|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še ena - prevarana
27.3.2007 11:25:36   
Anonimen
še hvala za vse misli...kako tipsko se vse dogaja, živi kliše. Plenička- ko je povedal, da je spal na parkingu, sem mu takoj rekla, kaj me farba, da je verjetno spal pri njej. In tudi če ni, mu ne verjamem. Rada ga imam, pa vendar je dejanje samo tako močno, da ne morem čezenj. Ja, podpisala sva pogodbo o novem stanovanju, še včeraj planirala nabavo pohištva, psa in ureditev atrija. Vem, da si človeka ne moreš lastiti, vem pa tudi, da morajo obstajati neke moralne vrednote po katerih živiš in ki so ti za lastno samospoštovanje pomemembne. S tem dejanjem mi je pokazal, kako vse skupaj nima vrednosti in je skok čez plot na neki njivi, na zadnjem sedežu njegovega avtomobila večja potrditev njegove moškosti. Mah, kaj naj še pišem, res hvala vam vsem, ki me tukaj na vse mogoče načine tolažite ali mi nastavljate ogledalo. Prosim še kakšen nasvet, predvsem kako preživeti... najverjetneje brez njega

(odgovor članu plenicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 11:33:46   
Zahi
vsak ki v neki zdravi vezi vara je gnil človek.. šibak.. brez ljubezni do partnerja.. vprašanje je samo če lahko živiš s tako gnilim človekom in ti ni mar za to kar dela.. ker verjemi.. če je varal enkrat bo tudi dvakrat.. ljubezni do tebe pa ne čuti kot do partnerja.. saj v tem primeru do tega ne more pridt.. mogoče pa čuti do tebe podobno kot do mame.. user posted image  jo ima rad.. samo sexal bi pa raje z drugimi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 12:15:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kako se zdaj pocutis? Bedasto vprasanje.. ampak folk se razlicno pocuti.. ko se jim to zgodi..


Sej je napisala da je polna besa in sovrastva in gnusa.... user posted image

Jaz sem sla skoz to. Samo sprijaznit se moras z dejstvom, da to ni najhujse kar se ti v zivljenju lahko zgodi. Da je to oseba, ki jo ljubis... In ce si 100% zadovoljna z njim, potem ne vidim razloga, zakaj naj nebi ostala z njim...

Kot je reku Tjazy: to se vedno in vsakemu lahko zgodi. Ce mu je zal in ce ima tebe se vedno rad, zakaj potem nebi bla vec skupi!? Saj mas tudi ti njega se vedno rada!? Torej se imata oba rada!?!


Sorri nism vidu.. da je to napisala..

Bolj logicno je.. da bi bila zalostna... tko fuul zalostna.. ker to bi pol pomenil, da ga mas rada..
Ce si jezna.. pomeni samo to, da ti je zoprno.. ker se ne obnasa tako kot ti hocs.. Sori..

Drugac pa razmisljam zelo podobno kot baguska..

Definitivno to ni najhujse kar se ti lahko zgodi.. in lahko se zgodi vsakomur... obe varijanti..

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 12:18:01   
Zahi
res občudujem ljudi, ki se lahko prepričajo v "sej me ima rad.. sej ne bo več tega delu.. sej ni on kriv.." user posted image

ampak.. dejstva so drugje.. mogoče mu je žal.. bo pa to ponovil.. enkrat.. dvakrat.. dokler ne bo spoznal ene ki bo bolj "ustrezna"..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 12:22:17   
Anonimen
Zahi... a mas izkusnje? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 12:26:14   
Zahi
nope.. prepričanje pač user posted image

poznam pa veeeeliiikk descov k to počnejo.. in verjemi, da ne bodo nehal .. so pa s sedanjmi zato ker pač so z njimi .. se jim ne da menjat veze..

jim pa sede kak ****ec čez vikend..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   še ena - prevarana
27.3.2007 12:57:08   
Anonimen
ne samo jezna - jezna nase, da si dovolim traumirat, drugače pa tako fullll žalostna, da bi se najraje skrila nekam za celo večnost.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 14:40:17   
srki
Pa saj je normalno, da po taki preizkušnji ne moreš biti vsa vesela in polna načrtov za naprej. Žalost moraš tudi dat ven iz sebe.

user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 15:05:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ne samo jezna - jezna nase, da si dovolim traumirat, drugače pa tako fullll žalostna, da bi se najraje skrila nekam za celo večnost.


