|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 9:16:51   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Aha,ker je to temo odprla Kerensa,ki je za vas bog ali marija je ne boste popljuvala kot bi marsikatero drugo,katera ni Kerensa oziroma vaša ljubljenka.Če bi bila odprla temo npr.jaz bi bila pr...........in k.............na prvem mestu.
Komaj zdaj se vidi komu se odgovarja na lep način in komu na grd.



user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Anonimen, čestitke za inteligence poln sestavekuser posted image , bravo, res.


Kerensa, ti mu sam s tamalo naprej skoči za vrat, pa bo podlegeluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 10:18:33   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Kristus, ženska. Seks pa res ni vse.



  Sam res ..... zakaj pa potem lahko tolkrat preberemo stavke tipa "narazen sva šla, ker je seksal z drugo"... ???
Whatever. Kerensi pa: v nasprotju s splošnim prepričanjem, smo tudi moški tako nareti: če je kemija, se vse da. če je pa ni, jo pa na silo ne moreš ustvart ... .tako nekako.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 10:26:55   
srki
Pa saj tisto nisem mislila, da se nobenemu ne more zgodit. Bi mi bilo pač neokusno, da bi poleg mene porival drugo, to je bistvo vsega. Zato tudi mislim, da je fer, da pa parnterju poveš, kaj te muči in proskušaš problem rešit, ne pa ga rešit tako, da iščeš drugje, potem pa se obnašat, kot da nič ni. Razen če sta tako dogovorjena in se to obema zdi fajn.

Drugače pa, tudi mene en drek briga, kdo se s kom, važno je, da vem, s kom se jaz in s kom se onuser posted image user posted image .

Svoje mišljenje pa itak lahko povem, sicer pa so te zgodbe in prigode in ne vem kaj še vse itak never ending stori.......

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 10:29:37   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


Tip se ne pusti ne zlepa ne zgrda. Ne nasede na vse običajne babje fore, pred direkt ponudbami pa stisne rep med noge.



No,po moje,da mu pač nisi všeč.Torej ne bo nič...user posted image
Sicer pa samo varanje...no ja,ni glih neko zaželjeno vedenje,ampak o.k.,vsak po svoje.Ne zdi se mi pa o.k.,da svoje namere javno objavljaš, to je ful nespoštljivo do Kamikaze.user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 11:19:51   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo

Ne zdi se mi pa o.k.,da svoje namere javno objavljaš, to je ful nespoštljivo do Kamikaze.user posted image


No, s tem pa se še jaz strinjam user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 11:25:10   
kalbo
Ma ja, Kamikaza pa Kerensa se lepo teli temi smejita in to tako, da se valjata od smehauser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 11:26:58   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ma ja, Kamikaza pa Kerensa se lepo teli temi smejita in to tako, da se valjata od smehauser posted image



Če je to res, sta pa ornk glupauser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:16:58   
ALEJINAD
Ja. se kar pridružujem Kalbotu, da se ornk režita....user posted image user posted image user posted image
Sicer je vas pa kar užitek brat, sploh tiste fore od Kerense, ko odgovarja na odgovore... je vsaj mal lepše v službi prebivat... ha, ha, user posted image user posted image

Sicer bi bilo pa fino, da bi si vsi prebrali kaj gradiva o net etiki, pa bi bilo marsikaj drugače razumljeno...

_____________________________

Sonček je in ti si skuštrana...

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:25:21   
Taula
Ma ja, Kamikaza pa Kerensa se lepo teli temi smejita in to tako, da se valjata od smeha


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ALEJINAD)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:26:34   
srki
Sam da ne boste potem tisti, ki se vam to zezanje, če je, fajn, kdaj kakšni drugi napisali, da ji je dolgčas oz. v tem stilu, da če nima kaj drugega za počet, kot zezat. Upam, da boste potem tudi ploskali.

(odgovor članu ALEJINAD)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:36:57   
romy
Se popolnoma strinjam z Srki.

Če bi to pisala jaz, ki imam 300 objav in sem prijavljena šele 5 mesecev bi me spljuvale kot psa, če pa to napiše nekdo, ki je za vas "in" je pa vse ok in treba temu ploskat user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:38:03   
Anonimen
No Romy,danes se pa še jaz s tabo strinjam.user posted image

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:39:12   
Anonimen
Če bi to pisala jaz, ki imam 300 objav in sem prijavljena šele 5 mesecev bi me spljuvale kot psa, če pa to napiše nekdo, ki je za vas "in" je pa vse ok in treba temu ploskat


Ja, kdo pa komu ploska? Meni se kozla tle zraven.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:44:23   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: romy

Se popolnoma strinjam z Srki.

