|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ena besna o moji tašči...
22.4.2007 1:04:47   
ronja
hehe, pri nas nas je dedek napodil plet po njivi, pa grabit ipd... kadar smo prišli na obisk, da so sosedje videli. Rezultat: zdaj pač tja ne hodim večuser posted image , treba mi ni, solato kupim, delam kar mi je všeč, za dedka mi pa dol visi. Nikoli ni storil nič takega, da bi ga imela zato rada ali ga spoštovala, zdaj pa ga pač ne maram, zato tudi ne hodim k njemu. Dolžna mu nisem nič, nikoli mi ni nič dal, torej tudi meni ni treba nič dat njemu. Sem prav zadovoljna zdaj, da je tako. Če pa živiš tam, je pa malo drugače, se mi zdi...

Je pa res, kar pravi nalin, da če nekam prideš, se moraš malo prilagodit, samo je zelo verjetno tudi to, kar pravi facka.

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Ena besna o moji tašči...
22.4.2007 1:15:13   
ronja
Aja, rožice pa imam, po vseh policah in na balkonu, se ni za bat za slovenijo;) in tudi delat mi ni problem, samo ne pa to, kar bo on rekel iz čistega egota, da pokaže kdo je gazda, ker se mu bo lih zaluštalouser posted image . Pa če nič nimaš od obiska, zakaj bi hodil?Naj bo on tam gazda, midva pa tu.

Fantovi starši pa so ravno obratni - vedno mi rečejo, da naj zaboga malo več počivam, pa da si preveč dela dam, pa da res ni treba, da se tok matram, itd... Hecno pa je to, da za drugo "snaho" tega ne rečejo, čeprav jo imajo ravno tako radi. Mogoče je vseeno en mičkeno odvisno od tega, kaj vse počneš v življenjuuser posted image

Ne vem, če bi tašča želela, da ji pomagam pri čem, kar mi je res dolgočasno, bi verjetno vseeno vsaj kdaj ji, enostavno zato, ker jo mam rada - mogoče bi ji povedala, da mi sicer to delo ne leži, da rajši delam topato (pač neko alternativo), ampak malo dobre volje nikoli ne škodi;) Ne vem, mi ne živimo skupaj, sem pa vesela, če me kdaj prosi za pomoč (se zelo redko zgodi), mi je pa všeč, ko kaj skupaj ustvariva... nekak se mi zdi, da se tudi na tak način rojeva en odnos... mogoče malo idealističen pogled na svet, ampak... idealističen svet je toliko lepši...

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Ena besna o moji tašči...
23.4.2007 9:27:18   
AiMa
Odgovarjam ne vprašanje, če res sadi rože zaradi sosedov. Najbrž jih, vsaj tako je videti. Sama namreč nonstop teži, da kolk dela ima okrog tega, da je za vse sama..itd,itd. Naj omenim,da je spet kupla ne vem koliko možnih novih sadik, še tam, kjer je bila prej lepo travnata površina (par m2), samo da mamo pri košenju več dela. ne,da jaz jamram glede tega..briga me,ker to ni moja stvar. Ampak, zakaj za vraga, naj razmišljam v tej smeri,da ji je to fajn, če nonstop samo jamra,jamra,jamra? men pač to ne potegne...Jaz rada slikam, rišem..In ker to delam rada in me sprošča, ne jamram okrog, da moram risati.
Pa sej ni važno. Zadnjič sem bla res besna zaradi tega, ampak še vseeno me najbolj razjezi njeno vmešavanje. Jaz pač ne želim in ne bom imela takšnega življenja kot ga ima ona. Se raje več smejem in uživam v življenju (ob delu,seveda), kot pa da si življenje grenim sama s sabo in grem v skrajnosti.Pika.

_____________________________

AiMa



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Ena besna o moji tašči...
25.4.2007 14:26:28   
mayflower
Kar pa se' tiče obdelovanja vrta: sama imam 28 let, diplomo in 16 mesečnika.  Pa sama obdelujem velik vrt. Pa sem celega sama prekopala, pognojila, zasadila, zdej ga pa zalivam, plevem....  To lahko delam, ker sem na žalost brezposelna, drugače bi tak vrt zelo težko sama vzdrževala. Že mož je cele dneve v službi.

To odgovarjam tistim, ki se sprašujejo, kaj bo, ko naših tašpč ne bo več. Ker je problem AiMe povezan z drugo rečjo-siljenjem k nečemu, kar se ne čutiš dolžno počet. Kdor tega ni izkusil (da moraš delat zarad prisile drugih) ne ve kako je.


_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu AiMa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Ena besna o moji tašči...
6.5.2007 0:02:32   
Damir1
ENA hiša je za ENO družino! Potem je vse kul, vse ostalo je samo začasna rešitev! Boljš je bit na svojem brez VIŠJE komande, tut če gre finančno na knap. Mlada družina se lahko pravilno formira samo, če je ločena od staršev (pri cenah nepremičnin v SLO je to vse bolj znanstvena fantastika). Če imate možnost, čimprej na svoje!

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?