|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dieta zeleni slap
26.5.2007 12:33:48   
Anonimen
manny, kako je bilo v Egiptu?

punce, dejte no naj še katera napiše koliko kg ji je uspelo izgubiti, ali še hujšate ali ste obupale? Jaz se kak dan držim pa spet pregrešim pa dva dni držim...vidim, da ste na istem kot jaz, sklepam ker se ne javljate in ne pohvalite koliko ste shujšale user posted image

tiste ki pa ste, pa kar na dan z besedo, za nas, z šibko voljo user posted image

(odgovor članu manny)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Dieta zeleni slap
27.5.2007 11:35:50   
tanikaa
Diana, jaz sem poniknila, ker sem mela zdaj dva piknika, pa sem vedela, da ne bo šlo nič dol. user posted image  Lahko se edino pohvalim, da nisem nič dobila nazaj, tak da držim težo 67,5 kg. No, zdaj so pikniki za nekaj časa mimo, tak da računa, da bom zgubila kilo ali dve v tem tednu, ki prihaja.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Dieta zeleni slap
27.5.2007 14:37:42   
L & L
Evo mene.
Jutri gremo uživat, danes imamo še živčno vojno glede pakiranja, jutri pa ob 9.45 odletimo v Tunizijo jeeeeeeeeee.
No moje kilce so ok spet je ena manj se pravi 77 in to mi je zakon, upam da na dopustu ne dobim veliko nazajuser posted image .
Smo pa imeli včeraj piknik in sem se prvič pregrešila v skoraj dveh mesecih, sem pojedla kos čokoladne torte, je bla tako dobra, sam nisem cele sama mi je še sinko pomagau, ampak vseeno sem grešila, sam mi ni žau, je bla vredna grehauser posted image , pa še lahka čokolada je bila user posted image .
No tako čez en teden se tipkamo ko začnem 90 dnevno, no nevem če ravno v ponedeljek bolj sigurno 11 junija ker me 9 čaka tek in po njem zabava tako da mislim da bom prestavila zadevo za en teden, ali pa tudi ne, ne vem.
Ok dost bo grem zdej naprej pakirat, pa kavo spit, lepo se imejte se tipkamo.

LP.

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Dieta zeleni slap
27.5.2007 19:13:16   
Anonimen
ooo Lplus L, uživaj na dopustu, potem bomo pa spet skupaj hujšale

evo Tanikaa ti si se pa dosti nauživala, ajde zdaj gremo pa hujšati. Jutri a prav? Saj piše, da je treba začeti z dieto v ponedeljek? Torej, držimo se tega kar piše, danes še pridno jemo, jutri pa...jajčki, zajčki in podobne zadevice....

zdržite punce (takole bodrim tudi sebe user posted image ) in pa javljajte kile, ki so šle dol, ker mene to vzpodbudi, če ste ve zmogle bom morda user posted image  zmogla tudi jaz...

no gremo s trdno voljo dalje

pa kak jedilnik napišite, jaz sem čisto brez idej

(odgovor članu L & L)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Dieta zeleni slap
28.5.2007 10:36:55   
Barbs
Ojlauser posted image ,

evo mene..... tudi jaz grem od danes naprej zares na zeleni slap, ker to je pa že tu mač, da v enem letu po porodu nisem nič shujšala.user posted image

Ta dieta oz. podobna (mleko je bilo v manjših količinah dovoljeno, prav tako kefir ali žlička masla na zelenjavi) sem pred leti, ko sem se pripravljala na en mega Tv nastop, shujšala resničnih osem kilogramov v štirinajstih dneh, zato vem, da je učinkovita. Izogibala pa sem se tudi kolerabe, korenja in rdeče pese, čeprav piše da to ni prepovedano.  Ker sem istočasno obiskovala tudi akupunkturo se mi je telo lepo prečistilo, nisem bila švoh, mogoče sem premalo pila, zato bom zdaj bolj pridna.