Če bi to pisala jaz, ki imam 300 objav in sem prijavljena šele 5 mesecev bi me spljuvale kot psa, če pa to napiše nekdo, ki je za vas "in" je pa vse ok in treba temu ploskat user posted image


Kar se mene tiče, tole ne drži. gledam vsebino ( kaj je napisano ) in odgovarjam na vsebino, ne pa, KDO je kaj napisal.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:47:40   
tanikaa
In kdo je sploh ploskaluser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:48:27   
romy
Daddy - ne velja za vse, govorim na splošno in morda ti res ne, nekdo drug pa. Veš, žalostno pa je da dosti ljudi tu gor gleda po tem kolk objav imaš in kdo si.

Al bina - govorim na splošno za ploskanje. user posted image  kako mi gre na jetra to ploskanje.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:48:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Če bi to pisala jaz, ki imam 300 objav in sem prijavljena šele 5 mesecev bi me spljuvale kot psa, če pa to napiše nekdo, ki je za vas "in" je pa vse ok in treba temu ploskat


Ja, kdo pa komu ploska? Meni se kozla tle zraven.


tud men

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:49:10   
Anonimen
kako mi gre na jetra to ploskanje.



Meni pa še bolj.

(odgovor članu romy)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:49:46   
Taula

Se popolnoma strinjam z Srki.

Če bi to pisala jaz, ki imam 300 objav in sem prijavljena šele 5 mesecev bi me spljuvale kot psa, če pa to napiše nekdo, ki je za vas "in" je pa vse ok in treba temu ploskat


Kar se mene tiče, tole ne drži. gledam vsebino ( kaj je napisano ) in odgovarjam na vsebino, ne pa, KDO je kaj napisal.


user posted image user posted image  Isto. Mi je vseeno če piše to npr. Neva, al pa sosedova Francka ki se je danes vpisala. Sicer pa jaz tudi nisem niti eno leto.

Samo tale post od Kerense pa itak nisem nikoli resno jemala.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:50:53   
Anonimen
Nihče ni ploskal in mislim,da je s tem mislila,da jo nismo (Kerenso)napadali,ali jo zmerjali in obsojali,ker je stara znanka RR.Če bi bila to neka druga,bolj nova,bi bili odzivi bolj burni.user posted image Nekaj v tem smislu.

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:53:28   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

mislim,da je s tem mislila,da jo nismo (Kerenso)napadali,ali jo zmerjali in obsojali,ker je stara znanka RR.Če bi bila to neka druga,bolj nova,bi bili odzivi bolj burni.user posted image Nekaj v tem smislu.


  Res ne verjamem. mogoče edino, če bi pisala kot anonimna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:57:29   
Pilar
Pacate temouser posted image .....user posted image
Moj odgovor: Nekdo, ki išče ljubimca kar tako, ne potrebuje osvajalnih tehnik, prej pozornost na forumu.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:58:11   
romy
Daddy- saj tut jaz mislim, da je to neka (bedna user posted image ) fora. Glede na to da vas večina njo pozna in ona vas, verjetno nebi to kar tko pisala.
Ampak v primeru da bi šlo zares stavim da je nebi nobeden obsojal. če bi pa pisala jaz, sem pa že povedala kaj bi blo.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:58:15   
tanikaa
Pa kaj so res vsi zakopleksani??? Jaz pa res nikoli ne gledam, koliko objav ma kdo. Zdaj si že težko zapomnim letnico svojega rojstva, ne da bi se še obremenjevala z dodatnimi ciframi.

Res mislim, da so samooklicane nove z malo cifro (pa ne vse) malo zakopleksane. Tudi jaz sem mela enkrat 20 ali pa 300 objav, pa me nikoli ni nihče napadel....no, razen Romane26. user posted image  Aneda, Romaca? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Osvajalske "tehnike"
12.4.2007 13:59:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: romy

Daddy- saj tut jaz mislim, da je to neka (bedna user posted image ) fora. Glede na to da vas večina njo pozna in ona vas, verjetno nebi to kar tko pisala.
Ampak v primeru da bi šlo zares stavim da je nebi nobeden obsojal. če bi pa pisala jaz, sem pa že povedala kaj bi blo.



Romy, zdaj pa že z glavo skoz zid tiščiš. Znebi se kompleksa. Ker tebi bi napisala čisto isto, kot sem napisala njej.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?