|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
7.9.2007 13:42:03   
lana38
Sem prav vesela, da je petek in pride Blaž domov. Zdaj se verjetno že počasi pripravljajo na odhod z avtobusom do Kopra. Ob 14.45 pa ima vlak odhod in potem bodo okrog 20.00 v Ptuju. Komaj že čakam večera. Še dobro, da ob morju ne dežuje, čeprav je mrzlo, ampak če bi deževalo, bi bili vsi mokri s temi potovalkami.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1551
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
7.9.2007 19:28:51   
pika74
O šiške,

dons sem bla pa pred Reševimi vrati v Dravljah user posted image . Sem imela en opravek tam, pa sem si še mal ogledala njegova vrata in vidla, da dela vsak dan od 6h-8h. Pa pol še neki popoldne ob določenih dnevih.

No tolk, da vem, kam bom mogla it, ko bom ponucala vseh 6 državnih postopkov.

Kako pa kej drgač? Vsaka svojo krtač user posted image user posted image user posted image

mal heca mora bit user posted image

Kaj boste počele čez vikend? Jaz bi šla mal na morje... sam nisem ziher, da je še dovolj toplo tam... no če ne grem na morje, grem pa najbrž v soboto na Snežnik. Pa ene hlače moram skrajšat, pa še neki za v kuhno zašit... ahja polno dela. Pa itak bo spet minilo ko šus.

Držte se!

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1552
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
8.9.2007 10:49:27   
lana38
pika74, na morju je toplo, samo za vodo ne vem. Ozračje je pa super. Mi je Blaž povedal, da je pri nas doma prava zima, proti morju.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 1553
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
8.9.2007 15:38:26   
GoYa
Čau piške,

ja Anitka, mi smo danes zjutraj že mal zakurili. Brrrr, je blo mrzlo. Čeprav je danes lep sonček, sam notri je vseeno mrzlo.

Pia73, najino čakanje očitno ne bo obrodilo sadov user posted image . Lahko se pa zmenimo za kakega detektiva, da to mal razišče user posted image .

Emamair, user posted image  za prvi zobek. Pa čimprejšnje okrevanje tvojemu možeku, ker verjamem, da ti je sami z dvema navihančkoma kar težko.

Mali Gaji želim, da čimprej okreva. Upam, da ta genska napaka ni kaka huda zadeva. Luknjice na srčku so pa pogoste in verjetno ni nič hujšega.

Pika, a si šla na Snežnik al do morja odjadrala. Danes je tak lep sonček, da ne bi bilo na morju prav nič mrzlo. Mi smo bli prejšnjo soboto na Krku, pa je bilo prav lepo toplo.

No, pri meni pa je situacija takšna, da je verjetno vsega konec. Kaj čmo. Se bomo pobrali in nadaljevali. Enkrat novembra, decembra pa znova srečo poskusili. Pika, bova pa skupaj trepetali.

Uživajte lepo soboto.





(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1554
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
8.9.2007 18:55:46   
lana38
Goyauser posted image user posted image user posted image , pa saj še niti en teden ni okrog.user posted image
Pri nas je pa danes bolj ali manj sonček, čeprav se tu in tam pokaže kak oblak. Važno, da več ne dežuje. Jutri pa bo verjetno še topleje in lepa nedelja.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 1555
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 9:05:56   
GoYa
Ja, saj lana38, tudi meni je bilo user posted image . Ampak zgodba ni še končana. Je še mal upanja. Danes sem naredila test (v albumu). Sam ni še za čestitat. Me čaka še en teden do zanesljivega rezultata.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1556
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 9:25:42   
lana38
Jaz vidim bledo črtico. Če se ne motim, je to First sign. Tudi jaz sem tega naredila in čez par dni je bila črtica močnejša. Skoraj prepričana sem, da bo tudi pri tebi tako.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 1557
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 9:28:46   
neni
Če mene vprašaš, je črtica čist jasno vidna in ni kej fantazirat. Vemo, da se lahko vedno konča, ampak sedaj si noseča!!!!
user posted image čestitke in začnite zbirat ime, ker 9 mesecev gre prehitro okrog.

lp neni

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1558
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 9:35:08   
neni
In še to, test ne more bit lažno pozitiven, ker si dobila stopko že zdavnaj, izcedki pa so hormonsko neravnovesje. Mogoče ima Bety upa prav, jemlji po 3 prometriume.
In to je to. Čuvaj pikici, za 12. dan je črtica zelo močna.

lp Neni

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 1559
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 9:40:59   
tia
Goya ČESTITKE!

