|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 4. Ringarajin piknik
20.4.2007 18:58:57   
Anonimen
Madela, ne, vsi prijavljeni se ne poznamo med sabo user posted image  Ampak meni je vsec, da pride se kak nov, tastari se itak ze poznamo in ce ne drugega, se vidimo na RDjih od tamalckov (ampak vseeno jih je fajn imet tam user posted image ).

Prinese pa vsak zase (prevec) mesa, pa damo kar na en kup pa se vsakega nekaj spece in naceloma vsak vzame svoje, pa se mal od soseda .. jaz imam vedno piscanca ali pa hrenovke user posted image  Pa kruh .. tisti, ki imajo radi peceno zelenjavo, si to prinesejo, pa za solate se tukaj zmenimo (da npr. 3 ne prinesejo enake) in za sladice. Lahko zacnemo ze tudi za hrano sestavljat, ni panike user posted image

Jaz prinesem:
- piscancji file
- muffine
- fruc

(pa kruha neki seveda .. lansko leto ga je april spekla, tocno .. je bil ful dober! user posted image )

LP, Ribica

(odgovor članu aljuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 4. Ringarajin piknik
20.4.2007 21:26:46   
madela
Pol pa super,da smo tud novi zaželjeniuser posted image . Torej se vidimo. Prinesli pa bomo,nekaj kar naš malček lahko je,ker je prisotna alergija.

Meso: puranje
Zelenjava: še ne vem
Sadje: jabolka in banane
Pijača: zala in oaza
Pecivo: barilla keksi,čips,bobi palčke
Kruh

Zdaj pa še nekaj,količinsko prinesem samo za nas,al kakouser posted image  Tako sem razumela,pa še enkrat preverimuser posted image

Kaj pa kofe,se da to kje skuhat,jaz sem odvisna od kofeta,drugač si ga prinesem v termovkiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 9:09:58   
Anonimen
Izgleda,da ne bomo utegnile na piknik.Na žalost.Ker gremo s vrtcem v Guliverlandijo v petek,nišans,da bo hči frej v nedeljouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 12:08:26   
Anonimen
Ja, madela, prinesite tolk, kot boste vi pojedli .. sej vsak vedno kej vec prinese in se kej zamenja in izmenja pa je user posted image  

Kavo pa lahko narocite v brunarici user posted image  

LP, Ribica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 13:20:55   
Anonimen
Mogoče pridemo user posted image  Odvisno od mojega počutja user posted image
KAj prinesemo s seboj, pa ne vem še....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 16:47:52   
Wahoo RR
Tudi nas 4 lahko šteješ zraven user posted image

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 18:22:53   
tinčica
jaz bi pa mogoče prišla zaradi malega, ampak imam slabe izkušnje iz prvega piknika.
user posted image

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 21:07:41   
Ezi
Heej,

tudi mi se javljamo! Za mojega še ne vem, če pride, pa saj je vseeno, bomo pa sami prišli. Prinesli bomo vsega po malo.

Pip Ezi

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 21:11:18   
Jančika_
Prinesemo pecivo in zelenjavo za na žar, pa še kaj bo verjetno padlo v košaro.

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 21:23:57   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: tinčica

jaz bi pa mogoče prišla zaradi malega, ampak imam slabe izkušnje iz prvega piknika.
user posted image


Slabe izkušnje iz prvega piknika?  Namreč mene ni bilo ravno na 1. pikniku, tako da ne morem soditi o "slabih" izkušnjah.

< Sporočilo je popravil primoza -- 21.4.2007 21:24:47 >

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 21:46:50   
Anonimen
se zna zgodit da se tudi mi štirje privlečemo, če nau glih kake udarniške na bajti user posted image

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 21:49:32   
Anonimen
Ok, vas dam na mogoce seznam .. user posted image

user posted image  Ezi & teta Wahoo RR user posted image

Tincica, a to, ko si se k napacnim postavila, al kaj drugega? user posted image

LP, Ribica

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 22:00:08   
trixi
Hejla,

jast poskrbim za kafe in kar paše zraven- cukr, mleko, smetana. Pa še kaj taprave hrane, se bom še odločla kaj. A bi keri jedu riso fredo? Jaz si mislim, da ni ravno bistvo u temu da vsak svoje je, a se ne da vso hrano na kup, pol pa vsak vzame kar mu pašeuser posted image Itak je pri sosedih ponavadi boljšeuser posted image
Kaj je to šobska solatauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 22:32:39   
Primoza
http://www.google.si/search?hl=sl&q=%C5%A1opska+solata&meta=

user posted image

Drugače pa itak ne je vsak svoje, ampak se zmeče na kup in počasi peče. Na koncu vsega ostane.

