|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Najbolj nenavadna imena
5.6.2007 13:29:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

V našem naselju je moški z imenom Čoko Roko (Čoko je ime, Roko pa priimek).


Čoko Roko je izvrsten plavalec, ali pa je vsaj bil, najbrž ne plava več. Zanimivo, da tudi pomislila nisem na tekmovanjih, da je kaj pretirano čudnega na njegovem imenu. Predvsem smo ga vedno občudovali, ker je bil toliko boljši od vseh ostalih.
Ma res, ko človeka spoznaš, vidiš, da ni čisto nič čudnega na njem. Po moje je pri vseh tako. Zato je zgražanje mogoče res odveč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Najbolj nenavadna imena
5.6.2007 13:39:58   
Anonimen
js se spomnem samo ene sošolke ki je bla jezdimirka. klical smo jo pol mirka
pa sošolc said - pa smo ga klical sado, k itak noben ni znal rečz said??!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Najbolj nenavadna imena
5.6.2007 13:41:24   
Anonimen
A ja? Mater, no, če pa pol pogledam tlele po našmu naselju, mamo pa kr ene par veri importnt folka tlele... Ruglja seveda ne štejem zravn. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Najbolj nenavadna imena
5.6.2007 13:45:28   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

Razumem viv, samo to še ne pomeni, da se lahko nad imeni zgražaš in rečeš kako bogi so otroci, kot se jih je nekaj tu gor.



O, ja, se lahko zgražam, če hočem. Zaenkrat še vedno izražam svoje mnenje in okus. Kakor se nekateri najbrž nad imeni mojih otrok ali celo nad mojim zgražajouser posted image  Tudi prav.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Najbolj nenavadna imena
12.6.2007 21:51:55   
Erin
user posted image --> Ruth , India, Rahela

user posted image -->Donik, Zaž, Saviel, Bekim, Besim, ...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Najbolj nenavadna imena
13.6.2007 8:02:52   
Anonimen
A ste se kdaj vprašali, da bodo čez 10 let imena, ki se vam zdaj zdijo čudna normalna, in da bodo zdajšnja normalna imena takrat čudna? Ne? Potem pojdite pogledat, statistiko imen v zadnjih par letih rojenih otrok. Me prav zanima kdo bo takrat večji "revše". Noelle ali Andrej. Oz. kateri starši bodo takrat "čudni", da so svojim otrokom dali takšna imena?

KAr se pa tiče izgovorjave "čudnih imen" v danešnjem času in črkovanja...Jaz svoje lepo slovensko ime Urška, moram v službi milijonkrat ponovit. Enako je, če grem samo na Hrvaško ali v Avstrijo... Torej kaj mi pomaga to moje lepo slovensko ime? Da me na občini 3x ne vprašajo, kako???' user posted image , me pa zato drugje? Aja, sicer pa naša slovenska pamet itak velja za tisto: mi smo zapečkarji in naš Francelj ne bo šel ven iz SLO v EU ali še kam dlje študirat, v službo...  Aja, pa tudi drugi narodi tudi ne bodo prišli k nam.

Super, da nekateri skrbijo, da se bodo slovenska imena obdržala, da imajo mnenje, da je potrebno z imenom pokazati svoje korenine, pripadnost državi Slovenije...Jaz sem ponosna, da sem Slovenka, ampak s tem, da dam otroku tuje ime, še ne pomeni, da sem izobčenec in moje dete revež, ker pa ZDAJ pač to ime ŠE ni pogosto oz. ga ŠE niso navajeni.

Kot je ena napisala, ko boste otroka oz. človeka spoznale, se vam več nobeno ime ne bo zdelo čudno, ker ne boste premišljevale o njegovem imenu, temveč o njegovih lastnostih, uspehih, o tem kako čudovit je, kako ljubeč, pameten, kako vam je pomagal, ....

