|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 22:14:58   
monikap
pika ko pa si že toliko naštrikala za tvojo bejbo pol že ziher nekje čaka da bo prišla k tako ljubeči in skrbni mamici boš videla vse bo kot treba bit le zaupati moraš naj ti kmalu posije sonček.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
28.2.2007 23:02:38   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

da je nekje pisal, da Reš ponavadi ženske prec po neuspelem postopku da v naslednjem ciklusu (prec drugi mesec) na spontani postopek, ker je baje v telesu itak še ful hormonov... sam tole pr men nebi deloval... ker mam jajcevode fuč in pr men ne bi šlo če bi sam not mal špricnu... bi mogu glih punktirat pa zmešat (po domač povedanuser posted image ).

Ja vsaka je neki posebnga... ane user posted image


user posted image user posted image user posted image  moja kolegica se je tud nekaj časa matrala, pol je imela maja 2006 1.IVF, ki ni pokazaluser posted image , naslednjiciklus pa ni dobila user posted image  in je po NARAVNI poti zanosla. Zdaj pričakujemo user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
1.3.2007 0:26:12   
soncek.djukelica
živjo,
Pika tebi pa res user posted image  ne da miru!
Upam,da bodo rezultati brisa konec aprila že v redu!user posted image
Vseeno pa lahko izkoristiš ovulacijo za user posted image ,morda bodo pa vsi ti hormoni naredili čudež! user posted image  sej probat ni greh! user posted image


_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
1.3.2007 10:40:35   
GoYa
TANTRA, čestitke za user posted image . user posted image user posted image user posted image

Pika74, joj imaš pa res smolo s temi brisi. Upam, da se tole pošlihta, da ne bo treba nič rezat in da boste lahko šli čimprej po nove pikice. user posted image user posted image user posted image  No, men je prejšnji teden G tud bris vzel. Sedaj so po novem spet na eno leto (prej vsake 3 leta). In je rekel, da mora bit prvo bris ok, pol postopek. Mene je pa kr neki pr srčku stisnilo glede brisa, kaj pa če kaj ne bo v redu. Do zdaj hvala bogu ni bilo problemov, sam ne vem, zakaj me je zdej stisnilo. Bom čez 2 tedna poklicala za izvid.

Koala, vajin dan se pa tudi bliža user posted image .

A kera ve, kako je kaj z buskico, ki ji je uspelo v prvo z donorjem? Upam, da njena nosečnost poteka bp.

Ja, pa na našo neni ful mislim in na njen prvi UZ. Pa ker si tako želi user posted image user posted image , držim pesti, da sta se oba prijela.

Kaj pa je z Bety upa? Sporočila je, da je user posted image , od takrat pa nobenega glasu več. Bety, javi se kaj. Upam, da molk ne pomeni nič slabega, temveč samo počivaš in lepo skrbiš za nosečnost. Močno stiskam pesti tudi zate.


Lep pozdravček vsem!



(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
1.3.2007 15:34:39   
Anitka
Ojla!

So oglašam šele danes, ker sem bila včeraj malce jezna. Sem napisala cel roman, pol me je pa nekaj računalnik pacek zafrknil in je šlo vse v nič. Jaz pa skoraj v user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ste me pa včeraj fajn nasmejale in me spravile v dobro voljo s to rdečo barvo. POtemtakem bomo imeli mi kar hitro kopico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SE sprašujete zakaj?user posted image user posted image user posted image V spalnici imava steno, ki je rdeča, zavese - rdeče-bele, trije novi kompleti posteljnine - rdeče-beli-črni, omarica - rdeča. He he, je kar nekaj rdeče barve, a ne? In zdaj vas bom za besedo držala. Pa tudi nekaj dvojnih stvari bo. Luči so že ena od teh stvari v dvojini.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Punce hvala vam za pozitivno energijo.

Pikica zlatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo zate. Naj se vse čimprej uredi in naj ti tile brisi in celice dajo že enkrat mir.

Tia medve pa bi se že morale enkrat dobiti na kakšni kavici in čveku, kaj praviš?

GoYa ja finančne krize niso nič kaj prijetne.

TANTRA jaz sem že pozabila o odpiranju 200. nadaljevanja. Ja in sedaj smo tik pred 300. To bo pa moje, velja user posted image user posted image user posted image user posted image

Koala ja ja, le oglašajte se, če no bo prišla tetka Anitka s šibo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Soncek. djukelica tudi jaz bom navijala zate, velja?

