|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 14:59:56   
anabanana
malo čudno je izpadlo - za nick sprašujem soncek.djukelicouser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 17:17:10   
citrončica
Res se vas je že nabralo na tej temi,v marec gremo lahko optimistično!!user posted image
Tud navijačice navijamo, držimo pesti....,
in komaj čakamo prvo novouser posted image , marčevko!?
Dajmo, katera nas razveseli prva z lepo novičko?user posted image user posted image

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 17:38:57   
Anonimen
Anabanana UZ se opravi 10.dan po menstruaciji.Jaz sem jo imela prvi dan 20.2.,tako da imam 1.3.UZ
Klomifen sem jemala od 3 dne M pet dni.Punkcija naj bi bila dva dni po UZ,če je dovolj foliklov in če so dovolj veliki.Stop injekcijo naj bi dobil drugi  dan po UZ,če je vse v redu.Po 34-36 urah sledi punkcija.
Upam,da sem ti kaj razjasnila.user posted image user posted image

(odgovor članu citrončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 18:22:09   
koala
Daljia držim pesti, da punkcijo jutri dobro prestaneš in pridelaš lepo število dobrih jajčec.

Vsem ostalim borkam pa veliiiiike pestke v postopku, da bo pravi dež srečk ta in naslednji mesec!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 18:30:38   
Anonimen
Koala hvala,jutri imam šele UZ,v soboto bo pa punkcija.user posted image

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 18:34:59   
Sulfinija
Dalija!

Tudi jaz držim močne in ogromne zate za tvoj jutršnji UZ in za sobotno čimmanj bolečo punkcijo in želim ti še čimmboljši pridelek.Pa srečo na koncu da nam sporočiš,da si naša nova srečka user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,tele pa so za tvojo srečo!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 18:41:17   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: mojca9000

Dalija!

Tudi jaz držim močne in ogromne zate za tvoj jutršnji UZ in za sobotno čimmanj bolečo punkcijo in želim ti še čimmboljši pridelek.Pa srečo na koncu da nam sporočiš,da si naša nova srečka user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,tele pa so za tvojo srečo!

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

Se kar podpišem.....

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 19:33:00   
pika74
Špelka a si kej zvedla?



_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 19:37:30   
tosja

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
IVF, ICSI,... marčice -aprilčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
- Dalija: (4. ICSI, PO, dr. Reš)
              22.02. začetek jemanja Klomifena
              01.03. UZ
              03.03. predvidena punkcija
 
- soncek.djukelica: (1.IVF, LJ, dr. Drobnič)
                                07.03. začetek špikanja
 
- anabanana: (1.IVF-spontani, PO, dr. Merlo-dr. Reš)
                       03.03. začetek jemanja Klomifena
                       .......... UZ
 
- DaisyE: (PO, dr. Reš)
                22.02. začetek špikanja
 
- zo06: (2.ICSI-spontan p. z eskimčki)
             01.03.UZ
 
- Špelka:(?... LJ....?), začetek špikanja?
               27.02. UZ
 
- PAMELA: (?.....MB....?)
                  03.03. kontracepcija
                  27.03. začetek špikanja Dipherelne
                  06.04. začetek špikanja  Gonal
                  12. ali 13.04. predvidena punkcija
 
- Mojca9000: (2.ICSI, MB, dr. Kovač)
                        12.04. začetek špikanja Dipherelne
                        26.04. začetek špikanja Gonal-f +UZ
 
- Saša27: (april-eskimčki)
 
- Crnitulipan: (april-eskimčki)
 
              
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
NAVIJAČICE
 
tosja, citrončica, Elysabeth, škatlica, čiška, koala, Tia-na, Anitka, sayuri, leli, cati, pika74, nenna, ija
 
Tako pupike, pišiteeeeeeeeeee. Dobrodošle tiste, ki greste v nove boje, prav tako tiste, ki boste navijale...user posted image user posted image user posted image
 
Za lažje delo mi sporočite:
- postopek (dolg, kratek, špikanje, zdravila,...) IVF, ICSI,       IVI,... -1.,2.,3.,...
- klinika zdravljenja (Mb, Lj, Po),
- zdravnik, ki vodi postopek


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
01.03.2007
 
Dalija in zo06
 
UZ
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 19:55:52   
Špelka
Ojla, Pika! Hvala, k mislš name. user posted image  Torej - dons sem mela ene 8 foliklov od 10 do 14 mm velikosti.. Pa začne sestra na UZ spet - ta nima Cetrotida... user posted image  Pa jest - sam sva se z dr. Drobničem posebej za Cetrotide zmenila... Pa dr. Zorn: ja, bomo kr dal Cetrotide.... Jest v trenutku mirna... Sestra pa spet: "ja, sam mi ekstra zdravnika vprašamo, kera zdravila naj damo..." user posted image  Pa se mi ni več dal z njo ubadat, ker sem dosegla svoje. user posted image  Torej: dobila Cetrotide! V petek ponovi vajo, bom mela spet sondo v tamali.... user posted image  v ene ponedeljek ali torek bo pa po mojem že kr punkcija. Me že zdej zvija od samga straha.... user posted image  Eh, bo že....