To je v redu.. da si zalostna.. sej bo minil..

Pa sej ne morm verjet.. jst tuki tebe tolazm.. ?!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   še ena - prevarana
27.3.2007 15:32:01   
Anonimen
:) pa to rabim! hvala za tolažbo Tjazy... sej danes sploh delat ne morem. Stran vsako minuto osvežim, če imam še kakšno tolažbo dodatno user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 15:41:41   
Anonimen
Sam te tolazbe ti ne bojo nc pomagale.. Vsaj men ne.. totalno nc..

In kaj si mislis zdaj.. o svojem.. k pac ves, da je to naredu?

Iz moskega stalisca ti povem.. da to cist nc ne pomen.. da je s tabo kej narobe.. al pa da te nima rad.. preprosto ga je verjeten zrajcala.. in pac.. to je mal tezko kontrolirat vedno..

Postav se v njegovo kozo.. kaj ce bi tebe.. tko en zrajcu.. pa bi te tko zadelo.. da bi si ga fuul zazelela.. A ne bi?
Sej zdej bos zihr rekla.. da ne bi.. k si pac v takmu filingu.. ampak pol bi bil filing cist drugacen..

Lej brez veze.. mal bod se zalostna.. pol pa se mal zmenta.. pa eno kazen mu prsponaj.. tako hudomusno.. in dalje.. Sej kaj bos zdej zarad tega? Vzela druzga? Drug te bo ravno tko.. ce ga bo katera dovolj zrajcala.. pa ce ga bo zadelo.. To tko pac je..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 15:51:54   
FERBEC
Zoprno prebirat take zgodbe ... šel čez podobno .... danes? ... srečen z novo življensko brazgotino
Na žalost logiko takih dejanj  težko razumemo.
Lahko pa to preprosto sprejmeš - dejanje takšno, kot se je zgodilo.
Ozri se naprej in vidla boš več možnosti. Oči so na sprednjem delu glave - zato glej naprej.
Zadaj so možgani - o preteklosti premisli, da prideš lažje do zaključkov in spoznanj, ki ti bodo omogočala še bolj kvalitetno življenje v prihodnosti.

Sej nisem dovolj pameten ampak če se zaveda kaj je storil ... počakaj
Saj vem - boli - ponos - ampak poglej pragmatično, kaj deluje.
Če se zveza konča, si še vedno na istem - kot če jo prekineš takoj. Toda če počakaš in te "teme sploh ne omenjaš" določen čas - se lahko zgodi (vsaj priložnost imaš), da se bo zavedal vrednosti vajinega odnosa - in opusti romanco in živi naprej s tabo, s katero ima že več skupnih dosežkov.

Vendar pa tako lahko ravnaš samo če si res trdna v sebi, ker je moraš upoštevati, da potem, ko se tako razmerje uredi, ne bodo smeli priti na površje nobeni očitki "za nazaj", "za takrat".
Zaenkrat ..... Bolje je, da opazuješ dinamiko odnosa.
Bolje je, da opazuješ in čakaš - pogosto se ob taki romanci nekateri moški preprosto osvobodijo - najde ravnotežje v odnosu do uradnega partnerja - da lahko z njim normalno živijo.
Torej - ko ugotoviš, da ima vzporedno razmerje, je to trenutek, ko ga še lahko obdržiš, če mu to zvezo priznaš, hkrati pa začneš dvigati kvaliteto lastne zveze.
Če si odprta - mu pusti preprosto sporočilo, da se lahko vrne k tebi.
Zgodba naj vam bo izkušnja - torej - ob tem si se nekaj naučil, jaz sem se naučila to in to.
Ni potrebno nobene zaveze za prihodnost - ki je ne poznamo, v smislu: tega ne bova nikoli več - ker ne vemo - lahko pa ZA SEDAJ, ZA TA ČAS, TA TRENUTEK najdeta v tem nekaj velikega - naučita se, kako nas čustva znajo zapeljati,
naučita se, kako sta se odzvala in kako bi lahko drugače reagirala,
naučita se, da KO POČAKAMO, SE ČUSTVA SPREMENIJO.

