|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomoč Gordani Krklec
4.4.2007 15:21:32   
Petraa
Na dobrodelnosti se menite kako boste pomagale !!Vse druge kritike so bolj odveč ;)

< Sporočilo je popravil wahoo -- 4.4.2007 22:19:52 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 15:23:27   
Anonimen
Na dobrodelnosti se menite kako boste pomagale !!Vse druge kritike so bolj odveč ;)


Ah ja, spoštovana Petraa, skozi vse druge kritike smo prišle skoraj do rešitve, kako pomagati. Je treba vse prebrati, ne samo nekaj postov. Se opravičujem.

(odgovor članu Petraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 15:23:45   
Anonimen
Res ne vem zakaj se je treba prerekat in pametovati...Če ste za, da se jim pomaga, pomagajte, drugače pa nehajte po postu pametovat. Pardon, ampak če bi bile ve v takšnem šmornu, bi bile najbrž vesele kakršnekoli pomoči. Je tako?

LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 15:58:54   
Anonimen
sem klicala gospo Krklič in je zadeva taka.

Radi bi najprej uredili hišo. Zato je rekla, da rabijo denar, bo pa tudi zelo vesela, če bomo našli kakšnega ugodnega majstra, ki bo jim prišel pomagat, ali pa če bomo potem enostavno same kupile materijal, potreben za adaptacijo hiše, če se že bojimo, da bo denar šel kam drugam.

Jaz sem ji razložila tudi vaše strahove glede moža. Rekla, je da je enostavno predaleč, in da tudi zaradi hčerke se ne more voziti tako daleč  in da ziher mož ni lenuh.

Zelo bi bila vesela tudi posode za kuhinjo in predvsem hrane, ker mi je poudarila, da velikokrat nimajo kaj dati v lonec.

Če želi kdo nakazati denar je številka TRR: 06381 - 6731610134 na ime Gordana Krklec.

Imam tudi njen naslov, če želi katera kaj poslati, naj mi piše na ZS.



Če katera želi kaj podariti naj napiše, da se ne bodo stvari podvajale. Tudi kar se tiče glede hrane. LAhko tudi meni na ZS, pa potem uredim seznam.

Za deklico mi je rekla, da oblačil toliko ne rabijo. Nisem je spraševala zakaj.

Jaz ji bom podarila krožnike in jedilni pribor pa kakšne testenine.

< Sporočilo je popravil whatever -- 4.4.2007 15:59:14 >

(odgovor članu Petraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 16:05:41   
Anonimen
Imeli smo prijatelje, za katere smo tudi tukaj zbirali razne stvari (kakšni 2 leti nazaj) - zelo veliko ljudi jim je pomagalo. Nekatere se jih boste spomnile. SAma sebe sem izpostavila temu in vam rečem-nikoli več. Stikov nimamo več in si jih niti ne želim, ker so mi točno ti ljudje obsodili, da sem šovinistka, da revežev nihče ne mara, da sam zase skrbim, da me za njih nič ne briga..... Resnično me je prizadelo user posted image user posted image user posted image  Zato, ker sem ogromno naredila in jim pomagala finančno in materialno. Več kot polovico sebe sem dajala v to, da jim pomagam , deklici sta se mi v dno srca smilili....Ker pa sem enkrat rekla ne (ko so me že stotič prosili in ni bilo nič bolje), sem bila obtožena, da sem najbolj grozna ženska pod soncem user posted image user posted image user posted image  
Hočem povedati to, da sta bila tudi v mojem primeru oba starša mlada  (oba pod 30), da sta znala še kako jamrat in ljudi (tudi mene) z besedami okrog prinest. DA sta računala samo kje in kako bosta kaj dobila, delal pa ne bi nikjer nihče (ok, ona je bila na porodniški). Ko te enkrat zagrabijo roko, si cel v tem notri. No, naj povem za tiste-ki primer poznate - dvema punčkama se je pridružila še tretja.

