|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
31.12.2008 11:38:54   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Tasa_m, ti jaz povem, da sem do Ptuja prišla 10cm odprta in sem rodila v 20 min?


Ma jaz bi tudi tak user posted image  !
Jaz mam do vseh treh porodnišnic  (MS,MB,Pt)nekih 20-25 minut... me res zanima kje bom pristala user posted image

le glej da boš v porodnišnici..user posted image ,


kea dobrodošla..user posted image   bom počakala do tvojega prvega UZ pa te dodam na seznam. Bo vredu?? Saj je to samo še 5 dni..

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 31.12.2008 11:40:22 >

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
31.12.2008 11:48:38   
kea
Ko ravno govorite o porodnišnicah, vam moram povedati, da je to moja III. nosečnost, torej sem že 2x rodila...obakrat v MB.P. in moram reči, da je bilo
obakrat vse zelo dobro izpeljano. Vedno sva z atijem prišla v porodnišnico ponoči in so bili vsi zelo prijazni, na babico in babičarja sem vedno naletela odlično, prav tako sestre v porodnih sobah. No, tudi sestre na oddelku so kljub očitni preobremenjenosti in pomanjkanju zelo vredu, seveda mora biti ena izjema, ki pa ne sme pokvariti splošnega vtisa! Ne, vem ....glede na to da je MB.P. tudi najbližja....niti ne razmišljam, da bi se v tistih trenutkih, ko se vse začne še morala voziti ne vem kako daleč zato ker pravijo, da je nekje toliko boljše....


_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
31.12.2008 11:52:03   
kea
Ja, OK, bom počakala....res je še samo nekaj dni - komaj čakam!

No, sedaj vas za danes zapuščam in vam želim, da nocojšnji večer preživite nepozabno....in pazite nase in svoje user posted image !!!
Voščilo pride drugo leto....čez nekaj ur!!!

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
31.12.2008 11:53:16   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Tasa_m, ti jaz povem, da sem do Ptuja prišla 10cm odprta in sem rodila v 20 min?


Ma jaz bi tudi tak user posted image  !
Jaz mam do vseh treh porodnišnic  (MS,MB,Pt)nekih 20-25 minut... me res zanima kje bom pristala user posted image

le glej da boš v porodnišnici..user posted image ,



user posted image user posted image user posted image user posted image  very funny user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
31.12.2008 11:54:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Tasa_m, ti jaz povem, da sem do Ptuja prišla 10cm odprta in sem rodila v 20 min?


Ma jaz bi tudi tak user posted image  !
Jaz mam do vseh treh porodnišnic  (MS,MB,Pt)nekih 20-25 minut... me res zanima kje bom pristala user posted image

le glej da boš v porodnišnici..user posted image ,



user posted image user posted image user posted image user posted image  very funny user posted image user posted image

ja malo pa te moram hecat.. user posted image user posted image
da se nebom na koncu jaz tak smejala..ko bom v kakem rešilcu rodila..user posted image

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
31.12.2008 11:54:51   
tasa_m
a je bila katera včeraj na glavnem trgu na koncertu Danijele?? 

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
31.12.2008 12:14:27   
frutolina
bod srečna če boš vsaj v rešilcu user posted image user posted image

No, jaz pa zdaj odhajam domov... kjer bom dočakala to naše user posted image  leto !

Lepo praznujte!!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
31.12.2008 12:15:35   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

bod srečna če boš vsaj v rešilcu user posted image user posted image

No, jaz pa zdaj odhajam domov... kjer bom dočakala to naše user posted image  leto !