LImonade, nesladkani čaji, voda, kavo bom popolnoma izpustila, ker jo brez mleka ne morem piti , no ja, čeprav mi tudi za želodec bolj odgovarja, da je ne pijem ( takrat mi je moja svetovalka za dieto rekla, da če hujšam po tej dieti, je bolje, da dam v kavo žličko stepene smetane - seveda brez cukra). Si kar ne predstavljam, da po treh deci naravne limonade, spijem čez eno črno kavo brez vsegauser posted image

Aja, pa od sadja (čeprav piše, da se ne sme nobenega) se lahko poje na dan dva kivija (namesto limone).

Moj današnji jedilnik;
2 deci donata , umešan jajček, ki je ostal tamalemuuser posted image , pet oliv, limonada

zelena solata z narezano govedino, ki je ostala od včerajšnje juhe, bučno olje, balzamični kis

pražen por s paradižnikom, kuhano jajce

Aja, piti piti piti, lulati lulati lulati!!!

Pa še to - res je fajn, da že en dan vnaprej splaniraš, kaj boš jedel, ker če ne si potem mrzel, ko je treba kaj v kljun vržti...user posted image

p.s.
Ne pozabite kupiti tunine - z zelenjavo, brez, take in onake (samo ne tiste, v kateri je tudi fižol in grah), pa zelenjavne ribice so meni tudi njama . Baje je dobro pri tej dieti, da kako spajsi začinjeno hrano poješ vsake toliko cajta...


Se že veselim jutri! Za kosilo bo mongolsko meso!!!! (jao..kako bom hujšala, če pa tak rada jemuser posted image user posted image user posted image )

KJE STE VSE? Aja, hujšateuser posted image









_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Dieta zeleni slap
30.5.2007 10:37:07   
Barbs
Tut prav. Bom pa sama s sabo hujšala.user posted image

Še žal vam bom - danes je že -1,4 kg.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Dieta zeleni slap
30.5.2007 10:45:22   
tanikaa
A po dveh dneh je -1,4???? Hudiča, pa presneti pir. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Dieta zeleni slap
30.5.2007 11:50:56   
Barbs
A zaradi pira misliš, da ti ne gre dol, al kaj? Eeeh, eden ti verjetno ne bo škodil... Greš pa mal več lulat - razen, če jih ne popiješ sedem?user posted image  Je pa res, da jaz pijem (trenutno)  le vodo in limonado. Čaj mi nekak ne greuser posted image Bi mi kak pir zvečer na terasi, ampak... zdaj ne morem besede požret, se mi bodo smejali...user posted image

Sem pa danes kar dol padla - ne vem, zakaj sem morala prebrati deklaracijo na balzamičnem kisu!!!! Med sestavinami je tudi KARAMELA!user posted image  Mislim....

Sem šla takoj po naravni jabolčni kis - pa ne k patru Ašiču, kar k sosedu Lojzu....user posted image

Tanikaa, grem jest solato s kuhano govedino....mal soli gor, pa žličko bučnega olja, pa JABOLČNI kis. Nekak se mi zdi, da bom danes lačna...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Dieta zeleni slap
30.5.2007 12:17:53   
tanikaa
Če mi ne prepoveš enega pira ali pa deci vina grem s tabo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Dieta zeleni slap
30.5.2007 17:31:17   
Barbs
Ma ne prepovem ti.user posted image Imej en pir na dan, ob sobotah pa dvauser posted image  OK ?

Sicer pa - a ne piše tam, da po šestih dneh lahko pol litra vina na dan oz liter šricarja?user posted image


Ok,zdaj, ko sem ugotovila, da je v balzamičnem kisu karamela, me je čist potrlo. Ful pretiravam in sem čist obremenjena s tem - se mi zdi solata čist zanič, pa v resnici ni. No ja, nimam pa več idej, kaj bi jedla.... zdaj sem kar zelenjavne ribe. Jutri bom pa kislo zelje iz kozarca in morda kar pečenico al kaj pa vem.user posted image

Bo že. A pol hujšaš al ne?user posted image



_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Dieta zeleni slap
30.5.2007 19:11:52   
tanikaa
Hujšam.user posted image  Samo priznam, glih zdaj se nalivam s pirom. user posted image  In kriva je Al bina. Mi je že včeraj zvečer naredila lušte. Ona fajn s pirom, jaz pa s kavouser posted image  Pa je danes šel lubi v trgovino pa mi prinesel dva pira. In ta dva bosta danes šla. user posted image


Sem pa danes pojedla en mesni narezek, košček sira in user posted image  ... ja to bo to. No, če izvzamem ta en pir in še en pir, ki me čaka za večerjo. user posted image

Za kis mi je itak vseeno, ker mam domačega jabolčnega. Jutri bom za malico pojedla malo kuhane govedine, jajčko in zeleno solato. Večerja...ne sanja se mi. Verjetno pir. user posted image  Ne, saj ne.