Tako punce, pridne bodite in možekov ne jeziteuser posted image user posted image user posted image , ali pa jih malo lahko za spremembo.

Lp,

Anitkauser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
1.3.2007 18:08:25   
koala
Ja Pika jaz te prav občuduje, ko širiš toliko pozitivne energije, klijb prblemom.
A keks je še kak ostal?? Si mi lušte nardilauser posted image

Anitka, to bo veselo, zdaj pa ni hudič, da ne naštimata user posted image ali user posted image user posted image

GoYa pozdravi neni in ji povej, da stiskam pesti za njo in njeni pikici.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
1.3.2007 18:46:35   
pika74
koala - sem nardila tri škatle piškotov
- ene za k mami
- ene za v službo
- ene za doma

zmanjkal v službi in doma, edin pri mami je še en par piškotov ostaluser posted image

GoYa - men so kar napisal, da moram imet kontrolo na vsake 4 mesce... pismu... sej če je OK se ne sekiram, sam da ne bo treba rezat... tist pa user posted image

tosja in soncek.djukelica - bova probala... itak nimava kej zgubit... user posted image

monikap - hvala za kompliment user posted image

Anitka - rdeča barva je zakon user posted image user posted image user posted image

Le kje se betka potikauser posted image ? Tudi jaz upam, da je z njo vse OK.

Držte se!

pa-pa
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
1.3.2007 19:29:30   
neni
Živjo punce, da se še jaz malo pridružim. Sej vas berem, sploh sedaj ko sem na trnih sem pravi RR odvisnik. In hvala vsem, ki še vedno navijate zame. Toliko časa se že tukaj potikamo, da je res groza. Skrajni skrajni čas, da se kaj premakne. Jaz se še kar držim, čeprav non stop tipam prsi in ocenjujem koliko me bolijo. Mislim, da mi mogoče malo pojenjuje bolečina, kar vsekakor ni dober znak. Nimam kaj, dokler je user posted image  ali 2 pri meni moram uživat. Pri meni te nosečnosti tako malo časa trajajo, da moram še bolj uživat, a ne?

Čestitke Tantri za user posted image . Zdej pa naj se nama pridružijo še vse ostale, a ne?

Pika, upam da noža ne bo treba in da bo kar nov postopek, končno uspešen.

Anitka, pri tebi se pa tolk dogaja in podlaga za user posted image  je zelo dobro poštimana, da kar vidim, kako te bodo presenetile user posted image .

Lep večer

vaša Neniuser posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
1.3.2007 20:01:35   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Le kje se betka potikauser posted image ? Tudi jaz upam, da je z njo vse OK.



user posted image  tudi jaz! Me kr skrbi, ker se nič ne oglasi.user posted image
 
Betyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyuser posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
1.3.2007 20:04:23   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Le kje se betka potikauser posted image ? Tudi jaz upam, da je z njo vse OK.



user posted image  tudi jaz! Me kr skrbi, ker se nič ne oglasi.user posted image
 
Betyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyuser posted image



Tudi jaz zelo,zelo pogrešam našo Bety upa.Halo Bety kje si ti???

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
1.3.2007 21:27:53   
koala
neni, zdaj boš uživala do konca nosečnosti, potem pa cartala čudovitega dojenčka, ali pa celo dva.

Jaz vem da je zdaj tvoj čas.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
1.3.2007 21:30:31   
Pia73
   user posted image   Hoj!  user posted image

Ej, kako em jaz vesela, da je tole nadaljevanje spet malo zaživelo! user posted image user posted image user posted image
Če bo temu tako se bom pa še jaz večkrat javila. To je namreč ena od redkih tem, ko vsaj večino sodelujočih poznam,.... user posted image

Čestitke Neži81 za morebitne trojčke! user posted image user posted image user posted image Majko, to pa je bilo ultra uspešno! Super!

Upam,da vaše skrbi glede Bety upa niso upravičene,... da le počiva. Držim pesti! user posted image

Pa za našo drago neni, da pride do magičnih 9 mesecev, saj bo, mora biti! user posted image user posted image user posted image

Pa TANTRA iskrene čestitke! user posted image

Anitka, zdaj pa bo akcija, kajne? user posted image user posted image user posted image

Pika74, kapo dol optimizma ti pa res ne manjka. Pa ti itak veš, da to mora biti in da bosta zmagala! user posted image user posted image user posted image

Pa koala, naša draga koala je v vrsti že čisto blizu cilja! JUPI!!! user posted image

Se še spomnete naše drage cmokec? Še en user posted image zanjo!