Lepo praznujte!!

user posted image user posted image no, tak se tolažim..user posted image user posted image

lepo praznuj tudi ti in se tipkamo drugo leto..user posted image

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
31.12.2008 15:53:17   
Blacky30
user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
2.1.2009 23:17:09   
tasa_m
kaj zaj nosečke iz mb. kje ste?? Nič se ne dogaja tu? Bomo mogle kakšno debato vrečt na mizo, da bo postalo zanimivo..user posted image Očitno smo res vse bolj na naših temah prisotne, kot tu gor. Ampak bi pa bilo fajn, če bi se kaj bolj "spoznale" bi lahko vsaj vozičkale skupaj, ko bo tako daleč. Kakšna kavica nam bo verjetna na sprehodu prav prišla ko bo bolj toplo in lahko sedimo že zunaj..user posted image

Jaz sem se že odpravla spat, pa ne morem spat, pa sem se spet spravla pred računalnik in seveda na RR. Kam drugam pa? user posted image   Moj mi stalno reče: glavno da je na RR vse ok, ni važno kaj se po svetu dogaja. In še prav ima..user posted image

Skoraj bo že 3.dan v letu 2009, grem še malo na kavč k mojemu pol pa probat zaspat..čeprav dvomim, ker ima naša tamala spet neke obračevalne vaje v trebuhu..


user posted image


(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.1.2009 21:30:20   
kekec in mojca
Hej, nosečnice, kako ste kaj? Letošnje leto pa vam bo dalo vetra... user posted image Naj bo lepo, nepozabno!

Meni je ravno včeraj moj osemmesečnik ležal na trebuhu, ves razpotegnjen in sem rekla atiju, če si lahko predstavlja, da je to malo bitjece še leto dni nazaj ležalo v trebuščku in boksal pa brcal... danes pa ves šmrkav in bolan poležava na meni... user posted image No ja, naše novo leto se ni nič kaj lepo začelo.

Že razmišljate kaj o otroški opremi? Boste kupovali novo, rabljeno? S tem sem se ubadala lani, letos pa je naš avtosedež prerastel in jo bomo najbrž prodali... najbrž zato, ker je ful lepo ohranjena, ena izmed najboljših (Maxi cosi), pa razmišljam, da bi jo prišparala še za tretjega otročka... po drugi strani pa - nismo je dolgo uporabljali, še zmeraj je v garanciji, kdaj bomo imeli tretjega še ne vem - če ga bomo sploh imeli, pa po moje bi še zdaj nekaj dobila za njo... Kaj pa vem...

Zadnjič sem ravno zibelko pospravila, pa mi je bilo kar malo hudo pri srcu. Joj, kako rastejo ti naši pikeci... kje ste zdaj vse, da poročate o svojih pregledih?

Vozičke ste že nabavle? Joj, to je bilo zoprno izbiranje, na koncu sem skoraj z ušesi ploskala, ko sem ga našla... Prvič sem manj komplicirala, kot pri drugem. Seveda, zdaj sem vedela, kaj hočem in na kaj moram pazit.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.1.2009 15:00:46   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Hej, nosečnice, kako ste kaj? Letošnje leto pa vam bo dalo vetra... user posted image Naj bo lepo, nepozabno!
ja,zdaj pa se je začelo tudi naše leto..ko pomislim,da ni dolgo ko sem zvedela da sem noseča, zdaj pa že odštevam zadnja 2 meseca in še malo..no, je pa res da komaj čakam,..da se bomo cartali..user posted image

Meni je ravno včeraj moj osemmesečnik ležal na trebuhu, ves razpotegnjen in sem rekla atiju, če si lahko predstavlja, da je to malo bitjece še leto dni nazaj ležalo v trebuščku in boksal pa brcal... danes pa ves šmrkav in bolan poležava na meni... user posted image No ja, naše novo leto se ni nič kaj lepo začelo.
upam,da se čimprej pozdravi user posted image user posted image user posted image

