|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
22.2.2007 19:14:46   
Anonimen
Nič novega,nič dobrega,otrok je v komi,živi le,ker je priklopljen na aparate.user posted image

(odgovor članu CAPA)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
22.2.2007 19:26:05   
tosja

Danijel,če čutiš.da boš zmogel in,da bo zate morda na tem svetu še lepo zdravo in srečno življenje potem se bori in zdrži,če pa čutiš,da zate ni nič
na tem krutem svetu,da so poškodbe tako hude,da ti ne bi dovolile normalnega življenja potem le pojdi,saj tam kamor boš odšel je lep svet brez hudega,nič grdega se ti ne bo več zgodilo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


       user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
23.2.2007 15:47:49   
Lusa
Neva zadnja dva odstavka sta mi segla v dno srca.Res lepo napisano.Nekateri si tako želimo otrok ,pa.........,drugi jih pa ....Ma nimam besed.Zakaj sem le šla na to stran ,pa tako malokrat jo pogledam.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
24.2.2007 22:12:45   
natalia
user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
26.2.2007 20:57:08   
sonchek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostala sem brez besed....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
3.3.2007 10:12:22   
Anonimen
Danes proti jutru se je Danijel zbudil iz kome,vendar se še ne ve,kakšne posledice bodo zaradi poškodbe glave.Zdravniki in medicinsko osebje upajo v najboljšo prognozo.
Mater so zaslišali in na vprašanje zakaj je otroku poškodovala glavo je odgovorila,da zato,ker je videla,da je otroka obsedel demonuser posted image
Upam,da ji ga ne bodo nikoli več dali v oskrbo,je ni vredna in drogiranje in almkohol ni izgovor,da je to storila.Ni vredna,da je mati.

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
3.3.2007 11:53:22   
x_srečka_x
user posted image user posted image user posted image  Nimam besed user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
3.3.2007 15:52:03   
madela
Tudi jaz upam v najboljšo prognozo in da poškodbe niso preveč hude.Želim mu da bi imel res lepo življenje,predvsem otroštvo,daleč vstran od te čarovnice,ki je na svojega lastnega otroka položila roko.Upam,da imajo to v Italiji bolje urejeno,kot pri nas in ji ga bodo res odvzeli za vse večne čase.
Bravo Danijel,bodi pogumen,nekdo,nekje že čaka,da te lahko stisne k sebi in ti nudi vso ljubezen,ki jo premore...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
3.3.2007 20:56:33   
Anonimen
Bravo Danijel... Nadaljuj še tako naprej, bori se, saj te nekje čakajo ljudje, ki bi ti nudili vse... Držim pesti, da bo preživel... user posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
5.3.2007 11:40:03   
_andreja_
user posted image user posted image user posted image  prvič sem na tem forumu in upam da tudi zadnjič....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
5.3.2007 11:47:38   
CIPRESA
O grozauser posted image user posted image user posted image user posted image

Molim zate Danijel da čimbolj in čimhitreje okrevaš!!!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
5.3.2007 19:03:02   
Strawberrie Cherrie
Marsikaj sem že prebrala na netu, ampak nič me še ni spravilo v jok, razen tvojih par zadnjih stavkov, Neva, ki si jih napisala.
Ubogi Danijel -> in podla podla MATI user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
5.3.2007 21:00:38   
karmy
joj ej....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam da se malček reši iz tega pekla in da preživi....user posted image user posted image user posted image držim pesti

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
6.3.2007 17:16:14   
iva01
o groza, Daniel vso srečo celega sveta ti želim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa kaj se dogaja z tem svetom, kam to vodi, grozljivi umori, posiljevanja, pedofilija to kar je bilo včasih moč videt sam na kakih tujih filmih, to vse je žr pri nas, mislim da je že skor v vsakem kraju v sloveniji kakšen:Trobec, Plut; Priklopil,....... groza, zakaj sploh morjo bit ti pokvarjenci na svetu, najbolj nepravično pa se mi zdi da vedno nastradajo nedolžne žrtve kot je daniel.
Rečte kaj čte;če bi biv kje kakšen bog na svetu tega nebi smelo bit. Groza groza, kaj le se z tem svetom dogaja, le kaj mislijo ti ljudje!!!!!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Danijel,še ena žrtev.....
6.3.2007 17:27:39   
bt08
GROZA,kar kurja polt mi gre!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?