|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 10:01:32   
jakaracman
Ne trdo delam in veliko let sem se izobraževala.Where is the problem?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 10:01:49   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: al bina


Drugače mi je pa ravno, kdo serje dnar in zakaj ga porablja, saj je njegov. Kaj si o njem mislim, je pa druga stvar.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tak se govoriuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 10:04:15   
Taula
Hohštapler (se uporablja za oba spola) ni keš ****, nekaj kot "nekdo, ki se visoko nosi brez razloga" oz. "ki misli, da je nekaj več". Tako bi jaz razložila.


A če si nekdo kupi malo dražjo kozmetiko oz. kak dražji kos oblačila se pa avtomatično visoko nosi?user posted image  
Imam občutek, da nekateri pač ne prenesejo, da ima nekdo več denarja kot on. Če ga pa tako moti, naj pa še sam začne delati nekaj kar mu bo prineslo veliko denarja in bo lahko kupil vse kar želi.
Jaz poznam osebe, ki po moje zgledajo ko klošarji, pa so bolj arogantni kot ena drago dama oblečena po zadnji modi.
Najlažje je obsojati druge.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 10:13:10   
Felicity
Najlažje je obsojati druge.


Se strinjam.user posted image user posted image user posted image  
In se ukvarjat s tem kdo koliko porabi in za kaj to porabi.user posted image

Zakaj že? A kdo drug plačuje stvari? (Ne razmem, sem blond)user posted image

Vsak svoj prisluženi denar porabi kot ga je volja. Pa naj bo to krema za 200€ ali pa v majica za 10€.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 10:14:48   
Strawberrie Cherrie
Taula, a ne veš, da ''biti fouš'' je slovenski nacionalni šport...!!! user posted image

Pa še to - če bi si ljudje kupovali avtomobile po svojem dejanskem denarnem stanju, bi si lahko marsikaj več privoščili. Tako so pa zapufani do amena z raznimi bmw serije5, mercedesi, audiji itd. 3/4 mojih ikolegov dela samo za avtomobil. Juser posted image ti to. S Kangoojem se bom ravno tako fino peljala, kot pa z nekim hudim bmwjem, pa še za ostale stvari mi bo na mesec ostalo. Da ne govoim o tem, da vsako še tako revno gospodinjstvo ima najmanj 2avtomobila!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 10:17:31   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Pa še to - če bi si ljudje kupovali avtomobile po svojem dejanskem denarnem stanju, bi si lahko marsikaj več privoščili. Tako so pa zapufani do amena z raznimi bmw serije5, mercedesi, audiji itd.


Ja, če pa mora biti boljši od sosedovega!user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 10:28:10   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Če ga pa tako moti, naj pa še sam začne delati nekaj kar mu bo prineslo veliko denarja in bo lahko kupil vse kar želi.



Če bi vsi ljudje bili pošteno plačani za svoje delo, verjemi, Taula, da si marsikaterega izdelka tudi ti ne bi mogla privoščiti, ker bi prodajalci trgovca stali toliko, da bi mogel dvigniti cene izdelkov. Poleg tega bi mogla ti sama odvažati svoje lastne smeti na deponijo, pometati ulice, si šivati, v restavraciji bi si mogla sama skuhati in si postreči, v trgovini vzeti robo kar iz skladišča ... če bi vsi delali samo tisto, kar prinaša veliko denarja.

In še o obsojanju drugih - na to izjavo se spomnite tudi, ko bo prvič na RR kakšna tema, da je nezaposlena ali socialno slabše situirana mama po nesreči zanosila že tretjič.

Drugače pa se podpišem pod zadnji odstavek Al bine.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 10:56:03   
Taula
Ja na žalost ne živimo v idealni deželi. Saj jaz tudi nimam BMWja, pa niti slučajno plače 1000 evrov ali pa še več, pa nimam lastnega stanovanja, pa hiše, pa bogatih staršev ki mi ga bodo kupili, po polne omare dragih cunj. Pa tega verjetno nikoli ne bom imela. Tisti ki to ima..dobro za njega. Ne bom mu pa fovš zaradi tega.

