|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Uveljavljati otroka čez leto ali konec le...
5.4.2007 15:05:56   
TVN
Tudi mi raje kreditiramo državo preko leta, da potem pokasiramo evrčke za dopustuser posted image

Letos bo ravno za slabo polovičko 1-tedenskega dopusta..... Meni je bolje tako, tistih nekaj deset evrov več vsak mesec skoraj ne bi opazila, potrošila pa hitro.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Uveljavljati otroka čez leto ali konec le...
10.4.2007 7:35:41   
srki
Kaj pa tale primer:

Do sedaj je moj prijavil otroka in ko smo dobili ta dohodninski obrazec, je že kar vpisano, da ga bo tudi v tej napovedi. Razmišljala sem, da bi ga jaz pol leta in on pol leta, ali se lahko že napisano prečrta in izpolni po svoje?

Drugače pa sem si na informativnem izračunu dala računat vse možne variante, pa mi v vseh primerih napiše, da morava plačati oba. Zato nimam pojma, kaj naj naredim. Najboljše je stopit do kakšnega, ki se spozna v te zadeve. Mater, jaz bom kar znorela, če bom morala plačatuser posted image .

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Uveljavljati otroka čez leto ali konec le...
10.4.2007 8:08:23   
Rok_LM
Srki, glede spreminjanja olajšav se ne sekiraj. V dohodninski napovedi lahko konec leta brez problema spremeniš olajšavo za vzdrževanega člana in ga za pol leta preneseš od tvojega v svojo napoved.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Uveljavljati otroka čez leto ali konec le...
10.4.2007 12:04:21   
guppy
Prosim ne mi zamerit - bom prvič mamica. Kaj pomeni "uveljavljati otroka čez leto"? Vem, da bom morala naslednje leto v dohodnini napisat, da imam dva vzdrževana člana... kaj pa je ta druga varianta user posted image

Škoda, da ne obstaja nek priročnik za starše na to temo user posted image

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Uveljavljati otroka čez leto ali konec le...
10.4.2007 12:55:55   
srki
Hvala, Rokuser posted image .

Gupy, jaz nisem strokovnjak na tem področju, nekaj sicer vem, pa nočem učit krive vere, ti bo kakšna druga bolj obrazložilauser posted image .

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?