Že razmišljate kaj o otroški opremi? Boste kupovali novo, rabljeno? S tem sem se ubadala lani, letos pa je naš avtosedež prerastel in jo bomo najbrž prodali... najbrž zato, ker je ful lepo ohranjena, ena izmed najboljših (Maxi cosi), pa razmišljam, da bi jo prišparala še za tretjega otročka... po drugi strani pa - nismo je dolgo uporabljali, še zmeraj je v garanciji, kdaj bomo imeli tretjega še ne vem - če ga bomo sploh imeli, pa po moje bi še zdaj nekaj dobila za njo... Kaj pa vem...
midva sva kupila rabljen avtosedež oz. jajčko, ki je bila rabljena samo 4-krat in sicer tudi Maxi cosi. Gledamo na vsak € ki ga lahko prihranimo. Se mi zdi, da dobiš tako lepe rabljene stvari,da se sploh ne vidi da so rabljene.. Dobila sva res VSE kar potrebuješ za dojenčka od previjalne lesene podloge do kinderpeta. Kinderpet imava sicer sposojen ostalo pa sva dobila. Imam toliko oblačilc in vsega od svakinje tamale, ki se vidi da so bile nošene samo 1-2krat ker pol je tamala prerasla, da bi mi bilo škoda da bi vse kupovala na novo..user posted image No, ne rečem, da nisem kupovala ničesar. Seveda sva ampak pol ko sem dobila 3 velikeeee škatle oblačilc sem rekla:STOP s kupovanjem. Bomo sproti,če bomo vidli, da nama kaj manjka.

Zadnjič sem ravno zibelko pospravila, pa mi je bilo kar malo hudo pri srcu. Joj, kako rastejo ti naši pikeci... kje ste zdaj vse, da poročate o svojih pregledih?

jaz imam pregled jutri in komaj čakam. Mislim,da bo mi naredila UZ ker je rekla,da bo mi morala zdaj našo princesko bolj opazovat,ker sem jaz fasala nosečniški diabetis..user posted image
Je pa me prav strah, da bo mi spet začela govorit, da je premala za svoje tedne. To sem nazadnje poslušala pri NS in pol še na morfologiji.. In pol se samo cmerim in presekiram, zakaj je premala in zakaj glih moja..user posted image


Vozičke ste že nabavle? Joj, to je bilo zoprno izbiranje, na koncu sem skoraj z ušesi ploskala, ko sem ga našla... Prvič sem manj komplicirala, kot pri drugem.
Seveda, zdaj sem vedela, kaj hočem in na kaj moram pazit.
Midva imava voziček doma že od mojega 4 meseca user posted image . Sva dobila to od njegovih staršev. Sem prvo mislila kupit rabljenega pol pa sta nama njegova starša rekla, da ni šans za rabljenega in da bosta kupila novega. In sta pol kupila vse v kompletu (razen jajčke) in sicer Quinny Buzz. Obema je bil lep tak da zdaj pospravljen čaka še dober mesec in pol preden ga damo ven,da ga ščistimo za našo uporabnico..user posted image



evo pa še slikica našega vozička user posted image
user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.1.2009 15:02:40   
tasa_m
kaj pa mi je zdaj to nardilo?? user posted image user posted image
pa mi ne gre niti popravit...
joj sem jezna, stalno mi rata slikico lepo pripopat gor..danes pa to.. user posted image


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 5.1.2009 15:06:16 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
5.1.2009 20:44:50   
frutolina
IZVIRNO SPOROČILO: cati

Mariborčanke kje ste se zgubile??? Že celteden nič glasu od vas.
Jaz grem tudi januarja v šolo za starše na vošnjakovouser posted image .


LP
Cati


REEES??
Kaj mogoče veš kdaj se začne? Se vidimo potem user posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.1.2009 9:06:41   
kea
Tako, sedaj pa sem opravila UZ in določili so mi tudi datum, ki je malo kasneje, kot sem jaz preračunala, sedaj je 16/8-2009! kako pa se bo pik-ec/ica odločil/a pa bomo videli takrat!
Aja, nisem vam še zaželela velikoooo sreče, veselja ter zdravja seveda tudi, v tem novem letu!!!!