Konkretno tej družini iz Preverjenega lahko pomagam z igračami. Te imam odveč in sem jih itak nekam mislila odnest. Ko bo imela katera naslov, naj mi pošlje na ZS.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 16:09:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: whatever

sem klicala gospo Krklič



a ni Krklec????user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 16:16:33   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 16:19:18   
Anonimen
Ja Krklec user posted image  je.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 16:33:03   
Anonimen
Al bina user posted image user posted image user posted image  

cement, orodje, ostali gradbeni material...najdejo se tud izvajalci, ki bi to naredili prostovoljno in dela se lahko začnejo. Resnično mi je ta predlog še najbolj všeč, ker konec koncev nobenemu, ampak RES NOBENEMU v takih zgodbah ne moreš zaupat 100%.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 21:04:25   
Strawberrie Cherrie
Evo mene jaz sem za akcijo ->
whatever, pošlji mi prosim njihov naslov na ZS, ali pa če tebi pošljem in boš ti posredovala.
Se javim za PAR SLADKIH STVARI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 21:06:55   
Anonimen
Že cel dan čakam,da mi Urška pošlje naslovuser posted image Urška dajmo.user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 21:29:01   
Anonimen
Hvala vsem, ki ste pripravljeni pomagati.

Se je že kar nakaj RR-ovk javilo na ZS. user posted image user posted image user posted image

Hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 21:31:38   
Strawberrie Cherrie
Whatever, jaz sem vseeno za to, da se vodi nek seznam - ne rabi bit poimensko, samo, kaj bo kdo prispeval, da se ne bodo stvari podvajale.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Pomoč Gordani Krklič
4.4.2007 21:41:03   
Anonimen
London se strinjam s tabo.

Kaj rabijo veste.

Pomoč so že ponudile:

Whatever: jedilni pribor, krožnike, testenine,...
Kristina: igrače
Teja N: hrano (moko, riž, konzerve...)
natalia: stvari za punčko
Dalija: denar

za ostale pa ne vem, kaj bodo donirale:

Sanjab:????
London- Paris: ????
modrooka: ?????
AKI: ?????
April:?????
srki:????
tintin: ????
Seven: ???

Hvala vsem user posted image

< Sporočilo je popravil whatever -- 4.4.2007 21:48:08 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Pomoč Gordani Krklec
4.4.2007 22:18:50   
Wahoo RR
Nič ni narobe z različnim razmišljanjem. Vsak ima svojega in prav je,da ga napiše.
Tako ste v tem primeru prišle do dobre rešitve...

Ostati je samo potrebno na kulturni ravni.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 4.4.2007 22:20:28 >


_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 7:11:18   
srki
Jaz bi kar denar poslala oz. nakazala. Pa srčno upam, da bo šlo res za  tisto, kar rabijo. No, to pa že oni vejo oz. če imajo kaj vesti, ga bodo prav uporabili.

Tako da, št. trr je že napisana.

Kristina, si se mi prav zasmilila. Saj ne moreš verjet, ljudem bi pomagal, pa te takole označijo....žalostno.

Glede izvajalcev pa se lahko obrnemo-te na CSD, mogoče je kdo, ki mora globo oz. denarno kazen odplačat z družbeno-koristnim delomuser posted image . Mogoče bi to prišlo v poštev, ne vem.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 7:45:51   
modrooka
Če se boste dogovorile za dela okrog hiše (našle izvajalca ipd. zadeve), potem bom prispevala denar v ta namen. V tem primeru je najbolje, da se denar, ki ga bomo prispevali, nakaže na račun tiste RR-ovke, ki bo pri tem sodelovala (da se ne bomo bali, da bi denar šel v kake druge namene).
Če pa se za to obliko pomoči ne bsote odločili, potem bom poslala hrano, ki ima daljši rok trajanja (testenine, kake konzerve, kake sladkarije,...). Če se bo te zadeve kje zbiralo, bi bilo še najbolj super. Škoda bi bilo, da dajemo par jurjev za poštnino. Bolje je, da ta denar 'pretopimo' v še več hrane ali kakšno odejico.
Sem pa osebno najbolj naklonjena misli, da bi se jima pomagalo pri obnovi prostora, v katerem živita.

