|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 8:48:14   
Anonimen
Tunika je super. Ampak jaz se ne bi mogla odločiti med prvimi in drugimi čeveljciuser posted image  Najverjetneje bi kar obojeuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 8:53:09   
lemavrica
Men se zdi letošnja moda, sploh kar se majčk tiče, idealna za nosečnice. Zakaj bi kupovala neke ogromne nosečniške majčke če lahko kupim eno malo daljšo majčko ala tuniko ki je lepo pod prsmi prevezana in mi krasno pade čez trebuh. mogoče imam tudi srečo da nimam prov velikega trebuščka.
Pa sej pod tuniko ni treba da se nosi leggice ampak so lahko raavno krojene kabojke al pa 3/4 kabojke. Balerinke so pa itak ena super udobna zadeva.

Skinyke so pa res samo za bolj ko ne suhe in visoke ženske, ker drugače lahko izpade katastrofalno. Zase vem da jih ne morem nosit, pa sploh nisem med močnejšimi.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 8:55:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: raho

Tunika je super. Ampak jaz se ne bi mogla odločiti med prvimi in drugimi čeveljciuser posted image  Najverjetneje bi kar obojeuser posted image


Ojej sem pozabila,da tudi manjak na ćevlje spremlja tole stranuser posted image user posted image
Ne glej,da me ne bo kdo tvojih prišel za vrat stisnit,ker te zavajam s čevljiuser posted image

user posted image




user posted image

< Sporočilo je popravil neva6 -- 17.4.2007 9:04:34 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 9:14:11   
srki
Tunike so pa res zakon.

Neva, v teh čevljih bi se jaz verjetno polomila.

Joj, najhujše je, ko vidiš kakšno v ful visokih petah, pa ne zna hodit, se matra, to je pa res adijo pametuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 9:16:00   
tanikaa
Kriza user posted image  Res nujno rabi nove cunje. user posted image  Ampak res. Sem že od jutra, ko sem se oblačila za v službo slabe volje. user posted image  Sem mojemu lubemu rekla, da nimam nič za oblečt, pa se je smejal kot da bi mu povedala najboljši vicuser posted image  Ampak on ne razume. Res nimam.

Nič. Bo treba iti. Za prvi maj grem v Lj. potem pa me briga za finance. Pa če bomo lačni in se bomo na travniku za bajto pasli.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 9:21:00   
tintin
Nalin, normalne hlače in kavbojke (kolikortoliko) imajo v TwoWay (hala A, BTC), Tom Tailor (samo so malo drage), pa še kje bi se našlo. Ja v kakšnem Mega Outletu imajo tudi ful normalnih hlač po zmernih cenah. Trenutno imajo veliko lanenih - raven kroj oz. malo na zvonc.
Good luck.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 9:21:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Tunike so pa res zakon.

Neva, v teh čevljih bi se jaz verjetno polomila.

Joj, najhujše je, ko vidiš kakšno v ful visokih petah, pa ne zna hodit, se matra, to je pa res adijo pametuser posted image .


V mlajših letih se okrog hodila še s hujšimi petami,kot so na sliki,čaki,če se
še dobro spomnim(takrat ful moderno,pa se spet vrača)podplat ene štiri centim,etre peta pa 12 centimetrov.Samo poškodba kolena mi brani,da jih spet obujem.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 9:22:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nič. Bo treba iti. Za prvi maj grem v Lj. potem pa me briga za finance. Pa če bomo lačni in se bomo na travniku za bajto pasli.


Bodi srečna, da imate travnikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 9:26:22   
Strawberrie Cherrie
Kako pa zgledajo lanene hlače na zvonc?????????????????????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 9:28:31   
tintin
Malo na zvonc - ne veliko, samo minimalno so spodaj širše.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 9:29:48   
Strawberrie Cherrie
kaj pa vem.
Jaz iščem ponavad takšne, da jih lahko še spodaj skup zvežem.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 9:31:17   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: raho

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nič. Bo treba iti. Za prvi maj grem v Lj. potem pa me briga za finance. Pa če bomo lačni in se bomo na travniku za bajto pasli.


Bodi srečna, da imate travnikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Saj ga nimamo mi. Sosedovi ga majo.user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 9:47:29   
Anonimen
No pa še tukaj prilepim link za hlače.
Na levi strani je razpredelnica vsek krojev hlač in vseh velikosti in barv.

http://www1.yoox.com/searchResult/c/art_341/gender/D/toll/P/areaid/175/tskay/6383154F

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
17.4.2007 10:12:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 11:26:12   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

Ja raho, samo četudi so hlače na zvonc out, bi jih jaz kupovala, ker so mi zakon. Pa kdo hudiča so ti modni zapovedovalci, da bodo določal, kaj se sme nosit in kaj ne. Pa čeprav bom oblečena za nekatere čist out, oz ne po modi.  Ne vem zakaj so te modne "zapovedi" tako "in". Ne vem no, nikoli se nisem rada oblačila v neke cunje samo zato da ne bom iz mode, halooo, meni hlače na zvonec pašejo, pa čeprav sem manjša kot 170cm, mi naredijo tako lepe noge, a zdej jih pa zaradi nekaj 10 ljudi na svetu ne morem kupiti v normalni štacuniuser posted image user posted image Svašata.


user posted image user posted image user posted image Nalin, se čisto strinjam s tvojim mnenjem. Je pa res, da marsikatera slepo sledi modnim zapovedim, hkrati pa pozabljajo, da je potrebno marsikatero izmed teh cunjic znati nositi in imeti zato primerno postavo. Potem pa vidiš eno takšno "moderno" oblečeno damico, pa ne veš, ali bi se smejal ali user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 11:32:32   
cuma
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

Jaz se pa s tem niti ne obremenjujem. Oblečem tisto, kar mi je všeč in mi je edino merilo, da se dobro počutim in da sem oblečena priložnosti primerno.

