|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
3.4.2007 21:33:00   
Anja**
ti sporočim v četrtek, ker bom verjetno srečala jutri tisto teto na telovadbi user posted image

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
3.4.2007 21:51:46   
taja27
jes plis Anja. zlata si.

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
3.4.2007 22:10:43   
Naja31
Ma, super, da pri tebi deluje in da si lahko privoščiš.
Ampak jaz si velik raje kupim nove superge in grem vsak dan tečt kot da porabim skoraj 1000 eurov za nakeja kar sploh ni trajno.
Pa to je moja mesečna plača.

Jaz mislim, da boš morala kasneje zelo paziti pri prehrani in veliko športati, da se ti celulit ne ponovi. Če bi to že zdaj počela, celulita ne bi imela in poseg ne bi bil potreben.


(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
4.4.2007 18:26:05   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

.
Ampak jaz si velik raje kupim nove superge in grem vsak dan tečt kot da porabim skoraj 1000 eurov za nakeja kar sploh ni trajno.




Jaz mislim, da boš morala kasneje zelo paziti pri prehrani in veliko športati, da se ti celulit ne ponovi. Če bi to že zdaj počela, celulita ne bi imela in poseg ne bi bil potreben.




Razumem,da ima vsak pač svoje mnenje in naj še enkrat napišem,da sem to dala na forum,ker me je veliko uporabnic spraševalo kdaj bom to izvedla,kako izgleda...Sem pač enkrat v eni debati napisala,da mislim it to delat!
Sorry,saj ne mislim nič slabega glede tvojega napisanega,ker med drugim teniske imam za 100 € in odkar sem živa,oz. odkar pomnim se nekako ukvarjam s športom(orbitrek,aerobika,tek,plavanje,...da obdržim normalno postavo,pa še za zdravje je poskrbljeno z miganjem!Tako,da nimam problemov s celulitom ker nič ne dam nase,ampak je tako trdovraten,da ne gre stran za noben dnar!
Torej,ta terapija upam,da bo pri meni trajna,ker se bom potrudila obdržat kožo brez celulita!
Pa še nekaj,tvoj zadnji stavek,če bi to do sedaj počela,ga ne bi bilo-NE DRŽI!
Pa saj celulit imajo tudi suhice kajne,in jaz se ukvarjam s športom,saj sem zgoraj napisala!
Torej,ni mi žal 
ttoliko denarja,saj se zdaj ko so 3 terapije za mano že prav lepo pozna in celulit izginja za ne verjet!Imam 4 cm manj čez boke in že lepšo postavouser posted image
Res sem prav zadovoljna


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
4.4.2007 21:02:33   
taja27
ona sploh nima smisla komentirat take poste. jaz sem ti pa prav hvaležna, da si me informirala o tem.

in ja, tudi jaz si lahko to privoščim in zaradi tega nimam slabe vesti. pri meni je samo problem čas, kako si organizirat tri tedne, da sem vsake 2 dni v Ankaranu, ker sem iz povsem drugega konca Slovenije. imam malo punčko in čisto preveč zaposlenega moža.


(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
4.4.2007 21:13:55   
Naja31
Sorry, očitno si malo občutljva glede tega.

Ja, in tudi jaz si lahko to privoščim, ampak poznam 1000 meni osebno pametnejših razlogov, da bi porabila 1000 eurov, kot na nek tretma proti celulitu,ki itak ne bo dal trajnih rezultatov. Saj si sama napisala, vse to že počneš, športaš, se zdravo prehranjuješ, pa ga še vedno imaš. Kar pomeni, da se ti bo tudi potem delal. Tako je v genih.
Tudi sama sem pred leti naivno plačala skupaj takratnih 90.000 sit za tretmaje proti celulitu pri kozmetičarki. Pomagalo ni čisto nič, je pa zame to odlična šola za v prihodnje, da ne padam na različne komercialne finte, ki obljubljano nebesa. Mislim, da boš potem razočarana. In še 1000 eurov manj boš imela.



