted image  Sej to je pa dovoljen..


Kolk fajn.. da ne kompliciras.. user posted image user posted image  

Ja.. Zahi.. jst bi na tvojem mestu hitr zagrabu.. sploh zdej.. k je itak ze noseca.. tko da res ne bos rabu svoje punce prevarat.. user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: tjazy...
20.2.2007 13:12:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Pavza za kosilo user posted image user posted image  Dober tek vam želim.user posted image


Tud teb.. bobr tek..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?