Npr. jaz naše Tanike, Marogice, Al bine, viv (user posted image user posted image user posted image ) ne poznam, njihova "imena" se mi zdijo, na prvi pogled zelooooooooo čudna. Vendar, ko vidim katero sporočilo od njih ne razmišljam o tem, kako čudna imena imajo, ampak razmišljam kako znajo biti čudovite, pomagajo z nasvesti, so polne humorja, hudobne user posted image ...Všečnost njihovih imen mi niti na pamet ne pade, da bi o tem razmišljala. Pa tudi tiste, ki jih poznam, poznam njihovo osebnost (Muki, Rija, Petarda, Ninica, sanci...) imajo zelo čudna "imena" vendar vsaki paše njeno "ime" ker so to one.

Takšne i onakše debate se mi zdijo samo pametovanje, nestrpnost, ne sprejemanje drugačnosti...

eh...dost imate za glodati user posted image ...

< Sporočilo je popravil Paštetov kruh -- 13.6.2007 8:03:59 >

(odgovor članu Erin)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Najbolj nenavadna imena
14.6.2007 13:43:17   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Možno ,sem imela sošolko k ji je bilo ime pšenica...imela je dve sestri user posted image

Verjentno jima je bilo ime Ajda in Koruza. user posted image

Drugače pa meni najbolj čudno ime je bilo Basel. Tako je ime bratu moje prijeteljice, vendar je oče Arabec tako da čisto razumem zakaj so ga tako poimenivali.

Drugače pa sem imela sošolca(tukaj ne gre za čudnost imena ampak vsega skupaj) Jaka Racman. Fant je sicer fejst dečko ampak spomnim se, da je slišal kar nekaj zbadljivk na ta račun.

In pa seveda zmagovalka: Živa(ime) Groza(priimek).

< Sporočilo je popravil murkica -- 14.6.2007 13:48:27 >


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Najbolj nenavadna imena
14.6.2007 14:52:18   
Nikita***
India

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Najbolj nenavadna imena
14.6.2007 15:42:00   
madejka
Kolega je mel sosolko Zivo Zver...
Mors pa ze malo pogledat kaki priimek mas peekola!


_____________________________

soooonček je, soooonček

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Najbolj nenavadna imena
14.6.2007 20:26:17   
ajtak
Mi mamo sosedo Jagodo in poznam dvojcici Zarja in Svita user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Najbolj nenavadna imena
15.6.2007 14:42:27   
MARTINŠČICA
V naši okolici se gibljejo:
deklice: Elma, Albijana, Vjolca, Anđelina, Amra, Blerina, Somja, Talia
dečki: Mentor, Blerton, Valon, Adnan, Oto, Adam, Hasan,

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Najbolj nenavadna imena
15.6.2007 14:42:36   
L & L
OK jest imam sina Lorisa in se tut nekateri no ja večin začudi kaj je pa to za eno ime?
Pač nama je bilo všeč pa tut če drugim ni, je pa to italjanska različica Lovra.
No da še jaz nekaj imen pristavim, mi smo doma med samimi Črnogorci in sosede so Sadika, Endrina in Ahmedina, jah tako je, na začetku so se mi zdela nenavadna zdej mi je pa čist vredu, pa še prou super punce souser posted image user posted image .
No pa še to moji pupi, če bo kdajuser posted image bo ime Avril ali Ameli, mi je pa všeč tudi Sandrin.
Aja pa ena tuki na RR ima Atenouser posted image , ful ušeč.
LP

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Najbolj nenavadna imena
15.6.2007 14:49:23   
MARTINŠČICA
Kekec je tudi nenavadno ime. Prijatljičina hči je to ime izbrala za svojega bratca. Na mamino srečo se je rodila punčka in poimenovali so jo Tinkara.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu L & L)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Najbolj nenavadna imena
16.6.2007 17:38:22   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa sej imena niso "čudna", samo posebna so. Meni so pa nekatera kar všeč. Sem vajena vsega. V Izoli imamo ogromno tujih imen. Še sama imam tako ime in povem vam da sem prav ponosna da mi je mama izbrala tako ime, ker sem bila vedno nekaj posebnega in še vsi so si ga zapomnili. Sicer ne takoj, vendar so. moje ime? Edith, po Edith Piaf (francoska šansonijerka)