(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
4.4.2007 21:17:58   
taja27
Naja31 nisi pozorno prebrala, oni koristi ta tretma. če tebi ni pomagala zadevšna pred leti, to še ne pomeni, da tole ni vredu. sicer pa vsak porabi svoj denar tako, kot njemu paše.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
4.4.2007 22:43:58   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

Naja31 nisi pozorno prebrala, oni koristi ta tretma. če tebi ni pomagala zadevšna pred leti, to še ne pomeni, da tole ni vredu. sicer pa vsak porabi svoj denar tako, kot njemu paše.

user posted image user posted image user posted image user posted image

no,no saj se ne bomo kregale,bom čez kakšno leto sporočila če je delovalo,ok,Naja!
meni pač to dosti pomeni in,če mi bo žal,pa kaj za to!!1000€ pa tudi ne bom pogrešala in jokala za njimi user posted image

Taja27,hvala za vzpodbudne besede!
Verjamem,da ti bo težko it skozi z dolgo vožnjo do Ankarana,kaj pa če bi si privoščili z družino kakšen dopust na obali in bi potem lahko tja hodila?
Ne vem,samo ugibam!
Pa kje drugje si se pozanimala,če imajo UZ?

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
5.4.2007 11:01:05   
jakaracman
Bravo ona, jaz čakam na novice, če kje to počnejo v Lj.Naja31 dej nehi no.Izbrati je treba pravi tretma.Da bo šel pa z laufanjem celulit stran je lari fari.Vsak porabi denarja kolikor ga ima in mi je neumesno pisanje takih postov, al aškoda denarja, saj ona sporoča kako njej pomaga in ne prosi našega mneja o tem, kako naj svoj denar pametneje izkoristi.Jaz bi si želeal še več takih informacij dosti točnih, saj vem, da dekleta opravijo različne tretmaje , eni so dobri, eni ne.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
5.4.2007 11:35:15   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Bravo ona, jaz čakam na novice, če kje to počnejo v Lj.Naja31 dej nehi no.Izbrati je treba pravi tretma.Da bo šel pa z laufanjem celulit stran je lari fari.Vsak porabi denarja kolikor ga ima in mi je neumesno pisanje takih postov, al aškoda denarja, saj ona sporoča kako njej pomaga in ne prosi našega mneja o tem, kako naj svoj denar pametneje izkoristi.Jaz bi si želeal še več takih informacij dosti točnih, saj vem, da dekleta opravijo različne tretmaje , eni so dobri, eni ne.

user posted image user posted image user posted image user posted image
kot,da si mi vzela z jezika in res ne vem kaj ima za komentirat,sedaj bom pa še več denarja šla porabit za to in ne samo 1000€ user posted image
punce v glavnem včeraj ko sem zvečer še malo potelovadila se občutno opazi razlika in to po 3 tretmajih,mi je moj rekel,da je prav super in da skoraj ni celulita na eni nogi,ker na eni sem bila 2x,na drugi pa 1x in grem spet jutri.V glavnem je super in mi tudi zagotavljajo trajne rezultateuser posted image (veš Naja31)user posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
5.4.2007 12:02:25   
Anja**
Ekola:

Mišo Šikman

01/548 01 63

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
5.4.2007 12:43:55   
taja27
joj kok sm razočarana user posted image . sem takoj poklicala na to številko in ja, oni odstranjujejo celulit in še kaj. ampak vse je operativno. to ni UZ, neinvazivni poseg za telo, kot ga omenja ona pri dr. Fabjanu.

žal Anja, tole je napačna informacija user posted image
 
ona jst bi bla za 3 tedne dopusta. imamo vikend v Novem Gradu in res ne bi bilo daleč, ampak nam bo zneslo za prvomajske samo en teden. na žalost ni časa za več. preveč se dela pri nas.
se bom pa poizkušala naročiti vsaj za pregled v tem času, ko bomo dol. bomo naredili en izlet v Ankaran. in če se odločim za, me potem čaka znanstvena fantastika, kako vse uskladiti.

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
5.4.2007 12:47:29   
kofetek2010
dobila sem Info, da naj bi imeli ta UZ tud v Hotelu Mons (Spa) user posted image

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
5.4.2007 13:00:01   
kofetek2010
http://www.sense-club.com/Slo/Anticelulit_Slo.swf
 
http://www.sense-club.com/SENSE-CenikStoritev.pdf&sourcePage=search&pageIndex=1&linkIndex=10&isNkUrl=false
 
 
http://www.bmstudio.si/o_nas.html
 
http://www.megacenter.si/MEGA1,,ponudba,lepota,highcare,celulit.htm
 
http://www.aamv.si/ponudba6.php
 
http://www.rogaska-medical.com/oblikovalectelesa

user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
5.4.2007 13:37:09   
taja27
ona - poslala sem ti sporočilo na ZS

