|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa vaši malčki?
22.2.2007 23:07:37   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

http://cgi.ebay.co.uk/BNWT-BABY-DIOR-FULLY-LINED-BABY-BLUE-TROUSERS-AGE-3M_W0QQitemZ200078633784QQihZ010QQcategoryZ14738QQrdZ1QQcmdZViewItem


Ojej, tega pa ne bi oblekla svojemu otroku???
Saj ne, da imam ne vem kako izvrsten okus, ampak ta trenerka se mi pa res zdi cheap.

Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 8:24:23   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: rija

kupim. v soboto user posted image


Ja pa še kaj! Boš dala raje za eno mašouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Romana26 - pri nas v duty freeju ali kakse zdaj temu reče



Kompas Shop -> vsaj pri nas; me je carinik ene 5mescov nazaj podučil, da ni več dutyfreeuser posted image , ko sem šla kar peš čez mejouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 9:02:54   
Felicity
Tudi mi (bogi reveži s tega konca) kupujemo veliko cunjic v Italiji, ker pač nimamo H&M, Zare, Okaidija, in podobnih...
Podobno kot trixi, Oviese, Smart, Bernardi,...
Ko pa gremo kaj po nakupih v Lj, je avto poln vrečk s cunjami za ta malo.

V trgovinah v SLO kupujem še benetton in cunjice od cocoon baby (neki
takega) v trgovini Turbolimač, so kvalitetne in ful poceni.

Čeveljčke zaenkrat Ciciban, Adidas in Nike. 

Vedno ko grem kaj zase kupovat, pridem domov s cunjicami za ta malo.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 9:32:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

Vedno ko grem kaj zase kupovat, pridem domov s cunjicami za ta malo.


Mislim, da vse delamo enakouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prejšnjič sem rekla, da si grem kupit ene črne hlače, ker so mi dotične kar precej prevelike (končno sem začela hujšatiuser posted image user posted image user posted image user posted image ) in pridem domov, pa ugotovim, da sem kupila 5 majic za tamalega in puhovko za naslednje leto, mojih hlač pa nikjeruser posted image

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 9:38:17   
Anonimen
sploh ne vem kaj bi odgovorila...3/4 stvari je dobil ob rojstvu, ko je začelo zmanjkovat pa je spet 3/4 dobil za rojstni dan....
Kupujem mu v IANI, OKAIDIU, v Prenatalu ne več, ker so ga v Torri d europa zaprli user posted image , PIXEL ima tudi lušne stvari.

Najlepši pa mi je v... nagec..takoj po kopanju, z mokrimi lasmi, tako mehek in dišeč...ahuser posted image ..pa še danes ima 16 mescev...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 9:40:59   
Felicity
adelaide - Čestitke za 16m.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 9:41:48   
Anonimen
Saj, v bistvu tudi mojega otroka za RD oblečejo. Vsakič, ko klapa odhaja, rečem: hvala, ker ste oblekli mojega otrokauser posted image user posted image user posted image user posted image


In čestitke za 16 mesecev.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 9:45:52   
trixi
A veš kaj Felicity, jst se pa prov neč ne počutim bogi revež s tega konca, samo zato, ker nimamo HM, Zare ipd. Če hočeš met otročka lepo zrihtanega ga maš lahko tudi z našimi primorsko-italijanskimi trgovinami. In čeprav sem najmanj 1x na mesec v Ljubljani ne vem, če sem mu 2x kupla kaj za obleč, v HM in Zari pa sploh nikoli.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 9:47:42   
Anonimen
Vsakič, ko klapa odhaja, rečem: hvala, ker ste oblekli mojega otroka



user posted image user posted image user posted image  to rečem 3/4 povabljenim, drugim pa v sebi rečem : hvala za plastiko (igrače), ob priliki vrnem....pa da vas vidim s 4 (ja šririmi) poganjalci za rojstni dan - in seveda ni noben shranil računa user posted image . Punce,tako "incognito", da nas kdo ne sliši user posted image , kaj ste že podarile darilo naprej....jaz ja , 2 poganjalca (pa sploh nisem imela slabe vesti)

HVALA za čestitke za user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 9:51:24   
Anonimen
Naš je lani tudi dobil 4 poganjalce. Pa še midva sva enega kupila. Tisti je šel potem naprej, ker je bil še originalno zapakiranuser posted image user posted image user posted image user posted image . Sicer pa je moj mož naredil glupost od gluposti. Ko se je pojavila 4 velika škatla (prinesla jo je njegova sestrična), je glasno komentiral: Upam, da ni poganjalecuser posted image . In seveda je bil.

Punce, pa kaj se ve pritožujete nad Primorsko. Jaz sem še 6 mesecev nazaj kupovala v KP v Okaidiju, ker ga drugje ni bilo. Mi je linija od castelbajaca blazno všeč.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 9:56:41   
Anonimen
Njaveč v HMju, ampak zdaj, ko smo prerasli baby oddelek, je kar kriza. Vse je dražje, pa neki čudni Spidermani pa taki...bah.

Bodije ali kakšen puloverček kupim kar v Leclercu, ko imajo kakšno akcijo.

Kar mu je preveliko v večini podarim naprej (čeprav me resno glava boli, koliko sem zapravla za to), ali pa mi rata kaj prodat preko oglasa.