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.1.2009 9:11:12   
tasa_m



Nosečnice: user posted image

user posted image      mars.2903, PDP januar 2009
user posted image     VRTNICA84, PDP 25.01.2009
user posted image     cati, PDP 10.02.2009
user posted image     Vesnozaver, 16.02.2009

user posted image     tasa_m, PDP 18.03. 2009
user posted image     MalaČebelica, 17.03.2009
user posted image     KOKICA32, 20.03.2009

user posted image      KaTkA24, PDP 14. 04 2009
user posted image     frutolina, PDP 20.04.2009

user posted image     Maj_taj, PDP 01.05.2009
user posted image     andrejka_237, PDP 09.05.2009
user posted image      christiana21, PDP 16.05. 2009
user posted image      ebetka, PDP 01.05 2009
user posted image     cesarica13, PDP 10.06 2009
user posted image      ribička,  PDP 07.06 2009

user posted image     anadami, PDP julij 2009
user posted image       kea,   PDP 18.08. 2009
 
 
 

Mamice in dojenčki ali dojenčice:   user posted image
 

user posted image   Blackcoffee, Thor, 07.12. 2008
user posted image   žabicamala, Žan Luka, 30.10.2008
user posted image     lyra*, Zoja & Zara, 15.10.2008
user posted image     B.M., Matic, 27.09.2008
user posted image     *bubi*, bubika, 04.09.2008
user posted image    Saraya, Marisa, 27.08.2008
user posted image    gold fish, Jaka, 17.08.2008
user posted image    Blacky, Teja, 17.07.2008




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.1.2009 9:13:07   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: kea

Tako, sedaj pa sem opravila UZ in določili so mi tudi datum, ki je malo kasneje, kot sem jaz preračunala, sedaj je 16/8-2009! kako pa se bo pik-ec/ica odločil/a pa bomo videli takrat!
Aja, nisem vam še zaželela velikoooo sreče, veselja ter zdravja seveda tudi, v tem novem letu!!!!


čestitam za UZ. Dodala sem te na seznam,tak da zdaj pa veselo klepetajmo dalje..
Jaz pa imam danes pregled in me nekaj črviči user posted image  mam tak čuden filling.. Saj vem da je vse ok ampak ne vem kaj mi je kr non stop mi gredo neke norije po glavi.. user posted image

Punce lepo bodite, se tipkamo bolj pol. Imam danes še MŠ ob 18h user posted image

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.1.2009 12:24:26   
kekec in mojca
Fajn zrihtaj, Tasa_m!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.1.2009 12:49:13   
elevitka
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Pozdravljene tudi jaz sem Mariborčanka in moj predviden datum je 27.7.2009


ste me spregledale ali škrat nagaja pri dodajanju na seznam?user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.1.2009 22:35:01   
tasa_m

Nosečnice: user posted image

user posted image      mars.2903, PDP januar 2009
user posted image     VRTNICA84, PDP 25.01.2009
user posted image     cati, PDP 10.02.2009
user posted image     Vesnozaver, 16.02.2009

user posted image     tasa_m, PDP 18.03. 2009
user posted image     MalaČebelica, 17.03.2009
user posted image     KOKICA32, 20.03.2009

user posted image      KaTkA24, PDP 14. 04 2009
user posted image     frutolina, PDP 20.04.2009

user posted image     Maj_taj, PDP 01.05.2009
user posted image     andrejka_237, PDP 09.05.2009
user posted image      christiana21, PDP 16.05. 2009
user posted image      ebetka, PDP 01.05 2009
user posted image     cesarica13, PDP 10.06 2009
user posted image      ribička,  PDP 07.06 2009

user posted image     anadami, PDP julij 2009
user posted image      elevitka, PDP 27.07. 2009
user posted image       kea, PDP 18.08. 2009
user posted image    *TaMiKaaaa*, PDP 08.09.2009
 
 
 

Mamice in dojenčki ali dojenčice:   user posted image
 
    Blackcoffee, Thor, 07.12. 2008
user posted image     žabicamala, Žan Luka, 30.10.2008
user posted image     lyra*, Zoja & Zara, 15.10.2008
user posted image     B.M., Matic, 27.09.2008
user posted image     *bubi*, bubika, 04.09.2008
user posted image    Saraya, Marisa, 27.08.2008
user posted image    gold fish, Jaka, 17.08.2008
user posted image    Blacky, Teja, 17.07.2008




(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.1.2009 22:35:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