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
5.4.2007 16:20:25   
ona
Po brskanju po netu sem zdaj najdla prav takega kot ma Dr. Fabjan in tukaj je link od te mašine:http://www.bellacontour.com.br/ 
Upam,da bo delaluser posted image
Drugače pa vsi tej UZ,ki jih je Jana najdla so nekako podobni in po moje je treba provat!Ne vem kaj bi reklauser posted image
Je pa res,da za toliko denarja kot ga jaz dam za to mora bit ok,če ne bom zahtevala vračilo denarja in kot sem že prej napisala je po 3 tretmajih kar viden rezultat,sem prav zadovoljna!!
Taja,tebi še na ZS odpišem,okuser posted image

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
5.4.2007 16:22:53   
ona
še enkrat link user posted image
http://www.bellacontour.com.br/

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
5.4.2007 16:30:22   
ona
Sem prav šla gledat na tole brazilsko povezavo in so gor tudi primeri in res zgleda super!
In sem rekla,da ga imajo edini v Slovenijiuser posted image user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
5.4.2007 22:44:00   
Anja**
Taja27, zelo mi je žal... user posted image

..pol je tudi ona mene nagnilauser posted image


Oprosti.

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
6.4.2007 17:50:02   
ona
Tako,danes sem bila 4-ič na UZ in vam povem da rezultati so fenomenalni,obsega imam manj dobre 4 cm,celulita še malo za vzorec!
res sem super zadovoljna user posted image user posted image
Grem še 2x za noge in potem ene 2x za trebuh!Saj trebuj je že ok,samo malček manjka da bo kot je treba!
Po končani terapiji sem šla pri njih še laufat na stezo 20 minut,da bodo rezultati še boljši!Sem prav uživala na tisti stezi,predvsem ker imajo velika okna s pogledom na morje in imaš prav užitek migatuser posted image
Toliko za zdaj
lp

(odgovor članu Anja**)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
8.4.2007 11:54:03   
Anonimen
Uf, svašta, men se ful dobr zdi tale reč user posted image In glede na to, da imam zelo podobno postavo kot ženska na prvi sliki, bi bila z rezultati FUL zadovoljna...Imam pa samo en mali problem...Čimprej si moram priskrbeti enega "ministra za finance"user posted image user posted image

(odgovor članu ona)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
10.4.2007 9:22:00   
via_2
ona, hvala za info. imam pa še nakaj vprašanj:

1. ali je prvi pregled brezplačen?
2. kako si sledijo terapije - ali je potrebno iti npr. 3-x na teden ali je dovolj 2-x; do Ankarana je namreč zame kar dolga pot.
3. napisala si, da se ukvarjaš s športom, pa je vseeno šel celulit dol. sama imam podoben problem na stegnih. redno tečem, a celulit ostaja. ni ga sicer zelo veliko, a mene moti. in upam, da bo šel dol.

lepa hvala za odgovore. uživaj v novi postavi. 

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
10.4.2007 11:41:31   
Anonimen
Mene pa zanima, če ti obdelajo tud rit in boke, da vem, a naj začnem kar šparat.user posted image Itak bo trajalo, preden bom sploh smela na tak tretma.user posted image

(odgovor članu via_2)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
10.4.2007 17:28:22   
ona
wave ! evo odgovori:

1.Prvi pregled je bil prav brez veze,ker sem samo hlače dol dala in mi je predlagal tale UZ,plačala sem pa 30€.Po moje se gre lahko skozi brez pregleda,rečeš,da veš za kaj se gre in naj te kar dajo na terapije!

2.Terapije si sledijo vsak drugi dan.Greš v pon,sredo in petek,potem naslednji teden torek,četrtek in sobota,pa spet kot prvi teden,če ni dovolj terapij

3.S športom sem se vedno ukvarjala v mejah normale,nisem pretiravala,sedaj pa so mi prav naročili da malo več telovadim-tek,hitra hoja,...da bo terapija bolj uspešna.Ko grem tja dol,grem pa temu UZ še tekat na stezo pri njihuser posted image

Danes sem bila 5-ič,oz. 3x na eni nogi in celulita ni več,res se super počutim in super zadovoljnauser posted image user posted image
Še v četrtek drugo nogo in potem ene 2x trebuh,da bo res vse ok!
Cm imam manj enih 5 okrog bokov,noge pa ene 3!!

(odgovor članu via_2)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Moje poročilo o ultrazvočnem odstranjevan...
10.4.2007 17:32:17   
ona
Tašonka,v bistvu  se obdeluje rit in noge,pri meni to delajo!
Je pa to zunanja stran stegen,zadaj noge,trebuh,...
rit se ti po terapijah prav lepo oblikuje!
poglej malo na tisti link,ki je v brazilskem jeziku,kjer so tudi primeri prej in potem!meni tudi večinoma sedaj obdelujejo rit in boke,kjer se mi je nabiral celulit in ga ni večuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?