|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  509 510 511 [512] 513   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 21:49:13   
Dajadada
Žal naju niso hoteli sprejeti pri P, saj baje razhaja viroza in če otroček nima vročine vsaj tri dni nad 38,5 te sploh ne sprejmejo....


Tole mi je malo čudno. Jaz sem klicala k naši P, ker me je samo zanimalo, kaj naj naredim zaradi hripavega glasu, če je mogoče kakšen sirup, al pa kaj takega, pa mi je rekla naj ga pridem rajš pokazat. Vročino je imel pa samo en dan. Je bilo pa res fuul otročkov v čakalnici, ampak jih je kar hitr poštimala.

A ti tudi prek telefona ne morejo dati nobenega nasvetauser posted image  
Upam, da bo kmalu boljeuser posted image . A dlesni ji kaj mažeš? 

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 12776
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 21:53:09   
thaiss
Draja tvoja Živa pa je že na dan rojstva šarmirala, prava lepotičkauser posted image , pa Brina tut user posted image  user posted image  

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 12777
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 21:53:14   
tinaaja
Majcika, kao da ima lekarna Arnika iz sk. loke ene homeopatske zadeva za zobke - poklici in vprasaj. posiljajo tud po posti. jaz imam osanit, ki mi jih je malecka_mateja poslala.  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12778
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 21:54:34   
Taya85
Dober večer!

Se oglašam po dolgem času, smo bili brez interneta-spet!!! user posted image

Pikice, ki smo jih imeli po telesu, so izginile, smo bili v pon. na alergo, od 9.00-14.30-no coment. So ji vzeli kri in se je tako drla, da je bilo mene kar groza user posted image , polulat se v vrečko ni hotla, jo je imela gor cca. 1,5h, pa ni in ni šlo. Šlo naj bi za en virus, niso pa 100%,čez 3 tedne imamo testiranje, če je bila tista vročina, ki smo jo imeli reakcija na cepivo.

Brala vas niti nisem, zato user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  vsem...

thaiss user posted image user posted image  zate in za tvojo sestro, ter  user posted image user posted image  za krstnega botra

srečanje na obali iiiii kok ste mogle uživat, komaj čakam, da se te viroze pa to poleže, da spet mal vidim vaše user posted image , slikce so pa itak ful kjut...

Dajadada user posted image  za Nejca in njegovo čupo user posted image

Erna a veš da je bil en takle blondinc k je Nejc tud v naši sobi v porodnišnici user posted image

kolcanje tudi naša Lina ful kolca, če se smeje na glas, nimam pojma zakaj, to dela odkar se zna smejat

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 12779
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 21:56:48   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: Dajadada

Žal naju niso hoteli sprejeti pri P, saj baje razhaja viroza in če otroček nima vročine vsaj tri dni nad 38,5 te sploh ne sprejmejo....


Tole mi je malo čudno. Jaz sem klicala k naši P, ker me je samo zanimalo, kaj naj naredim zaradi hripavega glasu, če je mogoče kakšen sirup, al pa kaj takega, pa mi je rekla naj ga pridem rajš pokazat. Vročino je imel pa samo en dan. Je bilo pa res fuul otročkov v čakalnici, ampak jih je kar hitr poštimala.

A ti tudi prek telefona ne morejo dati nobenega nasvetauser posted image  
Upam, da bo kmalu boljeuser posted image . A dlesni ji kaj mažeš? 


mene so tudi od danes na jutri vzeli, ker sem pojamrala, a si ful mane ucke - verjetno ni nic, ampak naj pogleda, da ni kaj.. nima pa nic rdecih, tko da je verjetno po meni, ker jaz ko zacnem, si lahko mencam uci tud 5 min... no ju3 zvemo user posted image moram namrec se po izvide krvnih testo za pregled na pediatriji.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 12780
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:00:16   
pocka
pa še naše slikce...stara 1 dan
user posted image

...pri 7. mesecih
user posted image


nočko




_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 12781
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:02:30   
skačica
No pol pa še jaz.
Takoj po rojstvu:user posted image
in zdej pri svojih skoraj sedmih mesecih:user posted image

Joj, zdej sem brskala po slikah in sem se zraven čist raznežla. Kok sem pa ponosna na mojo lepotičko.