Dogovorite se in sporočite, kako in kaj!

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 8:05:00   
Strawberrie Cherrie
whatever, sej sem napisala nekaj sladkega za otroke: bombone, čokolade, kakšnega čokoladnega zajčka. + dodam še nekaj omak za testenine v konzervah.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 8:18:20   
Anonimen
Hrano in nekaj igrač za deklicouser posted image . Denar pa samo v primeru, da ga nekaj dam izvajalcem. Pa kako posteljnino, deko...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 8:21:44   
Anonimen
Kaj pa je z TR od RR? Kaj ni bilo nekaj govora, da bo oz., da je že?
Je tud tuki rešitev, pa se potem nakupijo stvari, katere potrebujejo. Brez, da bi potem imeli dvome, kaj je kdo dal in kam bo RESNIČNO šel denar.
Ima kakšna konkreten odgovor?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 8:57:34   
skuštrana
Jaz sem tudi zraven. Če se odločite za odprtje TR potem bom dala kar denar, če pa boste zbirale stvari potem bom pa prispevala kaj hrane. Bom malo pogledala kaj še ni na seznamu. Mogoče kako kišto mleka, pa tudi kaj sladkega za malo, pa kako kilo kaveuser posted image .
Kdaj pa bi ve potem to zbirale? Jaz sem iz Ce in bi se morale tu zaustavit ter tole pobrat, samo mene ni do torka, sem na morjuuser posted image



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 9:05:37   
Wahoo RR
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Kaj pa je z TR od RR? Kaj ni bilo nekaj govora, da bo oz., da je že?
Je tud tuki rešitev, pa se potem nakupijo stvari, katere potrebujejo. Brez, da bi potem imeli dvome, kaj je kdo dal in kam bo RESNIČNO šel denar.
Ima kakšna konkreten odgovor?


Nati...je v pripravi...samo še malo bo potrebno počakat, da se vse poštima...bo pa sigurno user posted image

Lahko se dogovorimo, da se finance zbirajo izključno za dela, ki se bodo opravljala okrog in v hiši ( kar je najnujnejše ). V tem primeru, je pametno,da samo ena zbira denar in vodi evidenco. To lahko prevzamem jaz.

Prav tako lahko zbiranje materialnih stvari prevzamem za Ljubljano in bližnjo okolico jaz.

Povejte...

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 9:21:45   
romy
Mogoče bi bilo pa dobro, da se denar ne da njim, niti se ne nakaže na njihov TRR, ampak mogoče kar na CSD in bi oni ukrepali, nabavili material in najeli mojstre in mogoče celo kot je že ena omenila nekoga ki mora zaradi kakšne kazni opravljat javna dela.
Sicer pa mož pri 35 bi res lahko sam kaj naredil, kot bi bil lesen user posted image

Jaz njim osebno ne bom dajala denarja.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 9:24:19   
modrooka
IZVIRNO SPOROČILO: wahoo

Lahko se dogovorimo, da se finance zbirajo izključno za dela, ki se bodo opravljala okrog in v hiši ( kar je najnujnejše ). V tem primeru, je pametno,da samo ena zbira denar in vodi evidenco. To lahko prevzamem jaz.

Povejte...


Meni se to zdi vredu! user posted image user posted image   Toda v tem primeru bi bilo res dobro, da ena od RR-jevk, ki stanuje v njihovi bližini, zrihta nekoga, ki bo ta dela opravil in se potem plača direkt izvajalcu.

Kaj mislite? Je katera v njihovi bližini in bi bila pripravljena to prevzeti?

< Sporočilo je popravil modrooka -- 5.4.2007 9:25:40 >


_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Pomoč Gordani Krklec
5.4.2007 9:33:46   
April
Jaz denarja ne bom pošiljala. Za punčko bom pa po pošti poslala kakšno malenkost.

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?