|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 0:49:16   
**Petra**
Se nama je martin pridružil. Mogoče kakšna pametna za osvajanje z moške straniuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 0:49:47   
Anonimen
Mnde res, ja. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 0:50:17   
**Petra**
Kakor prišel, tako tudi odšel.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu **Petra**)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 0:50:47   
Anonimen
Tko, kukr do zdej še usak dedc. user posted image

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 0:59:53   
**Petra**
Zdj sem se oreng nakrohotala, pa grem počas spat, k bo čez kakšne 4-5 ur alarm za zizo zvonil user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lih dobr bom zadremala, pa bo treba ustat!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 1:00:28   
Anonimen
Šccc... user posted image

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 1:02:32   
**Petra**
Že grem, že grem.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti pa dobr deli, da nou kaj slabga slišat jutr o teb user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa da nouš spet spraševala, kako kerga druzga osvojit, ker bi znalo s topov letet, pa granate padat......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 1:03:00   
Anonimen
Kva pa jst vem, kva bo jutr...

Šccc... user posted image

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 1:05:51   
**Petra**
.... oz. danes..... user posted image user posted image user posted image

Mirno noč, pa dela se prim, da ti nou dolgcajt user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Na šiht ne hodmo u luft gledat, tam smo zato, da kej koristnega nardimo - v dobro delodajalca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zdj pa grem.... tako..... pa pridna bod no..... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 1:08:38   
Anonimen
Ja dej se že posprav nekam, no! user posted image

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 1:09:39   
**Petra**
Me že ni.......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 1:09:59   
Anonimen
Jst sm pa limun, a? user posted image

(odgovor članu **Petra**)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 7:05:30   
sončnica24
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

To sm ugotovila že pr prvem postu, k sm ga kdaj napisala na RR. user posted image


Radovedna, kakšen pa je bil?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 10:38:31   
snake
al je zaljubljen do ušes v kako, al je peder če ti je to odpisau...

po drugi strani pa bi mu lahko odgovorila, da ne rabiš njegovega prijateljstva, temveč njegovega prijatelja tam spodajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 16:04:02   
Anonimen
Eto, vidš, Kača - TOČNO TO sm mu rekla. Da bi pa jst mogoče rajš, da bi bla midva dobra ljubimca kt pa dobra prjatla. user posted image Pa še ni zbral poguma, da bi kaj natipkal nazaj. user posted image

Sončnica - naslov je bil "Za vse tiste, ki bi rade od države dobile čimveč". user posted image

(odgovor članu snake)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 17:03:57   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Bi... sam najprej ga je treba do pojstle spravt... TO je problem. user posted image





user posted image Mene pa zanima, kako bi ti to sploh izvedla, da bi ga spravila do postelje.Kamikaza v hiši, otroci v hiši...user posted image Mal težko je, a ne?user posted image


_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 18:30:26   
tanikaa
Njuškalo mir. Pacaš temo. Pusti temo pri miru. Mi je prav zanimivo brati. V bistvu je edina tema daljša od 1 strani, ki sem jo v celoti prebrala.user posted image


Ajmo kerensa, vklopi čare pa v akcijo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 18:33:30   
kaya2007
Bolj malo osvajalskih tehnik sem našla tuki!
Ne vem, če nič ne pali, je ponavad bolš ignorirat tipa pa se delat da te ne zanima več...ponavad jim ego pol ne da, da ne bi mal podrezal vate user posted image
Kerensa, mene pa full firbec matra kaj je bilo s tem tvojim prvim postom user posted image  no, oziroma odgovorom nanj he he

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 18:38:30   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Njuškalo mir. Pacaš temo. Pusti temo pri miru. Mi je prav zanimivo brati. V bistvu je edina tema daljša od 1 strani, ki sem jo v celoti prebrala.user posted image




Kva pa ti ob tej uri na RR?user posted image
Sploh pa ne pacam temeuser posted image , tako, da TIHO!
Me pa res zanima, kako to lahko ženska, ki ima moža pa dva otroka sploh izvede?To me pa čist zares zanimauser posted image To je potrebnega kar precej usklajevanja..menda ji ne bo Kamikaza otrok pazil med tem...user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 18:58:58   
Anonimen
Kr zaje*avite se, ja... babe smotane nekoristne... user posted image
Pojma nimam, kako bom to izvedla, ČE sploh bom, glede na to, da je tip očitno še bl blesav kt jst. user posted image

A una moja prva tema? Ja, jasno in "glasno" sm napisala, kako državo okrog prnest, da pokasiraš, pa so se moralistke in čistunke z vikom in krikom spravle name in vpile, da učim ljudi kršit zakon. user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 19:19:43   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo



Kva pa ti ob tej uri na RR?user posted image





Lubi mi je kupil prenosnika in brezžični ruter, tak da lahko grem na rr brez tega, da bi bila v sobi mojega g. Pubertetnikauser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 19:21:33   
tanikaa
Kerensa. Evo ti eno osvajalsko tehniko.

Povabi ga na pometanje dvorišča. In ti boš dobila žulje pa ti bo moral oskrbeti rane. Ko bosta prišla v hišo pa se naredi, da si izgubila zavest. Ko te bo ulovil, ga zgrabi okrog vratu in ... no, ostalo pa valda veš.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 19:22:47   
Anonimen
Je pa tip preveč komot, da bi pometu. Še najmanj pa tuja dvorišča. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 19:24:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Njuškalo
Me pa res zanima, kako to lahko ženska, ki ima moža pa dva otroka sploh izvede?To me pa čist zares zanimauser posted image To je potrebnega kar precej usklajevanja..menda ji ne bo Kamikaza otrok pazil med tem...user posted image

Pa sej ne bi tipa domov prvlekla, no! user posted image user posted image user posted image Nora sm, neumna pa ne. user posted image

(odgovor članu Njuškalo)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Osvajalske "tehnike"
17.4.2007 19:25:05   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Kerensa. Evo ti eno osvajalsko tehniko.

Povabi ga na pometanje dvorišča. In ti boš dobila žulje pa ti bo moral oskrbeti rane. Ko bosta prišla v hišo pa se naredi, da si izgubila zavest. Ko te bo ulovil, ga zgrabi okrog vratu in ... no, ostalo pa valda veš.user posted image





Pobral me bo od smeha....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Če ne bi bila poročena, bi jaz to sprobala na komuser posted image user posted image Mogoče bi se me pa revce usmili....dej Kerensa ,probaj..pa poročaj,kako sta pometala skupajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?