< Sporočilo je popravil skačica -- 17.10.2007 22:03:36 >

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12782
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:02:43   
erna14
taya-a misls zigauser posted image user posted image  jaaaaaaaaaaaa.kje so tvoje fotke iiiiiiiii
skacica-sedmih letihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

nocka

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 12783
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:06:31   
Taya85
IZVIRNO SPOROČILO: erna14

taya-a misls zigauser posted image user posted image  jaaaaaaaaaaaa.kje so tvoje fotke iiiiiiiii



prihajajo user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 12784
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:06:53   
skačica
ernauser posted image user posted image user posted image user posted image , sem že popravila

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 12785
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:10:11   
draja
Thaiss hvala! Ja, takole je naša šarmirala očija v porodni, medtem ko so mamico v operacijski krpali po carskem. Sta že takrta spletla neko prav posebno vezuser posted image .
A ti si tudi rodila v Postojni? So mi taaaaako znane tiste rjuhe in spalna srajca, pa kapica na Matii. Joj meni je bilo tako lepo tisti teden tam dol, kot v hoteluuser posted image .
aja, pa še ena, ki zabija čas tukaj, ker gleda mož fuzbaluser posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 12786
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:11:25   
Pikca
čer,
vidim, da ste se tudi ve mal potepale po svežem zraku in ni toook za prebrat.

Je pa veliko luštnih fotkuser posted image . Kok so cukri ti naši marčkiuser posted image , pa kok ste uživale na obali.

thaiss, držimo pesti še naprej...

Sem ujela malo oddaje Mali vragci... marsikaj znanegauser posted image ... sej je marsikateri nasvet uporaben, ampak moraš upoštevat svoj občutek za otroka. Recimo zdaj je dost popularna kazen zapiranje v drugo sobo - jaz sem našo samo enkrat (pred par meseci, za cca 1minuto), pa se še zdaj spomni (ne spomni pa se zakaj sem jouser posted image ). Pa tisto z nagradnimi zvezdicami je meni čist mim.




(odgovor članu Dajadada)
Neposredna povezava do sporočila: 12787
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:14:07   
Taya85
Linika stara eno uro...........

user posted image

in stara sedem mesecev

user posted image


iii kok smo imele majhne štručke user posted image


(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 12788
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:15:07   
Taya85
IZVIRNO SPOROČILO: draja

aja, pa še ena, ki zabija čas tukaj, ker gleda mož fuzbaluser posted image



........pa še ena user posted image

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 12789
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:18:21   
Taya85
pocka mi mamo tud tako bundico user posted image

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 12790
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:20:24   
Lejci
Ojla,

Mi smo nazaj iz ZOO, uživali ful. Smo izkoristili še (baje) zadnji lep in topel dan.

Thaiss - želim ti čimprej dobre novice!!!

FUL lepe fotke srečanja na obali, mali so čisti cukri, kot reklama za kak Benetton user posted image

Mi smo meli 3 dni vročino 38, pa je bil le zob. Muka...

Od shoo shoes mamo mi roza muco in mi je kar ok. Za zimo pa ima dvoje "škornje" podložene z mucko, podobne tistim od starchild.

Glede tiste oddaje o otrocih z vedenjskimi težavami - jaz imam knjigo od Elizabeth Pantly: z otroci lahko sodelujete in veliko rešitev pri podobnih problemih je enakih. Toplo priporočam v branje!!!

Evo, še naše fotke:

stara 4 dni in danes v zoo:

user posted image

user posted image

_____________________________




(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 12791
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:22:30   
skačica
no, moj je pa že šel spat zraven Ize. Ne gleda fuzbala, jaz bi mogla pa it z njima pa še vedno tle čepim.

