|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 14:07:27   
konina
Jaz bom počakala vsaj do srede, potem pa morda poskusila. Še ne vem. Če pa bom zdržala pa potem šele konec tedna. Se bojim razočaranja.

Lp, Nina

(odgovor članu GITA14)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 14:23:33   
Sulfinija
Koala,močno,močno mislim nate!

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 16:32:07   
soncek.djukelica
naša koala se nič ne javlja! Na našo žalost!user posted image
Vendar je kljub temu dobro! Sigurna sem,da je imela veliko jajčec in je utrujena,ter počiva!
Koala, ti kar počivaj! Vzemi si čas in ko boš v redu se nam javi, a prav! user posted image
Pošiljam tebi in tvojim celic en šopek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 18:20:30   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica

naša koala se nič ne javlja! Na našo žalost!user posted image
Vendar je kljub temu dobro! Sigurna sem,da je imela veliko jajčec in je utrujena,ter počiva!
Koala, ti kar počivaj! Vzemi si čas in ko boš v redu se nam javi, a prav! user posted image
Pošiljam tebi in tvojim celic en šopek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Koalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 18:48:53   
DaisyE
Konina tole z wc-jem je blazno fajn znak. Meni se kar zdi, da je Drobko tole kar fejst uštimal... Slutim novo user posted image . Pa Giti in blanč tud fino dogaja. user posted image user posted image user posted image  Boste nov pušeljc user posted image . user posted image user posted image user posted image

Koalčica ti pa pridno počivaj in ko boš uspela do kompjuterja, poteši našo radovednost...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 19:40:19   
koala
Oj punce, se opravičujem da se nisem prej javila ampak sem kar padla v posteljo ko sem prišla domov.
Torej pridelala sem "samo" 10 zrelih celic, sicer sem malček razočarana, ampak rabim itak samo eno a ne?
Vam pa morem povedat da punkcija sploh ni noben bav bav, tako da punce ki se nanjo pripravljate brez strahu, mene je bolelo kot malo močnejši menstrualni krči. Tako da kar mirno. No fajn ni, ni pa neke panike.
Sem pa imela zraven dve študentki medicine zraven in me je ena potem ko je meni močii zmanjkalo tako fajn držala za trebuh, da sem ji ful hvaležna user posted image user posted image user posted image zanjo.

Za vas pa tudiuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Torej najini otroci so že v nastajanju, v soboto pa grem po njih, da jih malo pogrejem, da jih ne bo več zeblo in močno upam, da se kakšen odloči ostati na toplem. Če bodo kaj po meni se jim nič ne bo mudilo iz toplega.user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 19:47:17   
perlica
user posted image user posted image user posted image koalauser posted image user posted image
 
Si mi dala dosti poguma za punkcijo,ker sem jaz tud malo mislila brez narkozeuser posted image ,ko bom tako daleč.
Zdaj pa močno držim pesti,da v soboto lepo vstavijo user posted image user posted image in da se primejo mamice.
 


(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 19:49:30   
soncek.djukelica
koala, pa to so super novice! user posted image user posted image user posted image  Same blastociste ti bodo vstavili,ravno tako kot meni! user posted image user posted image user posted image  10 celic, ne rabiš biti razočarana! Jaz sem imela le 4! user posted image
Sedaj pa počivaj, jutri tudi, se bo delo že postorilo! user posted image
Še enkrat čestitke! user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 19:55:23   
DaisyE
Koala!!!! 10!!!! Pa to je skor za fuzbal ekipo!!!
user posted image    To bo zmrznjenčkov.  
Jaz sem mela tudi samo 4 zrele. Če jaz kdaj do 10 pridem, si bom kar veselo čestitala. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 20:11:20   
Sulfinija
Koala pa to je super rezultat 10 blatocist je pravo malo nogometno moštvo.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 20:15:34   
DaisyE
Mojčica, da ne bo tebe kakšna hiperstimulacija zagrabila?

