|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 20:55:48   
K_a_t_i
Razmišljam, da bi si kupila tiste grde plastične Crockse pa me zanima če jih ima katera.


Sem misla, da je to kej za grickat user posted image . Sem morala it prov pogledat kaj za user posted image  bi to blo?! In zdej se šele smejem - sem namreč vidla prejšnji vikend eno mamco v Hervisu, k si je to na noge dajala pa sem mojmu komentirala, če je to nov model cokel za na vrt user posted image . Se mi je zdel, da ta plastika pa ziher nič ne diha...

Drugač pa je naš lubček pogruntal novo zabavo - mamico cukat za lase. Tko da punce, če pridem en dan z isto frizuro kt naš Žiga, veste razlog user posted image .

Naomi - a se ti je tok pregled dopadu, da si kr tam ostala?! Dej no, men je dolgčas user posted image .

Tinaaja - pitalica kvizko - a si ti slučajno tehtnica po horoskopu? To je že ta ene 15ti voziček na katerga si se napalila user posted image .

Tejčica - u madonca! Mamo mi tud skor 7kg, ampak pri +1 mesecu. Neč ti ne zavidam. Sem sprašvala dons, če bi mi dal kosmodisk na recept pa ni blo nobenga posluha... user posted image

Neč, dons grem z Žigcam ajat. Da bom juter k user posted image !

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2726
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 21:01:59   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: draja
Kdaj pa se ponavadi dobite - a ob 11-ih?


Ja, ampak naš Žiga že zdej kaže, da bo rad zamujal pa nismo bli še nikol točni. user posted image  Ostali user posted image  so pa kr pridni.

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 2727
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 21:48:39   
A-N-J-A
Punce sem dodala mal slikic od Bora,od Ele,pa še od Ele in Borauser posted image ,tko da si jih loh mal pogledate.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 2728
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 21:54:51   
draja
Anja krasna otročka imaš!!!
Se mi je pa tako čokoladne torte zaluštalo ob Elini torti, da bom zdaj kar popadla tortico, ki mi jo je prej dragi prinesel. Sem ga najprej skregala, da je ne smem, ker je čokoladna,potem sem mu rekla ok, jo bom jutri ne zdaj zvečer, da mi ne bo vsa na riti ostala, zdaj pa sem ga že poslala ponjo v hladilnik user posted image .

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2729
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 22:07:43   
A-N-J-A
draja upam da ti bo teknila in da bo dobra kot je bila Elinauser posted image

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 2730
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 22:17:03   
tinaaja
Ela je taka princeska, corti pupa.. Bo oci mogu s pusko okol hodit user posted image ko bodo fantje prisli v igro.. Borci je pa itak car user posted image

Draja, jaz jem ful cokolade, pa ni panike... Upam, da bo pri tebi enako.

tale bombazek mi je lusten
user posted image

Kati, nisem tehtnica user posted image Moja emocionalna stran se hitro navdusi, racionalno tud vcasih vklopim, predvsem pa je moj mozek pri nas glas razuma, kar se nakupov tice. Tko, da ce mu uspe, da 2 dni nekaj ne kupim, pol ponavadi obvelja njegova. Ve pa, da ce se v nekaj zapicim, da je brez veze, da mi nasprotuje.


< Sporočilo je popravil tinaaja -- 29.5.2007 22:19:02 >

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2731
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 22:20:43   
cv105
Bizovik: naju ne bo. Sem čisto pozabila, da moram v Valdoltro na pregled mojega kolena. So mi ga začeli zdravit že lani, pa sem zanosila in ni bilo možno delat resonanc in ct-jev in rentgenov, zato gremo zdaj na vse te preiskave.

Dojenje: jaz pojma nima, če moj otrok dovolj poje. Čez dan ima on 5 minut dojenja dovolj, zgleda pa tako: 2x potegne, se obrne stran, spusti bradavico, zatuli, 2x potegne, se obrne stran, spusti bradavico, zatuli,... in tako naprej. In spet imam občutek, da nimam dovolj mleka. Ampak ko mu dam flašo, naredi 2 požirka in spet tuli in noče pit??? Kaka 2-5x dnevno, lula se mi zdi dovolj, barvo ima, špehec se mu tudi dela, prejšnji teden pri 2 mesecih je vagal 4610 (+910g v enem mesecu)????