Kake luštne fotke naših marčic in marčkov. En bolj lušten kot ta drug. Sami cort otročki.

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 12792
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:23:15   
skačica
IZVIRNO SPOROČILO: Taya85

pocka mi mamo tud tako bundico user posted image


mi tuduser posted image

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 12793
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:34:21   
Pikca
sej ne morem, da ne bi še jaz fotk prilimalauser posted image

1 dan
user posted image

pol leta
user posted image

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 12794
   RE: Marčevke 2007
17.10.2007 22:46:41   
Žabika
Kati: vzela si mi pol ure, ampak je bilo lepo! user posted image

Tale je nastala točno pred sedmimi meseci:
user posted image

Tale pa pred parimi dnevi:
user posted image

Vsem lep pozdravček in mirno nočko!

thaiss: user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 12795
   [Brisano sporočilo]
17.10.2007 23:26:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Žabika)
  Neposredna povezava do sporočila: 12796
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 7:27:32   
draja
Jutrouser posted image user posted image !

Tejčica domnevam, da ste danes pri vas bolje spali, glede na to, da je bila pri nas katastrofa! Madona, pa že ob 6:30 je bil auf! Ko bi imela vsaj jaz čez dan it možnost kdaj spat pa ni šans, ko sem skoz na dveh koncih.

Meaa kako to, da si Lana videla še tretji dan? Jaz sem imela tudi CR, sicer z EA in sem bila ves čas budna in sem jo takoj videla, ampak so mi jo tudi potem na intenzivno prieljali pokazat, naslednji dan pa že pristavili, da se je dojila. Pa takoj naslednji dan po CR sva šli že na oddelek.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12797
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 7:35:13   
pocka
Jutro... user posted image

Draja, si me prehitela.user posted image Tudi mi se zadnje čase zbujamo vedno prej, zdaj smo že na 6.30 pristali. Niti pomislit nočem, kaj bo zdaj, ko se prestavi ura.

slikce - iiii vse so takoooo lepe

bundica - ja itak, da jo majo vsi. če je pa tako leeepauser posted image user posted image user posted image . Meni je edino to dobro, da na obali ni H&m, pa nima vsak drugi iste.user posted image

Sem že na vsezgodaj jezna kot user posted image , sem včeraj delala kremšnite in valda, da je krema preredka in se niti do danes ni dovolj strdila.user posted image user posted image Saj so ful dobre, ampak to ni to, ker oblika je katastrofa.user posted image A ima katera recept za kako dobro kremo, ki ne ostane tekoča?






_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 12798
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 7:43:01   
erna14
user posted image

iiiiiiiiiiiiii kok so lepe slikce,jaz bi se kar enga user posted image user posted image  no ampak zaenkrat sem cist zadovoljna sam z zigcom
user posted image user posted image



a nista lep parcek najina sonckauser posted image user posted image user posted image



_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu draja)
Neposredna povezava do sporočila: 12799
   RE: Marčevke 2007
18.10.2007 7:48:03   
tinaaja
Pocka, za kremsnite uporabi galetta vrecke vanilijo - ala puding. Potrebujes 3. Zmeses pol mleka pol smetane.. fantasticno! miksas ene pol minute, in ce se se prevec zgosti, ne pa premalo.user posted image

Jaz ugotavljam, da pol k je brina pri meni tudi ne spim vec cele ure skupaj. ampak ekr se zbudim samo za kako minuto, sem vseeno spocita. ampak danes mi je slo jako narobe in nazivce tole njeno zizanje. user posted image user posted image

aja, sem predvcerajsnjim zvecer ugotoavila, da mi je regiistracija potekla.. moram it danes uredit.. to pa se servis - ode porodniska.. bemuuser posted image sem misnal, da bom morala se nove gume kupit, pa me je mami spomnila, da jih imam pri njej - ne vem zakaj sem mislila, da sem jih stran vrgla.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 12800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  509 510 511 [512] 513   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  509 510 511 [512] 513   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?