No, tolk. Se beremo.

Pika - kako pa ti kej? V redu, ne - sej kaj pa češ, kukr pa čim boljš kukr se da živet naprej. user posted image

< Sporočilo je popravil Špelka -- 28.2.2007 19:57:40 >


_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 20:02:49   
pika74
user posted image user posted image Bravo Špelka - ti si mi taprava fajterka user posted image user posted image .

Punkcija... vem, da se jo bojiš... tud jest sm se jo bala. Ampak če zdele trezno premislem, sem bolj trpela po punkciji, kokr med punkcijo. Ene par dni po punkciji sm jest ponavad čist invalidna... komi hodim, vse me tišči gor, komi diham... skratka glih tolk, da lohk rečem, da žvim.

Dobr pr punkciji je to, da hitr mine.

Sej bo - ti si itak korajžna punca!

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 20:03:52   
pika74
na... pozabla sm ti odgovort na vprašanje, kako sm...

dons me fuuuuuuuul špika on šraufa po desnem jajčniku... zgleda, da mam ovulacijo in res sm boga dons... komi čakam, da mine (sej vem, da bo kmal minil... če ne dons, pa jutr sto posto!)

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 20:06:48   
DaisyE
Jeeeej user posted image user posted image user posted image user posted image  nova tema! in js na seznamu user posted image user posted image user posted image .

Evo Tosja podatki: 1 ICSI v LJ pri Rešu. Zaenkrat se špricam s suprefactom, pol grem pa na Menogon. Od danes naprej čakam user posted image , ko pride, imam drugi dan UZ in prvo inekcijo Menagona. Čas se pa nikamor ne premakne. Bom zgleda mogla še jaz štrikat začet user posted image user posted image user posted image  Če se potrudim, se mogoče spomnim levih in desnihuser posted image user posted image .

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 20:11:41   
ija
Ooooo, punce, vidim, da je akcija! Dalija, jutri prosim dobre novice! Špelka, tako se dela - valda ne bojo sestre bolš vedle od tebe user posted image  me smo itak že tolk zverzirane, da bi kdaj lahko kakšno sestro nadomeščale user posted image

DaisyE, ti se pa tudi že bližaš fazi 2, Menogonu - se mi zdi, da ta čas špikanja najhitreje mine od celega postopka - najpočasneje pa definitivno tale "moj" del zdajle - danes je 8. dan po ET, pa se tooook vleče, da ne morem povedat. To je verjetno zato, ker sem took firbčna, al je user posted image  al ni ... jah nič, bom morala kar počakat, ni druge ...
Punce, še enkrat user posted image  novim zmagam naproti! ija

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 20:13:32   
pika74
ija... a danes si 8 dan po ET?

Jaz sem na drugem postopku na 8. dan po ET že ful krvavela... in je blo že vsega konc.

držim pesti - mislim, da si na dobri poto user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 20:17:27   
citrončica
Dobro da me je DaisyE spomnila na štrikanje....Pika74,upam da ponudba še velja, a že za Nežo 4-6 parov štrikaš???user posted image user posted image
No,punce,zdaj pa lepe novičke, da bomo imele komu štrikat!!!user posted image

(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 20:17:44   
ija
joj, pika74, hvala ti, čeprav mam jaz slabe izkušnje z 10. dnem - tako da se že psihično pripravljam na petek user posted image  čeprav seveda hkrati upam, da je končno rataluser posted image  v vseh treh postopkih do zdaj sem dobila rjav izcedek 10. dan, potem se je pa 12. dan ulilo user posted image  ampak - glavo gor, na tejle temi sem navijačica user posted image user posted image user posted image  tko da think (pink) pozitivno sem mislila user posted image user posted image
ija 

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 21:11:16   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: citrončica

Dobro da me je DaisyE spomnila na štrikanje....Pika74,upam da ponudba še velja, a že za Nežo 4-6 parov štrikaš???user posted image user posted image
No,punce,zdaj pa lepe novičke, da bomo imele komu štrikat!!!user posted image
user posted image  user posted image  user posted image  Pikaaaaaaaaaaaaa, jaz mislim, da moramo začet štrikat za Nežo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Enih pet različnih user posted image  krat tri user posted image   user posted image , pa mamo Nežo tud ne sme v noge zebst!user posted image  user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 21:16:06   
pika74
ja moje copatke si poglejte v mojem albumu

p.s.
zadnji parček je namenjen neni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 21:16:54   
tosja
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
IVF, ICSI,... marčice -aprilčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
- Dalija: (4. ICSI, PO, dr. Reš)
              22.02. začetek jemanja Klomifena
              01.03. UZ
              03.03. predvidena punkcija
 
