|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
14.3.2007 15:57:18   
Anonimen
Zredila sem se za 33 kg. Sedaj, 26 mesecev po porodu, imam še cca. 5 kg viška. Brez diete, brez kakršnegakoli odrekanja. Iz porodnišnice sem prišla z 28 kg viška. Torej sem izgubila samo težo otroka in še cca. 600 gramov.

Se pa tolažim z enaki kot jana73.

(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
23.3.2007 20:49:32   
Tanyka
ups

< Sporočilo je popravil Tanyka -- 23.3.2007 20:55:18 >


_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
23.3.2007 20:53:56   
Tanyka
IZVIRNO SPOROČILO: tatam


Rodit sem šla z okroglimi 100kg!!Rabla potem 2 leti,da sem prišla nazaj na 60kg.



Torej je upanje tudi za mene.
Prvič sem se zredila za 29 kg.Teža pred zanositvijo 60 kg.
Naj nižje kaj mi je uspelo prit s kg je bilo 84 kg.S temi sem tudi v drugo zanosila, in šla rodit s 104 kguser posted image user posted image .Sedaj 6 mesecev po porodu jih imam še vedno 97user posted image user posted image .
V glavnem v 4 letih sem pridelala +44 kg-pridnauser posted image user posted image
Upam, da mi uspe shujšat.
Sem pa se tudi jaz sploh v prvi nosečnosti dobesedno nažirala, ko krava



_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
25.3.2007 14:25:58   
ema79
V nosečnosti sem jih pridelala 18. Šla sem rodit z 92 kg. 10 jih je šlo kr dol, sedaj po 5 mesecih jim imam za zgubit še 2, da bom na stari teži, ki pa je tud kr velika (74). Ostalih šest sem dobila dol z dieto (nisem več dojila).

_____________________________

Življenje je lepo....

(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Tiste,ki ste se več zredile...
23.5.2007 23:56:08   
bygi
Jaz sem se zredila za 24 kg, 3 kg sem zgubila, ko sem rodila, ostalih 11 pa v 3 mesecih. 10  kg imam viška pa sem 6 mesecev po porodu. Ne rata mi hujšat, ker dojenčica pije moje mleko, apetit pa imam za vole ubijat. Jem kot volk. Pojem pol krožnika zrezkov pol krompirja, da se sploh najem. Pojem več kot moj možek, ki tudi rad je, samo sam 2x na dan.

(odgovor članu ema79)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Več kot boste dojenčka objemali, pametnejš...
Če sodite med starše, ki neprestano objemajo, ljubkujejo in crkljajo svojega otroka, boste nad rezultati najnovejše razi...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?