IZVIRNO SPOROČILO: elevitka

Pozdravljene tudi jaz sem Mariborčanka in moj predviden datum je 27.7.2009


ste me spregledale ali škrat nagaja pri dodajanju na seznam?user posted image

OPROSTI ŠE ENKRAT..
napačen seznam sem prilepla.. user posted image

(odgovor članu elevitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
6.1.2009 22:50:54   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Fajn zrihtaj, Tasa_m!

hvala lepa..

no da javim kak je blo na našem pregledu..
Še vedno imamo punčko user posted image , ni nič zraslo na novo v 4 tednih,..veliki smo dovolj za 29 teden (po njenih izračunih sem user posted image 29w4d, po mojih pa 29w6d) težki pa smo 1180g user posted image
Sladkorna ki sem jo fasala med user posted image ne vpliva na našo pupo tak da je bila kar presenečena, da se tak pridno držim diete in da je mala pridna in raste tak kot treba. Bo očitno nadoknadla kolko je prej zamujala..user posted image Je pa že obrnjena navzdol..user posted image

Glede MŠ pa kaj te vem al sem bla tak utrujena ali pa res nisem zvedela nič novega na tem prvem srečanju? user posted image bo verjetno jutri boljše..

Zdaj pa grem spat .. punce nočko user posted image mam jutri spet naporen dan..letanje od dohtarov da mi podaljšajo bolniško..
držite pesti da mi bodo..user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 6.1.2009 22:52:36 >

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.1.2009 7:01:12   
tasa_m
dobro jutro mariborčanke,kako smo?

kaj zdaj bo zaživel ta forum mb. čvek ali ne.. Bom se mogla razkurit al kaj user posted image  al hočete da vas z user posted image  sem privlečem..al kr z celim ansamblom  user posted image ??? user posted image user posted image


te pa pravijo, da smo štajerke največje čveke,..te pa nič ne kaže na to user posted image .. V tednu dni glih ene 2 strani napišemo..

No,no gremo, gremo zdaj se malo še na ta forum spravit ne samo na forume v katerem bomo rodile..user posted image user posted image user posted image  go,go,go.. mariborčanke...
pol itak nebomo mele cajta za forum,zdaj ko pa še ga mamo pa izkoristimo ta čas,kolko ga še lahko...

no,da nebote rekle da se derem že navsezgodaj (čeprav sem gor že od 4.30 user posted image  )vam bom pa postregla še z jutranjo kavico..

user posted image
pa z rogljičkom..
user posted image

tak nahranla sem vas za en čas,zdaj pa veselo na delo... user posted image user posted image  (to pomeni na ta forum..)


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.1.2009 8:23:27   
kea
Sladkorna, ki si jo dobila se je pojavila v nosečnosti, prej ni bilo nikoli nobenih sledi, da bi jo imela ??? Ja, saj vem, da obstaja kar nekaj bolezni, ki jih rada "potegne na plan" nosečnost ! Ali si že dolgo v bolniški? Jaz sem tudi bila v prejšnji user posted image  v bolniški od konca 4. meseca naprej zaradi 2 krvavitev in kasneje molečin v spodnjem delu trebuha in ukleščenega živca. No, sedaj je še v se OK, skrbijo me le bolečine v spodnjem delu trebuha, ki so se že začele pojavljati, pa upam na najboljše! Edina MB sem v avgustu ???? Punce imate kakšno idejo kako naj poveva doma in v službi, glede na to da gre za 3. user posted image  ? 

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
7.1.2009 9:39:46   
elevitka
No jaz sem imela včeraj 3 pregled in dobila kup napotnic za laboratorij, materinskr še nimam. Veliki smo že 52,2 mm, srček veselo bija, noseča sem 11t 1d, videli smo tudi rokice in nogice ki krilijo sem ter tja.user posted image

Ker me je zelo strah odvzema krvi sem bedela celo noč od pol dveh do jutra, lačna kot slon .... saj sem šla v laboratorij... čakalnica polna do roba :) No po mučnem odvzemu krvi (skor vedno mi je slabo in skup padem) se skotalim do šihta, kjer sem komaj čakala da pojem sendvič :)

No zdaj sem komaj prišla k sebi :) mislim da bom preživela user posted image

Mater sem posranec user posted image

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?