|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kilogrami
31.3.2007 13:55:27   
Splet.Ka
Oj.

Jaz sem se zredila za 17 kg pri manj kot 1,60 m. Pa en mesec prezgodaj sem rodila.

Pol leta po porodu sem brez enega odrečenega grižljaja prišla nazaj na svojo težo.

In za noben gram se nisem obremenjevala, ne za gor, ne za doluser posted image .

_____________________________

Cvetim...

(odgovor članu MIASE)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kilogrami
1.4.2007 14:29:47   
FruityTango
IZVIRNO SPOROČILO: AnaB.

Razumem če imaš težave s slabostjo in tako, samo, če načrtno skrbiš za postavo med nosečnostjo... tiste bi pa v rit sunla


Hm, veš kaj FruityTango, kar sama sebe suni. Če gledaš, kaj ješ, ne glede na to, ali si noseč ali ne, ni s tem popolnoma nič narobe, ker to preprosto pomeni, da skrbiš za svoje zdravje. Če pa ješ vse povprek, brez vsake mere, ne samo, da škodiš sebi, ampak tvegaš, da se rodi pretežek otrok, za kar pa vsi vemo, da no ok.
Da ne bo pomote ... in da me ne bo katera narobe interpretirala, sem absolutno proti načrtnemu hujšanju v nosečnosti, a proti prehranjevanju z glavo pa nikakor.
Če nekdo pazi, kaj poje in se ne nažira sladkih in predvsem mastnih jedi, s tem posledično pazi tudi na svojo postavo. Je to narobeuser posted image  Lepo te prosim.


Svetujem ti, da si prebereš post. V enem stavku me grajaš, v drugem pa praviš, da si absolutno proti načrtnemu hujšanju user posted image
Kar se tiče interpretacije.... user posted image

(odgovor članu AnaB.)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kilogrami
1.4.2007 15:21:42   
Strawberrie Cherrie
Vsega skupaj sem se zredila 20g, od tega sem imela konec 5meseca +4kg user posted image user posted image user posted image

Evo 4mesece po porodu sem na stari teži oz kak kg manj user posted image

Aja, drugače sem pa tudi bolj med suhimi...je precej pogosto, da se bolj suhe ženske več zredijo ...

(odgovor članu FruityTango)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kilogrami
2.4.2007 20:50:55   
rakinja
Lep pozdrav! Sem nova uporabnica te strani. Noseča sem 19 tednov in se nisem zredila niti grama. Sem zelo presenečena, saj sem se v prvi nosečnosti zredila do 19. tedna že 4 kg. Danes sem bila ravno na pregledu in me je pohvalila.


< Sporočilo je popravil teni* -- 3.4.2007 10:43:07 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kilogrami
3.4.2007 14:02:42   
barby113
Za fruity tango.
Iz popolnoma zdravstvenega stališča, doma imamo namreč zdravnika ti povem, da pretirano rejenje  škodi ne samo tebi ampak tudi tvojemu otroku. V nosečnosti je idealno, da se zrediž za 10-12 kg. Vsako prenajedanje in prenažiranje pa je samo tolažba za tiste, ki se drugače stradajo in mislijo, da zdaj lahko jede. Jesti je treba zdravo veliko sadja in zelenjave. Še včeraj na materinski šoli je sestra to zeloo povdarila. Tako da se ne preveč basat, ker nosečnost ni nobena olajševalna okoliščina za debelost!!!!!!

(odgovor članu rakinja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kilogrami
3.4.2007 14:56:49   
AnaB.
Za FruityTango
IZVIRNO SPOROČILO: AnaB.

Razumem če imaš težave s slabostjo in tako, samo, če načrtno skrbiš za postavo med nosečnostjo... tiste bi pa v rit sunla

Hm, veš kaj FruityTango, kar sama sebe suni. Če gledaš, kaj ješ, ne glede na to, ali si noseč ali ne, ni s tem popolnoma nič narobe, ker to preprosto pomeni, da skrbiš za svoje zdravje. Če pa ješ vse povprek, brez vsake mere, ne samo, da škodiš sebi, ampak tvegaš, da se rodi pretežek otrok, za kar pa vsi vemo, da no ok.
Da ne bo pomote ... in da me ne bo katera narobe interpretirala, sem absolutno proti načrtnemu hujšanju v nosečnosti, a proti prehranjevanju z glavo pa nikakor.
Če nekdo pazi, kaj poje in se ne nažira sladkih in predvsem mastnih jedi, s tem posledično pazi tudi na svojo postavo. Je to narobe Lepo te prosim.


Svetujem ti, da si prebereš post. V enem stavku me grajaš, v drugem pa praviš, da si absolutno proti načrtnemu hujšanju
Kar se tiče interpretacije....


Ne, draga moja, ti si preberi še enkrat. Pozorno preberi.

"Da ne bo pomote ... in da me ne bo katera narobe interpretirala, sem absolutno proti načrtnemu hujšanju v nosečnosti, a proti prehranjevanju z glavo pa nikakor. "

Je zdej kaj bolj jasno?

(odgovor članu barby113)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kilogrami
4.4.2007 15:46:40   
Jutra
Imela +17 kg, pridobivala kar enakomerno čez celo nosečnost in tudi zadnji mesec (!!), ko se naj bi že kilaža ustavila. Ja, ampak moj apetit se ni ustaviluser posted image  Hm, sem bila pa potem ponosna mama 4 kilske štručkeuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kilogrami
5.4.2007 8:29:50   
Laubica
Jaz sem se zdaj do 10t ŽE zredila za 3 kguser posted image user posted image ,v prvi nosečnosti pa čez celo samo 8 kg

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?