|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
4.3.2007 17:29:46   
lu155
sploh ne uem če bom kam šla zaraduser posted image
sicer mamo pa hiško u opatiji tko da sploh ni problema

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
4.3.2007 21:14:14   
Laubica
Mi pa gremo na otok Ugljan v apartmauser posted image

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
5.3.2007 12:16:34   
Luskan
Hvala, Tia27, bova probala preko Kompasa, pa prečekirala bom še te strani, ki si jih dala. Če ne bomo blizu morja, potem gremo raje kam drugam.

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
5.3.2007 13:02:10   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: Luskan

Hvala, Tia27, bova probala preko Kompasa, pa prečekirala bom še te strani, ki si jih dala. Če ne bomo blizu morja, potem gremo raje kam drugam.


Jaz več preko kompasa nikoli ne bi šla,se mi je ful zamerilo.Jaz prisegam na Iliriko turizem.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
5.3.2007 20:50:53   
doroteja23
MI  pa se še odločamo. Odločamo se med Mediteransko vasjo v Biogradu, Makarsko in Vodicami. Ampak se ne moremo odločit.

Je že bla katera v Mediteranski vasi v Biogradu?

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
5.3.2007 21:08:35   
skokica01
IZVIRNO SPOROČILO: mojca9000

IZVIRNO SPOROČILO: Luskan

Hvala, Tia27, bova probala preko Kompasa, pa prečekirala bom še te strani, ki si jih dala. Če ne bomo blizu morja, potem gremo raje kam drugam.


Jaz več preko kompasa nikoli ne bi šla,se mi je ful zamerilo.Jaz prisegam na Iliriko turizem.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image


Probajte še tukaj. Mislim, da ni problema z rezervacijo. So pa glede na dosedanjo komunikacijo  po e-mailu ful prijazni in še zagarantirajo ti prvo vrsto hišic, če to izrecno želiš.
http://www.e-adria.net/?tema=kampovi&korak=detaljno&id=115

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
6.3.2007 13:30:12   
Pikca
Te hišice v kampu Straško pa zgledajo luštne, pa plaža izgleda OK. Ali ste kaj vprašali, koliko rabiš peš do Novalje in kakšna je pot? Je kdo že bil tam?

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
6.3.2007 22:26:02   
skokica01
Mi smo zdaj rezervirali bungalov v kampu Straško. user posted image user posted image  Sem pa kontaktirala kar direktno kamp in so mi rezervirali hišico, ki naj bi izpolnjevala vse pogoje, ki sem jih navedla (no vsaj upam, da bo tako , ker tam še nisem bila in se zanašam na njihovo besedo). Tole je njihova stran: www.turno.hr in e-mail: camping.strasko@turno.hr 

Novalja pa naj bi bila le en km stran.

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
9.3.2007 8:47:13   
DOLAR
Jupi tudi mi smo včeraj končno rezevirali letovanje.Gremo v Makarsko Hotel Dalmacija,in to za 11 dni.Dolčas nam ne bo ker gremo 3 družine skupaj.user posted image

_____________________________

Razumen človek je tu in tam prisiljen napiti se,da lahko preživi z norci

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
23.3.2007 9:45:25   
BLAŽIKA
Mi pa gremo čez 1. maj v petrčane hotel Pinja in če ima katera od tam izkušnje bi jo prosilauser posted image user posted image za mnenje. Julija pa gremo  na Djerbo. Smo bili tudi lani in smo bili navdušeni.

(odgovor članu DOLAR)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
23.3.2007 10:21:01   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

Mi pa gremo čez 1. maj v petrčane hotel Pinja in če ima katera od tam izkušnje bi jo prosilauser posted image user posted image za mnenje. Julija pa gremo  na Djerbo. Smo bili tudi lani in smo bili navdušeni.


Blažika bi mi lahko poveda točno kje na djerbi te bili,in kam na djerbo greste letos in preko katere agencije?In,kok vas tole stane?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
24.3.2007 14:54:26   
K_a_t_j_a
Tudi midva sma se že za letos odločila, grema na Krk, Njivice, hotel Beli KamikI. 14.7. - 21.7. Komaj že čakam morje, plaža.... user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
26.3.2007 9:12:54   
Anonimen
Jaz sem rezervirala že v decembru dopust na Cresu.Zdej pa moram samo še vse bližnje dopustniške sosede poklicat,kakšen termin imajo oni,če se bomo morda srečali.Ne morem dočakat prekrasnih poletnih dni.

(odgovor članu K_a_t_j_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
27.3.2007 15:20:02   
igor1977
TIA27 živjo nekaj časa nisem bila prisotna na ringaraji  zato vam odgovarjam šele sedaj. Na agenciji v žalcu sma vprašala za te hiške in za kolko dni lahko gremo pa nam je rekla da lahko 10 ali 11, pa je bil enajstdnevni termin zaseden pa nam je ostal desetdnevni termin od 4 do 14 julija pa sma to vzela, takrat so bile proste še številke 3,4,5. Mi imamo tri punce stare 9 let, 3 leta, najmlajša pa bo imela na morju 1 leto. No potem se pa vidimo na Pagu. Lep pozdrav od Katarine (  prijava pa je pod moževim imenom)

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
27.3.2007 20:44:55   
luka jan
Tudi mi smo pred kratkim rezervirali čudovit apartma v Metajni na Pagu. Po dolgem času iskanja smo se odločili za apartma čisto ob morju, s peščeno palažo, tako da bo imel naš user posted image  upam vsaj veliko dela z mivko. Če bo pravo vreme verjamem da se bomo imeli fajn.
A še gre katera v Metajno? Mi gremo od 21. julija do 5 avgusta.

(odgovor članu igor1977)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Dopust 2007 smo že vse rezerviral!!hiphip...
26.4.2007 23:17:18   
Tia27
oj,se vidimo seveda,lp

(odgovor članu igor1977)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?