Edino kar se spomnim v zvezi s tem je, da je treba ogromno vode spit...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 20:18:21   
blanč
user posted image DA SE NAM IZPOLNIJO VSE NAŠE ŽELJE...




koala čestitam za 10 celic, to je res lep izkupiček.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 20:21:11   
Sulfinija
A je sploh možna hiperstimulacija,če imaš tako število celic?

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 20:31:51   
konina
Koala, čestitam za celice. Upam, da so sedaj že vse pridno sprejele še možev del in že nastajajo čudovite user posted image user posted image user posted image user posted image ..... Meni se je oplodilo 10 celic, dva imam sedaj pri sebi, dva pa so zamrznili. Za ostale so rekli, da niso dovolj dobri za zamrzovanje. Občutek imam, da niti ne želijo preveč zamrznjenčkov, ker imajo z njimi delo, pa še najprej moraš te porabit, šele potem greš v nov postopek. Vsaj v Lj so ženske takrat pravile, da so jim tudi zamrznili po dva ali pa celo nič, čeprav so bili oplojeni. Res pa je da morajo bit full kvalitetni, da prenesejo postopek zamrzovanja.

Punkcija pa tudi meni ni bila prehuda, čeprav so me strašile ženske v čakalnici. Pa ni tako hudo. Res pa je da se kasneje lahko razboli zato se le pazi in počivaj te dni.

Lp, Nina

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 20:31:59   
DaisyE
Po moje je tudi pri majhnem število možna...

Čeprav šest foliklov še pred stopko ni tako mala cifra user posted image  Vsaj mislim...

Sicer lahko pa preventivno malo vode piješ...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 20:38:07   
Sulfinija
Vodo pijem celi dan ko ena žaba ko grem lulat pa gre za malo količino par kapljic ker me vse tkole boli,....Bom jutri defenitivno vprašala na kaj tole sliši.Samo nekatere opisujejo neko napihnjenost jaz nisem niti tkole napihnjena hudo malo pa sem že.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 20:48:05   
koala
Mojca če veliko piješ pa malo uriniral le povej jutri, to je lahko zank hiperstimulacije!!!!!!!!!!! Pazi nase!

Aja pa še en nasvet po punkciji punce, pridno hodite lulat, mene ful manj boli če je mehur prazen, tako da veste!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 21:09:04   
sayuri
Koala, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ful lepe novičke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 21:09:28   
Špelka
Koala, še z moje strani čestitke za uspešnop in pogumno prestano punkcijo! user posted image user posted image user posted image  In da boš vedal, 10 celic je super rezultat! Držim ti pesti še naprej! Zdaj pa zaslužen počitek, ne? user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
7.5.2007 21:34:00   
ija
koalauser posted image  ti pa praviš - razočarana??? pa 10 je krasnouser posted image user posted image user posted image  to res napoveduje dobro nadaljevanjeuser posted image  spočij si in se pripravi na sobotno ujčkanje user posted image user posted image
pozdravček, ija

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
8.5.2007 8:39:18   
GITA14
koala čestitke to je super rezultat


lp

gita

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
8.5.2007 17:09:45   
gold fish
koala - user posted image user posted image  čestitke za dober rezultat

Punce kako je z bolniško v tem začetnem času (punkcija, ET,...),... saj vem, da ste že pisale o tem, a bi morala  vse od začetka čitat, pa nimam časa.... prosim še enkrat napišite....

Pozdrav vsem...user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
8.5.2007 17:27:56   
koala
Jaz sem že dobila tisti list za priporočeno bolniško in bi morala z njim do svojega zdravnika.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
8.5.2007 17:41:22   
soncek.djukelica
glede bolniške je pa takole:
- vsakič,ko imaš UZ, lahko vzameš bolniškouser posted image
- punkcija + naslednjih 5 dni bolniška
- ET + naslednja 3 dni bolniške
- če pa hočeš do testa ostati doma,kar je 14 dni po et se moraš pa z svojim osebnim zdravnikom zmenit user posted image

lp user posted image

< Sporočilo je popravil soncek.djukelica -- 8.5.2007 17:42:16 >


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
8.5.2007 17:54:19   
citrončica
koalauser posted image ,super pridelek!!zdaj pa počivaj....pa seveda poročaj kako in kajuser posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?