|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 19:53:50   
Taša
Maste glih temo, ki me je danes razkurila tako:(:(, da rajši ne govorim. Pri nas je bogi revež tako utrujen ko pride iz službe da res cel popoldan nič ne more !!! Sam za računalnikom lahko sedi ali pa gleda televizijo:hudicek::hudicek:. Sej ne rečem da kdaj kaj pomaga, da bi se pa spolnil kdaj otroke vzet in jih ven pelat to bi pa že bilo preveč.. Jaz sem itak skoz doma polna energije in lahko skrbim za vse...
On nima nobene skrbi doma niti z otroci ničesar... V glavnem sem že bila danes malce groba do njega, pa če že ne vem kako mu naj povem kaj potrebujem. Rabim MOŠKEGA ne pa cunjo... LP

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 20:21:03   
Urša
:)-:)-:)-:)-:)- Bravo Bori! Tud mene si nasmejala! :bravo:
Naš ati je pa priden in vedno rad pomaga, pred Tvjem leži samo takrat, ko je mami na RR, tko da sva si kvit!:sloncek:

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 20:35:10   
Janeja
Tudi jaz moram javno pohvalit našega atija - je zlo priden in se res vsakega pospravljanja loti. :bravo::bravo::bravo:

Da o skrbi za najinega :angel: sploh ne govorim. Ker sem jaz u službi do 17.00:(( , on pa je vsak dan doma že ob 13.00 sta z Janom cel popoldan sama, pa baje zelo uživata.

Punce (Meggi,Bori,...) res se morte nekak zmenit, saj je stanovanje in otrok od obeh - kot pravjo u dobrem in slabem!;)

Držim :miska: da vam uspe in da res začnete uživat skupaj:sloncek:

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Kaj delajo moški po službi ?
30.9.2004 21:04:21   
pika8
:zmeden:Moj pride tak pozno iz službe,da ga ponavadi sploh ne vidim.Ko pa je doma pa lahko rečem ,se še kar loti pospravljanja posode po kosilu,ko je umita jo zloži iz stroja,posesa,v bistvu se še loti kar vsega razen peglanja.Včasih pa tudi štrajka,takrat pa brenka po kitari da se nam vsem meša.;)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Kaj delajo moški po službi ?
1.10.2004 8:20:53   
bori
Meggi:bravo:, moja sotrpinka:((,...

Ti, smo se enkrat v službi tudi z našimi dedci pogovarjale kako to funkcionira doma, pa sem na koncu jaz izpadla čudna, ker bi vsesorte rada. Pa za popi... mi je pa sodelavka rekla, da se je odločla in svojega moža tako uštimala, da ko je prišla domov ni ne skuhala, ne oprala, ne previla tamalega, se je zvalila v stol in gledala TV,... baje, da je po 5 urah opazil, da tudi ona gleda Olimpijo in jo vprašal, če je zbolela. :)-:)-:)-:)- .

Ti, po moje se bomo izstradali in usmradili preden moja kaj opazi. :)-:)-:)-:)- . Sem pa že enkrat taščici rekla, da nima njen najstarejši nobenih delovnih navad. In veš kaj mi je rekla? Da hišna dela pa vendar niso moška dela. Da bom pa to že nardila, če je ona tri zravnala, bom tudi jaz enga. :hudicek::hudicek:

lp, Bori

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Kaj delajo moški po službi ?
1.10.2004 8:23:34   
Donja
To pa so tašče ja :hudicek:

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Kaj delajo moški po službi ?
1.10.2004 8:34:30   
VITA74
Ojla te popolnoma razumem, tudi jaz sem imela bivšega patrona, ki ga je mama pedenela spredaj in zadaj in zraven govorila: dokler je ženska roka pri hiši tebi ni treba delat! Mislim :grrr: smo kr po hitrem postopku konačli....
Sedaj je pa situacija znosna, a kljub temu mu moram vedno rečt, nakazat, včasih znoret...... in tudi jaz nisem pospravljala/likala/kuhala zanj, sem poskrbela samo za naju s škratkom, pa še veliko sva se potepala in morem rečt da je kar hitro opazil :)-:)-:)- in se malo popravil. Tako da je ta taktika priporočljiva, kadar vse drugo odpove :zmeden:
Pa saj za jamrat ravno ne morem, a včasih pa vseeno...
Lp

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Kaj delajo moški po službi ?
1.10.2004 8:37:23   
Lenny
Da še jaz pristavim svoj piskrček. Moj v.d. tast je pred par leti izjavil, da mora sine samo mami pomagat, punci oz. v.d. ženi pa ne, da se ta ne razvadi. :zmeden: :zmeden: :zmeden: Sem skoraj s stola padla od smeha. :)- :)- :)- Potem me je pa zloba prijela :hudicek: in sem mu zdeklamirala, kako midva to skupaj poštimava, da lahko potem hitro tudi skupaj pobegneva na lepše. Mi revež sploh ni verjel. In se je enkrat nenapovedano narisal pri naju, pa videl svojega sina s sesalcem v rokah. Uf, sem uživala! :hudicek:
Moram pa pohvaliti mojega dragega :love: . Nikoli se ni branil dela v gospodinjstvu. In res se drži tega, da je hitreje gotovo, če si pomagava. :bravo: :bravo:

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Kaj delajo moški po službi ?
1.10.2004 8:44:23   
bori
Glede na to,da se bliža vikend in z njim " generalna" bi lahko v soboto CEEEELO dopoldne buljila v TV, potem pa popoldne dobila obiske in kaj mislite, komu bi bilo nerodno? HA?? Moj možek verjetno sploh nebi nič opazil,... :)-:)-:)-:)-.

Pa da ne boste mislile, da ni to stalna debata. Po pogovoru 2, največ tri dne "delimo dela" - beri on 5% jaz 95% in tretji dan zopet jovo na nova. S tamalo sicer skupaj razmetavata Lego in Puzzle, a kaj ko so jih proizvajalci pozabili naštimat tako, da bi sami skočili nazaj v škatlo,...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Kaj delajo moški po službi ?
1.10.2004 9:32:14   
Meggi

Ma to je res za pop.................

Fora je ko res nekaj naredi-kaj zraven še vse to potegne?! Kisel obraz, saj bom (enkrat v prihodnisti), si tečna. In povrh tega bo to moral veljat za mesce,.....

Hudo je to, a enkrat bo treba razčistit. Iščwm voljo in moč da na čimlepši način a pokam po šivih!

Da se sam spomnem na tv- in fuzbal ki traja dve uri.....
Bori saj to je ko je nam prej neroden ko njim,..........

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Kaj delajo moški po službi ?
1.10.2004 9:36:07   
Meggi

me pa še nekaj zanima. Ali se sami spomnejo, da je npr, treba nesit smeti, al je treba rečit,....

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Kaj delajo moški po službi ?
1.10.2004 10:10:23   
bori
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-,

bodi resna, da jest rečem mojmu Borutu, naj nese ven smeti, bi verjetno še karto stanovanja rabil, da jih najde.
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-,

lp, Bori

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Kaj delajo moški po službi ?
1.10.2004 13:44:28   
KatjaP
Da vas še malo potolažim - moj predragi mož:hudicek: me kliče v službo kje so njegove nogavice:) V stanovanju smo tri leta in so od vsega začetka že na istem mestu - mislim za pop...... Tako, da Bori nisi sama :)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?