Kaj naj, ker sem čisto na koncu z živci in sem tečna kot 100 ma...???

Rabim ene par vzpodbudnih besed. Plis????

Al pa kakšen čudodelni nasvet?????
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2732
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 22:25:58   
Naomi
cer,
no pr G nikakor ni blo tok kul, da bi kr ostala..sam sem kr neki brkljala se doma zdele pa seveda k nisem taka odvisnica k VE vseuser posted image , sem sele zdele prsla mal gor user posted image user posted image ...je G rekla, da bomo se loh mel ksnga oz. tok k bi jih hotl k dol kaze vse OKuser posted image user posted image ...je rekla, da drug let ta cas ze loh ksnga nardimo user posted image ...
tinaaja...se 1x hvala za preko vrsteuser posted image ....sem se prou fajn pocutla k sem vidla une frise...se usedla se nisem dobr, sem sla ze not user posted image user posted image , saj 1x se je tut men kej tazga nardiluser posted image ...se splaca met Svita user posted image
...jest bi drgac ful povedala koooooooook nas otrok spi zadnje case tut cez dan..pa bom raj mal tih, pa trkala, da se nau izjalovil ze dons ponoc user posted image user posted image
ANJA...ma ke bella Ela user posted image ...luskana do konca....Borci pa pravi borec mali...kjutek user posted image
za ostalo se bom pa spet mal smihalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
aja...kati...dej ksno knjigo u roke uzem, kukr pa da se dolgocasis user posted image user posted image
no, nocko lepo...se vidmo jutr, ce naujo uspicene prekle dol padaleuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2733
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 22:26:57   
A-N-J-A
tinaaja jaz sploh ne bom več tvojih postov brala,ker me vedno neki narajcaš in pol drug dan že letim v trgovinouser posted image .
Dobr da mamo jutri zbor,drugač bi bil zihr moj,oz. od otrokuser posted image .
Jaz grem spat,nočkauser posted image .

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 2734
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 22:27:17   
draja
Tinaaja tega bombažka pa mi že imamo!!! Mi ga je kupil sodelavec, ko sem šla na porodniško. Ni pa še ne vem kako v uporabi, čakamo, da Živa mal zraste. Ga moraš met pa kar dolgo pod lučko, da pol tako lepo sveti.

CV105 glede na vse kar si napisala, imaš dovolj mleka user posted image user posted image . Če se je mali tako zredil in če toliko kaka in lula, potem tudi papca dovolj. Brez skrbi. Smo se pa vse slej ko prej že znašle v tvoji situaciji, ko smo že skoraj obupale nad dojenjem, ampak se je vedno izkazalo, da ni bilo praveg razloga za skrb. Zakaj mali joka po dveh potegih sicer ne vem, ampak če to dela tudi pri flaši, potem ni s tvojim mlekom nič narobe. Ti kar pogumno naprej in vztrajaj pri dojenju. Verjemi, da če bi bil lačen, bi ti še kako jasno to povedal! Drži se.

(odgovor članu cv105)
Neposredna povezava do sporočila: 2735
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 22:28:28   
skačica
jaz bi tud. Sem tko lačna, da bi vola požrlauser posted image , še bolj bi pa pasala tale torta. Je mogla bit dobra. So ble jagode tud notuser posted image
Kaka luštna sončka imaš,  Anja. Je pa Ela prav luštna blondinkauser posted image
 
Tud jaz si nisem ravno predstavljala kaj so to crocksi, no zdaj sem si pogledala na netu kaj je to. A to se nosi zdaj al kajuser posted image  kot ortopedska obutev ali kar tako, ker so tok lepiuser posted image user posted image  Men niso všeč. Sem jih videla v eni reklami in mi je isto potegnilo, da bi znale bit to cokle za na vrt Kati. Očitno sem za lunouser posted image

dajadada, bomo tud mi kar zappa nabavli, men je tok všeč, mamice, ki ga uporabljajo ga pa kar hvalijo. Sicer bomo pa še vedno imeli traxxa za kam it. Za po trgovincah in po mestu bo pa zapp milinauser posted image . No, bomo še vidli, če bo dal mož zeleno luč, ker po njegovem sploh ne rabimo drugega vozička, ker enega že imamouser posted image . Ga bom sama kupila pa jeuser posted image

