|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Osvajalske "tehnike"
11.4.2007 12:05:01   
Taula
Kar pa je najbolj smešno...pa je potencialna možnost da Kerensa zapelje kakega od vaših dedcev in se bodo domov vrnili z sokcom njene lulike na svojih lulčkih. In morda ga boste malce deležne tudi ve Še preden kdo ali katera doživi infarkt, naj poudarim POTENCIALNA možnost!
ž

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
11.4.2007 12:05:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Osvajalske "tehnike"
11.4.2007 12:12:19   
tanikaa
Kure. Pa saj je punca samo prosila za osvajalske tehnike.

Nikjer v postu nisem zasledila, da bi prosila za moraliziranje. Ne vem, zakaj ste vedno v nizkem štartu in komaj čakate, da lahko nekoga "napadate"?

Saj meni tudi ni ok, da kaj takega sprašuje glede na to, da ma doma 2 froca pa Kamikazo. Ampak, kdo sem jaz, da ji lahko sodim?

In če se hoče dati dol s tem tipom...big dil. Zaradi mene!?!?!
 
In če išče pozornost....koga briga???? Mene ne. Če bom hotela, bom odgovorila, če ne pa ne bom.
 
 
Pišuka. Moje črke so pijane..kaj sem zopet pritisnilauser posted image user posted image user posted image
 
 
Vaša kura
 
 
 

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Osvajalske "tehnike"
11.4.2007 12:16:17   
Taula
Kokoška Tanikaa ima prav. Njena zadeva ali se zajebava, ali res hoče nekoga nabrisati. Sej je njeno življenje, ne vaše.user posted image  Naslov tema pa ni bil..bogi moj možek, in družina, rada bi varala, kako naj preprečim to.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Osvajalske "tehnike"
11.4.2007 12:34:13   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

da Kerensa zapelje kakega od vaših dedcev in se bodo domov vrnili z sokcom njene lulike na svojih lulčkih. In morda ga boste malce deležne tudi ve 



Madona, kak komentar! Ne vem, katerega smajlija naj pripopam!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Osvajalske "tehnike"
11.4.2007 12:45:53   
tanikaa
Srki, po moje bo ta čisto ta pravi user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Osvajalske "tehnike"
11.4.2007 13:35:29   
sončnica24
Zakaj bi ga osvajala, kar direktno ga vprašaj če bi kaj rad, pa boš vidla odziv.

Drugače pa se popolnoma strinjam s taniko. Punca samo sprašuje o osvajalskih tehnikah ne pa o moraliziranju, stara je dovolj in bo delala kaj njej paše.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Osvajalske "tehnike"
11.4.2007 17:03:36   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Saj meni tudi ni ok, da kaj takega sprašuje glede na to, da ma doma 2 froca pa Kamikazo. Ampak, kdo sem jaz, da ji lahko sodim? 

Kaj pa moraliziram? Sem samo napisala, da seks ni vse. Presodila bo pa že sama.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Osvajalske "tehnike"
11.4.2007 20:28:16   
Anonimen
Aha,ker je to temo odprla Kerensa,ki je za vas bog ali marija je ne boste popljuvala kot bi marsikatero drugo,katera ni Kerensa oziroma vaša ljubljenka.Če bi bila odprla temo npr.jaz bi bila pr...........in k.............na prvem mestu.
Komaj zdaj se vidi komu se odgovarja na lep način in komu na grd.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Osvajalske "tehnike"
11.4.2007 20:34:16   
Anonimen
Mogoče mu pač preprosto nisi všečuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Osvajalske "tehnike"
11.4.2007 21:18:15   
Anonimen
Jaz ti svetujem direkten napad - brez ovinkarjenja. Dajta se dol pa mirna Bosnauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Osvajalske "tehnike"
11.4.2007 23:17:59   
mama54
Aha,ker je to temo odprla Kerensa,ki je za vas bog ali marija je ne boste popljuvala kot bi marsikatero drugo,katera ni Kerensa oziroma vaša ljubljenka.Če bi bila odprla temo npr.jaz bi bila pr...........in k.............na prvem mestu.
Komaj zdaj se vidi komu se odgovarja na lep način in komu na grd.


user posted image

< Sporočilo je popravil mama54 -- 11.4.2007 23:19:53 >


_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 2:16:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Če jaz tole prav razumem...ima Kerensa doma moža in otroka, sedaj pa sprašuje po napotkih, kako pripraviti drugega moškega, da bo voljan svojega luleka vtakniti v njeno luliko al kwa?