Velik sreče

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 15:56:52   
Anonimen
Evo... tko nekak.. bi tud jst napisu.. user posted image

(odgovor članu FERBEC)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   še ena - prevarana
27.3.2007 15:57:05   
Anonimen
Kaj si mislim o njem? Nič se ne mislim, gnusi se mi. In kaj on misli o tem? SMS: Da je naredu grozno napako in da bi mi rad do konca življenja dokazoval, kakšen bedak je in kaj mu pomenim. Mi to spet nič ne pomeni. Najraje bi mu napisala - zaleti se nekam. Vem, da vam moškim skok čez plot ne pomeni tako kot nam, ker to ponavadi naredite na fizični in ne emotivni bazi, pa vendar - hallllooooo? Kje je morala? Kar se mene tiče, sem do sedaj imela ogromno priložnosti, da to naredim, pa nisem, ker cenim sebe in tisto kar imam ( sem imela) z njim. Ma ne moreš kar tako, ne poznaš osebe, ne njenih higienskih navad ej, in se potem spraviš.... ne, ne morem dojet. In zdaj bi vse na svetu dal, da popravi zavoženo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 16:03:16   
Anonimen
A ni to lepo?

Kje je morala.. ??! Mah.. to je brez veze.. Custva, love in strast in rojstvo in smrt.. ne poznajo morale..
To so pac drugacne zadeve.. ki jih ne mors vkolupit.. to se ti preprosto lahko zgodi.. tako kot se je njemu..

Poglej realno.. Kaj bos zdaj? Sama? Zaradi tega? Zaradi ponosa? ker ce bos s kaksnim drugim.. bo lahko isto.. al pa se slabse.. lahko tudi bolje.. samo zdej bo itak vsak boljsi.. ker ti nihce tega pac ni naredu.. on ti pa je..

Ne dam ti za prav.. da se ti gnusi in vse to.. Lahko si zalostna.. ce si se kej vec od tega.. pol itak, da je boljs.. da gres.. al pa on gre..

Nc ni to kej tacga res.. sam pac odvisno.. kolk napihnes..

Preberi se enkrat kar je Ferbec napisal.. Fuul dobr.. res..


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   še ena - prevarana
27.3.2007 16:04:43   
Anonimen
FERBEC - hvala. Velike besede. Lahko ga vzamem nazaj, celega ponižnega in plazečega, ki bo kot kuža čakal, da bo dobil po glavi, pa to ni to. Moje zaupanje vanj je porušeno, kljub temu, da njegova zveza ni imela globjega značaja. Prosim povej, kako lahko ti nekomu, ki ga ljubiš to narediš? Pelješ neko drugo z avtom in jo na neki stran poti v svojem avtu po vseh pravilih (!).... in potem to doma razložiš ( ker te odkrijejo), nakar trdiš, da te je dogodek zbudil in zdaj, ko si na pragu, da izgubiš "ljubljeno" osebo, veš, kaj izgubljaš in kakšen bedak si?

(odgovor članu FERBEC)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 16:10:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

SMS: Da je naredu grozno napako in da bi mi rad do konca življenja dokazoval, kakšen bedak je in kaj mu pomenim.


Evo.. prpravljen je nehat.. lahko pa ne bi bil.. a ves.. cist komot? Pol bi pa res mela razlog za paniko.. tko pa je vse ok..