Motijo pa me ljudje ki sedijo doma na ritki, in stokajo kako so oni bogi, da nimajo nobenega pametnega šihta, da jih vsi samo izkoriščajo, da je vsem ostalim vse podarjeno, da oni bi tudi imeli nove cunjce, pa nov avto tako kot ga ima sosed....Take bi pa jaz brcnila v njihovo leno rito.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 10:58:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Ja na žalost ne živimo v idealni deželi. Saj jaz tudi nimam BMWja, pa niti slučajno plače 1000 evrov ali pa še več, pa nimam lastnega stanovanja, pa hiše, pa bogatih staršev ki mi ga bodo kupili, po polne omare dragih cunj. Pa tega verjetno nikoli ne bom imela. Tisti ki to ima..dobro za njega. Ne bom mu pa fovš zaradi tega.

Motijo pa me ljudje ki sedijo doma na ritki, in stokajo kako so oni bogi, da nimajo nobenega pametnega šihta, da jih vsi samo izkoriščajo, da je vsem ostalim vse podarjeno, da oni bi tudi imeli nove cunjce, pa nov avto tako kot ga ima sosed....Take bi pa jaz brcnila v njihovo leno rito.


user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 11:43:53   
Blink1
Hmmm....meni stari doma tudi reče:

"Kaj misliš, da serjem zlate jajčke??"user posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 12:05:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Joj, nikol pogledala.  Jaz samo vodo potegnem. user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Blink1)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 12:43:00   
Anonimen
Da še malo jaz zalajam.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem pa opazila, da človek ne more na RR nikjer normalno razpravljati o nobeni stvari, ker se vedno najde nekdo, ki lahko malce pljuva po tistem ki ne ustreza vsem normam določenih uporabnic. Če bi bili vsi enaki, bi vsi vozili mercedese, vsi bi imeli magisterij, vsi bi se oblačili po zadnji modi, vsi bi imeli enake otroke, vsi bi lahko šli za 3 teden na Mauritius an dopust... Pa nismo.

Enostavno, nismo si enaki. Če bi bili, bi to bilo bore dolgočasno življenje.

In tako kot je nekomu hohštaplersko imeti omaro s čevlji, je meni hohštaplersko denar metati za pijačke in večerjice (vsi vemo, da če greš ven, zadeva ni ravno poceni, bodimo odkriti, 50€ ti ne zadostuje, če gresta ven 2 para), za super avte (čemu naj vozim Mercedesa, če mu bo v dveh letih cena padla za polovico; zakaj naj imam golfa, če ima moj Kalos prav tako 4 gume in streho), za dopust v super hotelu na Bahamih...


Pa še nekaj: Imam znance, ki imajo dva noro dobra avta (vrednost vsakega je bila ob nakupu 15.000.000,00), hišo kot iz pravljice, notri mizo (bidermajer) za 1.000.000 + vsak stol nadaljnih 100.000. In kaj jim pomaga vse to, če nihče ne upa k njim, ker se na mizo ne sme odložiti niti kozarec (kamoli, da pomislim, da bi šla tja s Črtomirom), če kljub temu sebi ni kupila v 10 letih enega poštenega kostima, če ji je težko plačati kavo, če svoji hčeri en privošči enih novih hlač, če ona ne upa kupiti sebi čevljev, ker se bo morala zagovarjati pred možem, če ne grejo na dopust, ker je to za njih predrago. Denar pa dajejo na stran in ga kot jaz temu rečem "Hrčkajo". Hvala lepa za tako življenje!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 14:56:22   
Magi*
pa kaj koga briga kako nekdo drug dnar zapravljauser posted image  moj sosed nima niti OŠ, pa vozi BMWja, neko mrcino. jaz mam dr, pa vozim 9 let starga fiata (in se mi zdi super avtouser posted image ). ampak jaz ne šparam pri hrani, on pa. imava pač drugačne prioritete.

