|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 7:27:09   
cati
Dalija držim pest za danes in ti želim čim večji uspehuser posted image .
Pika74 copatrki so tko zlo luškani da bi jih kr imela. Res bi lahko naredila kak tečaj jaz bi to tudi rada znala.
Punce ima katera izkušnje z dr.Vlaisavljević??? On je nameč moj zdravnik v tej "bitki" pa me zanima

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 7:34:25   
Anonimen
Jutro punce!
Evo mene že nazaj.V Ljubljani sem bila malo pred šesto in tretja na vrsti.Sem že doma in dobre volje.
Najprej me je vprašal,kaj je z mojimi kg,pa sem mu povedala da sem jih izgubila 13.Odgovor je bil,saj se vam zelo pozna in pohvala user posted image .Mi je že polepšal dan,še predno mi je naredil UZ.
Imela sem samo petkrat po pol tabletke Klomifena in je vprašal če sem samo tolk jemala,ker sem se zelo dobro odzvala na K. Sluznica zelo lepa,dva velika folikla in dosti manjših.user posted image Sem zadovoljna,ker veliko bolje kaže kot novembra in za tako malo terapije je to super.Danes ob 21.h stop injekcija,v soboto ob 8h zjutraj pa najboljša stvar user posted image punkcija.
Hvala punce,ker navijate.user posted image

(odgovor članu Saša27)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 8:13:32   
DaisyE
Dobro jutro se od mene!

Najprej cestitke Dalija, za vse, za kg, za folikle, za punkcijo. Jupi! V koliko časa si dala 13 kg dol?user posted image user posted image user posted image

Tosja, jaz sem pri Rešu v LJ v Dravljah. Pravi, da ne bo treba nic v Postojno, da bo vse v Lj naredu. Pa mi je cisto vseeno a pišeš Postojna al Ljubljana, samo da pišeš.user posted image

Ija zate pa vsak dan posebij držim pesti, jutri jih bom pa še bolj močno, da bo ja ok.user posted image  A boš iz firbca že kaj prej test naredila alboš do 7. 3. čakala?

Drugače pa pri meni nič novega, samo za službo postajam popolnoma nesposobna, ker sem z mislimi drugje. user posted image user posted image user posted image

Moram se zdaj malo umirit.

Držite se vse po spisku!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 8:17:09   
Anonimen
Hvala.user posted image  Kilograme sem zgubila v dveh mesecih,pa grem še naprej,še ene 7,če ne bo prejuser posted image .
Upam,da bo.user posted image

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 8:22:49   
ija
Jutro!

Dalija, bravo user posted image  to je pa res lep uspeh, pa še pohvala od Reša, to je prava redkost ...
DaisyE, hvaaala ti, res drži pesti, potrebujem vse pesti, kar jih je ...

Punce, kar tako naprejuser posted image user posted image user posted image  ija

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 10:13:20   
soncek.djukelica
jutro,
dalija,same lepe novice nam prinašaš! pa tak skrivnostni nasmeh imaš ziher na ustih,ker si zadovljna, a ne?user posted image user posted image  a stop injekcijo ti da drugi ali sam? Kdo ti pa določi uro? Pa še nekaj, kdaj te zdravnik da na bolniško, da počivaš? po ponkciji ali po ET? user posted image  
Ija, midve imava pa v sredo velik dan! user posted image
jaz grem po municijo ti pa test delaš! user posted image
DaisyE tudi zate sem vesela,da ti ne bo treba letat v Postojno,čeprav ti nobena pot ni odveč! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 10:20:55   
Anonimen
Ja res sem dobre volje,čeprav se ne smem preveč veselit.Stop injekcijo si daš sama v rito,ali pa greš v zdravstveni dom.Uro ti določi zdravnik.
Za bolniško ne vem,ker nisem redno zaposlena.Po moje ti jo da tvoj ginekolog,vsaj mnenje za stalež,odpre ti pa splošni zdravnik.

