|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr.Lukman
2.3.2007 20:25:56   
žarnica
Hodi katera k njemu? Kakšne so vaše izkušnje? V našem kraju ga punce dosti hvalijo, jaz pa s svojim G res nisem zadovoljna, in bi se prestavila k njemu. Če je sploh možno.user posted image

Sem že kontaktirala ambulanto, če je možno se prestavit, tako da še čakam na odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr.Lukman
3.3.2007 0:29:04   
BLAŽIKA
Jaz poznam dve punci, kateri pa sta imeli katastrofalne izkušnje in težave z njim. Jaz sem ga imela pri porodu pa tudi ni bil bogve kaj.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr.Lukman
3.3.2007 0:29:23   
BLAŽIKA
Saj misliš tega iz Ptuja ?*

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr.Lukman
3.3.2007 8:38:59   
lana38
Jaz hodim k dr. Lukmanu iz Ptuja. Do sedaj mi je vedno stal ob strani in mi pomagal pri mojih težavah, ki jih ni malo in kar ne vidim, kdaj se bodo končno končale. Imam same pohvalne besede zanj.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr.Lukman
3.3.2007 9:31:53   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: BLAŽIKA

Saj misliš tega iz Ptuja ?*


ja,tega ja

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr.Lukman
3.3.2007 11:48:48   
BLAŽIKA
Je pa res ja, da verjetno ni zdravnika , za katerega nebi imeli kritik. Vsak jih ima. Mogoče je res enim super drugi pa imamo pač čez njega pripombe. To so samo moje izkušnje, ki pa žal niso bile z njim dobre. Drugim pa je mogoče res super.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr.Lukman
5.3.2007 20:02:09   
Naty*Taja
Jaz sem šla k njemu na 3D in je bil super, se je trudil, da bi čimlepše pokazal in vse razložil.... Je pa danes po mojih izkušnjah tako, da če plačaš so vsi sladki...
Ga pa z drugega zornega kota ne poznam in ne vem kak je, če je tvoj redni ginekolog?!!

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr.Lukman
21.6.2007 8:17:45   
lana38
K dr. Lukmanu hodim že 12 let in sem z njim zelo zadovoljna. Vedno mi je v vseh težavah pomagal in se zelo zavzel zame.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu suzyst)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr.Lukman
21.6.2007 10:03:11   
soncece24
Jaz hodim k njemu že od 16. leta (10 let) in sem super zadovoljna. Edino sestra je včasih ful tečna user posted image user posted image Ampak to so pa menda itak skoraj vse user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr.Lukman
21.6.2007 11:14:37   
katka37
Tudi jaz hodim k njemu zadnjih 16 let in nimam pripomb, trenutno sem 4. noseča, imela veliko zapletov pri vseh prejšnjih treh nosečnostih (imam dva otroka) in vedno si je vzel čas zame in mi vse razložil. Marsikaj slabega pa sem slišala že za marsikaterega G, pediatra.... vedno nekdo pač nekaj najde, tako pač je. Včasih ima vsak med nami slab dan, kar pomislite, kako včasih vzkipimo brez razloga ali pa smo nasploh tečni. Vsak med nami pa  naredi kdaj napako-ali ne? Ženske pa smo nasploh v nosečnosti malo bolj občutljive, saj v nas vlada strah, če bo vse v redu.

Zdaj pa že filozofiram. Malo pač moramo vsi tu in tam kaj požrti. Je sploh na svetu kakšen človek brez napak?

Pa prijeten dan še naprej.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr.Lukman
21.6.2007 12:25:54   
tecka_nosecka
Meni je on car. Res pa je, da nimamo vsi lepih dnevov in da smo kdaj pa kdaj tecni, zato tudi on ne more biti vedno popoln - konec koncev je le človek. Jaz glede njega nimam nic grdega za rečt, je pa res, da ga ne morem primerjati z drugimi G. ker sem pri njem od zacetka. Sem pa bila odločena, da če bi karkoli šlo narobe, bi menjala zdravnika. Ampak trenutno vse pohvale.

Odloči pa se naj sama vsaka - dokler imamo možnost sami izbirati zdravnika, izberimo tistega, ki se nam zdi zaupanja vreden. Na koncu koncev gre za nas in za naše bebike.

LP 

< Sporočilo je popravil tecka_nosecka -- 21.6.2007 12:27:25 >

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr.Lukman
21.6.2007 21:00:25   
smeško
jaz hodim k njemu, nekje 4l.do sedaj sem bila zadovoljna z nji, vse do 18.6.V 2.nosečnosti sem imela pred NS rjav izcedek.rekel je, da je posledica menstre.18.6 sem začela krvaveti, šla sem dežurnemu g, ki mi je odstranil nekje 3cm polip, ta polip pa je za sabo potegnil plod, v 12t.g se je čudil in rekel, da tako velikega polipa še ni videl.kako je mogoče da ga lukman ni videl?????ponavadi že najdejo 1mm velike.v glavnem bom videla, kaj mi bodo povedali izvidi in on sam.potem bom premislila če bom ostala pri njemu al ne.

(odgovor članu tecka_nosecka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr.Lukman
21.6.2007 22:31:24   
mala pikica
Jaz nimam ene same pripombe čez njega. Od vsega začetka hodim k njemu in zmeraj se je zelo potrudil, vedno si je vzel čas, vedno mi vse razložil. Tudi sedaj v nosečnosti. Pa mislim, da je bil lani izbran za najboljšega ginekologa po mnenju poslušalcev radijskih postaj in bralcev revije Viva (mislim, da je ta revija). To pa tudi nekaj pove.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu smeško)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?