Črtica se fanj vidi, ti si že nosečka tako da brez slabih misli.

Tia

_____________________________

ni vse zlato kar se sveti.

12.08.2005 sem dobila največjo darilo princesko Leni

18.9.2008 sem pa dobila drugo največje darilo Maj-a

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 1560
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 9:51:28   
emaa
Črtica je zelo lepo vidna, le tako naprej. 

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 1561
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 10:18:41   
tinkamiška
GoYa kakšna lepa črticauser posted image , držim pestke še naprej

Pozdravček!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1562
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 10:46:47   
Anitka
GoYa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in šc šc čre misli.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 1563
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 12:56:17   
soncek.djukelica
Goya, lepo božaj svojega bušija! user posted image  Tudi jaz sem uporabila ta test!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 1564
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 15:38:40   
GoYa
Jah, veste kaj? Ve ste vse gledale uno ta tretjo slikco, kjer je črtica res bolj vidna. Sam sem vam pozabla napisat, da je ta slika nastala eno uro po delanju testa in v tem času je ratala črtica bolj intenzivna. Same pa veste, kako je z verodostojnostjo testa po eni uri. PRvi dve slikci sta pa nastali po 5 minutah. No, tam je pa črtica res slabo vidna.
Ampak, ok, če ve pravte, da sem user posted image , vas z veseljem upoštevamuser posted image . Se ne branim takega naziva.
No, test bom ponovila čez par dni. Upam, da v tem času črtica nikamor ne zgine user posted image .

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 1565
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 15:58:35   
pika74
Goya - pomoje je to TOuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Včeri sem pa šla potem na Snežnik...morje pa pade enkrat drugičuser posted image .

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 1566
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 17:45:32   
pika74
Neni, a ste pri vas že kaj imena zbirali? Sem firbčna user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 1567
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 19:00:06   
neni
Pika, jaz sem jih že izbrala, samo na žalost nisem samohranilka user posted image user posted image user posted image
A imaš kakšen dober predlog?
Zaenkrat sta Hana in Luka v ospredju.
Neni

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 1568
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
9.9.2007 21:52:05   
pika74
U že tedva sta ful simpatična... user posted image user posted image .

Meni so všeč kratka imena.user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu neni)
Neposredna povezava do sporočila: 1569
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
10.9.2007 8:09:55   
koala
GoYa meni se zdi sa je črtica vidna z aviona! Pa četudi je na prvi in drugi slabše, važno da je. No, saj sem rekla, da je 9.9 fajn datum.

