|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: sex v morju?
19.4.2007 10:11:23   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

probali user posted image



Ti????????


Ne, moja babica, mi pa smo gledali. Saj sem napisala probali, če bi jaz, bi napisla probala user posted image .


Koza.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: sex v morju?
19.4.2007 11:03:21   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Angellina

Enkrat se mi je meduza prisesala na rit. Po moje je hotla seksat, sa mene je peklo, pa sem jo ruknila dol.


Skor sem s stola padla. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: sex v morju?
19.4.2007 15:08:19   
TinkiBinki
Meni je všeč v morju in na skalci, odvisno kaka je okolica in priložnost. user posted image  Se mi zdi, da je bolj mojega strah, da bi naju kdo videl. Enkrat sva šla s spalno vrečo na plažo zvezde gledat in se je z njo kao malo pokril. Malo stran je sedela ena druščina in vse slišala, ker je tista spalka šušljala in so videli, da se nekaj premika. user posted image user posted image user posted image  še danes se smejiva tej spalki in zdej raje kr v morju.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
19.4.2007 22:30:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TinkiBinki)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: sex v morju?
19.4.2007 23:22:17   
malecka
kaj to sploh sprašuješ, probaj. če bi vedla kaj zamujaš.....user posted image  takoj jutri bi skočila v morje in se dala dol z dragim user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: sex v morju?
19.4.2007 23:59:26   
Marogica
Ja, lahko imaš "posledice". Midva sicer nisva v morju, temveč na pomolu in "posledici" je ime Bor....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: sex v morju?
20.4.2007 7:14:22   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image  A je bil pod borom narejen? user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: sex v morju?
20.4.2007 7:30:15   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

user posted image user posted image user posted image  A je bil pod borom narejen? user posted image user posted image


user posted image user posted image

"Tihožitje" (beri ozadje) je bilo polno borov, vendar do konca pomola niso segli...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: sex v morju?
20.4.2007 11:06:04   
Anonimen
Sma seksala v morju, v cannesu. Ko sma pa prišla ven, pa naju je čakala samo brisača in šuhi. Tak da sma bla oropana medtem ko sma seksala. No odtakrat dalje se nisem več mogla popolnoma skoncentrirat na seks v morju.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: sex v morju?
20.4.2007 11:19:51   
Angellina
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Sma seksala v morju, v cannesu. Ko sma pa prišla ven, pa naju je čakala samo brisača in šuhi. Tak da sma bla oropana medtem ko sma seksala. No odtakrat dalje se nisem več mogla popolnoma skoncentrirat na seks v morju.


...oropali so vaju namreč tudi morskih spolnih užitkov za nedoločen čas user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: sex v morju?
21.4.2007 13:20:57   
Ancy
jaz sem pa slišala, da če sexaš v vodi lahko pride do vakuma ..... mene je tega bolj strah kot kkšne infekcije.

(odgovor članu Angellina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: sex v morju?
21.4.2007 16:42:55   
blak



jaz sem pa slišala, da če sexaš v vodi lahko pride do vakuma


JAz tudi, a je to res?

Jaz sicer sem že v  morju, pa nisva prišla do konca. Valovi so naju neki premetavali, pa eni radovedneži so non stop krožili okrog, tako da se nekako nisva mogla sprostit.

Na plaži pa ojojoj...nimam toliko prstkov, da bi preštelauser posted image

(odgovor članu Ancy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: sex v morju?
2.5.2007 20:17:38   
daysi
En nasvet za vse, ki seksate v vodi. Pred tem čim manj alkohola, drugače se drugi dan lahko izseliš iz kampa.

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: sex v morju?
2.5.2007 23:18:59   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: daysi

En nasvet za vse, ki seksate v vodi. Pred tem čim manj alkohola, drugače se drugi dan lahko izseliš iz kampa.


user posted image user posted image Izkušnje?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: sex v morju?
3.5.2007 14:54:18   
Nasy
Midva sva tudi že večkrat na plaži in v morju, oboje mi je fajn. V morju sva se lepo oprijela une špage, s katero je označeno, do kje lahko plavaš. Samo zmerom se najde kak radovednež, ki mora glih takrat plavat tamuser posted image

< Sporočilo je popravil Nasy -- 3.5.2007 14:55:00 >


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: sex v morju?
7.5.2007 21:51:41   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Nasy
Samo zmerom se najde kak radovednež, ki mora glih takrat plavat tamuser posted image


A ne de?

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: sex v morju?
8.6.2009 21:22:13   
ninchek
En nasvet za vse, ki seksate v vodi. Pred tem čim manj alkohola, drugače se drugi dan lahko izseliš iz kampa.


amm zaka to??user posted image
am ja mene še neki zanima...nekje na netu sm gledla da baje lahko dobiš unetje pa da je zelo pekoče po seksu v morju!
a to usakič al ne?
user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: sex v morju?
9.6.2009 8:31:14   
ursa30
sem samo enkrat pred parimi leti, fasala vnetje, tako da prov da bi sexala v morju, nekak želje nimam več user posted image

(odgovor članu ninchek)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: sex v morju?
9.6.2009 10:44:28   
komarka
popolnoma "začetniško" vparašnaje: kako s efiksirate v globoki vodi? men tista špaga nč ne pomaga, sma s eskor utopila( mal pretirava)- poskusla pa ni ratal.

Al vi to bolj v plitvi vodi, da lahko on stoji?

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: sex v morju?
9.6.2009 10:45:05   
komarka
Mislim: da partner stoji na tleh user posted image

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: sex v morju?
9.6.2009 10:46:16   
ronja
Glede na ježke v nogah si lahko predstavljaš, da je on staluser posted image . V globoki vodi pa lahko plavata en za drugim (no, jasno, kdo mora bit zadajuser posted image ) ali pa se fejst okleneta z nogami. Ali pa vdihneta in se potopita in prideta vsake toliko po zrak...

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: sex v morju?
9.6.2009 11:19:56   
komarka
JOj, Ronja, cele akrobacije!!! Js bi še upala če bi bil on kak "plavael" pa ni tok siguren v vodi...očitno nama ostja tehnika "jeziki"

sej za začetek bova ze vesela če rata...

drugač pa je en kolega pravu, da se jedno moral otepat kakšnih potapljačev z maskamiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: sex v morju?
9.6.2009 11:20:49   
komarka

IZVIRNO SPOROČILO: komarka

Js bi še upala če bi bil on kak "PLAVALEC", pa ni tok siguren v vodi...



(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: sex v morju?
9.6.2009 12:05:42   
Anonimen
Meni v morju (ali bazenu), ne paše občutek imam kot da gre vse nekam na suho (ob takšni količini vodeuser posted image )....

Se pa spomnim enkrat dolgo nazaj.... ko sva šla po tem ven iz vode je meni kar teklo po nogah.... ne vem kaj je delal, al je samo vodo notri pumpal al kaj...

(odgovor članu komarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: sex v morju?
9.6.2009 12:11:02   
Anonimen
Aja sem se pa spomnila prigode ob morju - na klopici. Ponoči - nikjer nikogar si dava duška... potem sva opazila eno bakico, ki se približuje, sva se umirila (jaz sem sedala gor), in začela na veliko zalizovati - sem upala da jo bo to odgnalo.... bakica se pa ni dala motiti, se je vsedala zraven, in kljub najinem zalizovanju začela pogovarjati z nama, kako ne more spati, ker je prevoče v hotelu itd...sva jo malo ignorirala, pa se ni dala odgnati....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?