Prav razumeš. user posted image
Kar pa je najbolj smešno...pa je potencialna možnost da Kerensa zapelje kakega od vaših dedcev

Kolikor jaz vem, je samski. Poudarek je na "kolikor jaz vem". user posted image
po drugi strani pa se mi zdi skrajno nenavadno da je kak teden nazaj še iskala napotke kako praznovat Veliko noč....sedaj pa tole 

Kaj pa ima Velika noč zveze z ljubimcem? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nalin
ja kerensa, osvajane je prepovedano.

Prav. Ampak zakaj? In od kdaj?
Če ti nekoga osvajaš zato, da se pol dol dasta je meni popolnoma bolano, sori.

Oproščeno. user posted image
Imaš familijo

Res je. Pa? user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
res je bil že čas, da narediš kakšno ****rijo na RR.

A to je ****rija, če sprašujem za osvajalske tehnike? Vzeto na znanje. user posted image
Seks pa res ni vse.

Niti nisem rekla, da je.
Očitno je "happy" - past tense.

Ne. Vse, kar je očitno, je to, da "ji" je nekdo zmešal glavo. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
In če se hoče dati dol s tem tipom...big dil. Zaradi mene!?!?!

Ne zaradi tebe. Zaradi sebe in njega. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: anonimen
Aha,ker je to temo odprla Kerensa,ki je za vas bog ali marija je ne boste popljuvala kot bi marsikatero drugo,katera ni Kerensa oziroma vaša ljubljenka.Če bi bila odprla temo npr.jaz bi bila pr...........in k.............na prvem mestu. Komaj zdaj se vidi komu se odgovarja na lep način in komu na grd.

a) Mene in ljudi iz Biblije nikar ne mešaj skupaj. user posted image
b) A način, na katerega so mi nekatere odgovorile, je zate lep? "Bog" pomagaj... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Mogoče mu pač preprosto nisi všečuser posted image

Možno. Ampak potem ne bi počel vsega, kar počne.

IZVIRNO SPOROČILO: raho
Dajta se dol pa mirna Bosnauser posted image user posted image user posted image

Delam na tem, hvala. Za Bosno se mi pa... user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 7:00:40   
srki
Ne, tanikaa, tisti smajli ni pravi. Mogoče je ta najbolj primerenuser posted image . Da mi moj vtika tiča v drugo, potem pa še vame, ne hvala. Če si želi druge, naj me najprej zapusti za vekomaj in se me ne dotika več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 7:08:34   
Colt
Srki, moj komentar je bil res nekoliko nenavaden..ampak čisto na mestu in realen. Verjamem pa da ti rata slabo ob njem..ampak za to bi človek nemara dal odgovornost na potencialna akterja, ne name ane? :)

Kerensa, povezava z Veliko Nočjo je enostavna. Velika noč je na simbolni ravni tudi praznik družine, kjer vladajo zaupanje, spoštovanje in zvestoba. Iskanje napotkov za varanje pa je ''na simbolni ravni'' diametralno nasprotje vsemu temu. Zato se mi zdi malce hecno, to je vse. Štekaš catch? user posted image

Kako je sicer? A že kej miga? Ej, veš kaj me zanima..je oče tvojih otrok morda pilot? (kamikaza, kdor visoko leta...je pilot itd)? Me samo firbec matra...ker pol ga utegnem poznati user posted image

G


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 7:13:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
Štekaš catch? user posted image   Ja, zdaj ga. Ampak a si vedel, da sem ateistka? user posted image
Kako je sicer? A že kej miga? Ej, veš kaj me zanima..je oče tvojih otrok morda pilot? (kamikaza, kdor visoko leta...je pilot itd)? Me samo firbec matra...ker pol ga utegnem poznati user posted image Oče prvega otroka je bil s pilotstvom povezan samo takrat, ko je letel iz stanovanja. Kamikaza, oče drugega otroka, je pa tisti drugi "kamikaza" - samomorilec. Logično, če je pa z mano, a ne? user posted image  

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 7:15:34   
tanikaa
Srki. Jaz sem tisti smajl prilepila zato, ker vedno pravim, ne obsojaj drugih. In tisti smajl naj bi pomenil, da naj se pazi tista, ki najbolj pljuva. Ker nikoli ne veš, kaj se ti na koncu koncev lahko zgodi.