- soncek.djukelica: (1.IVF, LJ, dr. Drobnič)
                                07.03. začetek špikanja
 
- anabanana: (1.IVF-spontani, PO, dr. Merlo-dr. Reš)
                       03.03. začetek jemanja Klomifena
                       .......... UZ
 
- DaisyE: (1.ICSI, PO, dr. Reš)
                22.02. začetek špikanja 8Suprefact, Menogan)
 
- zo06: (2.ICSI-spontan p. z eskimčki)
             01.03.UZ
 
- Špelka:(?... LJ....?), začetek špikanja?
               27.02. UZ
                05. ali 06.03. punkcija
 
- PAMELA: (?.....MB....?)
                  03.03. kontracepcija
                  27.03. začetek špikanja Dipherelne
                  06.04. začetek špikanja  Gonal
                  12. ali 13.04. predvidena punkcija
 
- Mojca9000: (2.ICSI, MB, dr. Kovač)
                        12.04. začetek špikanja Dipherelne
                        26.04. začetek špikanja Gonal-f +UZ
 
- Saša27: (april-eskimčki)
 
- Crnitulipan: (april-eskimčki)
 
              
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
NAVIJAČICE
 
tosja, citrončica, Elysabeth, škatlica, čiška, koala, Tia-na, Anitka, sayuri, leli, cati, pika74, nenna, ija
 
Tako pupike, pišiteeeeeeeeeee. Dobrodošle tiste, ki greste v nove boje, prav tako tiste, ki boste navijale...user posted image user posted image user posted image
 
Za lažje delo mi sporočite:
- postopek (dolg, kratek, špikanje, zdravila,...) IVF, ICSI,       IVI,... -1.,2.,3.,...
- klinika zdravljenja (Mb, Lj, Po),
- zdravnik, ki vodi postopek


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
01.03.2007
 
Dalija in zo06
 
UZ
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Špelka, to sestro pa si....user posted image  user posted image  user posted image

Ija, krasno da se še tukaj oglasiš! user posted image  user posted image  user posted image  Še malo potrpi, čez tri ure je že marec user posted image  user posted image  user posted image
 
DaisyE: si mislila, da smo pozabli nate? user posted image  user posted image  Sam nekaj mi ni jasno user posted image  k Rešu jaz kr pišem Postojnauser posted image . Kaj je torej prav??? PO ali LJ?

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 21:19:14   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

ja moje copatke si poglejte v mojem albumu

p.s.
zadnji parček je namenjen neni user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Ti si mojstrica!!! Vsi so prekrasni.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Prosim, še mene nauči.user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 21:22:43   
pika74
men so tazadnji najbolj všeč... sam zdej čakam, da zvem, če bo neni imela enga al dva... tolk, da mam za muštr, če bo treba še en par narestuser posted image

sej je čist ajnfoh... bomo en dan, k bo kšn dež... a prou pa magar med vikendom... k med tednom sm bolj na spidi gonzales user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
28.2.2007 23:06:35   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: pika74


sej je čist ajnfoh... bomo en dan, k bo kšn dež... a prou pa magar med vikendom... k med tednom sm bolj na spidi gonzales user posted image

user posted image  user posted image  user posted image   naj bo deeeeeeeeeeeeeeež user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 0:05:17   
soncek.djukelica
dober večer
al pa za vse tiste,ki boste brale tole zjutraj, pa dobro jutro! user posted image
ančibananči,verjamem da te moj nick spravlja v smeh! user posted image  sej je tudi men včasih čudn! user posted image user posted image
zakaj sem ga izbrala!kaj pa vem,sonček je zato,ker včasih svojega pastorka pokličem sonček! user posted image  drug del nicka; djukelica je pa nekako asociacija za mojega user posted image , ker user posted image  je lahko tudi djukec (baje je bilo to v enem filmu) user posted image
in ker me je to ime totalno spravljalo v smeh user posted image user posted image user posted image user posted image  sem si izbrala prav tega! 
Ija, tebi se pa dnevi vlečejo! Upam,da boš ugledala user posted image user posted image ! Da v petek ne bo nobenega znaka o prihodu user posted image !
Špelka, tudi ti si uredila kakor je treba! user posted image
Pika, upam se tudi ti nekako držiš! user posted image user posted image
Tosja, a vidiš kako se seznam veča! Kar je krasno! user posted image
Lep pozdrav vsem! user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 7:01:37   
Saša27
Jutro!

Kot prvo Dalija pestke, da bo VELIKO foliklovuser posted image , kot drugo pa, vidim, da vas je strah punkcije. Tudi jaz sem bila na vašem mestu. Po prvi punkciji me je treslo ko sem pomislila na naslednjo, pa mi je ena zlata punca na tem forumu svetovala ketonal svečke pred punkcijo. Moram vam povedati, da punkcija res ni nič bolelo.

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?