|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sex v troje?
16.3.2007 14:56:28   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Hja, kaj pa morem. Sem pač blond in kaj lahko potem sploh pričakuješ od mene? user posted image  Me pa tolaži, da nisem edina, ki jo je lubi nasral, da je seks za tri user posted image user posted image


Oooo matruser posted image ! In kaj naj jst zdej počnem s ta drugo ženo zdej oz. kam naj jo dam?!
Sej men se je zdel, da nas neki čudn gleda folk user posted image . Nč, za šivat, prat, kuhat, peglat, drva žagat...bo že dobra. Se mi zdi še kar ohranjena, tko da ne bomo stran metal, mormo šparat.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sex v troje?
17.3.2007 10:58:17   
Anonimen
jz smuser posted image
predn sm mojga moža spoznala, stara sm bla 16 let, kaj češ-samska, mlada in neumna
sam blo je pa ful dobr. sm mela dva moška k sta se men posvečalauser posted image
sta bla najbolša prijatelja, vidla ju nism ne prej ne kasneje nikoli
sam moj mož ne ve, ker čeprov je blo preden sva se spoznala, ne bi bil lih zadovoljen
punce, dokler ste samske, ali pa spet samskeuser posted image dejte probatuser posted image

(odgovor članu Angellina)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sex v troje?
17.3.2007 11:01:59   
Anonimen
user posted image Ah,jaz sem že prestara za tak šport,me lahko ponovno išijas zagrabi,pol sem pa v rit.user posted image user posted image
Bom poskusila v drugem življenju.Če že pomislim,kaj bi dva z mano delala,me začne grabit v križu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: sex v troje?
19.3.2007 13:43:34   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Hja, kaj pa morem. Sem pač blond in kaj lahko potem sploh pričakuješ od mene? user posted image  Me pa tolaži, da nisem edina, ki jo je lubi nasral, da je seks za tri user posted image user posted image


Oooo matruser posted image ! In kaj naj jst zdej počnem s ta drugo ženo zdej oz. kam naj jo dam?!
Sej men se je zdel, da nas neki čudn gleda folk user posted image . Nč, za šivat, prat, kuhat, peglat, drva žagat...bo že dobra. Se mi zdi še kar ohranjena, tko da ne bomo stran metal, mormo šparat.



Eh, mi smo že rešili ta problem. Tudi ta druga je skapirala, da je baje normalno dva. user posted image  In tako sve deca poslale drugam user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: sex v troje?
19.3.2007 14:12:12   
Angellina
Viš Tanikaa, na to pa nism pomislila! Jo pa pogrešam te dni, saj je zvečer vse na meni. Joooj jst vas punce, ki sexate samo v dvoje občudujem res, ker jest sem že po 3 dneh čist paf! Teamsko delo, mi je bolj všeč, čeprav je pa tle bistvenega pomena organizacija user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sex v troje?
21.3.2007 19:03:08   
najina pikica*
nevem no pol pa jst glih nism iz tega sveta....user posted image

jst pa če bi lahko prevrtela cajt nazaj v tista brezskrbna leta bi z veseljem probala v tri,se razume dva ženski in en moški!
sicer me na določene cajte še danes poprime ideja,da nikoli ni prepozno,vendar me kr naprej teži tisti konček misli,da nebi mogla gledat mojega dragega,kako bi se mečkal pred mano z kako drugo afno...user posted image
jst sm se z mojim o tem že pogovarjala,pa niti ni dal butastega predloga; on bi samo gledal,kaj bi midve počeli,vse ostalo bi nadaljevala midva(jaz in moj)...user posted image ...za premislt je!user posted image

čeprav mislim,da skoraj ni moškega ki mu tole ni skrita želja,imet dva ženski,kaj pravte?user posted image

morda mu izpolnim željo za 30-i rosjtni dan user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?