< Sporočilo je popravil Dalija -- 1.3.2007 10:22:05 >

(odgovor članu soncek.djukelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 10:33:04   
anabanana
user posted image user posted image user posted image Dalija, daješ upanje tudi meni, ki se na čisto isti terapiji kot ti!!!! Pa hvala ti za informacije - to gre pa kar hitro a? Uhhh...komaj čakamuser posted image

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 10:36:09   
Anonimen
Hitro ja,sploh pri Rešu.Ne vem kdaj ta človek kaj počije? Samo dela in dela.Kar naj dela,da bo več user posted image

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 12:40:57   
tosja

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
IVF, ICSI,... marčice -aprilčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
- Dalija: (4. ICSI, PO, dr. Reš)
              22.02. začetek jemanja Klomifena
              01.03. UZ + STOP injekcija
              03.03. (sob.) punkcija
 
- soncek.djukelica: (1.IVF, LJ, dr. Drobnič)
                                07.03. začetek špikanja
 
- anabanana: (1.IVF-spontani, PO, dr. Merlo-dr. Reš)
                       03.03. začetek jemanja Klomifena
                       .......... UZ
 
- DaisyE: (1.ICSI, PO, dr. Reš)
                22.02. začetek špikanja 8Suprefact, Menogan)
 
- zo06: (2.ICSI-spontan p. z eskimčki)
             01.03.UZ
 
- Špelka:(?... LJ....?), začetek špikanja?
               27.02. UZ
                05. ali 06.03. punkcija
 
- PAMELA: (?.....MB....?)
                  03.03. kontracepcija
                  27.03. začetek špikanja Dipherelne
                  06.04. začetek špikanja  Gonal
                  12. ali 13.04. predvidena punkcija
 
- Mojca9000: (2.ICSI, MB, dr. Kovač)
                        12.04. začetek špikanja Dipherelne
                        26.04. začetek špikanja Gonal-f +UZ
 
- Saša27: (april-eskimčki)
 
- Crnitulipan: (april-eskimčki)
 
              
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
NAVIJAČICE
 
tosja, citrončica, Elysabeth, škatlica, čiška, koala, Tia-na, Anitka, sayuri, leli, cati, pika74, nenna, ija
 
Tako pupike, pišiteeeeeeeeeee. Dobrodošle tiste, ki greste v nove boje, prav tako tiste, ki boste navijale...user posted image user posted image user posted image
 
Za lažje delo mi sporočite:
- postopek (dolg, kratek, špikanje, zdravila,...) IVF, ICSI,       IVI,... -1.,2.,3.,...
- klinika zdravljenja (Mb, Lj, Po),
- zdravnik, ki vodi postopek


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
01.03.2007
 
Dalija in zo06
 
UZ
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ija, sem zelo vesela, ker se tukaj veseliš naprej in tvoje čakanje mal pozabiš.... pa tudi januarčice, februarčice niso pozabljene.... z vami sem do konca! user posted image  

DaisyE: hvala za odgovor, bom kr pustila Reša v PO user posted image  user posted image  user posted image
 
cati - žal (še) nimam izkušenj z dr. Vlaisavljevićem - o strokovnosti imaš veliko na netu, o drugi plati user posted image  pa bo verjetno katera borka vedela več user posted image
Mislim, da je bila Vampirka njegova pacientka user posted image  Zdaj pa carta Lauro user posted image  user posted image  user posted image
 
Dalija user posted image  user posted image  user posted image  super, komaj čakamo sobote!!!user posted image  user posted image  user posted image
 
SOBOTA bo spet nooooooooooooooora! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 14:16:54   
Neža81
... jaz sem vaša nova navijačica, ki pa bo bolj slabo v luft skakala zaradi groznih slabosti ......  bom pa za vse stiskala pesti.....user posted image user posted image user posted image

.... mi štirje, oz. uradno zaenkrat trije cele dneve spimo... smo ko hrčki, ko imajo pojma dan in noč zamenjan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 15:06:09   
anabanana
Neža81 kako sem ti fooooovšuser posted image , ampak v dobrem smisluuser posted image . Ti samo počivaj in čuvaj tvoje tri hrčkeuser posted image .