Mojca9000 vesela sem, ko te berem tako optimistično! user posted image

soncek.djukica a imaš roj. dan 01.04. ? user posted image   
Sem z eno osebo, ki ima takrat roj. dan full rada po netu debatirala, pa vem, da si od stare garde,....

Pa GoYa, pa mucamaca, pa biba77,...pa vse ki ste že dočakale user posted image vam želim veliko vesela z njimi, pa tistim, ki poskušajo v drugo, da bi vam čimprej uspelo,... user posted image user posted image user posted image

Sigurno sem katero pozabila,... naj mi oprosti,... user posted image

Bom drugič kaj več o sebi napisala,... zdaj grem posodo umivat,.... user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
2.3.2007 8:33:15   
lana38
Pozdravljene!
HSG je za mano. Našli so nek izrastek, ki bi naj bila prirojena deformacija maternice. Ampak potem ne bi mogla biti že 2x user posted image . Nič jim ni jasno. Meni še manj. Za nemeček, pa imam doma slike HSG iz leta 1996, kjer tega ni. user posted image  26.3. imam spet pregled pri G, da se bova dogovorila, kako naprej.
Moram pa pohvaliti sistem v tej naši bolnici. Ob 7h sem bila tam. Po sprejemu sem dobila injekcijo proti bolečinam, tako da sem postopek ni bil nič boleč, samo malo nepriejten. Ob 7.20 sem imela HSG in ob 7.35 sem že bila v sobi. Potem sem tam odležala cel dan in po večerji sem šla domov. Nobenega neprijetnega čakanja v čakalnicah ni bilo. Če to primerja z AC v LJ, se lahko tam kar skrijejo, čeprav bi naj bilo tam vse na visokem nivoju. Tam sem bila ob 8h naročena, pa me je 5 minut do 8 sestra poslala ven iz sprejmne pisarne, ker še ura ni bila 8. Potem sem še pa do 9.30 čakala v čakalnici. Da pa ne omenjam čakanja, ko ni bil izvid OK. Od 9 do13 sem čakala, da so me končno poklicali. Grozno. Bolje, da to kar spet pozabim.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
2.3.2007 9:56:35   
soncek.djukelica
jutro!
jooj ste pridne,tale tema je pa resnično zaživela, pa vse stare borke se javljajo! user posted image
Pia73, ne moj r.d. ni na prvega aprila, temveč že kar drug teden! user posted image user posted image
Drug teden začnem z IVF postopkom, pa mislim,da bo prva injekcija padla glih na r.d.! user posted image
Anitka,tale tvoja nova spalnica bo tako lepa,da se lahko z svojim user posted image  kar večino časa preživita v njej, ko bo gotova! user posted image user posted image
Pika74, želim ti,da te ne bodo ščipali! user posted image
Lana38, lepo,da je HSG za teboj in da ni bilo preveč hudo! user posted image
Vsem ostalim pa lep pozdrav! user posted image user posted image  

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
2.3.2007 10:49:20   
tinkamiška
Hojlauser posted image

Da se še jst javim.
Bi rada samo povedala, da stiskam pestke za vsako od vas, ki se borite za maleuser posted image

in moja Iza, vam pošilja poljubčke

user posted image

Vse vas občudujem in vam iz srca želim, čimprej stiskat male štručke ob vaših srčkih...

Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
2.3.2007 15:35:53   
buškica
user posted image Pozdravljene punce!

Da ne boste rekle, da sem vas pozabila. Pokorno javljam, da ima naš otočiček že malo več kot 4 cm. Slikica je v albumu. Na zadnjem Uz je bil zelo živahen, je premikal nogice in rokice, kot bi hotel pokazat, da je vse na svojem mestu. Zakorakala sem v dvanajsti teden in vse slabosti in pomankanja energije počasi izginjajo. Počutim se dobro, sem pa na bolniški.
Včasih se še vedno zalotim z mislijo, da ne morem verjeti, da je uspelo v prvo. Redno vas berem, le pišem ne preveč.

Za vse ki se še trudite pošiljamuser posted image user posted image  , tistim ki je pa uspelo pa želim mirno in srečno nosečnost.

Tantra čestitke, ne veš kako sem bila vesela ko se pprebrala,  da ti je uspelo. Držim pesti, da bo vse uredu.