Zdej me bojo spet napadli.. ker ga zagovarjam nekak.. sam ni cist tko.. Lahko pisem.. kaj je naredu.. pa to.. sam kaj bos s tem? To ti ne bo nc pomagalo.. in nobenmu..

Pravis.. da si mela dost sans.. pa jih nisi izkoristla.. Ne stokaj zdej zaradi tega.. ker on pa pac eno je izkoristul.. pa bi jo se ti.. a ne?! Pac si se odlocla.. da je ne bos.. Ok. Cist v redu..
Ampak ce pa bi jo.. bi te pa tole zdej pol manj bolel.. Sej ni bitvene razlike.. lahko cist minimalna.. lahko je teb cist mal manjak.. pa bi podlegla.. in lahko je njemu cist manj mankla.. da ne bi podlegu.. ampak jebi ga.. tko je pac blo..

Kot je reku ferbec.. naucta se neki iz tega.. ker vse ma svoj nemen.. in bodi zalostna.. ostalega se poiskusaj znebit.. ostalo te ne bo nic naucilo..


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 16:15:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prosim povej, kako lahko ti nekomu, ki ga ljubiš to narediš? Pelješ neko drugo z avtom in jo na neki stran poti v svojem avtu po vseh pravilih (!)....


Da se to.. da se.. samo ce je vrtinec strasti dovolj mocan..

Sam jst ne bi reku.. da sem bedak.. to ne bi blo fer.. do tiste druge... ampak bi reku.. tko kot sem teb tuki razlozu.. in pol.. kar bi blo.. bi pac blo..

Tko kot on ve.. da se mu ni slpacalo.. tko ti vedi.. da se tud tebi ne splaca.. zavreci mogoce zlo cudovitega cloveka.. zaradi taksne malenkosti.. Ni racunice..
Jst bi to prezivu.. cist izi.. odvisno od okoliscin... ampak v najslabsem primeru.. bi bil mal zalosten..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   še ena - prevarana
27.3.2007 16:17:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Kot je reku ferbec.. naucta se neki iz tega.. ker vse ma svoj nemen.. in bodi zalostna.. ostalega se poiskusaj znebit.. ostalo te ne bo nic naucilo..


vem, kaj naj bi bilo tisto, kar se je za naučit -  da ni ultimativne ljubezni in da je človek človeku volk. Nihče nam ne pripada in nikogar si ne moremo lastiti. Vse res, pa kaj ko smo ljudje čustveni in po defoltu radi nekomu predani. Če bi me poznal, bi rekel, da ne potrebujem ničesar in nikogar, pa vendar nekje v duši želimo biti od nekoga vse in da nam je tisti drugi vse in da je vse lepo in za vedno. Potem na tako grozovit način spoznaš, da je cel paket dobrot zamenjal za en seks na hitro in da ga ta ista ženska ( to še nisem napisala do sedaj) kliče, da je možno, da je noseča... prosim, kje je še manj tragike v tej zgodbici?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 16:26:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Vse res, pa kaj ko smo ljudje čustveni in po defoltu radi nekomu predani.

Potem na tako grozovit način spoznaš, da je cel paket dobrot zamenjal za en seks

in da ga ta ista ženska ( to še nisem napisala do sedaj) kliče, da je možno, da je noseča...


Brez panike....

Ja po defoltu smo radi nekomu predani.. res je..  torej bodi.. ce zmores.. iti skozi to.. Ce hoces..

On ni nic zamenjal.. sam ni se mu pac izslo.. tko kot je nacrtoval.. Res ne vem.. zakaj se folk s temi mobilci tolk ukvarja.. user posted image  

Mogoce pa blefira.. ker se je mal zalubla.. pa bi ga rada mela.. ampak poglej.. on hoce tebe..

To je edino pomembno.. ce tudi ti se hocs njega.. ce noces.. pol pac je to nepomembno..