Punce, jaz sem takooo nestrpna...komaj čakam, da pride moj dan D!

Pazite to izjavouser posted image - Merlo mi je rekel, da po vsem tem, kar sem jaz že prestala bo zame punkcija kot če bi si šla v bolnico umit zobe!user posted image user posted image user posted image Kaj ni car?user posted image


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 15:56:49   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: anabanana

Punce, jaz sem takooo nestrpna...komaj čakam, da pride moj dan D!

Pazite to izjavouser posted image - Merlo mi je rekel, da po vsem tem, kar sem jaz že prestala bo zame punkcija kot če bi si šla v bolnico umit zobe!user posted image user posted image user posted image Kaj ni car?user posted image
 
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ti pa si KRALJICA! user posted image  user posted image  user posted image
 
Držim ti močne močne pestke - pa tud ko boš srečka user posted image  pričakujem, da boš moja motivatorka user posted image  user posted image  user posted image



_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 16:01:02   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: Neža81

... jaz sem vaša nova navijačica, ki pa bo bolj slabo v luft skakala zaradi groznih slabosti ......  bom pa za vse stiskala pesti.....user posted image user posted image user posted image

.... mi štirje, oz. uradno zaenkrat trije cele dneve spimo... smo ko hrčki, ko imajo pojma dan in noč zamenjan user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  Ti si naša najboljša navijačica!!! user posted image
Vse si želimo tako dobrih rezultatov, kot si jih deležna ti!!!
                user posted image  user posted image  user posted image
 
Skakat pa ti ne dovolimo user posted image  user posted image  user posted image ,
                     lahk kr v spanju figce držiš!user posted image user posted image user posted image
 
... vi se kr naspite... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 16:24:01   
citrončica
Punce,tako ste pridne tukaj gor,da sem komaj vse prebrala,jaz še vedno navijam in stiskam pesti...to pa je tud vse,ker mi ob službi le to še znese-ko pridem domov hitro vse preberem, pa kaj dopišem, mogoče še zvečer pokukam in to je to!!
Glede bolniške:dobiš jo po punkciji,na kliniki ti dajo obvestilo zdravniku, s tem pa greš k splošnemu zdr., jaz sem kar poklicala, pa sem šele ob zaključku nesla vse papirje tja!!
Še nekaj...kakšne izkušnje imate po neuspelem ET zuser posted image ?
Jaz sem po ET 1teden ful močno krvavela, zdaj jo pa po tistem že 44.dan niuser posted image ,bo že kmal za drugo časuser posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 18:40:32   
ija
ojla,

vidim, da smo pridne pri navijanjuuser posted image  ja, soncek,djukelica, sreda bo res velik dan - jaz samo upam, da ga bom dočakala, kot je treba. Municija je velik korak - jaz sem bila vedno ob začetku špikanja ful vesela - se mi je zdelo, no zdaj se bo pa res nekaj začelo dogajati. Pa še res se pol dogaja ... je tak zanimiv občutek, skoraj fajn, bi rekla user posted image

citrončica, jaz nisem imela nobenih posebnosti glede user posted image  po nobenem od treh neuspelih ET - vsakič sem jo imela enako dolgo kot sicer, potem pa tudi naslednjo popolnoma točno, kot urca user posted image

ija 

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 19:59:18   
Sulfinija
Punce,tudi jaz navijam za vas vse ki vas v kratkem čaka punkcija potem pa ET.Dajte da dvignete povprečje kot je naredila naša Neža.Punce jaz pa komaj čakam svojo user posted image  še 9-12 dni je ne bo ali pa je sploh ne bo bi še bilo bolje zame saj me ne bi šopali z temi hormoni no.Ja,če nama sedaj ni  ratalo pa me rdugi mesec čakajo injekcije in to en cel kup upam,da nehaj pred številko 50,joj že vidim kok bom spet vse prepikana pa nima veze,le da bo na koncu user posted image ali celo user posted image user posted image .No drugi mesec pa več ne bom le navijačica temveč tudi sama v igri.Joj pa komaj čakam tale mesec maj bo štiri leta odkar delamo na naši user posted image  in seveda po četrtem ltu more tudi ratati.