Bodite  cvetjuuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
2.3.2007 15:41:18   
citrončica
Buškica,kako lepo, da si se oglasila,velikokrat se spomnim nate, ko si bila ravno kak teden pred mano v IVF, se pa spomnim skoraj zmeraj, ko se skozi ali v Medvode peljem.....
Uživaj maximalno,pa še kaj se oglasi!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buškica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
2.3.2007 15:50:10   
citrončica
Joj,punce, upam, da mi ne zamerite, ko sem takole "uletela"v vašo temo,user posted image ,a ko sem vidla, da se je Buškica oglasila, sem se jo razveselila,in takoj odpisala, in k vam, ker je tu nazadnje pisala...sorry, pa mogoče še kdaj "uletim"...za opravičilo: saj berem pa vas!!!!user posted image

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
2.3.2007 18:51:18   
koala
citrončica, nimaš se zakaj opravičevati, saj si tudi ti borka, saj veš več nas je lepše je.

buškica, smo se ravno včeraj o tebi pogovarjale z bibo, me veseli da je vse OK in upam, da je to dober napovednik za nas ostale ki čakamo v vrsti.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
2.3.2007 18:54:46   
citrončica
Koala, hvala,
veš določeno temo kar vzameš za svojo,tam čvekaš..., ostale pa prebiraš....,no sicer pa res,tu smo vse v podobnem "zosu",pa se še kaj oglasim kdaj!!!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
2.3.2007 19:56:03   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiška


in moja Iza, vam pošilja poljubčke

user posted image  

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Tinka pošiljami Izi poljubčke nazaj............................................


....tak cukrček user posted image , jaz bi tudi mela tako pupo user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
2.3.2007 20:01:56   
monikap
tvoja Iza pa je res prava zapeljivka si pa res srečna da jo imaš je kot sonček ki ti polepša dan.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
2.3.2007 20:44:55   
Anitka
Ojla punce moje!

Citrončica in vse ostale - ta tema je ZA VSE NAS, ki se borimo, skuapj jokamo,bodrimo, skupaj veselimo in se na takšen ali drugačen način imamo fino, tako da dobrodošle prav vse.

Koala bomo seveda veselo delali na user posted image user posted image user posted image , kar bi še popestrilo novo spalnico. Ko bo vsa soba nared pa vam pokažem kakšno slikico.

Ja našo Bety pa že tudi jaz pogrešam. Dajmo jo poklicat Betyyyyyyyyyyyy, oglasi se nam kaj.user posted image user posted image user posted image


Neni
vesela sem tudi vsakega tvojega oglašanja. Želim ti, da bo tvoja nosečnost tokrat kar trajala in trajala vse tja do konca in da boš na nosečnost imela najlepše spomine. Drži se in uživaj.

Pia73 a ne da je fino, da se je naš klepet spet malce poajvil. A se še spomniš začetkov teh naših nadaljevanj?user posted image Jaz imam samel epe spomine na to. Tule smo res že marsikaj prekrmarile skupaj in bi bilo škoda, da bi "izumrlo". Ja in akcija vsekakor bo- show must go on user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lana38  lepo, da sam poseg ni bil neprijeten in želim ti, da se zadeve čimprej uredijo v najlepši smeri.user posted image user posted image user posted image

Tinkamiška user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za vaju z Izo.

Buškica  sem vesela zate in za user posted image Uživaj še naprej in lepo nosečnost ti še želim.

Tako za zdaj bo to vse. Vsem omenjenim in seveda tudi ostalim želim en lep vikend in se beremo.

Anitkauser posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu monikap)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
3.3.2007 8:48:23   
pika74
Iiii kaj sem dons najdla v enem starem bloku:

OBLETNICE:

1 Paper
2 Cotton
3 Leather
4 Silk
5 Wood
6 Steel
7 Bronze
8 Electric
9 Ceramic
10 Tin
11 Steel
12 Linen
13 Lace
14 Ivory
15 Crystal
20 China
25 Silver
30 Pearl
35 Coral
40 Ruby
45 Sapphire
50 Golden
55 Jade
60 Diamond

Sem zanalašč pustila kar v originalu, upam, da niste hudeuser posted image .

pa-pa
user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
3.3.2007 9:50:09   
soncek.djukelica
jutro,

Pika na kateri stopnji si ti? user posted image
Kako smo to jutro? Jaz sem trenutno še kar dobro,ko se bo pa ura odhoda za na šiht bližala pa ne bom več tok! user posted image user posted image user posted image  
Anitka, a že uživaš v novi spalnici? user posted image  
Jaz že štejem dneve,ko grem po municijo! Se že počasi vleče! user posted image
Lep pozdrav! user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?