|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 8:34:23   
ELENCA
Punce res super imeuser posted image ...
moj cilj je zgubiti nekje od 5 do 7 kg...sem enkrat že hujšala pa sem se spet nazaj zredila ker sem se preveč s čokolado hranila...user posted image

No želim nam vsem veliko uspeha in čim manj grehov...

Z: kavica pa kakšen jabuček
K: bomo vidli kaj bo v menzi, meso bo sigurno + solata
V: user posted image

no lep dan vam želim

(odgovor članu Maja Z)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 8:53:46   
Teni_
Jutro. Da se še jaz oglasim. Zdaj sem se stehtala, izmerila in si naredila tabelo v excelu, zraven bom nalepila slike, da bom spremljala in malo za vzpodbudo. Drugače pa dajmo zaenkrat cilj - 15 kg, čeprav bi lahko bilo vsaj 2 X toliko. Ampak - počasi.

Pojma nimam kaj bom danes jedla, ker sem nekaj zbolela, pa še Niko imam doma, tako, da niti v trgovino ne morem. Bom počakala, da moj pride domov in gre v trgovino.

(odgovor članu ELENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 9:00:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 9:02:36   
simanej
Super ime, danes pa gre za res, moj cilj od 15-20 kg. Zvečer napišem kaj več. Lep pozdrav in veliko poguma, vsem ki ste se nam pridružile.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 9:06:08   
cincin
Dobro jutro vsem!
Lepo, da imamo lepo in prijetno ime. Danes pa začnemo. Jaz imam bolj čudne prehranjevalne navade zaradi službe, pa tudi zjutraj ne morem jest, raje malo  dlje spim. Danes še kave nisem spila, ki jo ponavadi preden grem v službo, tako da sem v službi samo čaj, zdajle bom dva jabka, ker sem v službi je kosilo jogurt (okrog enih ali dveh), večerja pa ob petih - šestih solata pa še ne vem s sirom ali pa kar s tuno, kruha pa itak ne jem oz. zelo redko kdaj. Žal v službi nimamo tople prehrane in ne morem jest čisto enako za kosilo in za večerjo, pa poskušam vsaj podobno. No kar korajžno punce!

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 9:11:39   
nelly
Ojla punce.Moram vam povedati da sem malo v prednosti in da sem v 10 dneh shujšala 2 kg.Sem kar ponosna na sebe .jaz pa imam danes škrob. Super da ste začele vas bom vzpodbujala.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maja Z)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 9:18:12   
mojca75
Ojla ZVEZDICE,

popravljam svoj jedilnik:
Z: 2 jabolka + kava
M. 1 jabolko
K: golaž za prilogo pa pečene bučke in solata
V: solata z jajčkom

Sprememba kosila je zato ker sem zmenjena še z eno "vozičkarico - Aurora s petko se dobiva na kofetu - pa ne bom mela cajta kuhat, golaž sem pa iz skrinje vzela, tamala ga bo s polento, jaz pa samega!

Ja solata s tuno je pa super ideja, sem tud enkrat v tem ciklusu že to jedla!

No dobrodošle vse zvezdice, Aurora hvala da delaš seznam, a boš tud statistiko. No men se danes pozna še 2,5kg user posted image  ampak se bom zdej merila z vami, tako da bom primerliva, OK.

Nič aurora zame piši kar -10 da ne boš komplicirala, če bo kaj več bom pa navdušena!

ZMAGA je naša

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 9:21:52   
tinkav
pozabla sem se vagat ma mislim da jih imam ze 65kg.moj cil :izgubit(8).se mene daj na seznam!!!!sem ze oojedla 2hruski.zvezdice a kera ve ce se lahko je orbit bombone al hals?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 9:24:03   
tinkav
cincin mislim da ti bo premalo en jogurt za kosilo. lahko jih pojes dva do tri.mislim zato da te nebi potem vecerja premamila.

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 9:31:45   
tea
Evo, se še jaz pofočkam. Moj cilj je dobrih 5 kilc, pa sem zmagala. Samo toliko, da se v moje službene cunje stlačim user posted image , mi je škoda evrov za nove.
Že naprej pokorno javljam, da bom malo grešila, ker še vedno dojim. Tako da bo moj sadni dan bolj tko-tkouser posted image . Bom poleg sadja jedla tudi zelenjavo.
Moj današnji jedilnik:
zajtrk- 4 majhne mandarine, čaj
malica- jabolko
kosilo- meso+zelenjavna priloga+solata+polnozrnata štručka
večerja- solata, pa mogoče še ena polnozrnata štručka, če bom lačna
Upam, da bom zdaj zdržala kaj dlje kot 3 tedenuser posted image user posted image  Pričakujem spodbudo z vaše strani, saj je doma nisem najbolj deležna. Moj user posted image  lahko poje vola, pa bo še vedno suh in moram priznat, da ni ob mojih naporih niti najmanj kolegialen. Nosi domov razne sladkarije, pa čips, pa na pizzo me vabi... Ga bom karuser posted image
Nič grem stikat za kakšnim jabučkomuser posted image

(odgovor članu nelly)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 9:47:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 9:48:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkav)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 10:00:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 10:18:21   
nu_tella
Zdravo,

na sadni dan lahko jes tudi zelenjavo, saj je ta dan mišljen kot "vitaminski dan". Torej sadje in zelenjava. Pazit moraš edino da ne ješ fižola, graha in koruze, ki spadajo pod škrobni dan.