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Najbolj nenavadna imena
16.6.2007 18:27:57   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: MARTINŠČICA

V naši okolici se gibljejo:
deklice: Elma, Albijana, Vjolca, Anđelina, Amra, Blerina, Somja, Talia
dečki: Mentor, Blerton, Valon, Adnan, Oto, Adam, Hasan,


ADAM je nenavadno ime? to pa nisem vedela, konec koncev je Adam prvo ime na svetu.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Najbolj nenavadna imena
16.6.2007 23:00:08   
vampirka
Osebno poznam sestrici: Aša & Numa (se pa 100% podpišem pod tvoj post, Paštetov kruh).

Pred 50 leti so se tudi "zgražali" nad modernimi imeni, ki so dandanes povsem običajna... npr. Francelj in Minka sta pa danes že out... in glede na to, da se meje vse bolj odpirajo...dajmo priložnost tudi svoji pameti (verjetno vsak starš da otroku ime z nekim pomenom in namenom - ki pa ni prizadeti in zaznamovati le-tega)...

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Najbolj nenavadna imena
18.6.2007 19:10:16   
Anonimen
No, definitivno mi je čudno:
user posted image  Noel - zato, ker je to v prevodu božič
user posted image  Vik, An, Brusli

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Najbolj nenavadna imena
18.6.2007 20:48:21   
Anonimen
Jaz sem starokopitna - priznam, zato sem tudi sinu dala ime Jure, ki pri dojenčkih sila redko ime in je že dolgo na svetu (ime namreč). In enkrat sem že napisala pa bom še enkrat. Ko bo pripeljal enkrat imel svojo boljšo polovico in mi povedal ime, upam da bom že iz imena prebrala katerega spola je...

Meni ta moderna imena pač preprosto niso všeč, tudi možu ne... Ampak vsak ima svoj okus in življenje gre naprej - dobro, kajti drugače bi še vedno jedli z leseno žlico...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Najbolj nenavadna imena
21.6.2007 9:26:45   
Eolina
Paskal user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Najbolj nenavadna imena
28.6.2007 14:52:39   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Osebno pa še vedno vodi Jamezdin, Metin poslovni partner. user posted image user posted image

Jst sem se tud takoj nanj spomnila. Torej moja favorita sta Jamezdin in Clooney. Oba moškega spola.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Najbolj nenavadna imena
28.6.2007 14:59:05   
muška
 Bjanuser posted image , Đeksonuser posted image


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Najbolj nenavadna imena
3.7.2007 20:23:06   
Čohalka
Če bi v prvi nosečnosti rodila fantka, sem ga hotela imenovati An.
Rodila sem Emo in vsi so si oddahnili...
Meni je pa še vedno  zelo všeč to ime...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Najbolj nenavadna imena
3.7.2007 20:30:14   
mišk
Rodila sem Emo in vsi so si oddahnili...


Hahaha! Bi se že mogli navadit!user posted image

(odgovor članu Čohalka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Najbolj nenavadna imena
4.7.2007 0:23:01   
Anonimen
jp Čoko je plavalec,tm ene 3 leta starejši od mene- letnik 85 ,lep fnt ni kej,plaval oz.plava pa za ilirijo pomojem (ne vem če še) ...user posted image  sam je njegovo ime Roko piše se pa Čoko...sam ga kličejo kr čoko roko priimk pred imenom,se lepš sliš.. tko da kerensa pomojem je to tvoj soseduser posted image

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Najbolj nenavadna imena
5.8.2007 22:20:43   
tinx
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

Meni osebno je malo čudno ime Anal. user posted image  

Če bo imela pa še enega otroka (fantka), bo pa Rektal?user posted image

Kaj vem..... me čisto preveč na rit spominja.....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker nor komentar,....ful sem se nasmejalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?