Aja, še nekaj sem jedla danes. Ko sem prišla domov, sem si skuhala govejo juho z vrečke. user posted image  Brez teh juh enostavno ne funkcijoniram. Če so pa taaak dobre.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Dieta zeleni slap
30.5.2007 21:31:19   
Barbs
Tako. Grem spat. Z mislijo na bolonjske špagete.user posted image

Ampak, moram zdržat, danes je treji dan in je kriza. Jutri bo bolje.user posted image








Saj bo, a ne?user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Dieta zeleni slap
31.5.2007 11:12:39   
tanikaa
Barbs, jaz pa pri tej dieti nisem nikoli lačnauser posted image  Ker vedno si vzamem hrano takoj, ko mi želodec prosi.

In nehaj z bolonskimi šapageti user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne morem pa verjet, da mi z včeraj na danes šlo dol 0,30 kguser posted image  Samo v enem dnevu, pa še dva pira sem spila. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Dieta zeleni slap
31.5.2007 15:27:28   
Barbs
To je zaradi moje moralne podpore.user posted image

Al si šla pa dvakrat kakat.user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Dieta zeleni slap
31.5.2007 18:03:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs



Al si šla pa dvakrat kakat.user posted image

user posted image user posted image


Niti enkrat user posted image

Evo, danes sem pojedla en goveji zrezek + zeleno solato in zdaj dve konzervi zelenjavnih rib. Pivo pa še čakauser posted image



_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Dieta zeleni slap
2.6.2007 8:56:23   
malanja
pozdravljene.meni je uspelo v 14 dneh shujšati za 4 kg,kljub temu da se včasih zelo prekršim jedilnika in pojem tudi kakšen kos slastnega peciva.Pa tudi kavo pijem z natrenom in mlekom.pa sadje tudi pride kakšen dan na vrsto.Pa tudi grejo kg dol.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Dieta zeleni slap
3.6.2007 23:32:43   
Anonimen
punce, ne pit pira nooo....

jaz se nekaj trudim. Jezi pa me,ker se pregrešim s kakšnim koščkom čokolade in potem si rečem, da se itak nisem držala, ker je to pač prepovedano

in očitno res ne smem, ker kile stojijo user posted image

barbs, tanikaa, tu sem, z vama....user posted image tudi jaz bi jedla špagete, pa dunajski zrezek pa pico pa čokoladno tortico user posted image  pa...

(odgovor članu malanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Dieta zeleni slap
5.6.2007 11:50:32   
Barbs
Takole.

Zadnje tri dni ni šlo vse tako, kot se načrtovala, pa vendarle -1,2.
se pozna, da sem se v nedeljo najedla postrvi, pa kozarček belega, pa..ok - najhujši greh - popečen kruh s česnom zravenuser posted image  Nisem karakter.

Zdaj pa sept laufauser posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Dieta zeleni slap
6.6.2007 9:52:31   
tanikaa
Jaz se pregrešim vsak dan. user posted image  Ampak načeloma vztrajam in počasi, ampak res počasi gre dol. user posted image  Končno sem danes zagledala na tehtnici spredaj cifro 66user posted image  sicer je bila potem 9 ampak boli me. 66,9 že nisem mela dve leti.

Diana, jaz se vsak dan pregrešim s kakim grižljajem ali kozarcem piva. Samo potem se ne sekiram zaradi tega in si mislim, da pač to ni nič, da je glavno to, da se vsaj načeloma držim. In gre dol. Počasi pa ziher. Ker vem, da če ne bi mela teh majhnih grehov, ne bi zdržala. Tak da grem zdaj lepo proti cilju in vem, da mi bo ratalo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Dieta zeleni slap
7.6.2007 20:25:30   
Anonimen
punce, pridne ste user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?