|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: splav
9.3.2007 23:55:52   
skačica
Bravo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tudi jaz bi se tako odločila,ne podpiram splava. Sem to temo ves čas spremljala in čakala na tvojo odločitev. Še enkrat ti čestitam za takšno odločitev in ti želim lepo lepo nosečnost.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: splav
10.3.2007 18:27:32   
TANTRA
Čestitam za odločitev!user posted image user posted image user posted image user posted image
Veš, tudi jaz sem bila nekoč v takšni dilemi...Pa sem na pregovarjanje moža obdržala nosečnost... Ko sem rodila sem zagledala prelepo punčko, ki mi je bila čisto podobna...V oči so mi stopile solze in rekla sem ji: a tebe nisem hotela imeti rada??? Danes je moj največji cukrček in ne pomišljam da bi kdajkoli
prekinila nosečnost.... Ena izkušnja je bila dovolj za celo življenje...
Zato pogumno, boš videla da bo vse ok...

(odgovor članu skačica)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: splav
10.3.2007 20:46:40   
Blejka26
veste,da sedaj že malo občudujem svoj trebušček...mal me je še strah kako bom ponoči če se bosta oba naenkrat zbudila,kaj bom storila,ker sem sama,kako ju bom uspavala,..trenutno moja 14mesečna hči zaspi z dojenjem in ne vem kako naj preneham s tem!pred rojstvom drugega jo bo treba,drugače bo kriza...

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: splav
10.3.2007 22:52:13   
Blacky30
Nič se ne sekiraj, mogoče pa se bo sama odstavila. Pri nekaterih se to zgodi, ker ima mleko baje v nosečnosti čisto drug okus, ki otročkom ponavadi ne paše. Vse bo šlo, ne skrbi. Sploh ne razmišljaj o tem, ko boš v taki situaciji, jo boš rešila brez dvoma, ker jo boš morala. In se boš znašla.user posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: splav
10.3.2007 23:35:02   
ronja
domennatalija, mogoče ti bo pomagala knjiga Spi dete, spi. Tu gor so jo punce priporočale, jaz svojih user posted image še nimam, tako da iz izkušenj ne morem povedat, vendar pa tam pravi, da je njegova metoda 96% učinkovita, torej se navadijo sami zaspat skoraj vsi otroci in to dokaj hitro, če si strikten... Nočem nič pameti solit, včeraj sem jo dobila iz knjižnice in prebrala, pa se mi je zdelo, da ima "point", poglej, mogoče bi ti pa koristila. Pa da urediš spanje tamale predno dobiš novega (in se pred tem po možnosti še malo spočiješ)...

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: splav
11.3.2007 0:56:58   
Erdbeere
domenatalija....če boš želela in imel avoljo, verjemi, da boš svojo taveliko punco odvadila dojenja in da bo spala...jaz sem tudi taveliko dojila 15 mesecev, nakar sem ugotovila, da je doolj crkljanja, ker res ni bilo druzga zvečer in sem si rekla, če lahko zaspi brez zize, prej je povečerjala, se mal priklopila na zizo, zizo spustila in sem jo dala v posteljo, lahko večer zgleda tudi da povečerja in gre v posteljo....in je ratalo, sicer je bilo par dni malo joka, ampak splačalo se pa je....čestitam pa za user posted image bodi najsrečnjejša nosečka user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 81
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?