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 22:51:53   
trixi
Ma sem blond user posted image ...
Kaj pa grško solato- bi kdo?

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 22:53:03   
Anonimen
A jst morm pridt s Kamikazo al lohk z ljubimcem? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 22:54:03   
trixi
sej veš kakšen odgovor sledi: z obemiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 22:59:33   
Anonimen
Zakaj neki se mi to ne zdi izvedljivo? user posted image

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 4. Ringarajin piknik
21.4.2007 23:09:55   
Urša
Kaj pa je bilo narobe pri 1. pikniku? To je bilo takrat, ko so nam zatežili zaradi klopi, ki smo jih odnesli brez dovoljenja, se mi zdi...user posted image  Sej drgač je blo pa vse super!user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 4. Ringarajin piknik
22.4.2007 11:15:00   
Anonimen
Ne, tincica je bila na 2. - prisla je, pa se je k napacni skupini postavila, uni ''butli'' so pa njeno kavo kar spili, pa nihce ni nic rekel user posted image

Kar se kave tice - jo lahko tam kupite user posted image  

Kerensa, daj, ne bluzi se tukaj, ker bom brisala neumestne pripombe!

lp, Ribica

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 4. Ringarajin piknik
22.4.2007 12:15:03   
aljuška
Ribica, eno vprašanje...Koliko hrane se prinese? recimo 1kg čevapčičev ali za vse ( se pravi tolikointoliko kg )user posted image user posted image  Nisem še bila in da mi ne bo preveč nerodno nimam pojma koliko česa naj prinesem? A samo za nas ali za vse?' kakšna je ''praksa''?? ne vem še za sigurno, če bomo uspeli priti, se trudim v tej smeri, bom še vidla kako delam in seveda kako dela mojuser posted image  ( no, če ne drugega prideva jaz in user posted image , upam )..
in še najvažnejše...Kje pa je ta kraj? Za ljubljano vem kje jeuser posted image , za to brunarico pa žal ne.. naj mi kakšna malo pomaga pri usmeritvi..
thenx

_____________________________





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 4. Ringarajin piknik
22.4.2007 12:17:54   
Anonimen
Joj, aljuska, dobro da si me spomnila na zemljevid user posted image

Ne ne, prineses pac za vas - npr. pol kg (nimam pojma koliko mesa na osebo, tko da sem se tole zmisnla). Tako kot je ze primoza rekel, damo tko al tko vse na kup, pa se spece kar kdo hoce, kar pa ostane pa vsak svoje domov odnese user posted image  

Bizovik je med BTCjem oz. Zalogom in Rudnikom (ce se peljes po Lj obvoznici). Bom prilepila se opis poti, si moram it se pogledat en dan user posted image

LP, Ribica

(odgovor članu aljuška)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 4. Ringarajin piknik
22.4.2007 12:30:11   
aljuška
thenx za infouser posted image , zdaj rabim samo še zemljevid, da se, v primeru da pridem, ne izgubimuser posted image

_____________________________





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 4. Ringarajin piknik
23.4.2007 9:41:16   
tinčica
mogoče pa celo pridemo, ampak brez KOFETA a lahka prinesem samo prazno rit..user posted image

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu aljuška)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 4. Ringarajin piknik
24.4.2007 21:27:18   
valy1
še eni novi se prijavljajo - pridemo vsi oči, mami in mali navihanec ( Miha, Valerija in Jaka).Za jest  in za pit bomo prinesli. Ste tam že od 12 ure vsaj nekateri, ker moramo na žalost med 16 in 17 že oditi, ker ima tašča rojstni dan in ravno v petek pečejo. samo sem se pa uspela dogovorit, da bomo malo zamudili, ker sem tale piknik že lansko leto zamudila, letos ga pa ne mislim.user posted image

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?