Obuti smo v Geox.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:01:00   
Anonimen
Punce, pa kaj se ve pritožujete nad Primorsko. Jaz sem še 6 mesecev nazaj kupovala v KP v Okaidiju, ker ga drugje ni bilo


user posted image  - in to je tudi vse , potem pa pol kopra v okaidiu...(no imamo še BC, ariel - UAU user posted image )

Mi je fajna IANA -kupuje katera? Danes grem čez (če katera kaj rabi iz TS)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:01:25   
April
Čevlji so kar superfit, superge ima ene nike.

Oblačila pa nekaj v zari,  v h&m-ju, v drugih trgovinah,nekaj je mama prinesla iz c&a...saj zdaj zadnje mesce sploh ne kupujem, ker sem pred leto kupla vse preveliko in mu je ravno sedaj prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:02:16   
Anonimen
Obuti smo v Geox.


sunqueen : kako je z nogico ? Nam se poti tudi v GEOX user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:02:57   
Anonimen
Jaz kupujem v Iani - ko so na Hrvaškem (Čakovec) zapirali trgovino, sem nakupila majice za 15 kun (za cca. 700 bivših SIT). Meni se zdijo njihove stvari blazno kvalitetneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:04:44   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: trixi

A veš kaj Felicity, jst se pa prov neč ne počutim bogi revež s tega konca, samo zato, ker nimamo HM, Zare ipd. Če hočeš met otročka lepo zrihtanega ga maš lahko tudi z našimi primorsko-italijanskimi trgovinami. In čeprav sem najmanj 1x na mesec v Ljubljani ne vem, če sem mu 2x kupla kaj za obleč, v HM in Zari pa sploh nikoli.


Sej je blo mišljeno bolj ironično (samo sem pozabila prilepit user posted image ).
Saj nam nič ne manjka, ampak saj veš ku je, več kot je boljše je (trgovin mislim).

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:10:24   
Felicity
adelaide - Kje je Iana v TS?

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:12:17   
trixi
Punce, kar se tiče Iane, če je to ista Iana, jaz mam dekco še mojo, sem jo rabila za oba tamala, pa še za vnuke bo zdržala. Tako, da, če je to to, potem je kvaliteta user posted image
Pa tako lepo mi je bilo videt za novoletne praznike od sestrične tamalo oblečeno v oblekico, ki jo je še mamica- se pravi sestrična- nosila. Kako se že reče- vintage stiluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:13:17   
Anonimen
adelaide - Kje je Iana v TS?


V centro commerciale Torri d Europa.

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:18:29   
trixi
Felicity, a ni Iana tam na korši v stari Gorici, če greš še od Oviese naprej čez križišče? A ti ni to bližje? Če je še, ker jaz v unem koncu že dolgo nisem bila, zdaj ko je Prenatal v Gorici smo to malo pokoristili.
Prenatal v TS je pa baje v centru, mi je glih prejšnji teden ena iz Dekanov povedala. Mi v TS sicer sploh ne hodimo, ene parkrat smo bili v tori in to je vse.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:27:50   
Felicity
Trixi - misliš tiso v pritličju hotela Evropa, je to tista? Jaz namreč nisem niti vedela, da jo imamo v Gorici.
Pa prenatal, ko si že omenila, je sedaj namesto Look-a ne,user posted image , ma Looka sploh ni več, nikjeruser posted image  Saj prenatal ima samo cunjice ali tudi opremo?

Danes pa imam pot v KP, (na faks user posted image ). Če utegnem grem še malo po trgovinah. 

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:31:18   
Anonimen
Ma prav nič pogrošno dragega ali firmiranega,razen,če dobi za darilo.
Cenejša varijanta oblačil,komot in,da se ne sekiramo,ko se strga ali uniči.
Nima smisla,že sedaj otroke navajat na firmirano robo,ker se v odrsli dobi vse vrne,ko začenejo,ker so pač navajeni preveč zahtevat.
Nima smisla,ker otroci rastejo iz dneva v dan in so oblačilca potem malokrat nošena in to je metanje denarja v smeti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:37:45   
trixi
Prenatal ima tudi nekaj opreme, samo mi je ne rabimo več, smo že preveliki in z otročki smo končali, pofirbcam pa še vedno rada, so mi tako cart te zadeve. Pa nekaj igrač imajo tudi. Ja, look-u pa v verjetno ni več šlo, ko se ni več dalo uveljavljat ivo, pa še pri nas se mi zdi, da je konkurenca kar huda, še posebej odkar imamo tudi v NG BC. No, mi smo za ivo ulovili zadnji vlak, se je zelo splačalo.
UUU, a v KP greš? Jaz bi tudi morala danes, napol službeno, napol privat, pa so se stvari obrnile drugače in zdaj na RR visim, namesto da bi delala kaj bolj pametnega. Ma nič, najboljše da se lotim teh papirev urejat, to delo najbolj sovražim.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kaj pa vaši malčki?
23.2.2007 10:52:07   
Felicity
Hvala Trixi.
Sedaj grem pa tudi jaz kaj delat user posted image .

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




spanje
1hruška

Kdaj je vaš otrok začel spati 1x na dan?

9 mesecev (37%)

1 leto (28%)

1 leto in pol (15%)

kasneje (19%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!