Finta je v kombiniranju in v lastnem slogu ne pa v 'modnih' zapovedih.


user posted image user posted image user posted image ! Jaz sem enakega mnenja. Kupim kar mi je všeč in kar mi paše. Če je moderno ali ne, pa običajno sploh ne razmišljam. Sicer pa sedaj, ko več ne rastem user posted image , nimam problemov z garderobo .. kavbojk, kril, hlač ipd. si ne kupujem vsako leto... Kupim si jih takrat, ko jih rabim in ko najdem take, ki so mi všeč.

Ups, pravzaprav trenutno spet rastem ... v širino user posted image .

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 11:36:59   
srki
Zdnjič so imeli v Andorju na Trubarjevi v Lj znižane tunike, po 5 eur, prej pa so bile 20 eur.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 11:46:41   
solatja
hec je, da vse pravite, ada je moderen lasten slog in da se ne smeš preveč obremenjevat s tem, kar majo v štacunah, in da je moderno vse, sam znat morš nosit (se podpišem pod vse to), ampak fora je v tem, da nekaterih stvari pač ni za dobit. user posted image user posted image zato pa debatiramo na veliko. če bi meli v trgovinah poleg vseh teh korenček, raven, oprijet itd. krojev še normalne hlače na zvonc, se ne bi me nič pritoževale. kot se še vedno dobijo špičaki, res v malo okrnjeni zasedbi, ampak so. (mogoče pa iam sam tak občutek, ker jih ne kupujem non-stop, hlače mi pa vedno manjkajo). user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
17.4.2007 12:03:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 12:15:39   
živa
Evo, jaz sem pa res vesela, da sem noseča letos, pa še čez poletje, ker sem ful prihranila z navadnimi cunjami (ahaha, ful zapravila, pardon user posted image ), tako da sem čisto zaljubljena v letošnjo modo, torej v tunike, majice in obleke, ki so stisnjene pod prsmi, elastične pasove na hlačah in krilih, pa še barve so mi nore ... - izjema so hlače na korenčka, legice in še kake malenkosti user posted image . Sem ta mesec res zapravila celo premoženje (predbsem v H&M), nekaj cunjic bom pa nosila lahko šele v ponosečniškem obdobju, ampak kaj, ko sem se noro zatrapala v dve oblekci iz Zare user posted image .   

Lp,

živa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 12:18:44   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa hlač na zvonc res ni za dobiti?

Mislim, da sem jih prejšnjič nekje videla, sam nimam pa več pojma kje.


BAMBINA_ - mislim, da nobena slepo ne sledi modnim zapovedim. Razen nekaj najstnic. Valjda pa vsaka od nas ima oko in okus, da vidi, kaj ji dobro stoji in kaj ji paše k osebnemu slogu. Meni so bolj out tiste, ki se trudijo furati neki osebni slog pa nas navesijo ah in oh firme, potem pa prav ubogo v njih izgledajo.

Pravite, da je vse drago? Ne bi rekla. Milsim, da so cunje iz leta v leto cenejše. Če kupuješ nekaj za eno ali dve sezoni se ti tako ali tako ne splača dati za tisti kos ne vem koliko keša.

Meni pa je letošnja moda pisana na kožo. Že prej sem nosila hlače in na njih oblekce (no, prej so me vsi čudno gledali, sedaj pa vsi mislijo, kako teram modo)user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 12:50:37   
Pobalami
 
Meni so te legice čisto mimo. Saj če bi videla ke pa sm katero bi bilo čisto vredu. ampak ravno včeraj sem gledala ženske in ko da bi jih skopiral - kot kloni.

Z dokolenkami je isto. sem videla včeraj ogromno žensk z dokolenkami, mlado, staro....

Najboljš da grem v prvo trgovino in si nabavim pajkice, čez dokolenke, gor ene škornje malo dalši pulover in bo. Pa še zlato torbico.

Dobro si napisala ribica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 13:39:33   
Anonimen
Živa, jaz tudi pasem ljubezen z eno Zarino bolekco. Sedaj pa se ne morem odločiti, če naj si jo kupim ali ne, ker sem očitno user posted image . Tisto rumeno na 3 volančke. Bi noro šla h kavbojkamuser posted image

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Letošnja moda totalno mim!?
17.4.2007 15:49:13   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: raho

BAMBINA_ - mislim, da nobena slepo ne sledi modnim zapovedim. Razen nekaj najstnic. Valjda pa vsaka od nas ima oko in okus, da vidi, kaj ji dobro stoji in kaj ji paše k osebnemu slogu. Meni so bolj out tiste, ki se trudijo furati neki osebni slog pa nas navesijo ah in oh firme, potem pa prav ubogo v njih izgledajo.


V mislih sem imela tiste, ki jih srečujem na ulici, pa tudi nekaj znank je takšnih, ki kupijo in si oblečejo cunjice samo zato ker so moderne, če pa v njih izgledajo dobro je pa že druga pesem. In kar nekaj poznam takšnih, pa že kakšno desetletje niso več najstnice. Sicer mi je pa vseeno kaj kdo nosi, pravim samo, kako smešno nekatere ženske izgledajo, samo zato ker želijo biti in.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?