Tkole punce grem še malo nekaj na net pogledat nato pa cartat k svojemu user posted image .

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
1.3.2007 22:23:10   
tosja

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
IVF, ICSI,... marčice -aprilčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
- Dalija: (4. ICSI, PO, dr. Reš)
              22.02. začetek jemanja Klomifena
              01.03. UZ + STOP injekcija
              03.03. (sob.) punkcija
 
- soncek.djukelica: (1.IVF, LJ, dr. Drobnič)
                                07.03. začetek špikanja
 
- anabanana: (1.IVF-spontani, PO, dr. Merlo-dr. Reš)
                       03.03. začetek jemanja Klomifena
                       .......... UZ
 
- DaisyE: (1.ICSI, PO, dr. Reš)
                22.02. začetek špikanja 8Suprefact, Menogan)
 
- zo06: (2.ICSI-spontan p. z eskimčki)
             01.03.UZ
 
- Špelka:(?... LJ....?), začetek špikanja?
               27.02. UZ
                05. ali 06.03. punkcija
 
- PAMELA: (?.....MB....?)
                  03.03. kontracepcija
                  27.03. začetek špikanja Dipherelne
                  06.04. začetek špikanja  Gonal
                  12. ali 13.04. predvidena punkcija
 
- Mojca9000: (2.ICSI, MB, dr. Kovač)
                        12.04. začetek špikanja Dipherelne
                        26.04. začetek špikanja Gonal-f +UZ
 
- Saša27: (april-eskimčki)
 
- Crnitulipan: (april-eskimčki)
 
              
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
NAVIJAČICE
 
tosja, citrončica, Elysabeth, škatlica, čiška, koala, Tia-na, Anitka, sayuri, leli, cati, pika74, nenna, ija
 
Tako pupike, pišiteeeeeeeeeee. Dobrodošle tiste, ki greste v nove boje, prav tako tiste, ki boste navijale...user posted image user posted image user posted image
 
Za lažje delo mi sporočite:
- postopek (dolg, kratek, špikanje, zdravila,...) IVF, ICSI,       IVI,... -1.,2.,3.,...
- klinika zdravljenja (Mb, Lj, Po),
- zdravnik, ki vodi postopek


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
03.03.2007 (sobota)
 
- Dalija - punkcija user posted image
 
- anabanana - začetek jemanja Klomifena user posted image
 
- PAMELA - začetek jemanja kontr. tablet user posted image   
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
2.3.2007 2:46:25   
Neža81
Čer oz. zdaj že jutro!

Ura je 20 min do 3 zjutraj, jaz pa ne morem spati ker mi je slaboooooooo. Imam pa dobro novico - izginil mi je rjav izcedek! Končnooooooo po enem tednu!!! user posted image user posted image user posted image  

Vse verjetno spite, samo jaz klofam po kompjutoru. Pa eh, saj se tudi meni ne da pisat....... ajde se beremo jutri

Papa

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
2.3.2007 6:55:28   
Saša27
O Neža, vidim, da se že navajaš dolgih noči, ko ti bodo tvoji trije navihančki nagajali.user posted image

(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
2.3.2007 7:02:48   
Sulfinija
Dobro jutro!!!

Najprej vsem skupaj eno lepo dobro jutro želim.Še ne anavijača je zgodnja,samo zdaleč ne tako zgodnja kot je bila naša Neža81.
Ja,ja Neža lepo je če se že navajaš teh dolgih noči,vendar tile tvoji bodo zelo pridni.Ja suepr sem zelo vesela za vas,da je vse ok,in da vas je tudi tale izcedek zapustil naj se le več ne prikaže in naj ne straši naše Neže in njenih user posted image user posted image  ali user posted image user posted image user posted image .
No jutri bo pa pestro Dalija ima punkcijo.Dalija danes si še lepo spočij,da boš jutri z polno energijo šibala na punkcijo me pa ti bomo držale pesti,da bo čimmanj bolelo.
Tudi ostalim želim vse lepo,ki jih nisem poimensko omenila si pa bpom danes naredila en tak seznamček na svojem listui in zravne pripisala imena,da ne bom spet kaj čudnega vpraqšala tlele gori na forumu,da bom vse lepo na tekočem,kajti še malo pa bom tudi jaz rabila dobre navijačice zase,drugi mesec.Joj,ne moem verjeti kok tale čas hitro beži prej pa se mi je vleklo,da je joj no.

