|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ko se otroku strga
3.4.2007 12:24:01   
Nea_teja_
evo mule ni iz šole sem klicala sošolko in je rekla da je šla na tekmo jest pa še brez avta matr  kot zanalašč jest v cerknci oon v postojni

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ko se otroku strga
3.4.2007 12:42:56   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Kako misliš, da ste njeni služabniki? Ne pospravi za njo, ne naredi ji sendviča, če ga hoče, ne pospravi ji cunj v omaro, tamale naj ji trgajo nalepke, če jih ne more pospravit, ne odnesi umazanih cunj jih v koš za perilo, če jih sama ne...slej ko prej bo pogruntala, da bo morala to opraviti.

Drugače pa res, kot je rekla POKPOK, punči je zdaj v svojem svetu, čisto je premaknjena, smili se sama sebi, po drugi strani je najpametnejša...saj je boga, saj smo bili vsi mi bogi v teh letih, pa minejo. Je pa res, da je to šit za starše, tudi mene čaka.


Se strinjam, popolnoma.

Razlika med pubertetniki pa je verjetno ta, da ene pač bolj meče, ene manj. Upam, da mojega sina ne bo v prevelikih količinahuser posted image , drugače se mi bo sfuzlalo.

Jaz pravim, da je treba meje postavit že zelo zgodaj v otroštvu.

Primer ene deklice pri nas, stara je 13 let. Non-stop visi na msn-ju, jezika, pizdi,....so ji staknili kabel iz računanika, ga je najdla, ga dala nazaj. Namesto, da bi ga ji spet in spet vzeli ali pa računalnik enostavno dali pod geslo, punca spet veselo čveka prek neta.

Pa saj ljudje božji, ti naši otroci se ne bodo znali pogovarjat v "živo" sploh več, samo še ti računalniki rulajo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ko se otroku strga
3.4.2007 12:46:12   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Jaz mislim, da si pri 12. letih pa ne smeš dovolit, da bi odhajala kljub prepovedi. Kaj bo pa potem pri 15.?

Pogovori se z njo in ji povej, da ko bo opravljala svoje dolžnosti, bo dobila tudi določene pravice. In za vsako neupoštevanje pravil sledi kazen in sicer tisto kar jo najbolj boli.

Drugo kar je, praviš, da sobo pospravljaš zaradi srednje. Koliko je pa srednja stara, da ne bi s taveliko mogli skupaj pospravit sobe?

Če se spomnim za nazaj, sem pri 12. letih delala bistveno več kot samo pospravljala svojo sobo in prav je tako.


user posted image user posted image user posted image user posted image

Poskušaj koga dobit, da te pelje po hčerko, če ji boš spet popustila, bo še večji hudič.

Kaj pa oče, kako pa kaj nega uboga?

Smo bili tudi mi v puberteti, ampak pri 12 takih pa že nismo zganjali. Še pri 18. me je bilo strah, če sem prišla v poznih jutranjih urah domov.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ko se otroku strga
3.4.2007 12:49:27   
Nea_teja_
z njenim očeto ne živiva skupaj 10 let in se prov malo briga za njo če mu kaj omenim reče če nisi sposobna skrbeti jo bom jest vzel in to je odgovor namesto pogovora z njo (kreten)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ko se otroku strga
3.4.2007 12:58:00   
puncica
Zdejle mi pade na misel le to: Poslala bi jo v sobo al pa en tak prostor kjer si ne more glih ne vem kaj nardit, pa naj se tam zdere pa nori, pa ji rekla da naj pride ven ko se bo nehala dret, pa normaln komunicirala, da se pogovorimo kako pa kaj.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ko se otroku strga
3.4.2007 13:07:09   
Nea_teja_
joj punce res ste mi v pomoč ker sedaj mi pa res že vse živo hodi po glavi. Problem je v tem da je ona živ flegmatik in se ji jebe za vse kar kdo reče nobena kazen se jo ne prime in resnično več nevem kaj naj naredim tud pogovor ne zaleže. Tamamal se včeri sploh ni upala it v sobo spat ,ker se je bala da jo bo tavelika nabutalain mi je rekla mami a lahko spim pr vama ,ker se bojim .A si lahko mislte dons pa smrkla kljub prepovedi da ne sme na tekmo ona gre in mi pošlje sms jest grem.Matr se mi bo kr sfrkalao.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ko se otroku strga
3.4.2007 15:24:36   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: klaraprodaja

joj punce res ste mi v pomoč ker sedaj mi pa res že vse živo hodi po glavi. Problem je v tem da je ona živ flegmatik in se ji jebe za vse kar kdo reče nobena kazen se jo ne prime in resnično več nevem kaj naj naredim tud pogovor ne zaleže. Tamamal se včeri sploh ni upala it v sobo spat ,ker se je bala da jo bo tavelika nabutalain mi je rekla mami a lahko spim pr vama ,ker se bojim .A si lahko mislte dons pa smrkla kljub prepovedi da ne sme na tekmo ona gre in mi pošlje sms jest grem.Matr se mi bo kr sfrkalao.


Pojdi tam na vsak način in jo pripelji domov, sledi pa naj kakšna konkretna kazen. Npr. ne sme 1 teden ven, brez računalnika, brez tv-ja, soba se mora svetit, pomivat mora posodo, posesat stanovanj,...
Ker to kar je naredila, se mi zdi za 12 letno punco preko vseh mej. Jaz si še pri 16. kaj takega ne bi upala.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ko se otroku strga
4.4.2007 7:56:03   
srki
Joj, oče je pa res malo mimo, če kaj takega reče. Namesto da bi se soočil z njo, ti servira tak odgovor.


(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ko se otroku strga
4.4.2007 9:27:46   
Nea_teja_
Evo punce izšlo se je nekako takole.Ko je včeri prišla domov sem jo poklicala na razgovor in ji čisto z mirnim tonom povedala da to kar je naredila ni pav in še kaj in da nesme nikamor boženedaj da se dotakne reč in še kaj tko da mislim da je pričakovala da bom znorela in začela tuliti ampak jaz sem bla hladna kot špricar in pomoje jo je to še bolj dotolklo .Tko da bomo sedaj videli koliko bo upoštevala.in še enkrat hvala za vse odgovore.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ko se otroku strga
4.4.2007 9:31:55   
Anonimen
Ja, zdaj sem se spomnila, da je bila tiha varianta zame hujša, kot če je mati vpila. Mene je veliko bolj bolelo, ko sem pričakovala, da bo vzkipela, da je bila tiho...tiho...in kar tiho vse popoldne...mater, pa daj že povej, kaj je user posted image  Prav je da, si ji dala vedetei, da ni prav, kar je naredila in prav je, da nisi vpila. Ja, meni se tako zdi čisto v redu. Morda ti bo pa uspelo.

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ko se otroku strga
5.4.2007 7:48:23   
srki
Ja, mogoče ti bo uspelo. Upam, da ti bo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?