Jutri zjutraj ob 8.30 imamo pa posvetovalnico. Res upam, da je Iza pridobila dovolj, da mi ne bo spet P težila z dodatkom, sicer bi ji ga pa zdaj dala z lažjim srcem, ker sem 2 meseca polno dojila in je nekaj koristi dojenja Iza že bila deležna. Ma, se ne sekiram več samo tisto pametovanje kje je kašna meja mi gre na živce. Saj niso otročki narejeni po kalupu in zato so si različni, kajne?
Tud naša bo manekenka pa kaj?user posted image . Ne bo tako baročna kot mami.user posted image

Zdaj Iza že pančka, skopana in utrujena, mamica se ji bo pa vsak čas pridružila. Lahko nočuser posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2736
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 22:30:18   
Naomi
cv105...kar si napisala pomeni, da mas u ein joski tok mleka, da se tvoj mali poziralcek ocitno u  5 min najeuser posted image ...sej ce ne joka kmalu po hranjenju in je OK, pomeni da je sit...in ce zdrzi lep cajt brez pomeni da je sit...ker pridobiva na tezi, pomeni, da ma dost...plenice ti pa tut povejo vse...bod vesela, da se tok hitr nahraniuser posted image user posted image
...ti se kr nc ne sekirej, mogoce ma pa sam mal obdobja, pa se bo umiril...vazn da se redi in da ti ne joka od lakoteuser posted image user posted image
..pa dobr oprav s kolenom...ga bos se rabla k se bos mogla z mulcem po tleh preganjat pa se it oslicke user posted image user posted image
evo, dobro delo opravljeno, zdej grem res loh spatuser posted image user posted image

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2737
   RE: Marčevke 2007
29.5.2007 22:36:20   
Naomi
HIK, HIK kulturnikiuser posted image user posted image

http://www.mycoolclips.com/?v=1afa141ad346c2962d5f5ec0341f2b0e

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2738
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 0:37:53   
Pikca
user posted image sem se prejle zbudila čist hin, izgleda da sem se nalezla Živinega prehladauser posted image , no, zdej razumem, zakaj je bla tok tečna.  Jernejček tud ful kiha, tko, da naju jutr žal ne bouser posted image . da ne bova še vas okužla. Ampak naslednjič res 100%!

(odgovor članu Naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2739
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 7:30:09   
amy26
cv150, mleka kot so ostale rekle imaš zadosti, če ti mali vleče aktivno 5 minut je več kot dovolj sploh če skos slišiš da požira. Moja pupa tudi ne je več kot 5 minut na dojenje pa vem da je sita.
Jaz sem ugotovila da če jo dojim na manj kot dve uri da se takrat doji samo kaki dve minuti in če spet poskusim čez eno uroi spet 1-2 minutki dojenja, zato zdej raje naredim pavzo 2,5-3 ure pol pa vleče 5-6 minut.

današnje srečanje, pridemo če ne bo kak dež pa še to bolj za kratek čas, ker imam še opravke

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 2740
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 7:31:06   
amy26
Pikca, želim vam da se čimprej pozdraviteuser posted image user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 2741
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 7:47:53   
A-N-J-A
Naše dete še kar spiuser posted image ,zbudil se je ob 3 30 sva se mal podojila ampak samo iz ene tko da mi bo zdaj zdaj ta druga explodirala.
Prejle sem mislila da pada dež,pol sem pa ugotovila da makarone kuham in je že mal vode zmankvaluser posted image ,nič ne bo z al danteuser posted image .

Še tri urce pa se vidmo,čau,čau!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 2742
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 8:02:49   
tinaaja
anja, a ti makarone za zajtrk jes?? user posted image aja, un bombazek - ni ti treba v trgovino, ti poljejo domov user posted image en je ze na poti v trnovo user posted image no, upam, da ne explodira ziza, da ne bo bizovika poplavil

cv105 - vse kar pravis kaze na to, da dobi dovolj user posted image nic skrbet . mozno bi bilo, da je prevelik naval mleka in da ne more pozirat.

pikca, pocajtajte seuser posted image

skacica, dobeo opravite na posvetovalnici...

bizovik- pricakujem en obisk, pa ne vem tocno kdaj. naceloma pridem, ce ne bo obisk ravn ob 12



(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2743
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 8:03:22   
dskubin
Evo punce, ZAJTRK user posted image
user posted image
Dober tek!