to, da imajo eni več denarja kot drugi, je pa vedno bilo in vedno bo.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 15:18:13   
marcela
Se ful strinjam s spodnjo izjavo. Za hoštaplercom bi pa jaz isto razložila tudi.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 15:32:51   
soncece24
Hochstaplerji so tisti, ki navzven furajo standard, ki si ga v bistvu ne morejo privoščit - recimo imajo svinjsko dobrega BMW-ja, doma pa se 4-je stiskajo v garsonjeri, jejo vsak dan krompir in nasploh jim primanjkuje za osnovne zadeve zaradi avta.Sicer je to večinoma bolj moška problem, ampak tudi ženske, ki imajo na sebi cunje vredne ne vem koliko denarja, pa ful za kozmetiko in podobno zdevajo, za račun za elektriko pa zmanjka denarja so hochstaplerice - tolko za razlago user posted image user posted image

Drugače pa ima pač vsak svoje prioritete in nameni večji del svojega denarja tja kam to njemu najbolj ustreza.  Vedno pa bom občudovala ljudi, ki imajo neverjeten čut za denar in znajo z malimi prihodki vzdrževati tako dom kot tudi otroke in sebe v meri, da nikjer ni čutiti pomanjkanja. Midva sva dva taka na kupu, ki ne znava z denarjem, pa oba kr lepo zasluživa, pa vseeno se mi zdi, da sva skoz brez denarja user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 15:41:10   
Anonimen
A če maš veliko stanovanje (60m2) opremljeno z ikejo in notr živiš sam in voziš 10 let star citroen, si tud hohštepler?

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 15:49:51   
soncece24


IZVIRNO SPOROČILO: pikec0

A če maš veliko stanovanje (60m2) opremljeno z ikejo in notr živiš sam in voziš 10 let star citroen, si tud hohštepler?


user posted image user posted image pikec, ti si faca. Po tvoji teoriji sem jaz tudi hochstapler - sva dva na 180 kvadratih, voziva pa 9 let starega spoklumpanega fiata user posted image user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 15:51:26   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: pikec0

A če maš veliko stanovanje (60m2) opremljeno z ikejo in notr živiš sam in voziš 10 let star citroen, si tud hohštepler?


Odvisno koliko daš za kozmetiko in cunje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 15:59:59   
Anonimen
No, še ene hohštaplerce. Živim v hiši tasta in tašče (dobro, imamo svoje stanovanje), voziva 4 leta staro laguno in enako starega kalosa, dopustnikujemo na hrvaški obali, smučali nismo že 3 letauser posted image  (pa še to smo hodili na Koblo). Pohištvo je večinoma iz Ikee, kupujem pa večinoma na ebayu, ker se splača.user posted image  

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 16:17:29   
Anonimen
user posted image  wtfuser posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 16:20:17   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: AKI

user posted image  wtfuser posted image

user posted image user posted image user posted image


user posted image   AKI ..faca si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 16:31:27   
dory
enkrat se zivi...torej nej bo ornk ne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 16:58:24   
1ksantipa
Bravo, baburike, to sem hotela. Da se mal razburite in se vam dvigne pritisk. Baje je tudi to dobro za lepoto.

Kaj morem, pač rada provociram. A zato še nisem slaba oseba....

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 17:38:07   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: raho

No, še ene hohštaplerce. Živim v hiši tasta in tašče (dobro, imamo svoje stanovanje), voziva 4 leta staro laguno in enako starega kalosa, dopustnikujemo na hrvaški obali, smučali nismo že 3 letauser posted image  (pa še to smo hodili na Koblo). Pohištvo je večinoma iz Ikee, kupujem pa večinoma na ebayu, ker se splača.user posted image  


ne, raho, ti nisi sam hohštaplerca, ampak še narodna izdajalka povrhu, ker dopustnikuješ na hrvaški obali user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: A "serjete" dnar?
26.2.2007 17:39:30   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?