neni Hana in Luka sta prav luškani inmeni in vsi otroci ki jih z tema imenoma poznam so zeloooo pridni.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 1570
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
10.9.2007 9:10:27   
lana38
neni, če bi jaz imela punčo, bi bila Lana, kar je zelo podobno kot Hana. Pa tudi Luka mi je všeč.user posted image  Meni je všeč kar nekaj imen za punčko poleg Lana, še Ana, Mia, Daša, Maša, Lorna. Za fantka pa Tim (mojemu user posted image  sploh ne)user posted image , Sven, Nik, Vid, Vito, Benjamin. Nasploh so mi všeč bolj kratka imena. Pa tudi mora biti kratko, ker bo imel priimek kar 8 črk. Potem pa če je še ime dolgo tako kot npr. Benjamin,  pa to že komaj spraviš v kakšem obrazec, kjer moraš vpisati podatke. Jaz imam še kar nekaj časa za razmišljanje o imenih. Ime Tim je pa izbral Blaž in je meni zelo všeč.. Se bova še borila, da bo Tim.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 1571
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
10.9.2007 9:48:22   
anadejka
Dobri den user posted image
Evo sem že iz Prage.Blo je luštn in pravljično.Jest bi se kr tja preselila user posted image
IUI je bil,mal sva imela tut grdo izkušnjo s Pronatalom,ampak drugič upam da bo bolje.No ja še boljš bi blo,da ta "drugič" sploh ne bi bil potreben.Ampak bodmo realni,IUI prinese samo 15% in jest nikol nisem spadala v kategorijo srečnic.
Zdravnica je rekla da imam krasno sluznico,imela sem 3 vodilne folikle in rekla je da je to uredu.Razložila mi je da je 7 folklov maximum za IUI, ker se bojijo večplodnih nosečnosti.
IUI res ni bil nič posebnega,kot normalen pregled,samo hladno sem čutila,ko mi je špricnila not.Pol sva z UZ-jem pogledali in res so se vidle bele pikce user posted image ,upam da se je vsaj ena zalimala.Ko bi vsaj!user posted image
Ampak ne vem zakaj,full sm hladna in full mam občutek,da bo itak treba čez tri mesece vse še enkrat ponovit.Ker nič ne čutim,da bi se kej dogajal.Edin joške me boljo,ampak to je verjetno zaradi vseh zdravil.A bi zdej že mogla kej čutit?Al je normalno da še nič?Joj neumno sprašujem,sej vem,ampak tokrat sem prvič imela spermije v sebi.Nor občutek je bil,ko sem jih na ekranu UZ-ja videla v svoji maternici.Skoraj tako kot bi bili že otroci.

Vidim,da se tukaj tut veliko dogaja.Čestitke Neži.Sej po vsem hudem,kar je morala prestati,si zasluži vso srečo sveta!
Pika,ko sem prebrala o GK ,me je iskrano stisnilo.Še kako predobro vem kako se počutiš in jezna sem tut jest s tabo.Tista sestra Blanka je men full antipatična in zoprna.Mene je tut že nadrla.Pa še marsikatero.Res je, na njenem delovnem mestu bi morala biti ženska s podobnimi izkušnjami.Ženska ki bi razumela in bi ti na lepši in prijaznejši način razložila.

Ema lepo pozdravi Karmen,full mi je hudo,da ima njena punčka genetsko napako user posted image ,upam,da se bo še vse urdilo tako kot mora.Ne vem zakaj,mora nekatere ljudi ki že tako težko pridejo do svojega otročka,še enkrat udariti.Kot da ne trpijo že dovolj!Bi kr enga tam gor v rit sunla.
Neni men sta tut imeni full ušeč user posted image
GoYa jest tut mislm da si user posted image  in ti držim user posted image user posted image user posted image da nadaljne mesece to tut ostaneš.

Vse vas lepo pozdravljam punce,držte se in uživajte.

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1572
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
10.9.2007 10:07:43   
lana38
anadejka, morda bo pa IUI uspečen, ker ne pričakuješ dosti.user posted image  Jaz sem zanosila, ko tega sploh nisem pričakovala. Morala bi se naročiti na HYSC, pa user posted image  ni bilo od nikoder.user posted image
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 1573
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
10.9.2007 10:55:34   
anadejka
Thx Lana user posted image , bomo vidl.Sej veš ne, iz tvojih ust v Božja ušesa.user posted image

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 1574
   RE: Za nas (299. nadaljevanje)
10.9.2007 12:06:19   
anadejka
Aja še to sm pozabla povedat,predučeri sva z mojim po dooolgem času (10 dniuser posted image ) probala user posted image ,pa ni šans!Sm ga kr dol vrgla,me je full bolelo.A je to tut od zdravil?
Goya, sej ne da me zanima vajin sexlifeuser posted image , ampak a tebe tut kej boli?Al maš zdej itak prepoved?user posted image

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 1575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  61 62 [63] 64 65   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?