Kosilo itak že A-N-J-A pripravlja. Kaj bo za vse? user posted image

< Sporočilo je popravil dskubin -- 30.5.2007 8:07:59 >

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2744
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 8:34:39   
tinaaja
Kosilo itak že A-N-J-A pripravlja. Kaj bo za vse?


Hmmm ja vidis, to sem pa cist pozabila. Kok lepo od tebe anja, da nas bos na kosilo povabila. Urla bo pa spargle prinesla  user posted image user posted image Ostale pa prazne zelodcke user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 2745
   [Brisano sporočilo]
30.5.2007 8:40:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2746
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 8:42:18   
tinaaja
No se ena akcija Prikupne Bombažke na šestih DVD-jih si naročniki Dela, Slovenskih novic, Nedela ali Maga lahko zagotovite za samo 25,50 EUR (6.110,82 SIT*). Za posamezen DVD boste tako plačali samo 4,25 EUR (1.018,47 SIT*). Dostava paketa je brezplačna.Poleg popusta, pa naročniki zbirke prejmete še posebno darilo: CD Slonček Max »Otroške pesmice«, na katerem je tudi pesmica Bombažki.http://e.delo.si/tmnt/input.generic_bomb_display.php user posted image user posted image

Za eventualen vas nakup ne prevzemem odgovornosti user posted image



(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2747
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 8:47:40   
A-N-J-A
Makarone sem skuhala zjutraj zato ker bomo mel makaronovo solato,ki se je MRZLAuser posted image .
Men je pa začel ful pred očmi migetat,upam da ne bo migrena.Splo hič več ne vidim,grem mal ležat.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2748
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:16:47   
draja
ANJA držim pesti, da ne bo migrena!!!

Kr_enamami upam, da ti bolečina v vratu kmalu popousti. Res so zoprne take bolečine. Mene pa vsako noč ful hrbet boli - se skoz nepravilno držim (med dojenjem, za rač.,...) pol pa še prenašanje Žive in ponoči čutim posledice.

Tinaaja spet dražiš z akcijami???? Lumpa, lumpa. Ampak sem pa vesela za Brino, no še bolj zate user posted image , da ste naročili bombažka. A mož že ve user posted image ?

Za nami je fajn noč. Živa je super spala, jaz pa sem bila skoz budna user posted image . Mislim sem res smotana - ko bi lahko spala pa jaz čukca zganjam.

Bizovik želja je velika, je pa vse odvisno od vremena. No moj mi bo zdaj preden gre v službo stlačil voziček v avto, pol pa sam upam da ne bo dež in se vidimo. Mogoče malo zamudim, ker je Živa zdaj zaspala in ne vem do kdaj bo potegnila.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2749
   RE: Marčevke 2007
30.5.2007 9:18:33   
tejčica
Za nami je najhujša noč, odkar smo štirje. Zvečer je mali lepo zaspal, tako kot vedno okrog devete ure. čez slabo uro pa se je zbudil, kot da je za njim že 12 ur spanca. Buden kot čuk je bil do pol enih, takrat je zaspal za celih 15 minut in se spet zbudil. Do štirih zjutraj smo potem imeli takle riual: spanje pol urce, kramljanje, uspavanje, spanje pol urce, kramljanje, uspavanje... Pa Tajo je tudi vso noč nekaj mučilo in je non-stop nekaj jokcala v spanju. Od štirih do sedmih smo pa celo spali in tako imam danes cele tri ure spanja. Jaz bi tako spala...

Je pa včeraj naš mali podrl rekord v preoblačenju. Zaradi polivanja sem mu mogla v enem dnevu preoblečt 6 bodijev in 2 pižamci. Ob polnoči sva pa mogla z mojim še rjuho menjat, ker jo je med poskusom uspavanja pri nama mali pobruhal. Ne vem kdaj se bo tole kaj umirilo.

Sedaj si pa šibam še eno MOČNO kavo skuhat, da ne bom imela ves čas megle na očeh.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 2750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  108 109 [110] 111 112   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?