Tkole sedaj pa še šibat uredit,skuhat prvo jutranjo user posted image  in počakam paket nato pa razdelim stvari,ki so jih ženske naročile in nato imam ful veliko paketov za raznašati.

Lepo se imejte,se kaj beremo in tipkamo.Papa.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
2.3.2007 7:09:56   
Anonimen
Hvala Mojca in vse navijačice.Včeraj sem bila dobre volje,danes pa bolj na tleh.Vse mi je dol padlo,ker se bojim,da bo spet vse prazno.Danes moram nekje dobiti kakšno svečko ali tableto Ketonala,da bo jutri manj bolelo.Pa še lonček za dirkače user posted image sem včeraj pozabila vzeti,tako da moram danes klicati v naš labaratorij,če se da dobiti.Mater na vse moram sama mislit.user posted image Moškim je pa muka,ker morajo opraviti tisto,kar je užitek in nič ne boli.Ah saj bo.user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
2.3.2007 7:34:04   
Sulfinija
Dalija!

Hmm,kot bi sebe brala glih takole sem jaz delala lani marca,ko sma bila na prvem ISCi.Mojemu sem non stop težila,kaj če ne bom mela celic in bo vse prazno,joj kaj če se noben ne bo oplodil in pridema tja in mene bo kap zadela,če mi reče da ne bo ET.In ti povem samo tole da se je vse dobro končalo,razen testa,ki je bil na koncu - in še danes si očitam,kaj če sem sama tudi kaj na to vplivala saj sem se non stop sekirala,kaj bo ko bo,....In sem sebi oblubila pa tudi mojemu možeku,da bom sedaj naredila totalen odklop pred punkcijo in ET da ne bom tkole negativno mislila sicer pa bom tkole nafilana z hormoni,in vitamini,da ni šans,da nama sedaj ne bi ratalo no.In ti povem tudi za prvič mi je iskreno žal,samo kaj ko je prvbič je pa prvič drugič bo meli vliko lažje saj tkole si mislim.Ztao pa si grem v ponedeljek po en velik gobelin,da se bom totalno odklopila tudi tistih 14.dni po ET.

Dalija ti kar naberi pozitvno energijo za jutri kajti to bo zate zelo pomemben dan.Ko ti bo pa zdravnik rekel,da si pridella veliko jajčk boš pa tkole skakala do neba, boš mela otrok za nogometno moštvo le pozitvna bodi,ker če si tkole negativna tole zelo škoduje in nam je pozneje še kako žal zaradi tega.Srečno za jutri pa ogromno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ki prinašajo veliko,veliko srečo.Ne pozabi leto 2007 je leto user posted image ,ki bo obdaril tudi nas stare borke in vse,ki smo tlele gori.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
2.3.2007 7:36:49   
Neža81
Morgen!

Evo, pa sem bla prehitra s tistim o končanju izcedka - spet se je pojavil user posted image user posted image .
Dokler ni sveže krvavitve zraven se ne bom preveč obremenjevala s tem.

Dalija, moški mislijo, da po domače rečeno "si ga vržejo na roko" naredijo NE VEM KAJ. Mogoče pišem to zato, ker me je moj dans presneto razjezo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
2.3.2007 7:40:29   
Neža81
Eh, smajlilja sem misla dodati, pa sem kr poslala sporočilo user posted image . Glede mojega: tak sem jezna na njega, da mi jajce vtrgala. Sicer jih pa itak več ne rabi, ker še tak imama na razpolago 6 zamrzjenčkov.user posted image user posted image  Še te bodo morali vstran vrečt,  ker bomo z enim porodom postali big familija user posted image .


(odgovor članu Neža81)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?