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   še ena - prevarana
27.3.2007 16:36:30   
Anonimen
nič, grem domov za danes...upam, da mi boste jutri spet stali ob strani za kakšno novo travmiranje po današnjem "soočenju" doma :(

hvala!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 16:54:54   
Anonimen
Moje mnenje je tako, da če je varal enkrat bo tudi drugič. Mislim, da niso vsi fantje taki, da bi radi skakali po drugih puncah. Če imaš pošlihtan doma, se to težko zgodi. Če pa je babjak, pa ga že od začetka nebi pogledala.

Če bi mi moj fant (sedanji) kaj takega naredil, bi ga pustila. Sploh nebi razmišljala dolgo. Ker me enostavno ne bi bil vreden. Tudi razmišljala nebi kako bi mu oprostila. Se ne da. Varanja pač ne prenesem, in bi lepo spokal. Pa ga imam neskončno rada, da se razumemo. Čas bi mi itak zacelil rane. POtem pa bi prišel nekdo drug. Mogoče bi pri slednjem ratalo. Nikoli se ne ve, kaj ti prinese življenje. Iščeš dokler ne najdeš. 

Pa da ne boste rekli, da je lahko samo govorit, to se mi je zgodilo pred leti. Prevarana.

Najlažje pa preboliš tako, da vso jezo obrneš na vajino zvezo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 18:09:30   
plenicka
Najlažje preboliš tako, da ugotoviš, kaj si v vezi delala ti narobe. Ali jaz. Ali vsi tisti, ki smo bili prevarani. Sliši se enostavno, vendar ni, verjemi.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 20:06:51   
F*S*M
Poglej, kako iti čez to, meni se je zgodili podobno le da predno sem jaz izvedela je vse skupaj trajalo že 14 dni.

Enostavno greš narazen, zmenta se kdo bo koga izplačal za stanovanje (to sta naredila znanca pred kratki ko sta šla narazen)  in biti v družbi prijateljev, dati možgane na off in biti čim maj doma, kjer te vežejo spomini. Jaz sem si rekla, pa še danes bi si isto, jaz sem tista ki je pomembna ne on ne nihče drug, enostavno jaz se moram imeti fajn, briga me zanj naj trpi in res je želel se je vrniti pa sem si rekla ej mlada sem za koga se bom žrtvovala jaz bom živela dalje za njega me ne briga. In je šlo je klicaril je prosil se opravičeval, da je storil napako pa enostavno nisem popustila, ni mi žal, vem da se imam bolje, odkar nisem več z njim sem videla kar nekaj sveta, kar z njim definitivno nebi doživela. Od tega je že sedaj 6 let in moram ti povedati da se niti ne spomnim več najn razen takoloe ko katera sprašuje kako dalje

povem ti 
  PUNCA GLEJ NASE IN SI DAJ DUŠKA V ŽIVLJENJU UŽIVAJ VSAK TRENUTEK, VEM DA JE V ZAČETKU NAJTEŽJE VENDAR VSAKA STVAR KI SE ZGODI IMA SVOJ RAZLOG, ZA OVINKOM TE ČAKA BOLJŠE ŽIVLJENJE.

Drži se, vse se da če se hoče


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu plenicka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: še ena - prevarana
27.3.2007 20:20:01   
Anonimen
Lahko ga vzamem nazaj, celega ponižnega in plazečega, ki bo kot kuža čakal, da bo dobil po glavi, pa to ni to.


Ja, res ni to to. Pa še gnusi se ti.

Pogrevaš juho, ob kateri se ti je gnusilo in še sprašuješ, kako preživeti brez nje.

Občutek imam, da ti je vseeno za ljubezen in da te pri vsem skupaj moti le to, da tvoje življenje ni več popolno. Fant je le še orodje v tvojih rokah, da dokažeš svoj perfekcionizem in lastništvo ter kontrolo nad vsem.

Upam, da je vsaj njega srečala zdrava pamet na tistem polju. Tebe pa tudi bo, saj si baje sposobna punca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?