Cau,cau
M.

_____________________________

Ce te nekdo ne ljubi na nacin, kot si zelis ti, se ne pomeni, da te ne ljubi z vsem, kar zna.

(odgovor članu tea)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 10:24:11   
tinkav
pa se to.kako oz ob kateri uri imaste doloceno priblizno zajtrk,kosilo in vecerjo?punce ne pozabite pit vode al caj bres cukra.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 10:41:42   
Teni_
Zajtrk okoli 10 (mogoče malo prej),
kosilo med 12. in 13. uro,
večerja pa nekje okoli 18. ure.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 10:47:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 10:58:53   
cincin
Mislim, da jogurt 330 g ne bo premalo, ker nikoli ne jem drugega kot sadje do popoldne ko pridem domov, pa nasploh ne jem prav veliko. Zato sem pa še bolj besna zaradi kil user posted image . Shujšati mislim 10 kg, če pa več pa še tolk boljš.

(odgovor članu tinkav)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 11:42:10   
mojca75
8h - zajtrk
11h - malica
14h- kosilo
18h - večerja

če ne znese vmes še kak jabolko al pa kak korenček, paprika,...
tud zvečer pred TVjem korenček papam, mož pa sendviče user posted image , njemu nikamor, men pa na trebuh užge, kje je pravicauser posted image

(odgovor članu cincin)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 12:00:43   
lampica
Punce se bom tudi jaz pridružila. Sicer sem nekaj tednov nazaj skušala hujšat z Bikinkam, pa se mi pol vse podrlo.

Zdaj bi pa nadaljevala oz. šla z vami. Sicer imam dans sadni dan, ker sem včeraj jedla meso. jutri pa z vami naprej.
Upam, da mi ob šlo bolje kot zadnjič.

Rada bi pa se znebial vsaj 10 kg.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 12:03:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mojca75)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
1.3.2007 12:05:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 12:22:44   
rozarozica
Evo. Še jaz se vam pridružujem. Danes imam pravtako prvi dan. Moj cilj je izgubiti -8 kg. Super ime ste izbrale. Danes pa bo moj dan takle. Večerjo pa malico moram obrniti ker delam popoldne.

Z: Jabolko
K: Piščančje meso s čebulo z veliko solate user posted image
V: Isto le pol manj
M: Jabolko




NAVIJAM PESTI ZA NAS user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 12:40:16   
Sergia
ZDRAVO PUNCE!
Jaz sem tudi zraven!!!! Upam, da mi bo uspelo. Moj cilj pa je izgubiti vsaj 15 kg. Bravo aurori za ime in za seznam user posted image

(odgovor članu ELENCA)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: ZVEZDA POLETJA 1.3.2007 - 1 DAN (B)
1.3.2007 12:44:54   
tea
Joj, punce jaz že grešimuser posted image . Moj user posted image  ni hotel pojesti jabolke za malico in kdo zopet igra kanto za smeti? Ja mami, seveda. Sej če bi bilo samo jabolko ok, pa je bilo zraven zmešan še sojin puding. Pa res nisem zanalašč. Je bilo čist avtomatskouser posted image , saj veste v stilu- stran pa že ne bomo metal! Joj, joj kaj bo z mano?! Če bo šlo tako naprej se ne bom nikoli znebila tah odvečnih kilogramovuser posted image
Jaz zase vem, da ne  pojem tako strašno preveč, ampak da mi manjka gibanja. A bo katera delala tudi v tej smeri? Jaz imam doma že dva meseca DVD na katerih imam posnet Pilates, pa sem prišla samo do dihanjauser posted image . Se bolj prah na njih nabira, kot da bi bili v uporabi. Kaj naj naredim sama s sabo, da ne bom tako strašno lena? V času, ko še nisem imela malih dveh, sem vsak dan nekaj delala- fitnes, aerobika, tek na trimu, rolanje, plavanje... Sem bila vedno fit, zdej pa špehec tuki, mal mi dol visi tam, vse mehko...user posted image user posted image
Zgleda, da tale dieta depresivno vpliva name. Bolje, da grem ven! Se beremo!

(odgovor članu rozarozica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?