Večina od nas se strinja s tem, da varanje pač ni spejemljivo. Ampak sem pač človek, ki ne bo obsojal. Sama pravim, da jaz ne bi varala in da zaupam svojemu partnerju. Ampak....a mi lahko kdo na svetu garantira, da bo res tako. Danes je tako....kako bo pa jutri??? Trudim se, da bo tako ostalo, ampak vedno je prisoten tisti AMPAK.

In še enkrat pravim...ni nas prosila za moralno debato. Prosila nas je za tehnike. In ker jih pač ne obvladam sem bila tiho. Dokler...ja, dokler se niso našle punce, ki so 100% prepričane, da se njim kaj takega ne more zgoditi.

In še enkrat napišem. Meni je čisto vseeno ali se bo pol foruma dalo dol z nekom, ki ni njegov partner.
Prvič: Nimam pravice obsojati.
Drugič: Čist dovolj stvari mam za uredit doma in zato ne mislim soliti pameti drugim, ker za to nimam ne časa ne volje.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 7:17:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
dokler se niso našle punce, ki so 100% prepričane, da se njim kaj takega ne more zgoditi.

A sm jst kej pozabla prebrat? Kera je pa to rekla? user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 7:19:53   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
dokler se niso našle punce, ki so 100% prepričane, da se njim kaj takega ne more zgoditi.

A sm jst kej pozabla prebrat? Kera je pa to rekla? user posted image



Bilo je napisano posredno. Ali pa sem preveč blond za to debato.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 7:23:30   
Anonimen
Mah ne... Sej glede moraliziranja maš prou, ampak a mislš, da bi šla jst kej tacga sprašvat na RR, če ne bi prčakvala tut odgovorov u smislu "familjo maš doma", "varat se ne sme" in podobn (no, pa u mal gršem stilu napisan, valda user posted image )... pa mi ni glih do tega, da bi se sekirala za to - kukr je rekla (se mi zdi) Zara - bom že sama pogruntala, kako in kaj.

Ampak pr usem sranju u mojem lajfu bi se mi pa res še tega manjkal, da je ta tip od kkšne RRovke dedc, mater... user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 7:42:27   
Colt
Kerensa, moja ne obiskuje RRa, tako da..ena skrb manj user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 8:02:19   
Anonimen
Ampak ni bla tole dobra ideja, Colt, da si napisu, da je tip lohk od kkšne RRovke mož, veš? A si opazu, da so tkorekoč use zginle? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 8:20:04   
Colt
Saj pri meni boš redkokdaj dobla dobro idejo. Prej malce izkrivljeno/bolano user posted image ali pa divje sfantazirano..pa vseeno možno, kot v ''tvojem primeru'', hehe. So zginle ja...bodo naredle prostor za kako konstruktivno idejo glede tvojih ribolovnih podvigov user posted image Divje

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 8:22:38   
Anonimen
Dobra ideja al pa slaba ideja - čist useen, sam, da učinkuje. user posted image

Glede divjih fantazij bi blo treba pa vrjetn že drugo temo odpret, a? user posted image

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 8:36:01   
Taula
dokler se niso našle punce, ki so 100% prepričane, da se njim kaj takega ne more zgoditi.
A sm jst kej pozabla prebrat? Kera je pa to rekla?



Na eni drugi temi (kaki mesec nazaj) je to pisalo par uporabnic. user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




znamke igrač
sindarin

Katere znamke igrač najpogosteje kupujete za otroke mlajše od 1 leta?

Chicco (17%)

Fisher Price (28%)

Tiny Love (14%)

Playgro (3%)

drugo (5%)

znamka mi ni pomembna (34%)


Število vseh glasov: 308

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!